pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

nocnygracz

nocnygracz

Ostatnie 10 wpisów
Abstrahując od meritum dyskusji, godny odnotowania jest fakt, że w czasie bessy użytkownicy tego forum udzielają się głównie na wątku "Kiedy szczyt hossy", a w trakcie hossy wypowiadają się raczej na wątku "Kiedy dno bessy". Czyżbyśmy mieli aż tak silna potrzebę udowadniania, że nie jesteśmy fryzjerami i taksówkarzami?
Zobaczymy przez ile cykli koniunkturalnych będzie to trwało, może doczekamy się jakiejś złotej reguły w rodzaju osławionej "sell in may" z tym że charakteryzującej się większą trafnością?

Wygląda na to, że Falenta na niesnaskach z innymi głównymi akcjonariuszami IDMu z nich wszystkich wyszedł zdecydowanie najlepiej. Spadł na 4 łapy.

Na stronie głównej gazeta.pl jest link zatytułowany

Najgorsi maklerzy w Polsce? Każda inwestycja=upadek

prowadzący do artykułu, w którym w sumie nic nowego nie ma, ale teraz już nawet laicy wiedzą m.in., że:

Cytat:

W ostatnich tygodniach z IDM niemal codziennie płyną informacje o transakcjach sprzedaży akcji należących do zarządu. Jednak papierów nie sprzedaje z własnej woli ani Leszczyński, ani Abratański. Robią to w ich imieniu banki, bo akcje były zabezpieczeniem kredytów, które zaciągał zarząd. Efekt jest taki, że topnieje władza Leszczyńskiego i Abratańskiego. W ostatnich kilkunastu dniach prezes Leszczyński przestał być największym akcjonariuszem spółki - jego udziały zmniejszyły się do 9,73 proc. Abratański ma 5,6 proc. Największym udziałowcem jest teraz fundusz Warsaw Equity Investments.


Emisja nie doszła do skutku z powodu nie osiągnięcia minimalnego progu emisji wyznaczonego Uchwałą WZA Spółki.
W najbliższym czasie nie wybieramy się na NewConnect, z upublicznieniem spółki zaczekamy na lepszy czas.

To co powyżej wciąż aktualne.
A poniżej kolejna porcja grafiki z Between Light & Dark: A Game of Souls.
kliknij, aby powiększyć
Grafika z Between Light & Dark: A Game of Souls
kliknij, aby powiększyć
Przy okazji przypominam, że od kilku dni trwa nasza oferta prywatna. Decyzję inwestycyjną należy podjąć do dnia 14.06.
Chętnym do wzięcia udziału w ofercie przypominam adres mailowy, pod który można przesłać zapytanie o Dokument Ofertowy:
vns@pkfcapital.pl

W Stanach na poniedziałek, a może nawet od poniedziałku niektórzy spodziewają się lawiny. Przebili od góry średnią 200-sesyjną.

Cytat:

This could result in an avalanche of sell signals hitting the market at Monday’s open, since many technical analysts use the 200-day moving average as the dividing line between bull and bear markets. They consider the primary trend to be up so long as the market is trading above its 200-day moving average, and that this trend turns to bearish whenever the market closes below this average—and that is what happened at Friday’s close.

Though the market doesn’t always fall off a cliff upon breaking the 200-day moving average, that certainly is what happened the last time the market broke this key technical level.

That occurred last Aug. 2, on which day the S&P 500 closed at 1,251.46. At its intra-day low just one week later, on Aug. 9, the S&P stood 150 points lower at 1101.54—an extraordinary decline of 12% in just five trading sessions.


Źródło: blogs.marketwatch.com/thetell/...


Nie da się ukryć, że w porównaniu z nami zdecydowanie mają z czego spadać.


W bieżącym miesiącu wydajemy Word Heksa.

To zdaniem Zarządu oraz krewnych i znajomych królika bardzo wciągająca gra typu word puzzle.

Z uzależnionymi od niej graczami mieliśmy okazję zetknąć się w youtubowej serii "HEX-files".


Poniżej screeny z gry:
kliknij, aby powiększyćkliknij, aby powiększyć


Nie pisałem jeszcze, że współpracujemy z dwoma powiązanymi ze sobą brytyjskimi firmami: Tapisodes i BreakThru Films (zdobywca Oscara za film animowany Piotruś i Wilk).

BreakThru Films oprócz Oscara ma na swoim koncie też kilka innych wyróżnień:

Cytat:
Wytwórnia swą światową renomę zawdzięcza zwłaszcza filmom krótkometrażowym, które nagradzane były na prestiżowych festiwalach filmowych na całym świecie. Możemy poszczycić się między innymi nominacjami do nagrody BAFTA, miejscem na liście filmów zakwalifikowanych do oficjalnej selekcji Festiwalu w Cannes, Kryształem Annecy (główną nagrodą na najbardziej prestiżowym światowym festiwalu animacji), nagrodą Canal+, TCM oraz Rose d’Or.
[...]
BreakThru było również producentem efektów wizualnych do filmu biograficznego o Edith Piaf „La Vie en Rose” (polski tytuł: „Niczego nie żałuję”). Film ten zdobył cztery nagrody BAFTA oraz dwie nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Złoty Glob dla najlepszej aktorki oraz pięć Cezarów – nagród Francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej i został uznany za najlepszy film europejski 2007 roku.

Źródło: http://breakthrufilms.pl/pl/o_nas/


Wspólnie z Tapisodes i BreakThru Films stworzyliśmy aplikację Charles Peattie’s Animal Alphabet (w najbliższym czasie ukażą się dwie kolejne). Jako podwykonawca - projekt i grafika to dzieło Tapisodes i BreakThru Films, po naszej stronie było programowanie. Jak widać nie do końca zrezygnowaliśmy z produkcji na zlecenie - w tym przypadku istotny był dla nas prestiż wynikający ze współpracy z czołowymi w dziedzinie animacji firmami na świecie. Współpraca najprawdopodobniej nie skończy się na trzech aplikacjach jako że każda ze stron ceni sobie kompetencje pozostałych, a wspólne plany zakładają przynajmniej jedną produkcję (w najbliższej przyszłości) już na partnerskich zasadach (nie będziemy tylko podwykonawcą).


Miło mi poinformować - czy nie nadużywam zwrotów tego typu? - że Charles Peattie’s Animal Alphabet ( tapisodes.com/charles-peatties... )
Cytat:
została uznana przez MacWorld za najlepszą aplikację edukacyjną dostępną na iTunes. W związku z tak dobrym odbiorem, będzie promowana bezpośrednio przez Apple.

Źródło: breakthrufilms.pl/pl/filmy/ani...Oto trailer opisywanej gry:

W najbliższym czasie na App Store ukażą się kolejne aplikacje będące owocem tej współpracy:


Grumpy Farm ( http://tapisodes.com/grumpy-farm/ )

Trailer:
i Mix’n’Match.


Podczas produkcji każdej z wymienionych aplikacji jesteśmy podwykonawcą odpowiedzialnym za część programistyczną przedsięwzięcia.

Jeszcze małe co nieco z Between Light & Dark: A Game of Souls:


kliknij, aby powiększyćkliknij, aby powiększyć
kliknij, aby powiększyć

Informacje
Stopień: Złotousty
Dołączył: 2 lutego 2009
Ostatnia wizyta: 4 października 2014 01:44:17
Liczba wpisów: 2 104
[0,62% wszystkich postów / 0,52 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,386 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d