pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

sargon25

sargon25

Ostatnie 10 wpisów
Ostatnio pojawiło sie sporo informacji w temacie wiec wrzucam ciekawy wywiad z Jackiem Piekarą nt. Inkwizytora.

www.youtube.com/watch?v=UqSSPK...
Janusz giełdy :)...bywa i tak

Kholat....Jednym słowem, żeby nie wdawac się w czcze dyskusje - bredzisz.

To chyba zbyt daleko posunięty optymizm, rzekłbym, że próbują sobie radzić na NS i dlatego zajmują się grami z 3-4 ligi. Ekspertem w tej dziedzinie to oni będą gdy zaczną portować gry chociażby z polskiej 1 i 2 ligi (półki) ale rozumiem, że uczą się,zdobywają doświadczenia tylko czas najwyższy zrobić jakiś krok do przodu. Skoro zrezygnowali z tworzenia gier własnych a chcą się rozwijać to trzeba wziąć się za jakieś poważne produkcje i ich portowanie.

Chciałbym sie Panowie dowiedzieć czy upadek Onico będzie miało wpływ na Unimot-pozytywny,negatywny, bez wpływu? Czy ten drugi może pokusić sie o przejecie klientów tego pierwszego ?

Czy ktoś by mi w skrócie wyjaśnił dlaczego Onico upadło,bo przecież jeszcze do niedawna to był glówny konkurent Unimotu,czytam informacje o tej sprawie i aż trudno uwierzyć, że w ciągu kilku tygodni spółka całkiem spora znika z mapy, czy podobny los może spotkać Unimot, że za 3 tyg bank tak z niczego zażąda spłaty kredytu,na jego przykładzie zrobią to 2-3 inne banki i kolejna plajta, czy to jest możliwe?

W dniu dzisiejszym Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games ogłosił, że podpisali z Qubic Games umowę na portację i wydanie co najmniej 8 tytułów tego studia.
Wrzucam link ze StrefyInwestorów:

strefainwestorow.pl/wiadomosci...

Jak myślicie,co to zmienia w sytuacji tej spółki, jest szansa dzięki tej umowie,że zajmą się portowaniem poważniejszych tytułów a nie jak do tej pory nic nie znaczącej i mało dochodowej drobnicy ?

Witam moich pozytywnie nastawionych do F51 forumowiczów thumbright

Znalazłem ciekawy wywiad o Reconie w WW3 w "Kulturalne Media"

kulturalnemedia.pl/gry/recon-c...

Jakie macie przemyślenia w tym temacie?

Uprzejmie donoszę iż martwe WW3 od wczoraj jest dystrybuowane przez Humble Bundle ,dzisiaj z tego co widzę jest na 1 stronie.

Panowie pytanie: jaki % sprzedaży ma ten kanał, chcialem sobie uzmyslowić ile sprzedaaje GOG.com,Steam,HB ?

Koruptos czyli tak naprawdę te nasze "dyskusje" nie mają za bardzo glebszego sensu no bo niewiele się od siebie dowiemy, to czym się tu wymieniamy to subiektywne spostrzezenia i opinie , za które i tak nikt nie bierze odpwiedzialności, każdy może sie mylic, kazdy moze miec rację, jeśli sie pomylisz w swoich ocenach np WW3 ale i inyych społek to po prostu było,minęło. Kasa stracona albo nie zarobiona. Dlatego uważam takie rozmowy za "pitu pitu" bo wolę ufac swojemu przeczuciu,przekonaniu i przynajmniej wiec, że to moja zasługa/wina a nie decyzja podjeta po dyskusjach z ludzmi z forum.To byloby gorzej znieść.Aczkolwiek lubie wiedziec co mysla inni ludzie nt tej spółki i jej gier .Nie mam zamiaru Cie nawracać na moje poglądy, ani nikogo innego ,zresztą znając życie Ci którzy tu wchodzą i czytajato forum są zaangażowani i wierzą w sukces społki.

Pamiętam kilka miesiecy temu zadałem tu cala serię pytań o Farm51 i którys z tutjszych bonzów odpisał, za co byłem wdzieczny ale nie byłata pozytywna opinia o Farmie.Naszczęscie go w ogóle nie posłuchałem i usredniłem w dół po 5-6 zł, później pojawiło sie WW3 ....

Ok kontynuując narrację (zktorą sienie zgadzam) że macie rację załóżmy, że WW3 jest martwa,nie do uratowania, więc za miesiac F51 zamyka projekt,nie ma tej gry bo nie warto angazowac sie w martwa gre z której nic nie bedzie. Co nam pozostaje w społce,mamy Czarnobility...i co w związku z tym? Czy ten projekt jest tak samo skazany na porażke jak WW3 czy może daje perspektywy rozwoju społki i sukcesu tej gry ?

Jeśli Cie uraziłem to nie miałem takiego zamiaru, nie bądź taki delikatny :) Postaram sie być milszy na przyszlość .

Prosiłem o konkrety a nie osobiste jakies tam niczym nie poparte odczucia,opinie.Kazdy z nas ma swoje opinie prawda?Ty uwazasz tak,ja inaczej, czyli 1 do 1 i nic ztego nie wynika a ja chce zobaczyc statystyki,informacje obiektywne ,przecieki,badania na grupie graczy ... Nie tylko do Ciebie byl moj poprzedni wpis skierowany,nie jesteś az takim guru tutaj. Pytanie byłodo uczestnikow tego forum bez kierowania go do konkretnych osob. Nie atakuje Cie osobiscie,chcetylko zdobyc potrzebnami wiedze na podstawie której podejme decyzje inwetycyjne ale to co czytam nie jest zadna wiedza,zadnym konkretem.
Czytam wiele wpisow i przewija sie jesli nie wprost to posrednio sugestia,że gra jest słaba,zła, stad chciałem dowiedziec sie na jakiej podstawie ktos tak uwaza.

Zarzucając mi,że nie potrafie czytac ze zrozumieniem jako najwazniejszy argument - to atak ad personam pokazuje tylko,ze nie masz zadnych konkretnych argumentow na poparcie swoich twierdzen a Twoje opinie dokladnie tyle samo warte co moje albo troli/naganiaczy z bankiera. Jak dla mnie sąto takie opinie "pierdu pierdu" . Polowa tych waszych opini to jest "pierdu pierdu". Powiedz mi kim jetes ze mam Ci uwierzyc że masz calkowitą rację?Jeśli jestes np analitykiem jakiegos domu maklerskiego to przyznaj sie,udowodnij, pokaz ze specjalizujesz sie w analizach firm gemedevu i wowczas uznam,ze masz pojecie wieksze niz ja. Wybacz ale opinie forumowych mądrali , nawet jesli maja tysiace wpisów"pod avatarkiem" niewiele znaczą tak naprawde.

Nadal czekam na konkrety :)

ps. gratuluję 500 gier na steamie i życze kolejnych 500.

Moim zdaniem to nie idzie w dobrym kierunku,te wszystkie zmiany,te wszystkie zmiany prawa, orzecznictwo,to poblażanie dłuznikom,to,że masowo ludzie ogłaszaja upadlość i robia dokładnie to samo co wczesniej tłumacząc, że są czysci a nawet kryształowi....
Fakt,że ktos siezemną nie zgadzawynika jedynie ztego,zenie znabranzy i specyfiki chwilowek i jakich one maja klientów :) Zakładacie, że ludzie sa uczciwi achwilowkowicze łamia wszelkie zasady a w nagrodę dostają umorzenie dlugów i mogą pozyczac dalej.
Każdy z nas ma zazwyczaj jakis majątek....mieszkanie,samochód więc komornik może mu to zając,chwilowkowicze najczesciej nie maja nic,mieszkaja w lokalach socjalnych,nie maja aut albo takie,które nie maja zadnej wartosci. Dlatego jestem ciekawy jak Wonga sobie z tym poradzi majac takie podejscie do dluzników jak piszesz...ę ą bułkę przez bibułkę....chciałbym to zobaczyc jak paniusia przez telefon, jakas studentka najczesciej z wielkiego miasta bedzie negocjować splate chwilówki z dluznikiem ze wsi popgrowskiej,który zaparł się, że nie spłaci i który 6 razy zmienił nr telefonu...a jak jedziesz na miejsce pytasz sasiada o delikwenta to nikt go nie zna haha nigdy nie widział, Panie o kim mowa w ogole headbang

Sorki za interpunkcje ale nie mam czasu poprawiać .

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 20 września 2019 22:50:01
Liczba wpisów: 50
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,545 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d