pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kwiatkowskiFOREX

kwiatkowskiFOREX

Ostatnie 10 wpisów
Wzrost przychodów z tytułu reklam są obiecujące. Ale mnie interesuje druga składowa, czyli monetyzacja. Czy ktoś ze spółki móglby się wypowiedziec w tym zakresie? Ewentualnie prośba by czytelnie to rozpisać w raporcie za III kwartał 2016 r. tak by wszyscy mogli zobaczyć czy mamy sukces czy nie.

Funt leci jak kamień w wodę. BREXIT swoje robi. Odbicie będzie. Pytanie kiedy i jak wysoko. Dzięki za odmienny głos w dyskusji.

Wszyscy przeoczylismy ostatni, istotny raport. Raport, który pokazuje co raz większe przychody spółki z tytulu reklam google. Będzie rekordowy kwartal. Jestem ciekaw ile dorzucą do wyniku monetyzacji swoich gier i aplikacji.

EXAMOBILE SA (4/2016) Transakcje na wartość umowy znaczącej
Raport bieżący 4/2016

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd EXAMOBILE S.A. (Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu dzisiejszym pozyskał informację, że w ramach współpracy z Kontrahentem, wartość przychodów ze sprzedaży EXAMOBILE S.A. realizowanej do tego Kontrahenta w okresie od publikacji ostatniego raportu bieżącego (EBI nr 4/2016 z dnia 22 marca 2016 roku) informującego o transakcjach realizowanych z tym Kontrahentem, wzrosła o kwotę 201 320,98 zł.

Współpraca z Kontrahentem polega na emisji reklam dostarczanych przez system reklamowy Kontrahenta, które są wyświetlane w produktach EXAMOBILE S.A. Kontrahent należy do międzynarodowej grupy kapitałowej, która jest światowym liderem branży reklamy na urządzenia mobilne.

Warunki współpracy nie odbiegają od standardów rynkowych stosowanych w tego typu transakcjach.

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...(4-2016)-transakcje-na-wartosc-umowy-znaczacej;jsessionid=Ad92BeuMp4d2elpfBfe8jcIu.undefined#

Czas pokaże Damian. Ja jednak obstawiam powroty, bo na wyspach Polakom będzie żyło się co raz trudniej. Nie po to robiony byl BREXIT by zostalo po staremu.

W praktyce to żaden broker nie zagwarantuje ani SL, ni tym bardziej braku debetu nq koncie.CMC nie ma jakichś super dobrych warunków handlowych więc mają kłopot by mocniej zaistnieć na polskim rynku forexowym.

Moim skromnym zdaniem im bliżej wyborów tym większa zmienność. Tym bardziej, że Donald Trump staje się na prawdę nieobliczalny.

Nie ma co. Warunki promocyjne faktycznie "super". Oj trzeba wszystko dokładnie czytać, jak przy kredycie hipotecznym.angry3

Niestety dzisiejsze medialne informacje wskazują na to, że Energa i jej spółki zależne znalazły się na czele listy spółek, które w trybie pilnym mają być skontrolowane przez CBA i ABW w związku z przypuszczeniem nieprawidłowości. Zobaczymy jak skończą się te kontrole i jak to wpłynie na dalszy kurs spółki.

Nieubłagalnie zbliżają się wybory prezydenckie w USA. Co nas czeka w przypadku wygranej Trumpa? Jakie macie pomysły, prognozy na możliwe scenariusze dotyczące zachowania rynku akcji, walut, metali po ewentualnej wygranej D. Trumpa. Ja stawiam na spore spadki indeksów giełdowych na świecie. Chyba tylko rubel się umocni he he.

Po "ilości wpisów" widzę, że niewielu userów bawi się na kontraktach na DAX. Tymczasem DAX niebezpiecznie zbliża się do poziomu 10.000 pkt. Wiele wskazuje, że przynajmniej będzie test tego wsparcia. Jeśli nie wytrzyma to czeka nas zjazd w okolice 9.700 z możliwością pogłębienia 9.500. Potem to już tylko 9.200. Inna sprawa, że co raz bliżej wybory w USA>

Jak widać po ostatnich wydarzeniach BREXIT odbija się Nam Polakom czkawką. Te ataki to zapowiedź wiekszych problemów. Czym to będzie skutkować? Licznymi powrotami doPolski i to nie tych najlepiej wykształconych, z dobrą pracą tylko tych co trudnili się najsłabszymi zawodami, bez wykształcenia.

Z tym odbezpieczonym granatem to faktycznie przesada. Ale samo zachowanie kursu nie napawa optymistycznie. VVD ewidentnie potrzebuje czegoś nowego, czegoś na miare RB1. Branża gier pozwala zaistnieć o ile produkt jest bardzo dobry. Ale jeszcze szybciej potrafi zepchnąć spolke w zapomnienie przy średnim lub słabszym produkcie. Konkurencja jest tak wielka, że walkę trzeba toczyć cały czas.

Program motywacyjny klepnięty. Pytanie kiedy kurs EXA zacznie testowanie historycznego szczytu na poziomie 5,47zł. Po jego ewentualnym pokonaniu droga na nowe szczyty stanie otworem. Ze strony spółki przydałby się lepszy i bardziej rozbudowany kontakt z akcjonariuszami poprze relacje inwestorskie, jakieś forum, blog. Tak jak to kiedyś miało miejsce w przypadku spółki 11 Bit Studio.

Co dalej? Kiedy kończymy hossę w USA?

Może nie są to POKEMONY ale zawsze coś. Ściągnięcia lecą, gra będzie zarabiać. Tymczasem przypominam w środę spółka opublikuje raport za II kwartał 2016 r.

Do tego zmienili statut spółki i dorzucili to:

Zwyczajne Walne Zgromadzenie uchwala zmianę § 3 Statutu Spółki, poprzez dodanie poniżej wymienionych przedmiotów działalności Spółki: --- „-PKD 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek, ------------------------------------------- -PKD 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, ------------------------ -PKD 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, ------------------------------------- -PKD 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich, --

Do tego program motywacyjny dla zarządzających spółką na 145.000 akcji (1/10 obecnego kapitału). Jednym słowem w końcu zaczyna się dziać w spółce i zaczęło zależeć im na kursie.

BREXIT staje się faktem. UE chce szybko przeprowadzić proces wyjscia Wielkiej Brytanii. Zobaczymy jak będą wyglądały kwestie ceł, kwestie handlu pomiędzy UE a GB. Po ostatnich zajściach, wydarzeniach widać, że jednak nas nie lubią.

Erdogan zabije Turcję w obecnym kształcie.Tam już nie będzie wolności tylko zamordyzm. Skoro bierze się już za analityków giełdowych to już koniec wolnej gospodarki. Fundusze muszą stamtąd uciekać. A nie daj Boże ktoś zły rating wystawi to dopiero będzie.

Pytanie warte milion złotych po co im akcje Vistuli w portfelu? Tam rządzi Mazgaj, któremu ostatnimi czasy grunt usuwa się spod nóg. Każdy kto regularnie kupował w Almie wie o czym piszę. Pustki na półkach. Kiedyś w owocach morza mogłem wybierać ile chciałem a teraz szkoda gadać. Plus, że w końcu zaczeli dzielić się zyskiem. Niewiele bo 4 grosze na akcje ale zawsze coś. Przejęcia na rynku brytyjskim i współpraca z Belgami jak na razie w etapie poczatkowym więc w kolejnych wynikach kwartalnych nie będzie miała znaczenia.

Pytanie co ze znakiem firmowym Heleny. W Kaliszu o ty co raz głośniej. Zenon Sroczyński nie odpuszcza i już toczą sie jakieś postępowania na jego korzyść. Dziennikarze z kilku gazet prowadzą jakieś śledztwo dziennikarskie w tym temacie. Ponoć w przyszłytm tygodniu mają być pierwsze publikacje.

To ile zarobi 3 dowiemy się za ponad pół roku o ile wszystko dobrze pójdzie. Więc nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Ja czekam na tą grę z niecierpliwością. Oby nie było jakiegoś dużego poślizgu. Inna sprawa, że analitycy różnej maści co raz chętniej spoglądają w kierunku branży gier. Stąd inne wyceny, inne targety. 11 Bit też wielu widziałó już poniżej 40 zł a tymczasem wycena jest zgoła odmienna.

Niestety jedynym zwycięzcą w tej całej rozgrywce może być chyba tylko Putin i Chiny.

Jakies tajemnice handlowe też muszą mieć. Gdyby ze wszystkiego od razu się wysypywali to nie byłoby miłych zaskoczeń, które zazwyczaj skokowo podnoszą wycenę danego waloru. TWOM zresztą tego najlepszym przykładem. Mi odpowiada jedno. Stawiają na max wyciskanie kasy z danego projektu i to dobrze wróży a właściwie prognozuje na przyszłość.

Analiza techniczna (fibo) analizą techniczną, ale czy obecna wycena ubezpieczeniowego giganta nie wydaje się już w miarę atrakcyjna do rozpoczęcia zakupów? Jak ktoś wspomniał okolice BREXITU mogę być niezłym momentem na rozpoczęcie ostrożnych zakupów. Podatek jest już chyba w cenie a wycena poniżej 30 zł jest okazją.

Sami widzicie, że w spółce dzieje się dobrze. Nie ma co wpadać w hurra optymizm, ale poprawiające się wyniki finansowe, chęć comiesięcznego raportowania w tych kwestiach dodaje otuchy i rozbudza nadzieję na przyszłość. Ponadto pojawienie się nowego akcjonariusza pow. 5% swoje też zrobi. Ja osobiście czekam najwyższe poziomy cenowe.

Wracając do tematu. Jakie obstawiacie scenariusze na najbliższe pół roku zarówno dla giełd jak i rynków walutowych. Szczególnie interesuje mnie wasze zdanie w zakresie polskiej GPW i NC oraz DAX i EUR/USD.
Niektórzy analitycy prognozują, że BREXIT już nie ma wpływu narynki finansowe i wszystko dogóry he he.

Jakby nie było złoto zawsze uchodziło za bezpieczną przystań przy tego typu zawirowaniach na świecie. Ale wkrótce się przekonamy co sądzi o tym rynek.

Szutnik napisał(a):
Wszystkim, podniecającym się dzisiejszym DAX'em +3,4% FTSE100 +3,3% czy CAC40 +3,5% ku pamięci:

Różnica między:
a) pokrywaniem krótkich pozycji (short covering)
i
b) prawdziwym kupnem
jest spora, ale tylko ten drugi rodzaj jest naprawdę Byczy.

Pytanie retoryczne - jakiego rodzaju kupno mamy dzisiaj w Europie Zach: typu a) czy typu b) ?Angel

Moim zdaniem odpowiedź na to pytanie otrzymamy już w piątek. A potwierdzenie słuszności da kolejny tydzień.

Rif napisał(a):
Po sesji spółka, dołączyła do wig80. Może to mieć jakiś wpływ na zachowanie się kursu tj. jego stabilizację, ewentualny wzrost, obroty itp.?

Pewnie, że tak. Wszakże wiele funduszy i inwestorów finansowych na to zwraca uwagę. Mało tego ich wewnętrzne przepisy pozwalają wtedy na większe zaangażowanie procentowe co w średnim i dłuższym terminie poprawia płynność i ich atrakcyjność.

Powodów do recesji jest wiele. Nie tylko USA. Są Chiny, jest Rosja. Pisałem o scenariuszu gdy BREXIT nie dochodzi jednak do skutku (5% szans według mnie). Natomiast gdy BREXIT wejdzie w zycie to otwiera się puszka pandory i wspólnota się rozpadnie na mniejsze podgrupy. A to dla naszej gospodarki cienki wariant. Nagły wzrost bezrobocia spowodowany powrotem emigrantów, których nikt już nie będzie chciał na wyspach, we Francji, Holandii, Niemczech, Belgii.

No to faktycznie pech z tą sztabką. Z tego co pamiętam wtedy wszyscy naganiali na GOLD pod każdą postacią. Kto wie może i zarobisz. Cierpliwości.

Gra się nadal dobrze "keszuje" biorąc pod uwagę okres od debiutu. I tu chyba nie ma co narzekać. Widać, że zarządzający w 11 Bit potrafią ładnie wycisnąć potencjał TWOM. To dobrze rokuje na przyszłość. Ja mam nawet taką teorię spiskową, że INDUSTRIAL wejdzie dopiero wtedy, gdy TWOM przestanie się sprzedawać, gwarantując rentowność na poziomie netto. Ale to tylko taka moja teoria. Teraz poczekajmy jak zachowa się kurs po brexicie.

Co by nie mówić to kurs 11 Bit jest jednym ze stabilniejszych w tych trudnych dla naszego rynku czasach. Siedzi tutaj mocniejszy akcjonariat. Pytanie jak kurs zachowa się po BREXIT. Może pojawić się okazja do zakupów. INDUSTRIAL robi swoje. Nie maco się oszukiwać ale wielu inwestorów oczekuje sukcesu komercyjnego większego niż po TWOM.

Pytanie czy ktoś z Was "bawi" się jeszcze w kupowanie fizycznego złota w postaci sztabek, monet czy biżuterii?

Jak na razie dzisiaj DAX30 dziennie walczy. Ale niestety BREXIT zrobi swoje. Ale gdyby (5% szans)wygrali zwolennicy pozostania w UE to mamy tutaj i na innych indeksach mega hossę.

Duża zmienność to momentami bardzo duży spread. Ale ja wolę w tym czasie być jednak poza rynkiem choć mój system na DAX jest typowo trendowy.

Próchnik wychodzi z na prawdę głębokiego dołka jeśli chodzi o produkcję, sprzedaż. Mamy niską bazę więc wyniki (te zkomunikatów comiesięcznych) imponują. Oby utrzymali dalej dynamikę. Martwi tylko ostatnie potknięcie Rage Age

Do tej pory mój ulubiony instrument. Ale teraz w związku ze zbliżającym się brexitem mały odbój. Jednak poza tym chodzi jak na sznurku. Wyraźne trendy i niskie koszty transakcyjne. Czy ktoś z was jeszcze na tym gra. Pytanie szczególnie do traderów piramidujących. macie sztywne odstępy w zawieraniu kolejnych transakcji, czy bazujecie na wykresie?

A dzisiejsza poranna spadkowa luka pokazuje obecny sentyment z którym jak na razie nie ma co walczyć.

Pytanie jak zachowa się z loty kruszec po decyzji Brytyjczyków. Na indeksach już zaczyna się jazda w dół co dobitnie widać po dzisiejszej luce spadkowej na DAX-ie.

To dopiero druga ich konferencja ale jak widać było po zainteresowaniu to jestprzed nimi bardzo świetlana przyszłość. Na rodzimym rynku nie było do tej pory osobnej imprezy dotyczącej rynku FOREX. Zawsze byłu podłączanie się pod Wall STreet albo profesjonalnego inwestora. A tam jak wiadomo głównie GPW, NC i rynek obligacji.

I to chyba poważny błąd bo najnowsze sondaże wskazują już na 10% przewagę zwolenników wyjścia z UE. Biorąc pod uwagę błąd statystyczny na poziomie 1-2% to rynek czeka bardzo zimny prysznic. Czekam na rozwój wypadków poza rynkiem. Nawet odpuściłem DAX30.

Za 10 dni zobaczymy jak KGHM i miedż zareagują na brexit. W najświeższych sondażach zwolennicy wyjścia z UE mają już 10% przewagę nad zwolennikami pozostania. Nie wiem jak miedź ale KGHM powinien spadac. Inwestorzy mogą zareagować impulsywnie. Tak więc w krótkim terminie widzę więcej zagrożen dla posiadaczy "miedziaka".

Obawiam się, że najbliższe dwa tygodnie mogą być "ciekawe". Brokerzy jak widać już się przygotowują zwiększając depozyty zabezpieczające. Ma to głównie ich zabezpieczyć i zapobiec spektakularnym bankructwom. Jednak inwestorzy, którzy pozostaną ta rynku niech biorą pod uwagę również rozszerzający sie spread. W styczniu zeszłego roku widełki na parach z frankiem były "imponujące" i zamykały pozycje nawet tym traderom którzy dobrze obrali kierunek.

Co się stało? Skąd takie przesunięcie terminu premiery?

Zgadzam się z przedmówcą. Jak dla mnie jedynym w pełni skutecznym traderem na tej parze może być sam Putin i oczywiście bank Rosji. On wszystko przewiduje, wszystko trzyma w swoich rękach. Zdecyduje, że będzie atak na Ukrainę to obstawia spadki. Super analityk z niego hi hi hi.blackeye

A co w przypadku BREXITu? Jak dla mnie złoto powinno wrócić do wzrostów. Jak na razie widzę konsolidację.

Kolejna korekta w silnym trendzie wzrostowym w formie kolejki gorskiej. Wyniki finansowe beda pchac kurs spolki w kierunku 2.5 zl. Potem potrzebujemy potwierdzenia w kolejnych raportach miesiecznych i kwartalnych.

Zobaczymy ile taka sytuacja potrwa. Przed rynkami finansowymi wiele ciekawych wydzarzen. Zobaczymy co sie stanie w przypadku Brexitu a potem ewentualnego wyboru Trumpa

Tymczasem dolar ponownie zmierza w kierunku 4 zl. Rynek zaczyna dyskpntowac gorszy scenariusz dla Polski. Pytanie gdzie zloty sie zatrzyma na crossach z dolarem, euro i frankiem.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 15 października 2016 20:30:35
Liczba wpisów: 47
[0,01% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,717 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +160,31% +32 061,89 zł 52 061,89 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło