pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pandorinium

pandorinium

Ostatnie 10 wpisów
W sumie racja. Kurs za pół rok 20 zł bo koniec epidemii, a za rok dywidenda 50 zł. Proste i logiczne.

Jak nie będzie leku i szczepionki to ja jako obywatel będę chodził w masce i w rękawiczkach w takim autobusie i mam gdzieś co sobie tutaj wymyślają ludzie żeby umotywować brak perspektyw, bo chcą kupić taniej. A coraz więcej jest opinii, że nie będzie uniwersalnej szczepionki, a Ci co przeszli dobrze chorobę mogą mieć zmiany w sercu, co długofalowo niesie konsekwencje. Czyli trzeba się bronić. Nie ma nic innego jak środki ochronne, maska, rękawice, płyny. To że za 2 lata tutaj nie będzie 600 mln zysku jak może w tym roku to w miarę pewne. Pod warunkiem, że nie przyjdzie drugi groźny wirus albo ten nie zmutuje w coś gorszego. Co nie oznacza, że nagle wszystko jest cacy, nie ma problemu. Tylko szpitale będą pewnie mieć wymóg gromadzenia zapasów na wypadek kolejnego wirusa, a nie jak w tym roku. Przyszedł wirus, a tu sprzętu nie ma.

Gdzie ty widzisz te listy intencyjne? Bo ja wszędzie widzę umowy. Orlen, Link, czy nawet USA. Wszędzie umowa i to najczęściej jako umowa wieczysta. Nawet w Afryce też była umowa, a nie żaden list intencyjny.

https://aithority.com/technology/big-data/research-innovations-inc-wins-call-order-to-deliver-advanced-data-analytics-to-the-department-of-justices-mlars/

Cytat:
The RII Team, which is comprised of RII, Eastport Analytics, DataWalk, BreakForth Solutions, and Ernst & Young, will apply its Search and Investigative Flexible Toolkit (SIFT) technology.

Wcale się nie dziwię że obroty wśród drobnych są większe. Jak lała się krew po -10% w jeden dzień czyli odpowiednik -20 nawet na spółce to ilu sprzedało? Ilu kupiło wtedy lub później? Pomijam to, że przy wielu okazach, korektach, wzrostach handluje się więcej niż wcześniej. Sam w tym roku zrobiłem tyle operacji co przez kilka ostatnich lat łącznie. Mnie osobiście fascynuje przypadek biomedu na NC. Tam są potężne obroty.

I mniej więcej zawsze było dużo czyli jedni drobni tracą, inni zyskują. Nie analizujmy NC, bo to osobny byt dla mnie, na którym dzieją się cuda. Zajmujmy się GPW.

I mniej więcej zawsze było dużo czyli jedni drobni tracą, inni zyskują. Nie analizujmy NC, bo to osobny byt dla mnie, na którym dzieją się cuda. Zajmujmy się GPW.

Chciałbym tylko zauważyć, że na GPW indywidualni to 22% obrotu zgodnie z najnowszym raportem. To kto kogo ma ubierać? OFE zagranicę, czy zagranica OFE? A może sami siebie mają ubierać a ulica będzie od nich odbierać w dołku i ogra zawodowców?

Tak. Ale Mercator też :)

Mają gdzie rosnąć hello1

O szczepionce za pół roku to można pomarzyć. Przyszłe wakacje to dopiero masowe szczepienia, ale najpierw ogromne protesty ludzi, którzy nie chcą szczepień. Plus żeby przeprowadzić masowe szczepienia to potrzeba od groma i ciut więcej rękawiczek. Natomiast fakty są takie, że takie zyski nie będą trwać wiecznie, co nie oznacza, że już jest maksimum na kursie.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 11 sierpnia 2020 22:41:53
Liczba wpisów: 670
[0,19% wszystkich postów / 0,20 postów dziennie]
Punkty respektu: 4

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,258 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +144,14% +28 827,81 zł 48 827,81 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d