pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

hubkap

hubkap

Ostatnie 10 wpisów
Sorry, że w trochę innej kwestii. Ale gdzie jesteście...? Jarbas, Owner, Shooler i wielu innych... Brakuje Was i waszych komentarzy!!! Sporo można się było od Was nauczyć. Wiele osób Was czytało. Polecałem i polecam stronkę znajomym, aby mogli poczytać Wasze wpisy, komentarze. Dzieliliście się swoimi doświadczeniami, uwagami... "Stockwatch" nadal dla mnie jest "The Best ..." I tak trzymać. Ps. Nie wiem kim był "Jarbas" ale Jego skojarzenia z "wsiadaniem i wysiadaniem z pociągu" - wiadomo o co chodzi- funkcjonuje w moim słownictwie do dziś. Pozdrawiam wszytkich użytkowników owego forum. Trochę pompatycznie. Co nie?
A i jeszcze zanim pójdę spać. Hasło " Strona dla osób "Stockwatch-erów" wspomagających się w zawiłych próbach walki z panem rynkiem" Nie dosłownie ale sens pozotaje ten sam, tylko że czegoś zaczyna mi brakować.Hmm...

A widzi ktoś tutaj ORGR-a z ramionkami na ok. 2,40, i możliwość lotu w okolice 2,80? Kilkanaście procent do wyjęcia, zawsze coś. Hę?

Mam nadzieję że VIP pociąg Szoolera zabiera właśnie pasażerów salute I oby pojechał we właściwym kierunku. Czego i sobie życzę.

Szooler, masz u mnie "butelczynę". Pchnąłem na zamknięciu po 1,97. Posiadaczom szerokiej drogi. Ja za nerwowy.thumbright

Powariowali. Chociaż wcale mi to nie przeszkadza.

No tak. Odpowiednie info przy okazji minimów kursowych i efekt mamy.

szooler napisał(a):
Czy to już?Ten pałer na mediach.Bo po dzisiejszej sesji mam średnią 1.93.Boo hoo! Boo hoo!

Ciekawe są te jednodniowe wybicia. Zwróciem uwage na spółkę dzieki szoolerowi. Nabiłem śr 1,63. I teraz znów ból głowy. Wywalić i schować ok 6% zysku, wywalić i próbować odkupić niżej czy też ręce precz od entera. Odwieczny problem. d'oh!

3some Dobre

Ma to ktoś jeszcze? Polecam obserwację wykresu. I co myślicie ?Think

Jarbas napisał(a):
Siedze w okopach co sesje od 1.2 w skali 0.1 w dół ;)
Jeszcze mi się Madzia nie znudziła ;)

Szkoda że Jarbas nie udziela się na forum. Mógłby coś rzec w temacie. Na mojego znieczulonego po tłustym czwartku nosa .... Opinie?

Witam.
28.01. Warszawa (PAP) - BPH TFI zmniejszyło zaangażowanie w akcje BBI Development i ma obecnie 4,92 proc. głosów na WZA i kapitału BBI Development - podała spółka w komunikacie.
Przed zmniejszeniem zaangażowania BPH TFI miało 5,27 proc. BBI Development. (PAP)

jru/ gor/

Quo vadis BBI Development? Wiadomo kto wywalał. I mają tego jeszcze trochę.

Dziwne. Ustawiłem zakup na widłach tzn. 1,36. Tak wskazuje system. Widły 1,36. A tu zawiecha notowań na 1,41. O co kaman? Rozjaśni mi ktoś bo nie kapuję.Think

doncarlos napisał(a):
Technicznie nie jest zle dopoki jest powyzej 2,30.. jak spadnie nizej to 2 zl ma znaczenie wylacznie symboliczne, wsparcie jest dopiero na 1,80.. wczoraj byly ustawiane na kupnie zlecenia 100 tys akcji po 2,42 i 150 tys po 2,43.. po kilku minutach zniknely a sam ruch na minima dzienne odbywa sie schematycznie poprzez wyrzucenie malej ilosci akcji, potem pojawia sie dopiero popyt.. wg ustawiane transakcje, graja na zbicie kursu.. to samo bylo na boryszewie w przedziale 2,30-2,90..

Ja mimo wszystko obstawiam, ze nastapi wybicie powyzej 3 ale ten ruch bedzie raczej gwaltowny w kierunku 4 i wtedy poziom 3-3,2 bedzie dzialal jako wsparcie.

Zobaczymy wkrotce..salute

Wg. mnie mocno jest na 2,20 i 2,10. Spróbuję ustawić zakup na 2,09. Obaczym. Wpadnie to dobrze . Nie... trudno. Obserwujemy.salute

Ktoś to obserwuje? Obrót po 25 min. niezły. Chyba zaczyna działać harami kolegi Honzy. Na wszelki wypadek zgodnie z obietnicą wziąłem trochę po 1,16. I oglądamy.

Przekonałeś mnie. Jutro biere. No bo i harami i młot. Biere. Inni jak chcą.thumbright

Co tak towarzystwo się zabija? Wygląda jak dwie kolejki z listą po dotacje z Unii.

Potężny młot, potężne obroty.To dziś. Potężne odbicie. Taki scenariusz widzę jutro.thumbright

Edit. No dobra z tym "poteżny" to przesadziłem. A może...Sick

investkid napisał(a):
czy ktos przeliczal wartosc PP w stosunku do ceny akcji?

Czy wiadomo jaka bedzie cena nowych akcji, oraz pp

pozdrawiam
MF

Informację o cenie akcji nowej emisji podadzą w prospekcie emisyjnym, nie wczesniej jednak niż 6 października. Jest to dzień w którym na rachunkach rejestrowych pojawią się pp. Co w praktyce oznacza że dostaną je osoby które 1 października w portfelu bedą mieli akcje PKO. 2 października akcje PKO będą notowane jako papiery nie uprawniające do nabycia pp. Powyżej w artykule możesz przczytać że chca pozyskać z emisji ok. 5 mld. zł. Emitują 300 mln. akcji. Wiec wychodzi że cena akcji będzie oscylować w okolicach 17 zł. Pzdr.

GDA66TY napisał(a):
hehe fajna fotka. Jestem kibicem drużyny żużlowej LOTOS Gdańsk. Niestety spadli z ekstra klasy do I ligi.

Można przyjąć że facet też uprawia jakąś odmianę żużla. W której lidze tego nie wiem. Zdjęcie no name.

GDA66TY napisał(a):
hubkap napisał(a):
GDA66TY napisał(a):
Bardzo mocno namawiałem na kupno mówiąc że będzie dzida na 3 złote. Aż mi tu grożono wiezieniem. I co teraz powiecie analitycy. Cofnijcie się i poczytajcie co napisałem ,i przemyślcie czy kupić sp.SKOTAN. 3 złote już jest a co będzie dalej to nie będę pisał bo znowu będą groźby i pytania czy mam uprawnienia do takich rekomendacji.

A czy będzie także dzida na Krezusie proszę pana analityka?

Nie wiem czy mogę Ci powiedzieć bo nie mam uprawnień:-)
Ale powiem Ci. Nie wiem. Silenced Po prostu jak czegoś nie wiem to mówię nie wiem.
W przyszłości mam zamiar zapakować się w spółkę COGNOR ale to w przyszłości jak SKOTAN sprzedam a to potrwa.
Nie wiem czy zdążę.

Dzięki. Dobre i to.

GDA66TY napisał(a):
Bardzo mocno namawiałem na kupno mówiąc że będzie dzida na 3 złote. Aż mi tu grożono wiezieniem. I co teraz powiecie analitycy. Cofnijcie się i poczytajcie co napisałem ,i przemyślcie czy kupić sp.SKOTAN. 3 złote już jest a co będzie dalej to nie będę pisał bo znowu będą groźby i pytania czy mam uprawnienia do takich rekomendacji.

A czy będzie także dzida na Krezusie proszę pana analityka?

Kurde, co za szalona spółka. Co chwilę wysadza mnie z siodełka. Zarobku tyle co na prowizję. Ciężko ją ujarzmić. Think

No tak, nic nie zapowiada dna. Końca nie widać. Mógłby się zatrzymać tylko z przyzwoitości. Wprawadzam nowy wskaźnik.

I przebili 4.70. Strach tego ruszyć, ale trochę kusi.Think

Od bandy do bandy. Dolne widły, górne, znów dolne. Huśta jak na diabelskim młynie. puke_l Posiadacze to goście o mocnych nerwach.

A mnie się podoba. I chyba czas...

Wygląda na to że chba sam na tym siedzę. Spółka śmiga 2 dzień z rzędu. A ja zastanawiam kiedy wysiąść. Niektórzy na tym forum wsiadają i wysiadają na "stacjach". Mnie ostatnio jak uda się wsiąść na "stacji" to wysiadanie odbywa się raczej w biegu. I poturbowany patrzę jak wagony mkną dalej. Może mistrz Jarbas da jakąś wskazówkę?blackeye
Lub ktoś inny podzeli sie swoim doświadczeniem.

I ruszyła maszyna po torach ....

Czy ktoś obserwuje? Czy to nie wygląda na próbę wybicia? Po konsolidacji spore obroty. Znawcy AT proszeni o komentarz.
Opiera się o 3,05, choć 3,06 zaliczył. Gdyby przebił, najbliższy przystanek 3,50. Wg. mnie.

edit: hmm, coś się zaciął

Wczorajszy młotek + dzisiejsze potwierdzenie może go odwrócić. (trend) Nie uważasz.

O motyla d....!!!! Przychodzę do domu i co widzę. Stop loss wyp.... mnie poniżej 4. Zbierałem od 4,20. Trudno. Przeliczyłem się. angry3

Moje drugie podejście do HB. Może do 3 razy sztuka. Think

3some

Technicznie wg. mnie super. Dziś żałowałem że wysiadłem przy 4,50 wczoraj. Wydaje mi się że odbywa się zmiana trendu. Posiadaczom ostrej jazdy. W odpowiednim kierunku.wave

Chwilę pobyć chwilę tzn. jeszcze nie wiem jak długo. Szybko pisać, nie wiedzieć co pisać. Anxious

adamos napisał(a):
Rynek moze i pojdzie w dol,ale Polrest wcale nie porusza sie razem z rynkiem. Nie zdziwie sie jak pojdzie pod prad. Na razie ustawilem stopa i mam zamiar go podciagac w gore jak bedzie roslo Pray

Masz rację. Polrest chodzi swoimi drogami. Zgadzam sie z Tobą w 100%. Po prostu postanowiłem chwilę pobyć chwilę z boku. binky

dupsia napisał(a):
Przy jakiej cenie masz zamiar sprzedać? Kilka razy od kwietnia pokazało się 5zł a nawet 6zł.

Tym razem sprzedałem po 4,50. Czy dobrze? Zobaczymy jutro. Zarobek mniejszy. Kilka procent od 4,11. Rynek pachnie mi korektą. Pzdr.

Widły?Boo hoo!

Ale jak to możliwe żeby wymienić tyle akcji praktycznie bez wahań kursu?

Piękny młotek sie buduje. Ale czy się zbuduje? ZobaczymyPray

Dolne cienie wyglądają obiecująco. AlePray .Zeby nie zapeszyć. Poczekajmy na zamknięcie.

S ustawiałem róznie. Za pierwszym razem 4,70. Ale wtedy pofrunął wyżej i odbił się od 5,10. W tych okolicach ustawiłem S za drugim razem. I udało mi się rozładować. Obecnie mam ustawiony SL. Wiadomo troche niżej. Jak mnie wyrzuci będę obserwował. Spółka po okrutnej przecenie. Ale ostrożności nigdy za dużo.

Jak dla mnie zwiększony obrót w okolicach 4,00 wskazuje na akumulację. To moje zdanie. Raz ten poziom został naruszony. Ale gdyby zamknął się poniżej ...SL ratuj.

I oto chodzi. Społka na razie czytelna. Ruchy pomiędzy wsparciem na 4 i oporem na 5,10. 30% w miesiąc. Nie narzekam. Ale SL ustawiony. Nie ma litości.salute

Czy ktoś ma jeszcze ten papier? Wg. mnie pojawiła się formacja doji. Po ostatnich spadkach sugeruje odwrócenie trendu. Ale i możliwość kontynuacji spadków. Czyli na dwoje babka wróżyła. Najbliższe kilka sesji da odpowiedź. Ktoś ma jakieś przemyślenia w tym temacie?

Zarzuciłem trochę. Ale palec na enterze. Zobaczymy. Pray

Ale walkaWhistle

Można było wykuć parę %? I oto chodziking

TERAZ MY

He, he dokładnie. Ja miałem po 4,20 pchnąłem po 4,70. Myślałem że w tych okolicach się zamyśli, ale pofrunął wyżej. 10% jak napisał przedmówca pieszo nie chodzi. Poobserwować jeszcze warto salute

Hmm. Wszystko fajnie. Tylko brzydko wygląda dzisiejsze zakończenie + dwa odbicia od zamknięcia na 25,10 po którym nastąpiło otwarcie z luką. Ale gdyby to przeszło to może i być i "stabilizator".

W tym przypadku tylko chyba zasada trzech małp. Nie ... Nie.... Nie... Pzdr.salute

Dzięki za komentarz. Chciwość!!!. Ustawię stopa. Mam nadzieję że tylko prowizja pójdzie się !@##$$%^%^&*&. Tzn. krochmalić.salute

Łyknąłem kilka sztuk po 25,00. Ale chyba za wcześnie. Technicznie mocniej wygląda w okolicach 24.00. Jeszcze lepiej wygląda 22,15. Ale to trochę daleko. 50% zniesienie na 25,50 nie wytrzmało. Prośba do techników o krótką analizę. Pray Dzięki

A czy technicznie zauważył ktoś coś młotkopodobnego, czy mnie się wydaje? Szanse są. thumbright

pawul0n napisał(a):
wszedłem dzisiaj konkretnym pakietem, zobaczymy co sie zadzieje... nie zapeszajmy - kapucha lubi ciszę jak to ktoś napisał...

Więc po co Twoje wypowiedzi i analizy na tamat niektórych spółek. (Dodam często interesujące). Skoro "kapucha lubi ciszę". Próby "naganiania" . Nie przystoi na tym forum. Tekst rodem z "podłogi".Speak to the hand

A tymczasem odbiło i mamy mały młoteczek. I znów azymut USrAńcy. salute

A jo się pytom kaj je Bytom? Zatrzymał się w połowie wczorajszej świecy i teraz na dwoje babka wróżyła. Mocno zdaje się być w okolicach 0.79. Ale tam nie uśmiecha mi się jechać. HmThink

Piękny. Gdyby teraz była 16:21. Wszystko możliwe.

Tak to wygląda

Wsparcie 4,43 przebite. Czy się potwierdzi? O kurczę pisze sam ze sobą. Ma ktoś jakieś spostrzeżenia?

Ta piątkowa świeczka nie wróżyła nic dobrego. Ale taki zjazd.d'oh! Think

tycoon napisał(a):

Ciekawe. Dla Ciebie max. kurs z 23 04, a dla mnie 50% białej świeczki z 26 V. Kto ma rację? A moze obaj? Nie mądruję się. Jestem ciekawThink

hmm...przyznam, ze nigdy nie spotkalem sie z wyznaczaniem wsparc czy oporów na podstawie połowy świeczki :) Szczyty badz dołki to sie zgodze...Ale jesli twoja metoda sie sprawdza, to ok. Moze zacznie obserwowac tez pod takim kątem. Ważne zeby metody działały...w tym przypadku zadziałało...choc tutaj psychologi tlumu odegrała ważna role. Ktos sie ustawil na wsparciu albo nad nim i zebral co mial zebrac..proste. [/quote]

dzieki

tycoon napisał(a):
hubkap napisał(a):
buldi napisał(a):
Ciekawe co się tu dzisiaj dzieje. Szukam po sieci i niczego znależć nie mogę.
1,75 to kpina z kursu.
Wygląda to na jakieś gierki w podpuchę. Sick

Wg. mnie książkowy przykład działania wsparcia na poziomie 1,75 wyznaczonego przez świeczkę z 26-V. Zadziałało a to dobry znak. O ile nie zostanie poddane kolejnym skutecznym próbom przebicia. Mogę się mylić . Giełdę dopiero oglądam.

zgodze sie...oprocz daty:p to bylo 23 kwietnia:)) Poza tym Fibo na 61.8% wzniesienia tez wynosi 1.75. Ktos chcial sie przy tych cenach obkupic i mu to wyszlo. Akcjonariusze sie nie szanuja i jak tylko ktos ustawi wora nizej to sraja po krzakach i sprzedaja. Cos teraz ruszylo, ale po co takie akcje. Codziennie docieraja do nas pozytywne informacje o ekpansji spolki. Zwineli juz pronoxowi kolejnego producenta (AOC) podpisujac z nim umowe dystrybucyjna.

Ciekawe. Dla Ciebie max. kurs z 23 04, a dla mnie 50% białej świeczki z 26 V. Kto ma rację? A moze obaj? Nie mądruję się. Jestem ciekawThink

buldi napisał(a):
Ciekawe co się tu dzisiaj dzieje. Szukam po sieci i niczego znależć nie mogę.
1,75 to kpina z kursu.
Wygląda to na jakieś gierki w podpuchę. Sick

Wg. mnie książkowy przykład działania wsparcia na poziomie 1,75 wyznaczonego przez świeczkę z 26-V. Zadziałało a to dobry znak. O ile nie zostanie poddane kolejnym skutecznym próbom przebicia. Mogę się mylić . Giełdę dopiero oglądam.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 15 czerwca 2012 22:47:55
Liczba wpisów: 79
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,597 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +158,21% +31 642,98 zł 51 642,98 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d