Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Dempster_Mill

Dempster_Mill

Ostatnie 10 wpisów
Ale jeśli Adam lub Robert kontrolują firmę. Dlaczego zarząd, którego częścią jest Adam, odrzucił zaproszenie do składania ofert kilka lat temu z powodu zbyt niskiej oferty? Czy w rzeczywistości to on był za ofertą? A może coś nie zrozumiałem? Dziękuję za odpowiedź!

jacyś akcjonariusze spółki tutaj? Jak oceniasz obecną sytuację? Czy jest gdzieś, gdzie można znaleźć informacje o Value Fundusz Inwestycyjny Zamkniety
? Czy Adam Buchajski jest właścicielem funduszu?

jak oceniasz kwestie VAT? Jak prawdopodobne jest, że będą musieli zapłacić całą kwotę?

dzięki za wnikliwy post kostek-mundek!

Nie otrzymują moich akcji za 9 zł za akcję, mniej niż 0,50x TB i P / E ~ 7,5 - ricolous. Naprawdę mam nadzieję, że akcjonariusze mniejszościowi nie pozwolą im na to.

może coś mi brakuje, ale nie mogę znaleźć ceny za połączenie?

dzień dobry

Czy wiesz, czy istnieją witryny, które wyświetlają transakcje z wykorzystaniem informacji poufnych, a także transakcje „dużych udziałowców”?

i dzięki tym ostatnim transakcjom szansa na wycofanie się z firmy może być całkiem dobra. Na jaką własność mogą wycofać firmę? oni potrzebują 90%, aby wymusić wykup, prawda?

czy naprawdę chcieliby emitować nowe akcje po obniżonej cenie akcji?

Inna sprawa: widziałem, że właściciel większościowy niedawno wykupił fundusz. Czy myślisz, że spróbują ponownie wykupić firmę z giełdy? Czy to nie fundusz zatrzymał go po raz ostatni?

popraw mnie, jeśli się mylę, ale czy firma mleczarska nie była prawdziwym hamulcem ogólnej wydajności przez kilka lat? Z mojego odosobnionego punktu widzenia płacenie 2,5 mln euro za 50% tej działalności wydaje się bardzo kosztowne!

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 25 sierpnia 2019 08:50:38
Liczba wpisów: 26
[0,01% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,340 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d