Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

QMX

QMX

Ostatnie 10 wpisów
technicznie bardzo ładnie to wygląda, a wolumenowo wręcz książkowo

droga na 1,30 jak najbardziej otwarta

CIGA zawsze omijałem daleko ale obecna wycena nawet mnie skusiła żeby zrobić zakupy ;)

nawet kupiłem sobie Snajpera 3 na PS4 do przetestowania i muszę powiedzieć że poza długim ładowaniem się gry nie widzę jakiś wad, jeśli nowy Snajper będzie dopracowany to myślę że mają szanse na fajną sprzedaż

dziękuję za odpowiedź,

wyczytałem jeszcze coś takiego :

"W wypadku, gdy dana emisja nie dojdzie do skutku, tzn. nowe akcje nie zostaną dopuszczone do obrotu, emitent ma obowiązek odkupić PDA za cenę emisyjną danej akcji, niezależnie od ceny zapłaconej za samo PDA" - w tym przypadku jest to 90 gr czyli ewentualne ryzyko jest różnicą obecnego kursu a 90 groszami.

Biorąc pod uwagę kilkumiesięczny horyzont inwestycji wychodzi na to że lepszym wyborem jest obecnie PDA, ponieważ ryzyko nie zgodzenia się przez sąd jest raczej znikome, a różnica między kursem akcji a PDA dość spora ?

czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polagają PDA ? Z tego co wyczytałem w google

"PDA jest to prawo do akcji, które powstaje w procesie przydziału akcji danej spółki, które są objęte ofertą publiczną, ale jeszcze nie są dopuszczone do obrotu giełdowego. Obrót prawami do akcji działa na takiej samej zasadzie jak obrót akcjami. PDA jest zamieniane na akcję automatycznie po dopuszczeniu go na giełdę. Akcjonariusz nie musi w to ingerować."

to dlaczego różnica na PDA CI GAMES a akcjach CI GAMES jest kilka groszy a nie idzie to parytetem ?
Czy PDA mają jakąś wadę czy są dokładnie tak samo warte jak akcje zwykłe

czyli co możliwy oficjalny komunikat po sesji że notowania zawieszone i nie otworzą już tego ?

ktoś ma pomysł czemu to wisi na widłach cały dzień ?

przecież nie takie spadki były otwierane zaraz po 9tej na otwarciu a tu wisi cały dzień w okolicach -17% TKO

chyba że jest możliwość jakiejś manipulacji takim TKO i rzeczywiste otwarcie się szykuje dużo niżej ?

ciekawe ile może trwać to nowe DD bo podejrzewam że to jeden z głównych powodów oczekiwania

nie powiedział bym,

zwalili żeby wywalić stopy i udało się to przy bardzo małym kapitale (80k na otwarciu) zobacz sobie teraz,

powrót na kurs z wczoraj i obrót 900k

opłacało się ? a jak thumbright może marshall odkupuje shorty

raczej mi to wygląda na próbe zrobienia paniki na nic nie wartym info ( wczorajsze walne) i zebranie od słabych rąk akcyjek

za 80 tys zwalili kurs na otwarciu o 5 %

Marshall wygląda jak by zawsze był dobrze poinformowany Liar

Najpierw shorty przed wynikami teraz zdążyli się pozbyć wszystkiego przed infem

Nie wiem jak się kurs zachowa ale spekulacyjnie termin knfu 2-4 tygodnie daje ciekawą podkładkę pod mocne spekulacje

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 11 września 2019 13:50:04
Liczba wpisów: 180
[0,05% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,317 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d