pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pandorinium

pandorinium

Ostatnie 10 wpisów
Z fejsa Forka

Środowe zestawienie pozycji naszych gier na Nintendo Switch 21/10
EU
58 Green Hell
US
12 Thief Simulator
57 Cooking Simulator
67 Green Hell
85 Agony
JP
63 Goetia

I to uznaję za fakty i prawdę.

Maupa_w_niebieskim napisał(a):
Mercator będzie od nich kupować jeżeli będą chcieli Mercatorowi sprzedać. To nie jest jakiś biznesowy 'świeżak' tylko holding mający w swoim składzie spółkę produkującą wyroby medyczne z tworzyw sztucznych (strzykawki? cewniki?) czyli prawdopodobnie mają przetarte szlaki na tym rynku


Może przeoczyłeś taki drobny szczegół, ale zapotrzebowanie na rękawice ma urosnąć do 2022 z 300 mld rocznie do 500 mld. Jest miejsce dla nie jednej firmy i fabryki.

Ranking popularności nie jest rankingiem sprzedaży. I tyle.

This week’s Switch eShop charts are as follows:

Dla mnie to tydzień.

Cóż za rozczarowanie, że nie ma racji, bo zapowiedzieli wypłatę 10-20%, a reszta na inwestycje + obstawiam drugi skup w przyszłym roku, ale to takie moje przypuszczenia po ostatnim wywiadzie

Dlatego ta analiza może być prawdziwa tylko w przypadku gdy spóła nie wykorzysta pozyskanych środków i nie wprowadzi strategii która wygeneruje odpowiednie zyski. I może o to się tutaj toczy gra po wypowiedziach prezesa, o rozmachu strategii, że 100 baniek rocznie za 4 lata to mocno niedoszacowane prognozy tego, co będzie i wtedy cała analiza idzie do kosza. I żadne studzenie emocji czy inne rzeczy nie są nikomu potrzebne, tak samo histerycznie stwierdzenia o kilku tysiącach złotych za jedną akcję. Jedni wierzą i ufają w zarząd, że rozwiną spółkę na wyższy poziom, inni uważają, że 2 miliardy kasy w dwa lata to kasa która idzie do zmarnowania i spółka nie poprawi swojej pozycji.

Jak jest nakaz kupowania akcji, bo wchodzi do wig czy do innych indeksów to jest popyt. Jak drukarki tylko furkoczą na zachodzie to gdzieś ta kasa musi iść nie ważne że "trochę" drogo. I dla mnie są dwa wyjaśnienia wyceny. Raz, cło i vat nakładane na wszystko sprowadzane z Chin przez co nieopłacalne stanie się kupowanie na aliexpress skoro docelowo w podobnej cenie będzie to samo na allegro. Dwa, przejęcie przez amazon jako centrum do podboju sąsiednich państw na wschodzie.

Przy 300 zeta chyba pisałeś o tym Semperit. I tyle mamy z tego pisania. Lepiej działać i zarabiać tutaj lub gdzie indziej.

A czemu tak jest wyceniania spółka, a nie inaczej. Pewnie dlatego, że nie ma jedynie biznesu medycznego, ale i inne, które były kiepskie do tej pory. Ale po co o tym pisać.

www.semperitgroup.com/investor...

Kiedyś chyba na bicie była ta sama śpiewka i okazało się że ranking sprzedaż da się sprawdzić tylko mając konsolę, bo dane w necie są nie do końca prawidłowe, ale to bylo dawno i mogę się mylić. Ale to przecież naprawdę nie ma znaczenia, czy spółka zarobi milion czy dwa ze switcha. Tutaj się liczy przyjęcie dodatku SoA - obstawiam tydzień przed świętami w grudniu aby zmaksymalizować zyski i konsole w roku następnym. Switch to takie waciki dla tej spółki.

Dodajcie obie liczby i zróbcie średnią z obu wycen. blackeye

Ludzie u licha, idźcie na priva ze swoimi teoriami, który lepszy i mądrzejszy.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 10 lipca 2011
Ostatnia wizyta: 22 października 2020 21:56:35
Liczba wpisów: 742
[0,21% wszystkich postów / 0,22 postów dziennie]
Punkty respektu: 17

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,281 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +139,77% +27 953,25 zł 47 953,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d