Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Danielek

Danielek

Ostatnie 10 wpisów
Bardzo dobra spółka i bardzo dobra analiza hello1

Ty mi podajesz teorią a ja Ci piszę z praktyki (wszystko jest, TV, codzienne gazety, paczki, cotygodniowe zakupy, widzenia nawet 2 razy w miesiącu itd).
Bez odbioru :-)

Bzdury opowiadasz. Gazety, TV i paczki są - aresztowany co tydzień może sobie zamawiać z ogromnej listy produkty które dostaje do celi (oczywiście musi mieć kasę na wypisce). Widzenia także są nawet co dwa tygodnie, chyba że faktycznie prokurator będzie robił po złości i nie zezwoli - tak się dzieje sporadycznie.

Co Wy z tym zaufaniem do Buczka, ja do niego nie mam za grosz.
Jakieś pół roku temu mocno zachwalał akcje Altusa (Quercus ma ich pakiet) i nawet mnie on przekonał do kupna akcji, dzisiaj kurs Altusa jest blisko 50% niżej więc sporo się na wiedzy i doświadczeniu Buczka przejechałem. Dlatego przestańcie go bronić, co takiego super zrobił, kosztem akcjonariuszy Quercusa uchronił od strat klientów TFI - wybrał tylko lepsze zło.

Pytanie do analityków stockwatch.pl : proszę o wyjaśnienie z czego powstała strata netto pomimo wzrostu przychodów i wzrostu marży na sprzedaży. Czy to jest związane ze zmianami prezentacji księgowej o której wspominają w raporcie ? Pytanie dotyczy raportu za 1 kwartał 2018.

Pytanie do analityków stockwatch.pl : firma część z zysku za 2016 w formie uchwały na Walnym Zgromadzeniu przeznaczyła na wypłaty premii/nagród dla zarządu (0,75 mln ) i dla pracowników (0,2 mln) - czy te premie/nagrody zostały zaksięgowane w rachunku zysków i strat i jeśli tak to w którym kwartale (walne było w lipcu 2017) jest to uwzględnione ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pytanie do analityków stockwatch: czy obecne osłabienie rubla i zawirowania w Rosji mogą mieć negatywne przełożenie na wyniki firmy ? Czy w związku z osłabieniem Rubla mogą oni przeszacowywać jakieś zobowiązania/należności i czy z tego tytułu wykażą zysk/stratę ?

Po piątkowej informacji o kupnie nieruchomości raczej mocne spadki kursu, firma wyda całą kasę na zakup nieruchomości i szogunek nie będzie mógł się chwalić ile to oni mają gotówki.

Mam duże zastrzeżenia do analizy gdyż analityk nie odniósł się w żaden sposób do fatalnych przepływów operacyjnych które są głównym powodem spadków w ostatnim roku. Spółka miała w ostatnich dwóch latach 11 mln przepływów operacyjnych przy 42 mln wykazanego zysku. W każdym kwartalnym raporcie są zapewnienia że należności zostały spłacone a tak się nie dzieje. Wszystko wskazuje że są to zyski tylko papierowe i w żaden sposób nie można ocenić faktycznej wartości firmy.

Też muszę przyznać że z przyjemnością czytam analizy analityka fundamentalnego który wniósł nową jakość. Tak trzymać :-)

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 14 listopada 2018 08:46:02
Liczba wpisów: 43
[0,01% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,582 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d