pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1ketjoW

1ketjoW

Ostatnie 10 wpisów
aircanada15 napisał(a):
Małe podsumowanie po 2 tygodniach na NS.
US:64 ; UK:31 ; Francja: 25 ; Niemcy: 24

Czy możesz aircanada napisać, jak wygląda sytuacja dzisiaj?

Nie ma znaczenia czy standardowa czy nie. Jeżeli oferty będą za niskie nie sprzedadzą.

Cytat:
Akcjonariusze Sprzedający poinformowali również Spółkę, że każdy z nich w odniesieniu do posiadanych przez siebie Akcji Sprzedawanych zastrzega sobie możliwość zmiany warunków Procedury ABB, w tym odwołania lub zakończenia Procedury ABB, zmiany terminu realizacji Procedury ABB lub zmiany liczby Akcji Sprzedawanych w ramach Procedury ABB. W przekazanej Spółce informacji Akcjonariusze Sprzedający wskazali, że ich zamiarem jest pozostanie akcjonariuszami Spółki i dalsze wspieranie Spółki w jej dynamicznym rozwoju.

Najpierw zobaczymy czy, a później za ile sprzedają.

Chyba polubię Niemców. Angel

Cytat:
Zastanawiam się, gdzie jest sufit.

U mniewave

Cytat:
Moim zdaniem kurs jest nisko bo spółką nie interesują się inwestorzy instancjonalni, ponieważ jest w restrukturyzacji. Czy takie fundusze mogą kupować takie papiery ? Wątpię. Poza tym sporo osób się tą spółka sparzyło przez cały ten proces sanacji i cały czas się ciągną jakieś tematy podatkowe to też słabo wygląda.

Restrukturyzacja będzie zakończona sooner or later. W ciągu około 2-5 miesięcy sąd wypowie się co do zażalenia US na postanowienie dotyczące zatwierdzenia układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym.

Spółka ma obecnie sprzyjające warunki i rośnie jej biznes (plus kontakty ma z przeszłości).

Tematy podatkowe są znane i jak do tej pory spółka nie zawsze przegrywała a ma zaksięgowane 72 mln zł rezerw na roszczenia US.

Innych ryzyk nie widzę póki co. Prognozuję, że zysk w 2020 r. przekroczy spokojnie 10 mln zł na działalności operacyjnej. W następnych latach po zatwierdzeniu układu nie powinno być źle.

Co będzie pewnie niedługo się przekonamy?

Wpis 20.10 godzina 22.05

aircanada15 napisał(a):
Wydaje się, że wspinaczka w górę rankingów NS dobiega końca.
US 64 ; Francja 31 ; UK 32 ; Niemcy 28.

Teraz pozostaje oczekiwanie na SOA, oby przyniósł podobny efekt jak Drugi Rozdział w przypadku The Raft.
Przejście na GPW bardzo się przedłuża, takie sytuacje są kompromitujące dla rodzimej giełdy.

Wpis z 19.10 godzina 10.40

Cytat:
Przez weekend pozycje się poprawiły.
US 67, UK-Francja-Niemcy od 32 do 34 miejsca.

Dzięki za to że dzielisz się tymi informacjami. To 1,5 dnia różnicy między Twoimi dwoma wpisami.

Cieszy mnie rosnąca pozycja w Niemczech. FRA i UK faktycznie stanęły.

Kolejne odszkodowanie. Spółka będzie miała gotówkę na rozwój biznesu.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Cytat:
to wy też przeginacie i to bardzo, nie uznając korelacji jednego z drugim, do tego nie mając kompletu danych do obalenia tego co pisze Chris.

Scarry,

Ja uznaje korelację, ale nie automatyzm jeżeli chodzi o sprzedaż i popularność.

Poczytaj wpisy z zeszłego tygodnia - dyskusja toczyła się na temat wyników sprzedaży, a nie popularności.

W pewnym momencie stało się dla mnie jasne, że aircanada i Chris nie piszą o tym samym, czemu również dałem wyraz.

Prawda w mojej ocenie wygląda tak, że Chris powoływał się na rankingi popularności jako na wyniki sprzedaży - i chłopaków poniosły trochę nerwy, bo nie mogli się dogadać. Nie ma dla mnie kompletnie znaczenia w tej sytuacji, czy korelacja jest czy jej nie ma. Nie o to chodziło w tej "dyskusji".
Temat korelacji zaczął się wczoraj.

Sprawa jest wyjaśniona jak sądzę.

Na koniec. Zauważ że Chris nie wkleił żadnego printscreen-a mimo propozycji od Anty-teresy - ten brak informacji daje do myślenia.

Rozumiem, że po wpisie aircanada nie muszę już nic pisać.

Porównaj proszę przedpremierowe wishlisty Uboat czy Cooking Simulator z raportowaną przez PLW sprzedażą.

Cytat:
uBoat przed premierą miał prawie 150 tys., a sprzedał się w ciągu 3 miechów od premiery zaledwie w liczbie 122 tys. egzemplarzy.

Cooking Simulator tez bez zachwytu - 130 tys. WL dało 211 tys. kopii w ciągu pierwszych 3 miesięcy.

Diesel Brother, Drift21 miały znaczne społeczności, a sprzedawały się również słabo.

Dane dotyczące uBoat i Cooking Simulator są z komentarza Anty-Teresa z 20 sierpnia 2020 r. z wątku Pyramid.

www.stockwatch.pl/forum/wpisy-...

Z nas dwóch to raczej ja jestem lamer-em Panie Krewa, ale uczę się day by day.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 27 października 2020 16:09:11
Liczba wpisów: 943
[0,26% wszystkich postów / 0,31 postów dziennie]
Punkty respektu: 23

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,913 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,98% +27 796,27 zł 47 796,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d