pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Piotrek_87

Piotrek_87

Ostatnie 10 wpisów
Czy coś źle napisałem? Ja właśnie z 8nnego forum jestem, bo tam nie ma merytorycznej rozmowy, myślę że tu jest na taką miejsce...

Według mnie to co ostatnio dzieję się z kursem to trzymanie aby za mocno nie spadlo( żeby znowu nie wystraszyć spekulantów) z drugiej strony też żeby za mocno nie wzrosło, każdy według mnie czeka na kolejne informacje

Nie zapominajmy o podstawowym biznesie spółki, a niedługo chyba ruszy produkcja quantum Glass i jeszcze 6 innych patentów które są jeszcze nie rostrzygniete

Spółka musi reagować na takie wpisy, a co do dzisiejszej sesji, to widać ile osób weszło tylko ze względu na covid detector

Ważne że naprawiają grę, a nie jak inni deweloperzy zostawiają gry z błędami, bugami, i nic już z tym nie robią. Teraz pewnie już tylko na nowe konsole i pc wyjdzie patch tak mi się wydaje, że ze starsza generacja nic już nie wyciągną. Ciekawe czy jutro powtorka:)

No może przesadzilem:) przecież normalne że multiplayer nie będzie działał na ps4 płynnie, jak normalnie są problemy z płynnością, to teraz miejmy nadzieję że szybko podadzą jakieś dobre informacje

Uważam podobnie, cd projekt teraz będą robić wszystko żeby wyjść z tego wizerunkowo na plus, myślę tutaj o jak najszybszym realizowaniu kolejnych dużych projektów, dodatki do cyberpunk, jak i darmowe dlc (auta, bronię itp) żeby z tego wyjść poprostu muszą dać coś dużego i to najlepiej jeszcze w tym roku

to teraz pewnie muszą zrobić wszystko żeby wydać grę na nowe generację konsol z poprawkami jak najszybciej mam nadzieję że max to będzie do lipca. A i szybko jakieś dodatki zrobić też by się przydało jeśli cha mieć to sprzedaż w tym roku ok 25 mln kopii

Tutaj info ile sprzedali do premiery spidersweb.pl/bizblog/cyberpun... Do 20 było już 13 mln ze zwrotami, wychodzi 5 mln od 10 do 20 (święta), ciekaw jestem jak sprzedaż ruszyła po poprawkach do dziś, 10 mln?

Zakładając że teraz jedyna niewiadomą są pozwy z USA,wersję na starsze konsole raczej już nie będą mocno poprawione (możliwości konsol) w perspektywie mamy dodatki do cyberpunk, tryb multi, mozliwa zapowiedź wiedzmina 4.czy kurs już teraz powoli będzie szedł w górę? Jak myślicie

Zakładając że patch w lutym będzie ostatnim poprawiającym grę na starsze konsole, zaczną skupiać się już tylko na nowe konsole i pc, to mogą już tworzyć jakieś dodatki do gry, dlc, jak i multi może jak się wezmą do roboty to multi może wyjść na prawdę fajnie

Ja 2 dni temu ukończyłem główny wątek, i zastanawiam się czy z tego można jeszcze stworzyć jakiś dodatek, według mnie tak, we wcześniejszym poście widzę że ktoś ogarnia temat informatyki, więc ile czasu może trwać robienie trybu multi? Do wakacji mogą zdążyć?

Czy decyzja Bidena o powrocie do porozumienia paryskiego da impuls do wzrostu spółek oze?

He he to bananową nasza gpw, a co do mercatora widzę że analizują informacje o fabryce nowej widać po kursie:) mocno nie rosnie

Oczywiście że klient ponosi koszty transportu, a ja mam pytanie odnośnie umów, wczoraj 8 dziś zawartych czy całkowity przychód z nich będzie zawarty w raporcie za 1 kw czy będzie rozozony w miarę realizacji zamówienia?

Ktoś wie jak będą raportowane te umowy z wczoraj i dziś, czy będą one uwzględnione całościowo w raporcie za 1 kwartał?

No właśnie jakieś takie dziwne działania zarządu zamiast robić tak jak chyba w czerwcu, zaproszenia na skup co jakiś czas. To teraz nie było by 400 a może 1000. jeśli na full pójdą w rozwój tylko rękawic to za jakiś czas tu nie będzie tyłu chętnych na akcję co teraz, czytałem gdzieś pomysły że może by w fotowoltaike weszli to by nie było głupie...

Nie napisałem że spółka jest zła, tylko że już może nie być takiego zainteresowania jak na początku, a to jest najważniejsza rzecz, nowe mutacje, wtedy wszystko od początku tylko ze z wyższego poziomu.

Zgadzam się z tym że mercator powoli się kończy, aczkolwiek nie chce źle napisać o firmie. firma zapewne jeszcze sporo zarobi w tym roku, ale nie będzie już takiego popytu na akcję jak w lutym, marcu i perspektywy. Nie było wiadomo odnośnie wirusa nic, nie było szczepionek, teraz sytuacja się zmieniła wiele osób zapewne zarobiła i przeszła na spółki które straciły w tamtym roku.

Nawet jeśli ta liczba nie uwzględnia zwrotów które załóżmy max. 10% chociaż w to wątpię to mamy 540mln dolarów, chyba do ry wynik jak na grę z 10 grudnia

Wczoraj też pojawiła się informacja ze sprzedaż to 609 mln dolarow, więc dobra informacja, i zmniejszenie pozycji krótkiej na cd

Mi się wydaje że jest tak: spółki córki Morgan Stanley grały na spadki od 9 grudnia, gdzie możliwe były już jakieś przecieki na temat gry, sprzedaży, itp, a teraz bank odkupił te akcje wiedząc że już wszystkie źle informacje s w cenie, widać to po tym że jak tu piszecie ze wychodzą z krótkich pozycji

Mam takie pytanie, czy ktoś orientuję się czy ml system sprzedaje tylko w Polsce?

Dzisiaj trochę poczytałem o spółce...
Moderator:
Pozostała treść wpisu usunięta jako niezgodna z regulaminem forum. Wątki spółek nie służą do informowania o własnym zaangażowaniu w walory, o zamiarach inwestycyjnych itd. - od tego mamy dział kronik giełdowych

Jak według was będzie zachowywał się kurs do polowy roku? Czy na informacje o szczepieniach, będzie powoli leciało w dół, czy raczej informacje o mutacji wirusa i nie wiadoma jak szczepionka działa na niego, skup akcji możliwa dywidenda, pociągnie jeszcze kurs na poprzednie szczyty ok 700zl

w artykule o sprzedaży nie ma informacji dokładnej czy te 13 mln jest wraz z zamówieniami preorder, ale 21 mln to by było chyba za dobrze:)

Mam pytanie, czy te 13mln to jest z zamówieniem przed premierowym czy liczone od 10 grudnia do 22?

Jeśli jest prawda że deficyt na rynku rękawic to ok 3 mld, to ten rok też będzie rekordowy

Ja uważam niestety ze jeśli chodzi o kurs to już najlepsze za nami, większość inwestujących przeniesie swój kapitał na inne spółki, a wy jak uważacie?

Ok sprawdziłem, PlayStation 5 w dniu premiery 2,5 mln sprzedało, x box 1,4 mln, zobaczymy przed świętami co podadzą, ja myślę że od premiery była znaczna korekta spowodowana nieudaną grą na starsze sprzęty jak i pewne niedociągnięcia, myślę że rynek już to przetrawil

A może to są nadmuchane oczekiwania młodych graczy którzy myślą że ps4 jeszcze dużo moze:) ktoś kto pamięta czasy Amigi czy psx, to i tak dla niego bez większego znaczenia aż taka super grafika, chodzi o grywalnosć, czy się mylę? :)

Większość właśnie myślała że to będzie ctakie GTA i to pewnie w jakimś stopniu zaważyło na ocena, wiadomo że najważniejsza jest grywalnosc jeśli jest bardzo dobra to ludzie będą grać, ważne jest także jak najszybsze wprowadzenie dodatku online aby się szybko nie znudziło, mam nadzieję że to max jeden miesiąc i będzie.

Kto grał już i na jakim sprzęcie? Niech. napis
ze jak jest

Jeśli chodzi o GTA 5 na ps4 to już wtedy gdy się pojawiła mówili że wykorzystuje praktycznie możliwości ps4, też były i są błędy w grze, dorysowywujacy się horyzont, więc myślę że nie ma co narzekać na wygląd cyberpunk na ps4, a dzisiaj czytałem że cd projekt już pracują nad nową gra:) akcje spadły od maksimum ostatniego ok 35% czy warto już kupować? Pod lepsze oceny graczy po weekendzie, informacje co nowym projekcie?

Jeśli w dniu premiery są już na czysto to chyba jest dobrze, dla nas liczy się sprzedaż, a jeśli chodzi o błędy to będą one poprawiane, sam się zastanawiam czy nie kupić na ps4, 2 najbliższym czasie ma wyjść tryb multiplayer (GTA gra w GTA to wie jak będzie :)) i jeszcze jakieś dodatki, a policzcie gadżety ile na tym zarobią. Sprzedali zapewne ci co mieli plan aby po premierze sprzedać odczekać i pewnie znowu tu się pojawią.

Oglądałem wiele streamow z dziś, nie zauważyłem żadnych bugów czy zacięć, jedyny błąd to było że ciało było dziwnie ułożone, gra super z tego co widzialem

Mnie interesuje kto teraz chce wchodzić za taką kasę, gdzie mam nadzieję jesteśmy w połowie Pandemii, kiedy skup akcji? Czy nowy inwestor ma wziąść udział przy skupie:)

www.bankier.pl/wiadomosc/MERCA... Jak rozumieć tą wiadomość, ktoś wytłumaczy?

ja uważam że teraz najważniejsze będą nieoficjalne wyniki sprzedaży i szacunki i pod to teraz będzie szło, a recenzja ważne ale myślę że jednak te od czwartku wazniejsze:)

ciekawy będzie multiplayer jak gra jest kilka razy większa od gta5, a to że będzie duża sprzedaż to chyba, dla nas dobrze

Zapewne będą kolejne patche jeśli ten w dniu premiery dużo nie da, z tego co przeczytałem znacznie poprawili model jazdy jak i walkę wręcz do tego co było w czerwcu

Przeczytałem wiele recenzji, polskich jak i zagranicznych i chy a jest bardzo dobrze, czyli sprawdza, się to że fabuła i grywalnosc przyćmi błędy gry, w GTA do dziś są bugi itp i każdy gra:)

Chyba trzeba poczekać do pierwszych recenzji na razie na kasie i wchodzić powoli uwzględniając wyniki sprzedaży

Jestem ciekawy pierwszych recenzji, to pokaże kierunek, a dzień premiery pewnie też pójdzie trochę w gore

Jak myślicie czy ta informacja negatywnie wpłynie a kurs?, boop.pl/cyberpunk-2077/nowe-wy... Czy to normalne że gra była robiona pod nowe generację konsol?

Po tej sytuacji też mam większe obawy co do działań rachunków, ja mam w bossa, ale chyba założę jakiś rachunek rezerwowy gdzie będę mniej aktywny, jaki polecacie, miałem już BGŻ, BPH, sidoma jeśli chodzi o działanie raczej słaba, pekao dobry jest?

Wydaje mi się że jeśli pierwsze opinie będą bardzo dobre, to teraz mamy inna skalę jeśli chodzi o popyt na grę porównując do wiedzmina czy gra 5,wiec może być bardzo dobrze tu na akcjach

Ja bym zaryzykował i poczekał nawet do kolejnego poniedziałku po premierze, żeby było jak najwięcej opinii graczy z weekendu i może jakieś pierwsze info o sprzedazy

No właśnie ciekawe jak mocne jeszcze zejście w dół przed premierą, myślicie ze zejdzie do 390? Czy w piątek już zainteresowani będą chcieli mieć akcje?

To widzę że tutaj mniejsze wahania niż n a mercator tam dzienne to nawet kilkanascie% potrafiły byc:) ja kupowałem cdp w tamtym tyg i zastanawiam się czy nie za szybko ale wiadomo tu jest giełda jak w dniu premiery i kilka dni po, sprzedaż będzie bardzo dobra to kurs wybije powyżej założeń w ciągu kilku tygodni

No właśnie, czy aby duży kapitał nie chciał poczekać do świąt na jakieś wyniki sprzedaży? Taki kapitał ma na pewno większy dostęp do danych sprzedaży

Nie grałem w wiedzmina. grałem w gta a cyberpunk ma być podobny do gta więc możliwe że przebije oczekiwania

Na 8nnym forum te tak piszą, możliwe aby gra była już w cenie i przed premierą wcale nie musi być 400 i wyżej?

Kolejny dzień spadkow:( czy ktoś kto się lepiej zna ode mnie może to wyjaśnić?

Też chyba kupię:) myślę że ok 500 jak będzie cdobra sprzedaż jak i opinie to do świąt będzie.

Jestem ciekaw czy np będzie model zniszczeń aut, na gameplay niestety tego nie widac:(, czy będzie taka dowolność gry jak w GTA 5,i jak duża będzie mapa gry, sam nie wiem czy kupić ps5 i wtedy cyberpunk czy jeszcze na stara konsole, teraz patrze na grę z drugiej strony jako posiadacz akcji izdałem sobie sprawę jak ważna jest opinia graczy dla inwestorów

Dużo wyświetleń :) oznacza duże zainteresowanie, może przebić sukces GTA 5 a i może odłożyć w czasie premierę gta6?

Co myślicie o jutrzejszych wynikach, będą dobre? Czy teraz raczej gra idzie pod premierę i wyniki sprzedaży gry?

Myślę że takie korekty a do premiery będą z małym plusem na zakończenie a im więcej informacji opinii pozytywnych po premierze to będą solidne wzrosty

Jeśli chodzi o bugi w grze to nie jest to nic strasznego jeśli gra będzie wciągająca, gra 5 ma bardzo dużo drobnych błędów a sprzedaje się cały czas, jak ktoś wcześniej napisał najważniejsza jest grywał ość, to samo tyczy się innych rodzajów gier np jadąc samochodem w grze 300/kmh patrzymy na to jak wyglądają npdrzewa czy inne elementy otoczenia?

Na początek przyznam że jestem mile zaskoczony poziomem tego forum, wcześniej bywałem na bankierze:) w przypadku mercator zadziałał efekt skali, w samym pierwszym kwartale sprzedali 1,7 mld rękawic. prawdopodobnie to się już nie powtórzy w 2022,wiec muszą dobrze zainwestować, chociaż ja po pandemii bym wchodził w spółki informatyczne

Mercator trochę inna spółka wyrosła na co idzie większość ludzi weszła tu bardzo spekulacyjnie dlatego tak bujało kursem a gaming to założenie że wchodzi się na lata, gier nie produkuje się co chwila chyba że easports:)

Wsz zależy teraz od nowej strategii która ma być ogłoszona może nawet jeszcze w tym roku, najwidoczniej przez che mieć jak najwięcej akcji i dlatego ogłosił skup, pewnie wiele osób odda pieniądze wtedy, ale jeśli nowa strategia będzie sensowna to kto wie, mając ok mld do zainwestowania można duzo

Jednym z czynników spadków jest informacja o szczepionkach ale czy to jest powód do spadów producenta rękawic? Raczej nie tutaj panuje strach jak i chyba źle pojmowanie biznesu, a jeśli chodzi o popyt to wedlud prezesa mercator medical rękawice są już sprzedane do 2022 roku. I zapewne po cenach z 3 kwartału. Więc według mnie spółka prawdopodobnie w następnym roku zaroni też ok 1 mld, a które z państwowe zarobią tyle nie wliczając ogromnego zadłużenia którego mercator nie ma, ostatnio spłacili dług.

Nie znam się na at, dla mnie liczą się fundamenty spółki, i popyt na produkty w danym momencie, nie jestem też kolkowiczem:) zauważyliście że dzisiaj mimo że podano aż 3 informacje o szczepionkach to spadało max 12% a tydzień temu 18% po jednym info. Tutaj oczywiście gra psychologia. Dla mnie teraz najważniejsze informacje nagetywne są już w cenie(szczepionki) teraz mam nadzieję na dobre informacje odnośnie skupu akcji, rozwoju firmy, możliwych nowych u owych i indeks MSCI

Tak, wiem chodzi mi o to czy został przeprowadzony skup a info o tym będzie w weekend, z tego co sprawdziłem free float poniżej 25%

Dzień dobry, jestem tu nowy, przechodzę z forum bankiera, tam mam dosyć tego co tam niektórzy wypisują, a co do Mercator jak myślicie czy spółka dokonała już skupu akcji? Mi pokazuje że zaszły zmiany w akcjonariacie.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 maja 2021 19:29:16
Liczba wpisów: 91
[0,02% wszystkich postów / 0,40 postów dziennie]
Punkty respektu: 2

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,234 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,55% +33 710,63 zł 53 710,63 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło