pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Dempster_Mill

Dempster_Mill

Ostatnie 10 wpisów
dziękuję za link. Fascynujące, jak silnie ten udział wzrósł od miesięcy

dlaczego dążą do co najmniej 65,99%? Jakie zasady sprawiają, że liczba ta jest rozsądna z perspektywy kupujących?

bardzo szczęśliwy, widząc dość silne wykupy. Firma jest moim zdaniem głęboko niedoceniana, a wykupy natychmiast tworzą wartość dla długoterminowych akcjonariuszy.

dziękuję za odpowiedź Mindek

Dużo połączeń w Polsce. Myślę, że to mój czwarty od około roku. Wszystkim im powiedziałem „nie”. Obecna wycena jest zbyt niska. Naprawdę mam nadzieję, że tak się nie stanie. Ale cieszę się, że ktoś widzi wartości w firmie.

Co myślisz o połączeniu?

Ale jeśli Adam lub Robert kontrolują firmę. Dlaczego zarząd, którego częścią jest Adam, odrzucił zaproszenie do składania ofert kilka lat temu z powodu zbyt niskiej oferty? Czy w rzeczywistości to on był za ofertą? A może coś nie zrozumiałem? Dziękuję za odpowiedź!

jacyś akcjonariusze spółki tutaj? Jak oceniasz obecną sytuację? Czy jest gdzieś, gdzie można znaleźć informacje o Value Fundusz Inwestycyjny Zamkniety
? Czy Adam Buchajski jest właścicielem funduszu?

jak oceniasz kwestie VAT? Jak prawdopodobne jest, że będą musieli zapłacić całą kwotę?

dzięki za wnikliwy post kostek-mundek!

Nie otrzymują moich akcji za 9 zł za akcję, mniej niż 0,50x TB i P / E ~ 7,5 - ricolous. Naprawdę mam nadzieję, że akcjonariusze mniejszościowi nie pozwolą im na to.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 10 listopada 2019 12:44:08
Liczba wpisów: 31
[0,01% wszystkich postów / 0,10 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,591 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d