pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

DDN

DDN

Ostatnie 10 wpisów
Czy nie sądzicie, że ta konsolidacja pod oporem już się kończy i po tym jak W20 poszedł wyżej i po rekomendacji powinno nastąpić jakieś wybicie (nie mówię że szalone)?

Czyż to nie opór widać 21,80 - 22,00 ?

I jeszcze to:
www.rp.pl/artykul/5,603946.htm...

Cytat:
Właśnie wrócił pan z Chin. Szykują się nowe kontrakty?

Rozmowy, które prowadziliśmy, pozwalają mieć takie nadzieje. Chińczycy są zainteresowani naszymi kombajnami wysokich mocy. Pierwsza taka maszyna, szykowana specjalnie na chiński rynek, trafiła tam w ubiegłym roku, za miesiąc wyjeżdża kolejna. W tym roku powinno być ich więcej. Na razie jesteśmy na etapie rozmów.

Które kontrakty zagraniczne, oprócz tych z rynku chińskiego, są realne?

Wszystkie, na których rozstrzygnięcie czekamy, czyli w Argentynie, Bośni i Hercegowinie, Rosji i Australii. Niektóre naprawdę się już przybliżają.

Czy nie wydaje się Wam podejrzana ta nagła PR-owska akcja?
Oprócz "Rzepy" jest i artykuł w "Podłodze":
www.parkiet.com/artykul/101066...

Może jeszcze nie czytaliście...

www.rp.pl/artykul/309904,55258...

luki9222 napisał(a):
witam.

widze skrajny pesymizm u wiekszosci posiadaczy kpx. jezeli ma byc tak zle to kto odbiera te pakiety. nie mowie tu o 50k a o 1000000? to juz nie sa groszki a powazne pieniądze.

Można sie pokusić o teorię tzw. przekładania z kieszeni do kieszeni tzn. wymiana między funduszami w obrębie tej samej instytucji finansowej. Czy jest to wogóle możliwe w świetle naszego prawa?

Knocik na dole swieczki wyrzeźbiony.
Czarna bo niby jaka inna miała być ale za to dłuższy niż wczoraj i obroty spore.
Może w poniedziałek choć z parę groszy ruszymy na PN...Think

Ale jednak ktoś te 175k papiera wciągnał przez 2 dni.
Na spadku tylko 1 zł... chyba nie jest naiwniakiem ani filantropem.
A może jest... (tak sie tylko pocieszam)
Teraz to juz zostaje czekać na odwrócenie trendu i zaklinać deszcz...
Na poprawę wyników w Q3 bym nie liczył bo sami wiemy, że żadnych znaczących umów nie było
i będzie mizeria, dobrze jak ze śmietaną a nie z chudym mlekiem.
Kostemp też po wynikach Q1 zaraz na drugi dzień się zaklinał, że Q2 będzie lepszy i co?

Mam swoją teorię, jak spółka czeka na ostatni możliwy dzień do ogłoszenia wyników kwartalnych to wiadomo, że będzie kashankasss. Jak jest dobrze - publikują wcześniej.

Ale na podstawie jakich przesłanek ma odbijać, hę? Po takim słabym raporcie?
Po wypowiedzi prezesa?

Raport mi się nie podoba ale myślę, że gorzej już być nie może. Dobrałem nawet trochę dziś (jak to zwykle po fatalnym raporcie) inwestując w bardzo odległą przyszłość. Whistle

W całym sektorze padaka. Jak ktoś obserwuje Famur jak mu się biznes kurczy już od kilku kwartałów to mimo, że zyskowność ma lepszą niż Kopek ale też jest w czarnej... z powodu takiej a nie innej koniunktury na rynku. Ale wszystko ma swój czas...

Nie ma logicznego (IMHO) wytłumaczenia na to co tu sie dzieje.
Że Arka sypie to wiadomo i potwierdzili infem. Teraz trudno wyrokować.

Scenario 1: Pogoda na szerokim potrwa do 2600 na WiG20 a potem zjazd (według techników). Kopek zawsze spadał bardziej niż szeroki więc poleci niżej i okaże się, że to nie nowy kanał wzrostowy ale powrót "do macierzy" i lądujemy na 16 z kawałkiem.

Scenario 2: Kopek zwykł czasami zachowywac sie odwrotnie do szerokiego. Korelacja z WiG20 jest tu znikoma. Więc może w górę... jak już Areczka się wysypie. No i zauważony przez większośc ORGR wiec może technicy sie podłączą. Oczywiście po wynikach.

fabularasa napisał(a):
korekta do 18-17.50 i mamy prawe ramię oRGR

A potem jaki zasięg Ci z kresek wychodzi?

WatchDog napisał(a):

Dzisiaj zajmę się analizą danych finansowych Hansena i przymierzę do wyceny, oraz oszacowania spreadu wskaźnikowego między Frankfurtem a Warszawą, żeby ocenić co taki ruch oznacza dla KPX'a i ile wartości wygeneruje.

I to są konkrety WatchDogu !!! Brawo !
Warte z pewnoscią wykupienia subskrybcji, nawet po to, żeby przeczytac tylko to !
Pozdr!

Nasz miszcz wreszcie dziś zdzwonił się widocznie z chętnymi i zrobili wymiankę.
Mogli gnojki przy okazji wyrzeźbić już tymi wymiankami jakąś świeczkę sygnalizującą przynajmniej szanse na dołek. A tak... mamy czarnego klocka przy dużych obrotach.
Czarna kupa po prostu... salute

Moim zdaniem za małe obroty jak na potwierdzone wyłamanie.
Wczoraj też były małe. Bez tych dwch wymian raptem obróciło się z 15 tys. papiera.
Poczekam na jutro na potwierdzenie ale chyba zaczniemy wyżej.
na sesję przełomu/odwrotu też to nie wygląda... własnie z powodu tych małych obrotów.
Myslę jeszcze, że kto z rańca spróbuje "głębokim wypadem na tyły" (taktyka radziecka) ztestowac poziomy ustawionych stpów . Myslę o testowaniu 16,20 ale potem w górę i w końcu będziemy mieć piękną szpulkę z dłuuuugim dolnym cieniem.
Oby moje słowa były prorocze wave

Wnioski zacne drogi doncarlosie.
Ale nie liczyłbym na szybkie odwrócenie trendu.
Zobacz jaki jest sentyment na wiecie w tej branży... ot choćby z dzisiejszych notowań na NYSE...
:-((

Posted on 05/19/10 at 11:42am by Swing Trader
Materials and mining stocks are getting absolutely clobbered today as investors shun the risk trade and dump anything commodity related. Here are how some key names are faring in early trading:

Joy Global (NASDAQ: JOYG) is down $3.29, or 6.63%, to $46.37.
Bucyrus International (NASDAQ: BUCY) is down $3.71, or 7.10%, to $48.57.
Freeport-McMoRan (NYSE: FCX) is down $1.39, or 2.06%, to $65.96.
Century Aluminum (NASDAQ: CENX) is down 66 cents, or 5.97%, to $10.40.
U.S. Steel (NYSE: X) is showing relative strength only down 3 cents, or 0.06%, to $48.45.

Recka NEUTRALNIE z Amerbrookers z 7.04. odtajniona.

A jeszcze żeby sie już całkiem dobrze poczuć dołóżmy do tego dywergencję na RSI i już mamy obrazek zmiany trendu blackeye
Jakby tylko nie ta świeca dzisiejsza, która skłania mnie do podejrzeń, że jutro zaczniemy luką w dół... sad10

doncarlos napisał(a):
Famur skończył dzisiaj na plusie.. Kopex ma ogólnie słaby akcjonariat.. wcześniej był mocno skorelowany z wigiem.. teraz jedynie spada razem z indeksem.. ta słabość minie, ale niektórym kończą się już nerwy..d'oh!

Famurem bym się nie sugerował. Bardzo zafałszowany wynik dzisiejszej sesji. Monitoruję sytuację bo brałem walorek od 0,80 po drodze parę razy wyprzęgając koniki. Ostatnio 2,66- 2,70. Nie brał bym teraz. Polecam ostatni i przedostatni raport. Mimo dotacji na innowacyj ne projekty biznes sie kurczy w sposób łatwy do zaobserwowania. Wyniki za Q1 będą już jak sądzę katastrofalne.
Z kopkiem można siedzieć. Gruszek na wierzbie nie obiecują. Spadek kursu €... trzeba być przygotowanym. Dla chcących szybko zarobić nie widzę tu miejsca. W tym roku mała szansa.

Ciągnie się ta konsolidacja i powolna dystrybucja jak flaki z olejem.
Gorzej jak ogólny klimat na rynku sie popsuje i wszystko się skorekci.
Póki co czekam.
A co do techniki... ATR-u nie było tak nisko od 2 lat...

Ale bedzie IMHO.
Zwiększone obroty na ostatnich dwóch sesjach.

Technicznie to smród się rozchodzi z Kopka.
EMA200 znów przebita. ATR do góry zakręca... jutro czekam na zanegowanie sygnału.

Taaa... ale jak przyjdzie za chwilę przecena na Wig20 i zjazd do 2100 to Kopek żeby nie wiem jak uklepywał też zostanie ściągnięty w dół siłami drobnych panikarzy Eh?

Ano właśnie. Dzieki Owner. Napisałem a zaraz potem znalazłem go.
Na pierwszy rzut oka jest nieźle. Muszę sie wgryźć.
Ale obejrzałem tez Famur... kurczy sie biznes niemiłosiernie
chociaż rentowność jeszcze ok.

Miał być dziś raport. Widział ktoś?

Co z tego drogi WatchDogu, że tak właśnie jest jak piszesz skoro po takim infie
(a jeszcze koleżka z DI BRE dołożył na kupę ze swoją recką "redukuj")
jutro rzucą ludziska papier w dół. Cóż pozostaje... ustawić się na 21,66... angry3

Swierszczu napisał(a):
DDN jestes jeszcze na pokladzie? Bo widze ze ladny wykres sie rysuje a w poniedzialek jakis odpał moze byc.. Whistle

Jestem świerszczu jestem. SPrawa pozwu się rozwija. Dobierałem jeszcze jak był 2,00 - 2,02. Ciekaw jestem jak to się wszystko skończy. Kopek dziś nie rósł... na takiej sesji...

Kisimy się już drugi miesiąc niemożebnie.
I wygląda na to, że jeszcze się pokisimy...

Został, został a nawet ostatnio dobierał ;-)

O której godzinie było to 23,75? ;-)
I dlaczego mi do koszyka ustawionego na 23,90 nie wpadło ?
Hę ??? blah5

Sorka, jest.
Już znalazłem na infostrefie.
www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

No spadek obrotów jest załamujący. Rentownosc sie trzyma ale to krótkodystansowy wynik.
W następnym kwartale będzie problem jeszcze wiekszy...angry3

Już 9pm a raportu nie widać...angry3

Zabezpieczyłem moje papiery Famuru przez dokupienie w piątek do zrównoważenia papierów kopexu. Ktoś na tej sprawie wyjedzie z tarczą i wolę mieć go wtedy w portfelu Whistle

WatchDog napisał(a):
...ale na początek punkt dla Kopka, że przekręcił Famura, a nie odwrotnie. Jak mówi prawo, ciężar dowodu spoczywa na stronie, która wywodzi zeń skutki prawne...

Drogi WatchDogu nie wiem czy to dobrze, że pochwalasz Kopka "że przekręcił Famura".
I jeszcze obdzielasz punktami. Jak byś sie czył jakbyś to Ty został przekręcony? Czy też pisał byś - punkt dla tego kto mnie przekręcił?

Co do drugiego zdania - oczywiście masz rację. Ciężar dowiedzenia winy Kopka spoczywa na Famurze. Ale czy sądzisz, że w Famurze prawnicy jedzą kaszkę? Nie porywali by się z przysłowiową motyką na słońce gdyby nie było coś na rzeczy.
A Kopek niech sobie zaprzecza. Czy ktoś sie dziś dobrowolnie przyznaje do winy?
Nawet ja wiem, że nawet jak złapią z kochanką w łóżku należy iśc w zaparte i twierdzić, że się jej nie zna a ona wlazła jak ja już spałem. Angel Angel

Niezła masakra sie szykuje dla kopexu...

www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

No... teraz to tak.
Ale zlecenia małe i luźno stoją. Może się wybroni... Obroty małe... wyniki 12-tego
Wsparcie jakby nie było poszło :-(

Powolne zbieranie trwa.
Wskaźnikowo już się ładnie wyprostowało.
Jak nic wokoło się nie skwasi to za 8-10 sesji zobaczymy "złoty krzyż" zasługi i ... voile !!!
Ja jestem zapakowany i koszyków nie ustawiam.
Czekam.

Byłbym wniebowzięty jakby zamknął rok na 2,50.
Szykują się infa. A Famur lubi skoczyć 15% do góry w jeden dzień...
Czekam.

Jesteśmy, jesteśmy. Gwardia sie nie poddaje salute

Pssssss.... pieniądze kubią ciszę Dancing
Zobacz jak na kopku bez przerwy hałasuja i miotaja kursem.
"Tisze jediesz... dalsze budiesz" jak mawiali starzy towarzysze wave

Do krzyża śmierci nie dopuścimy.
Gotów jestem postawić jutro nawet na otwarcie z małą luką.
Broniłem lekko dzis końcówki, żeby nam ładna świeczka wyszła ale utrzymać 20,80 sie nie udało blackeye

zjutro jakieś +2% i mamy K na MACD.

Ja nie gram. Ja tu jestem na długo Whistle

Pozdrawiam !salute

Dziś wymianek był ciąg dalszy. Dwa batoniki po 450.000 papiera... i "okołobatonowe" po 50.000 zaraz po.
Wymiana po 2,15 i 2,20.
Czekam który to fund ogłosi teraz, że przekroczył 5%... a może Aviva dociąga do 10% ?

No widzisz... jakbyś ustawił 1,96 to ze 200 szt by Ci wpadło Angel
Ale poważnie... Widzę niechęć do oddawania a raczej wyczekiwanie.
Paru gości się wymieniło "dwudziestakami" a jeden chyba przytulił "stóweczkę" koło 13:00.
Oczywiście pomijam tego co "badał głębokośc" do 1,96.
Jestem spokojnym optymistą, podobnie jak na KPX.

KPX ani nie sprzedaję ani nie dobieram. Dziś bardzo wyrównana sesja.
Dziś zdecydowanie oddawali mali. Zlecenia powyżej 1000 szt. były może ze cztery...
Dziwię się towarzyszom panikarzom, że tak szybko oddają ale podoba mi się, że nawet,
że wszystko jest ładnie odbierane i wpada w zastawione koszyki.
Nie mam cienia wątpliwości co do decyzji trzymania.

Dobrałem za to FMF bo okazja może sie nie powtórzyć.
Pozdrawiam!

I dlatego też siedziałem dziś spokojnie a nawet dobrałem... tak jak sobie założyłem po 2,20 Whistle

Wysiadłem przy 25,50 i 26 jak jechał do góry.
Jak było 28 ... plułem sobie w brodę ale teraz już spokój i nie żałuje sprzedaży. Obserwuję natomiast bacznie.

Jedyne co może smucić troszkę to spadek przychodów czego nie omieszkają wypomnieć w PB włącznie z podaniem ile to % spadło. Leszczyna może się wycykać a że płynnośc ostatnio nie nastraja i zlecenia stoja luźno może byc mała obsuwa. Jestem spokojny ale ustawie się jutro na 2,19 jakby co wave

Ja jestem z Famurkiem od 0,80... wiem, wiem.... niewiarygodne. Shhh
Z jedną przerwą: 1,40 - 1,61.
Na 2,19 jak wiadomo była solidna wymiana rąk a teraz uklepują na 2,27 - 2,28.
Co raz to śmignie 25k papiera.
Moim zdaniem zbieranko spokojne trwa w najlepsze.
Nie ma się czego obawiać, technika OK, wskaźniki chłodne, MACD juz podciąga... będzie dobrze.

Dziś 510 papiera wziąłem w dogrywce bo tak to byśmy 2,27 skończyli
i świeczka by koszmarnie wyglądała.
Jutro niech kto inny sie poświęci. Shhh

Klocek to ustawka oczywista. Nie ma wątpliwości.
natomiast "bearish butterfly" miałby zasięg aż do 21,69 ?
No to nieźle... Whistle

Trochę martwi ten sypacz co się w końcówce uaktywnił.
Ale z kolei nieco wcześniej klocuszek 83 kilo papiera został gładko wchłonięty po 21,20.
Mozna mieć nadzieję. Trochę ten górny knot wadzi ale... jutro poznamy kto golas...
Czy my? Czy sypacz?

Zostawili dziś Famurka w spokoju bo świetne deale gdzie indziej mozna było porobic.
Czekam spokojnie. Dobrałem po 2,19 razem z tymi grubasami.
Mnie nie stać ale oni będą tego bronić.

Wymianka dzis piękna. Obroty dawno nie widziane.
Będzie z tego chleb...

Jest to niewątpliwie papier dla cierpliwych...

Jestem cierpliwy,
Jestem cierpliwy,
Jestem cierpliwy,
...

ale za to na FMF dziś jaka wymianka...

Na razie to widzę, że wylazłem w porę wave

Dzisiaj i ja Panowie dokonałem wsadów po 18 i 18,05.
Zrobiło się i dla mnie za gorąco....
Czy były to wsady "piękne" przekonamy się niebawem ;-)
Pozdr !

Owner, Jarbas.... kurna chłopy... trochę więcej wiary.
jak czytam jak tu po kolei wszyscy sprzedawali jakby jakaś pandemia żołądkowa miała nadejść.
Ja nie sprzedaje a jak się skorekci to jeszcze dokupię.
Koks musi ruszyć - nie ma innej opcji.
Zgadzam się z Voxem i też trzymam.

Panowie... trzymać i nie popuszczać.
Papier dosyć płynny ale czasem z większymi lukami Think
wyskoczyć zawsze można.
Obserwowałem długo i jako właściciel od 13,15 czekam i śpię spokojnie.
Pozdr węglową brać (równiez na KPX i FMF i Bogdance) !

Popieram zdanie Jurka.
FMF to 18% mojego portfela.
Akcji jest mało, ruch niewielki. Czekamy spokojnie.
Zarobek ( a raczej urobek) raczej pewny wave

Pozdra,

TOMEK napisał(a):
Węgiel jak zdrożał to trzeba kupic Bogdanke Angel

Bogdanka za droga. Może lepiej NWR? 3some

Niestety... jak to w wakacje... boczniak ostrygowaty na naszym Kopciu.
A wszystko wokół rozkwita.
Uwaga! Węgiel zdrożał z 54 do 65. Może to coś wniesie ?

carringtontomas napisał(a):
Gortal napisał(a):
Ciekawy jestem powodów wywalenia

Chyba czeka nas poweekendowy powrót poniżej 2.00 pln

Chyba jednak nas nie czeka. Sypacz się uspokoił a zlecenia stoją w dużym rozstrzeleniu.
Dziś II liga pauzowała ale jak się dosadzą to powrót na 2,25.

Właśnie po to podciągał dwa dni, żeby się baza uzbierała żeby mógł lunąć 100 kilo papiera.
Widocznie z nikim się nie dogadał na przechwyt i sam akcję zorganizował...

No wiesz carringtontomas....
Żeby Cię trochę zmotywować do dziś pokazał się sygnał kupna na MACD Dancing
Pozdr,

Ale żeby uprzedzić całą masę tych, którzy czekają na 15.... carringtontomas kupował będzie po 16.
Taka strategia mistrzu Doncarlos.
Hm... ale czemu nie po 15,30 ???

carringtontomas napisał(a):
DDN napisał(a):
WatchDog napisał(a):
(Wreszcie) pogadaliśmy z wiceprezesem, od serca:
www.stockwatch.pl/artykuly/pos...

Przeczytałem z uwagą. Papier trzymam długoterminowo. Podobnie FMF.

Bajdurzenie i wishful thinking Pana wiceprezesa..... kupię po 16.00

Carringtontomas... jeżeli prezes Kopexu Twoim zdaniem bajdurzył to jak nazwałbyś wypowiedzi takiego np. Wilczęgi Adama z ostatniego roku? Hę ?

Grubas się ujawnił (Aviva) a więc jedziemy !

WatchDog napisał(a):
(Wreszcie) pogadaliśmy z wiceprezesem, od serca:
www.stockwatch.pl/artykuly/pos...

Przeczytałem z uwagą. Papier trzymam długoterminowo. Podobnie FMF.

Papier jest ładnie przez kogoś zbierany więc sidźmy cicho i zarabiajmy.
Kro jeszcze nie kupił niestety nie zarobi.

Moim skromnym zdaniem czeka nas "boczniak" przynajmniej do wyników Q2.
Wakacje nie sprzyjają gwałtownym ruchom.
Zobaczcie, że nie ma chętnych do sprzedaży (wczoraj spadek 4% i nic się nie uruchomiło) do zakupów zresztą też.
A więc BOCZNIAK ostrygowaty (Pleurotus ostreatus).

Czyli co? powrót ponad 18,28 czy tylko tzw. ząbek w spadkach ?

Fabularasa ... czy możesz skomentować tę prawie symetryczną figurę ?

Ja też tak podejrzewam...dziś dokupiłem po 18,50. Jak poleci to ustawiam się na 17.
Jestem w kopku na długi termin więc w sumie mało mnie obchodzi czy kupię 50 groszy drożej czy taniej...

Tomsky, daj stary spokój... to nie "bankier"...
Każdy, kto się KPX interesuje lub trzyma w niej pieniądze
wie, gdzie znaleźć infa o umowach i inne rzeczy.
Nie wklejaj proszę tych przydługich inf bo to naprawdę nic nie wnosi.

Trzy razy podchodziliśmy pod przebicie (z zamknięciem) powyżej 19,50 i trzy razy się nie powiodło.

Tem artykuł był już rano na pb.
Obroty dziś solidne więc oczekiwałbym poderwania się NWR do lotu.
Technika też tak pokazuje.

Kryzys się kiedyś skończy. Zacznie sie popyt na stal, zacznie się popyt na węgiel koksujący, zacznie się wtedy jazda.
Ja mam czas, dużo czasu...
A zobaczymy co anale z DB wtedy wymyślą ;-)

Czekałem od jakiegoś czasu na niego na 14 zeta. Dziś uznałem, że może uciec do góry. Wszedłem, zobaczyłem, nabyłem.
Jadę z Wami (nie zaniedbując Kopexu i Famura) ;-))

No tak... jak te plany inwestycyjne zaskoczą to można przypuszczać, że z dywidendy nici.
Ale... co nam nie da dywidenda - kursem odbijemy !

K to będą jutro po poludniu ci co jeszcze nie mają ;-)
To K będą robić raczej szybko ;-))

Gdzie Ty widzisz Kolego S na MACD ? Na dziennym jeszcze trochę brakuje.
Moim zdaniem za mały wolumen dzis na jednoznaczną wymowę sesji.

19:44
Jak patrzę jak JOYG i BUCY walą do góry po 5-8% dziennie to mi żal d... ściska trochę ;-)))

Pray Pray Pray

owner napisał(a):
dyche jak zobacze to i tak nie uwierze Angel a poważnie to na obecną chwile wydaje mi się nierealne. czas oczywiście zweryfikuje nasze poglądy Angel

Obstawiam 13,80 - 14,00. Dziś włożyłem dobremu człowiekowi na końcówce po 15,20 to co kupiłem z rana. Niech mu rośnie przez parę nocek. Już nie będę taki pazerny (do czasu ;-))

Otóż fabularasa - nauczony w przeszłości (listopad 2008), że 2 x po 12% z kawałkiem to za dużo jak na 2 dni ostrej jazdy zacząłem sprzedawać od 17,15 i wyżej.
A jak jestes taki dociekliwy to po 17,43 oddałem 130 właśnie ja z wystawionego zlecenia 500 szt.
Ot... taka moja mała satysfakcja - sprzedać na samiutkiej górce dziennej. Rzadko mi sie to udaje.

I jedyne sygnały sprzedaży jakie sie pojawiły u mnie - to sygnały płynące z mojego rozumu i docelowej, założonej wielkości zysku dwudniowego.
Potem odbierałem po 16,59, po 16,40, i nawet po 16,27.
Na końcówce po 16,30 wpadło mi tylko 100.
Więc nie twórz niepotrzebnie historii...
Takie oto miałem sygnały sprzedaży, że stwierdziłem, że za ostro jedziemy. I już wave

Pozdrawiam !

A ja właśnie wziąłem na fixie po 16,30 bo udało mi sie pieknie oddać po 17,17 i wyżej.
Jutro pewnie będzie niżej ale nie długo i nie w takich ilościach jak dziś ;)

fabularasa napisał(a):
Witam

... proszę nie róbcie z tego bankiera albo parkietu to ma być merytoryczna dyskusja przede wszystkim AT a jeśli ktoś pisze że ma rosnąć to proszę o rysunek jeśli ma spadać to też rysunek takie gadanie o niczym kto miał rację a kto nie do niczego nie prowadzi a tak w ogóle hello1

Morfeuszu, merytoryczna dyskusja - oczywiście ale to wieczorkami, kiedy każdy ma czas na przemyślenia.
Ale nie broń ludziom wyrażania emocji, tym bardziej radości ze wzrostów, kiedy pewnie Ty również się bogacisz.
Czy asceza ma być naszym wyznacznikiem?
Czy mamy chodzić w workach i powtarzać "Memento mori (*-spadki, bessa - niepotrzebne skreślić) " ?
To może zmienimy nazwę forum na ATWATCH?

Pozdrawiam Świątecznie i w radosnym nastroju wave

Otóż i moi drodzy pojawiło się coś takiego jak górne widły.
Na Kopciu rzecz nie oglądana od zamierzchłych czasów - początku listopada 2008.
Droga młodzieży... widły jest to narzędzie rolnicze, po których to w plecach zostają dziury
(tu: w plecach inwestorów, którzy za wcześnie sprzedali).

Proszszszszszszę Państwa... co sssssiiię dziejeee na FMF !
Proszę nie traktowac tego jako OT bo ta sama przecież branża co nasz Kopciu (oby rósł wiecznie).
Z rana małe ruchy... potem przysłowiowe już "zaniżanie przed odpałem" a teraz mamy już... 1,25 !
hello1 love4

owner napisał(a):
morfeusz a gdzie to 15,70. indexy nasze i w usa to ładna parabola i wcale bym się nie zdziwił jakby na sp za chwile było 750 a na wigu20 poniżej 1500.

A ja bym się zdziwił. Musiałoby to zająć przynajmniej ze dwie sesje blackeye

Jak to mówią na Łol Strit....: "Every dog has his day..." hello1 hello1
Jak przyuważyłem z rańca, że już po 30 min mammy bańkę to wiedziałem, że źle nie będzie.

Uwaga na FMF bo wprawdzie gęsto staczy w okolicach 1,20 ale jedno siorbnięcie grubasa i jadziem !!!

owner napisał(a):
papierek powyżej 14 już parzy w łapki. wydaje mi się że to będą ciepłe ubranka Angel

Jakem rzekł wspomogłem operację Overlord pobierając parę kilo w okolicach 14.
Dajcie "ognia" chociaz każdy po "pińcest" i zakończymy pięknie !

OOOooooooooooooooooo... piękny klocunio !!!! 100 kilo na K po 14:00. Pomoc... pomocą ale żeby aż tak przesadzać thumbright
Czy to któryś z Was ??? hello1 hello1

SlawekW napisał(a):
Inaczej nam nie pozostanie nic innego, jak sie umowic i przelamac ten cholerny opor!happy3

Dołączam się do pomocy. Dziś z rana dobrałem again. Potem znowu zgarnąłem klocka po 13,50 ale nie było pary w narodzie, żeby ciągnąć wyżej. Info konieczne. To samo na FMF. Podjechali pod 1,20 i... dup@ blad@.
Kurrrna. Na rynku obroty pod 2 mld a tu stacja las... angry3

Dobrze godosz chopie !
Jo żech nie przedowoł dzisiok.
Mom nie za wiela a czekom coby co dokupic po 12.xx.
Ale zdowo mi sie, że trza by już po 13 sie zasadzić bo chyntnych bydzie wiela.

ronin napisał(a):
[...]najgorzej to zakochać sie w spółce bo.... dobrze dawała Angel to nie kobieta tylko twój ciężko zarobiony szmal i trzeba postępować z nim rozsądnie.

Podoba mi się to stwierdzenie !!!
Zachowam w pamięci i będę młodzieży giełdowej powtarzał Angel

Patrzę w to jak szpak w p... i nic mi do głowy nie przychodzi.
Dziś udało mi się popchać trochę po 14 i powyżej i odkupić 13,30 - 13,39.
Ale co dalej...
Kak żyt'... szto diełat' skaży ty mienja dieduszka Lienin...

kliknij, aby powiększyć

Kurrrrrna, górne cienie coraz dłuższe.
Hmm... wisielcem tego nazwać nie można ale śmierdzi... jak wisielec salute

No cóż... mamy formację spotkaniową.
Jutro prawdopodobnie w dół...

Zdejmuję kapelusz i chylę czoła, pełny szacun Morfeusz.

ronin napisał(a):
Niezłe wyciągnięcie kursu na fixingu, tylko po co?... mógł te około 10k kupić taniej po trochu i bez szaleństw.
Nie moge się dopatrzeć sensu Think

No właśnie, sądzę podobnie jak Ty Roninie, żeby wykresik ładnie wyglądał a i formacja skusiła jutro co poniektórych.
Stoje po stronie wątpiących. Tym bardziej, że widac było jak przed 16-tą ktoś szybko zwalił do 12,00.
Niepewny czas... więc siedzę na d...

OT:Chciałem dziś dokupić FMF ale za nisko się ustawiłem. Gra tu ktoś w te karty?

Ooooo... Stary... uważaj.
Jak nie grałeś na fiutach to teraz nie czas na naukę.
Może być ona kosztowna... ojjj, kosztowna.
Potrenuj trochę kontrakty "na sucho" - moja rada a zrobisz jak zechcesz.
Co do Puław się nie wypowiadam. Mam w 2-gim arkuszu obserwacji.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 14 stycznia 2013 00:13:53
Liczba wpisów: 113
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,320 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło