pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

robkob

robkob

Ostatnie 10 wpisów
Właśnie na jednym z kanałów TV był wywiad z kobietą, która skarżyła się, że stwierdziła u siebie konieczność wykonania badania piersi. Niestety zderzyła się z zamkniętymi ośrodkami zdrowia jak również gabinetami prywatnymi. Tak sobie pomyślałem czy urządzenie BRASTER nie jest pewnego rodzaju rozwiązaniem na te czasy... Ciekawe czy ktoś dostrzeże potencjał.
Najważniejszy jest czas...

Proszę o sprzedaż BRASTER i zakup CARBON STUDIO.
Wygląda że kurs wychodzi z korekty na sporych obrotach. Zakup spekulacyjny. TP trudny do określenia.

HEH... kupujący spółki tzw "popularne" np: SCPFL, mają niezły zgryz w związku z tym punktem regulaminu. Świeża kasa zasilająca przeróżne konta IKE, IKZE itp właśnie wchodzi na rynek. Ja też naiwnie ustawiłem się niżej z nadzieją na taniość... blah5

Spoko. Chętnie przyjmę nagrodę pocieszenia Whistle . Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Odnośnie najlepszych inwestycji w tej edycji... chciałbym zauważyć że moja inwestycja w Unimot przyniosła jedynie 110,98%, problemem była niska baza po nieudanych spekulacjach na Brasterze... Cóż... w tym roku zapowiada się podobnie d'oh!

Dzięki i wzajemnie. Tak właśnie dumam czy strategia trzymania papieru jest dobra jak w moim przypadku. Kupiłem to dość dawno na jednym z dołków i niby jestem na niezłym plusie to jednak mogłem zrobić kilka kółeczek i zysk byłby ponad 100%. Wahania kursu dość przewidywalne.

Chyba muszę dokonać wyboru bo z 5 moich typów 4 te lepsze już zajęte (SCPFL, JSW, Skarbiec i Livechat). Mam nadzieję że nie ugryzę się w język ale wybieram BRASTER. Uzasadnieniam to tak:
Spółka na krawędzi bankructwa. Jak nie zaczną sprzedawać to kiepsko z nimi. Ostatnio widać że 50gr to w pewnym sensie jakaś niewidzialna trampolina. Ludzie związani z zarządem skupują akcje małymi pakietami. Coś może być na rzeczy. Liczę tu na małą spekulację i rehabilitację za rok 2019 kiedy to wybierając również Braster pogrzebałem szanse na pierwszą piątkę. Typ krótkoterminowy. Potem straty zamierzam odrobić na UNIMOT king .

Ja oczywiście zgłaszam się do portfela na rok 2020. Spółkę podam później

le rom... jak nic kiedyś nobla literackiego za te swoje wpisy dostaniesz... trzeba by to podesłać mewą pocztową do Sztokholmu thumbright

Oops... samo mi się odpowiedziało. Szacunek salute

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 2 kwietnia 2020 10:49:18
Liczba wpisów: 144
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,605 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +79,36% +15 872,48 zł 35 872,48 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d