Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Denim29

Denim29

Ostatnie 10 wpisów
Dzięki za analizę to czekamy jeszcze na branżowe, mam pytanie do wspomnianego jeszcze portfela. Cztery Fazy Rynku (bo nie ukrywam że jestem tym zainteresowany w przyszłości) - czy tam głównie dominują spółki z GPW czy właśnie zagraniczne? Ja jestem zainteresowany w przyszłości jak na razie tylko GPW.

Witam, proszę a analizę WIG-ów oraz indeksów giełdowych na GPW tak jak były robione w Vol 2
(chodzi o W stocks 2016 - portfel pasywnego inwestora vol. 2 ), sądzę że analiza tylko spółek zagranicznych nie jest tak popularna jak analiza głównych indeksów i mam nadzieję że ich tu nie zabraknie?

Ale czy ja dobrze rozumiem że te akcje będą w cenie 1 zł?

Napisali tu o cenie nominalnej czy emisyjnej? Nie podali ceny za warranty i nie napisali jasno o jaką cenę chodzi.

"Został przygotowany wniosek na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy wyznaczone na 5 kwietnia
2013 roku o podwyższeniu kapitału zakładowego oraz emisję 15 mln warrantów subskrypcyjnych
zamiennych na akcje w cenie 1,00 zł. Zostały podjęte negocjacje w celu pozyskania inwestora
strategicznego dla objęcia przez niego 10-20% akcji obecnie należących do głównego
akcjonariusza. Środki pozyskane ze sprzedaży akcji zasilą Spółkę w postaci kapitału, co będzie
istotne dla oddłużenia Spółki"

Bo w sprawozdaniu za 2012r. piszą o niewykupionej seri B i C a pogłoski dotyczą serii D.

Ktoś wie czemu to tak spada? Przez Cypr (akcjonariat) czy pogłoski o braku wykupu obligacji? (niepotrzebne skreślićPray )

Komunikat o zmianach w akcjonariacie był juz kilka dni temu, a stan akcjonariatu nie zmieniony:

http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/reports/espi/view/224006

Myślałem że u was działa jakiś automat i nie trzeba się martwić że dane są nie atualne ale widzę że się myliłem?

Czeskiego filmu ciąg dalszy, stety/niestety - zależy czy ktoś lubi długie czeskie seriale:

http://www.stockwatch.pl/komunikaty-spolek/komunikat-ebi.aspx?id=20130201_193733_0000042993&ticker=pswcapita

Zarząd PSW Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, jak informował w raporcie 58/2012 zamówił w niezależnej Kancelarii Prawnej analizę formalno-prawną, obejmującą kwestię wypłaty dywidendy za rok 2011, w wyniku opóźnienia w rejestracji akcji serii Ł przez sąd. W wyniku opinii prawnej akcjonariusze muszą ponownie podjąć uchwałę w sprawie jej wypłaty.
Obecnie Zarząd PSW Capital S.A po zapoznaniu się z otrzymaną opinią formalno-prawną informuje, że podczas najbliższego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia dotyczącego podziału zysku netto za rok obrotowy 2012 r., będzie rekomendował wypłatę dywidendy z zysku za 2011 r. łącznie z wypłaceniem dywidendy z zysku za 2012 r. Planowana data najbliższego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia to pierwsza połowa 2013 roku.
Zarząd PSW Capital S.A., mając na uwadze zagwarantowanie bezpieczeństwa interesów swoich Akcjonariuszy informuje, że wszyscy Akcjonariusze Spółki PSW Capital S.A. będą mieli wpływ na ustalenie wysokości i terminów wypłaty dywidendy z zysku za 2011 i 2012 rok, podczas najbliższego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia.
Podstawa Prawna: §4 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Jak zwykle w każdym komunikacie zarząd ma na uwadze zagwarantowanie bezpieczeństwa interesów swoich Akcjonariuszy (chyba mają siebie na myśli bo nic innego do głowy mi nie przychodzipuke_l )

Poniżej link do zakładki akcjonariat na StockWatch.pl:

http://www.stockwatch.pl/gpw/bumech,akcjonariat,wskazniki.aspx

To może niech ktoś ze StockWatch.pl się wypowie czy te TFI są czy nie ma ich obecnie w akcjonariacie ponad progiem 5% bo powyższy link ich nie pokazuje.

grum napisał(a):

(5)W akcjonariacie Bumechu w ostatnich miesiącach z pakietem ponad 5 proc. akcji ujawniły się m.in. BDM TFI oraz Aviva TFI.

Mam pytanie do tego punktu bo w akcjonariacie na Stocwach-u nie widzę tych obu TFI? Nie uzupełniono czy weszły na chwilę powyżej 5% a potem zeszły? Oczywiście prześledzę komunikaty na kilka miesięcy wstecz ale może jest jakaś inna zagwozdka z tymi udziałami?
Pozdrawiam

Ile może być warty to się okaże, jak na razie spora emisja akcji (mimo zapewnień w sprawozdaniach że spółka nie planuje emisji akcji), a tym czasem mamy emisja akcji i to bez PP i spore rozwodnienie, nie sądzę że są to dobre informacje pod wzrosty w ogóle nie za bardzo rozumiem dlaczego kurs stoi w okolicach 2,5 PLN skoro ta druga emisja po 2,3 PLN jest publiczna (nie warranty) i każdy może się na nią zapisać.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 23 stycznia 2019 15:31:13
Liczba wpisów: 40
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,189 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d