pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

wkm3

wkm3

Ostatnie 10 wpisów
WD poratował mnie kiedyś takim linkiem, bardzo dobry artykuł:). Interesowałem się, przed wejściem WDM na rynek główny, niestety nie wziąłem lekcji z artykułu, bo uparłem się na kilku spółkach trzymać średnio/ długoterminowo w tym PSW. Chciałem dziś dokupić gdyby spadało dalej ale nie udało się:)

www.stockwatch.pl/artykuly/pos...

wróciłem z urlopu i mam piękny test na swojej strategii buy and hold:) dobrze, że przynajmniej trzymam się dywersyfikacji i PSW to 15% ,,portfela''. Nic poza trudnym rynkiem , odcięciem dywidendy i potencjalną stratą.. 70% zysku się nie stało, więc czekam spokojnie na sezon grzewczy, kolejny test cierpliwości:)

jadę na wakacje na 2 tyg./ czas na krótki reset/ bez dostępu do kompa, po powrocie zanim sprawdzę kurs odpalę nasze forum sprawdzić jaka była dynamika, to chyba nawet dobre ćwiczenie na moją średnioterminową strategię na PSW, zakup elektrociepłowni, jeżeli na to pójdzie cash z emisji to nie jest źle.

mieliśmy dziś rano info o zakupach insidera na ponad 80KPLN, ponownie zakupy w granicach 16PLN, lubię takie pozytywne sygnały, chociaż na ZUCZku nie były one żadną podpowiedzią, ciekawe czy po uspokojeniu największych obaw o Grecję, instytucjonalni zainteresują się ZUKiem, miała być przecież emisja, którą inwestorzy instytucjonalni chcieli objąć.

Kod:
mod: proszę podać link do wspomnianego infa.
Wątek spółki jest czyszczony tak jak pozostałe z komunikatów ESPI, które są dostępne wszędzie - o ile nie są opatrzone opinią, informacją pogłębiającą lub analizą wpływu na wartość spółki.

mnie się podoba ten tekst,, You won't find me on Facebook''! ja reż ,,idę pod prąd'' a o PSW przy takich cenach węgla i wynikach nie matwie sięsalute myślę, że jakiś inwestor instytucjonalny pojawi się, to ewidentnie spółka, która ma potencjał do zwiększania zysków w długim okresie.

a tak z innej beczki, to czy PSW informowało po co wchodzi na główny rynek? planowana większa emisja i większa ekspansja?

kemot22 napisał(a):
Panowie, w najbliższych miesiącach począwszy od kwietnia spółka nie wykaże się specjalnymi przychodami, więc trudno spodziewać się szalonego wzrostu, .
- tu bym polemizował kemot22, mamy wyjątkowo korzystne otoczenie na krajowym rynku, miesiąc temu były w prasie artykuły o tym, że najwięksi producenci energii próbują zdobyć dodatkowe dostawy, podczas gdy producenci mają zakontraktowaną całą produkcję i trzeba importować węgiel. Z tego powodu zostaję w tym roku długoterminowo, staram się nie powtarzać błędów - wychodzenia zbyt wcześnie z fundamentalnych spółek, które działają w korzystnym otoczeniu (popyt przewyższa podaż węgla na naszym rynku + ceny węgla rosną). Ryzyko i to spore to emisja, ale mamy na tym forum duże wsparcie w tym zakresie, ciekawa dyskusjawave

wkm3 napisał(a):
jak będzie info o wejściu funduszy to zostaję długoterminowo, jeżeli nie to przed walnym wyjdę, o ile spekuła nie uprzedzi mnie,
sorry ale to nie ja wychodziłem przez ostatnie 2 dni jakby coAnxious makrootoczenie mamy nienajciekawsze, sama spółka płaci dywidendę, działa na rosnącym rynku, ceny węgla mają dobry trend, po wcześniejszych dyskusjach posiedzę sobie tu i przed końcem sezonu grzewczego zacznę się zastanawiać.

PLN w drugim kwartale bardzo słaby, stal drożeje, dwie ważne zmienne na korzyść Stalka w drugim kwartale.

no to ładnie wyszedłbym jakbym ustawił SL, a tu dziś wracamy z dalekiej podróży, ktoś pisał wcześniej, że spodziewa się pompowania kursu przed ustaleniem ceny p.p., może zaczęło się?

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 19 lutego 2015 12:26:41
Liczba wpisów: 468
[0,14% wszystkich postów / 0,13 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,389 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d