Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pandorinium

pandorinium

Ostatnie 10 wpisów
Nie tworzy gry lepszej od Frostpunka. Nie ma gier gorszych i lepszych dopóki nie powstały. Dopiero jak wydadzą to może pisać, że jest lepsza od FP.

Bankructwa może nie być, ale juz połączenie kilku spółek energetycznych jak najbardziej.

I wyceny nie są absurdalne. Oddają to, co będzie w Polsce za jakiś czas. Ludzkość potrzebuje coraz więcej energii, samochody, komputery, sprzęt. Produkcja dla przemysłu itd. Z drugiej strony mamy Polskę, która oparta jest na węglu, ma przestarzałą sieć energetyczną, ogromne zapotrzebowanie górników i związków na pobieranie pensji ponad realne możliwości. W jaki sposób taki Tauron ma zarabiać i pokazywać zysk netto? Przecież o to chodzi na giełdzie. Aby był zysk, dywidenda lub szansa na wzrost kursu. Według mnie spółki energetyczne nie są w Polsce od zarabiania to nie ma zainteresowania i wyceny są adekwatne do przyszłości.

Nowy wygląd bussiness pro jaki wprowadzili i na siłe uszczęśliwili jest nadal gorszy od tego, co było przed nim. Jest tak nielogiczny, że głowa mała. I niestety ta sama bolączka jest w wielu innych bankach. Wbrew pozorom poprzedni layout był najlepszy z wielu kont, jakie obsługiwałem. Prosty, jasny i czytelny. Nie mam pojęcia kto chciał zmieni coś, co jest bardzo dobre.

Jezeli Opera zacznie sypać lub sypie to nie wytrzyma. Tak to jest gdy cały przychód przejadają koszty i wystarczy drobna róznica i zamiast zysku jest strata. Jednak gierki są bardziej przewidywalne. Jak nic nie ma to nie ma, ale jak już się pojawi przychód to zysk jest też na pokaźnym poziomie. :)

Sam prosisz o obiektywne opinie, a nawet nie potrafisz przeczytać postu ze zrozumieniem. (Ciekawe gdzie napisałem, że gra jest beznadziejna i słaba) Ewidentnie widać, że prawda zabolała o tej grze.

Gra jest martwa, bo nie zdobyła sukcesu. Multi albo chwyci od razu, albo już nie. Nie liczą się obecne opinie, wyprzedaże - bo zawsze się komuś podoba i ktoś kupi. Ciekawe ze nie piszesz o akcji na steamie, gdzie się pisze komentarze tylko po to aby zdobyć odznakę. I to jest dla ciebie wyznacznik o popularności gry, bo jest przyrost pozytywnych opinii.

Liczy się zainteresowanie grą. A to na mikroskopijnym poziomie. 600 osób w multi to jest tragedia i poważna firma zamyka wtedy serwery.

Jeżeli tak Cię uwiera, że ktoś jest zarówno inwestorem, jak i graczem - ponad 500 gier na koncie Steam to Twój problem. Fakty są natomiast dostępne. Wystarczy zdjąć okulary i trzeźwo spojrzeć.

Wybacz, ale nie. I piszę to jako gracz. Jak gra nie jest dobra i nie zainteresuje od razu to koniec. Ta gra przestała istnieć w dniu wypuszczenia. Nie było chętnych, nie ma grania. Mogą zaklinać rzeczywistość, jak to nowe tryby stworzą popularność, ale już jest za późno. Im szybciej farmiaki to zrozumieją tym mniej utopią w nierentowny produkt.

Grand Prix na Steamie? U mnie w drużynie żółwi za zadanie mam dodać recenzję, co i uczyniłem.

slider napisał(a):


To jest ranking w kraju, w którym mieszkasz. Zakładam, że Polska. Nie myl tego z "globale" bo tam jest ranking sprzedazy na całym świcie.

Nie bądźmy nadgorliwy. 200 mln w jedną czy drugą stronę. Komu to potrzebne takich drobniaków szukać. :)

Weź mi powiedz, czy spółka nie postarała się i mniej zarobiła, czy fundy ot sobie liczą jak chcą i potem podają te "miarodajne" konsensusy?. To już lepiej jakby zatrudnili z tego forum, który wyliczył prawie że idealnie.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 10 lipca 2011
Ostatnia wizyta: 13 sierpnia 2019 14:22:15
Liczba wpisów: 240
[0,07% wszystkich postów / 0,08 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,361 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d