pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pandorinium

pandorinium

Ostatnie 10 wpisów
To jeszcze gorzej dla nich. Na ten moment najlepszą usługę ma xboss i tyle. Stadia wypada wręcz żałośnie.

@aircanada15 Taki abonament nie będzie problemem, jeżeli będą gry. Na ten moment ich nie ma i nie zanosi się aby były.

next.gazeta.pl/next/7,151243,2...

"Niestety wbrew pierwszym podejrzeniom nawet opłacanie abonamentu nie pozwoli na granie we wszystkie tytuły za darmo. Lista bezpłatnych gier ma obejmować zaledwie kilka pozycji, z czego na razie wiemy tylko o jednej - Destiny 2 wraz z dodatkami. Za pozostałe gry będzie trzeba zapłacić pełną cenę obowiązującą w dystrybucji cyfrowej, choć niewykluczone, że w przyszłości dla osób opłacających abonament Google przygotuje niewielkie zniżki."

Google robi sobie konkurencję steama. Tylko idzie o krok dalej i nie tylko trzeba kupić gry to jeszcze i tak opłacać abonament. Pohula to kilka lat i potem zniknie, bo nie przynosi żadnej rewolucji, a jest dużo gorsze od istniejących rozwiązań.

przecież na ten moment ta cała stadia jest bez sensu. Żaden gracz nie wykupi abonamentu żeby potem i tak kupować gry. To już pójdzie na steam czy do epica. Rewolucja to będzie wtedy gdy w cenie abonamentu będzie można grać bez ograniczeń w wiele tytułów. To już lepiej wypada Xbox Game Pass na PC

Bankructwa może nie być, ale juz połączenie kilku spółek energetycznych jak najbardziej.

I wyceny nie są absurdalne. Oddają to, co będzie w Polsce za jakiś czas. Ludzkość potrzebuje coraz więcej energii, samochody, komputery, sprzęt. Produkcja dla przemysłu itd. Z drugiej strony mamy Polskę, która oparta jest na węglu, ma przestarzałą sieć energetyczną, ogromne zapotrzebowanie górników i związków na pobieranie pensji ponad realne możliwości. W jaki sposób taki Tauron ma zarabiać i pokazywać zysk netto? Przecież o to chodzi na giełdzie. Aby był zysk, dywidenda lub szansa na wzrost kursu. Według mnie spółki energetyczne nie są w Polsce od zarabiania to nie ma zainteresowania i wyceny są adekwatne do przyszłości.

Nowy wygląd bussiness pro jaki wprowadzili i na siłe uszczęśliwili jest nadal gorszy od tego, co było przed nim. Jest tak nielogiczny, że głowa mała. I niestety ta sama bolączka jest w wielu innych bankach. Wbrew pozorom poprzedni layout był najlepszy z wielu kont, jakie obsługiwałem. Prosty, jasny i czytelny. Nie mam pojęcia kto chciał zmieni coś, co jest bardzo dobre.

Jezeli Opera zacznie sypać lub sypie to nie wytrzyma. Tak to jest gdy cały przychód przejadają koszty i wystarczy drobna róznica i zamiast zysku jest strata. Jednak gierki są bardziej przewidywalne. Jak nic nie ma to nie ma, ale jak już się pojawi przychód to zysk jest też na pokaźnym poziomie. :)

Sam prosisz o obiektywne opinie, a nawet nie potrafisz przeczytać postu ze zrozumieniem. (Ciekawe gdzie napisałem, że gra jest beznadziejna i słaba) Ewidentnie widać, że prawda zabolała o tej grze.

Gra jest martwa, bo nie zdobyła sukcesu. Multi albo chwyci od razu, albo już nie. Nie liczą się obecne opinie, wyprzedaże - bo zawsze się komuś podoba i ktoś kupi. Ciekawe ze nie piszesz o akcji na steamie, gdzie się pisze komentarze tylko po to aby zdobyć odznakę. I to jest dla ciebie wyznacznik o popularności gry, bo jest przyrost pozytywnych opinii.

Liczy się zainteresowanie grą. A to na mikroskopijnym poziomie. 600 osób w multi to jest tragedia i poważna firma zamyka wtedy serwery.

Jeżeli tak Cię uwiera, że ktoś jest zarówno inwestorem, jak i graczem - ponad 500 gier na koncie Steam to Twój problem. Fakty są natomiast dostępne. Wystarczy zdjąć okulary i trzeźwo spojrzeć.

Wybacz, ale nie. I piszę to jako gracz. Jak gra nie jest dobra i nie zainteresuje od razu to koniec. Ta gra przestała istnieć w dniu wypuszczenia. Nie było chętnych, nie ma grania. Mogą zaklinać rzeczywistość, jak to nowe tryby stworzą popularność, ale już jest za późno. Im szybciej farmiaki to zrozumieją tym mniej utopią w nierentowny produkt.

Grand Prix na Steamie? U mnie w drużynie żółwi za zadanie mam dodać recenzję, co i uczyniłem.

slider napisał(a):

To jest ranking w kraju, w którym mieszkasz. Zakładam, że Polska. Nie myl tego z "globale" bo tam jest ranking sprzedazy na całym świcie.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 29 sierpnia 2019 21:36:23
Liczba wpisów: 243
[0,07% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,342 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d