pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Mona

Mona

Ostatnie 10 wpisów
Exar@ nie wiesz czy ta prezentacja jest gdzieś dostępna? Chętnie rzucę okiem.

Faktycznie na 180K obrotu dziennego 80K przypadło na ostatnia godzinę Think

Tyle, że kurs chyba połowę dnia wisiał na widłach parokrotnie więc nie dziwi fakt, że większość wymieniono na koniec dnia. Nie ma tabeli transakcji ale ciekawi mnie jakie to duże pakiety były.

Oxygene21@

Cytat:
Wyglądało mi to dzisiaj na sesję odwrotu. 5,50 PLN zaliczyło, myslę ze szykuje się jakieś odbicie w okolice 10-12 pln.

A możesz czymś poprzeć swoją wypowiedź?

Dzisiaj chyba ktoś w spółce spojrzał na wykres i zakomunikował w ESPI, że analizuje wszystkie opcje i będzie reagował na sytuację.
Wydaje się, że ten komunikat miałby zatrzymać spadki bo kompletnie o niczym nie mówi czego już nie wiemy. To, że liczą na lepszy 3 kw nic nie znaczy bo nikt nie wie przecież jak sytuacja się rozwinie i w jakiej części świata sytuacja się poprawi.

Trochę słaby ten komunikat według mnie. I jeśli miał na celu zatrzymać spadki to boję się, że będzie miał skutek odwrotny bo Rainbow nic nie może zrobić w obecnej sytuacji. Pytanie ile mają gotówki na przetrwanie okresu bez dochodu.

Był ktoś może na spotkaniu z inwestorami 6 lutego? Jakoś przegapiłem tę informację :(

Wiem, że powodów może być całe mnóstwo dlatego pomyślałem, że zapytam na forum.

Wydaje mi się Vox, że taki argument (realizacji potrzeb wykazania się pracowników poza firmą) można załatwić dużo prościej, choćby opcjami na akcje bo jak pracownik zaczyna coś robić "na boku" to zawsze to się źle kończy dla pracodawcy ponieważ takie osoby nie angażują się na 100% w firmie. Obserwowałem takie przypadki niejednokrotnie i to zawsze się źle kończy....zwykle odpływem kluczowego personelu.

Tak czy inaczej dzięki za opinię. Może ktoś coś jeszcze innego podpowie.

Pozdrawiam

Może mnie naprowadzić ktoś kto ma większe doświadczenie w umowach spółek jeśli chodzi o dzisiejszy komunikat spółki?

Jaką korzyść mają te dwie osoby fizyczne przystępujące do spółki z 40% udziałem skoro Carbon nie wnosi ani środków ani zasobów w rozwój nowo założonej spółki? Przecież oddają kontrolę nad spółką oraz potencjalne zyski.

Czy know-how w dziedzinie Carbon kosztuje aż 60% udziałów?

Z góry dziękuję za jakieś podpowiedzi.

Obserwuję spółkę od dłuższego czasu i jak zauważył Kasert najgorsze są te automaty prześcigające się w ustalaniu cen i to z jednej i drugiej strony. Czasami kurs z samego rana podnosi się o paręnaście groszy do góry a o 14:30-15 włączają się automaty i kurs zjeżdża błyskawicznie na dół. Zastanawia mnie determinacja sterującego tymi zabawami ponieważ jest to robione tak, aby nie spowodować jakiejś gwałtownej lawiny a tylko po to aby na niskim obrocie spowodować osuwanie się kursu - tak mi to wygląda przynajmniej.

Ktoś ma jakiś pomysł po co takie rzeczy się robi przecież od kilkudziesięciu sesji mechanizm jest taki sam?

powiedzmy..... 46,15

No to ja stawiam....

5,55

....bo mi się podoba Angel

Przepraszam...czy jest znany powód tych wzrostów? Bo chyba minąłem jakąś informację

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 25 maja 2020 15:24:54
Liczba wpisów: 45
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,275 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +112,18% +22 436,68 zł 42 436,68 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d