pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

stoqq

stoqq

Ostatnie 10 wpisów
Witajcie! hello1

Być może ktoś z Was już pracuje jakiś czas w tym sektorze, być może ktoś Was zastanawia się nad pójściem w tym kierunku... Czy zawód maklera, analityka, zarządzającego funduszem ma szanse przetrwać w najbliższej przyszłości? Czy postępująca robotyzacja sprawi, że jednak staniemy się niepotrzebni,a wybór odpowiedniej strategii inwestycyjnej, doboru instrumentów do portfela zostanie dokonany poprzez algorytmy, które pozbawione emocji, mogąc analizować ogromne ilości danych w ciągu sekundy podejmą właściwe decyzje i zastąpią nas w przyszłości?

Co o tym sądzicie? Jakie macie przemyślenia? Czy warto iść w tym kierunku, robić licencje? Think

Witajcie!

Taka sytuacja: duńska spółka debiutuje na giełdzie i znajduję komunikat "Zgłaszanie transakcji dokonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze i osoby blisko z nimi związane", w którym to osoby z zarządu spółki sprzedają akcje cyt. "Sale of shares as part of the IPO" po cenie ofertowej. Czy wiecie może, dlaczego te osoby sprzedają te akcje podczas debiutu? Czy to jest normalna sytuacja? Think

Pozdrawiam!

W sumie, to może nawet warto wziąć to rozwiązanie pod uwagę... Póki co, innego wyjścia nie mam.

No tak. Jednak warto zadbać czasem o wygodę.

Dla kogo? Dla mnie czy dla rynku pracy?

No właśnie, obrotów 10k+ to póki co nie będę mieć... Szkoda, że w dzisiejszych czasach, gdzie dosłownie do wszystkiego wyszły apki, DM nie wypuściły jeszcze sensownych narzędzi ułatwiających handel- poza tymi, które wymieniliście. Chodzi o to, że bardzo mało czasu spędzam w domu i przydałaby mi się aplikacja, bezpłatna najlepiej- bo obrotów zbyt wielkich to nie mam na razie- gdzie loguję się, mam portfel- widzę jego zmiany, notowania wszystkich instrumentów z wykresami, wskaźnikami i jednym kliknięciem sobie kupuję i sprzedaję co chcę. Są takie apki- ale notowania nie są w czasie rzeczywistym no i nie można na nich handlować. Dobra, za te notowania to wszędzie kasują, niech już nawet tak będzie, ale niezacinająca się, z przyjaznym interfejsem aplikacja przydałaby się pewnie nie jednej osobie.

W google play rzucił mi się w oczy Metatrader stąd moje pytanie. Ok, dzięki za odpowiedzi!

Miłego weekendu wave

No faktycznie, zdania są mocno podzielone na temat Degiro...

A co z platformami typu Metatrader, Amibroker- czy w tym przypadku, aby kupować za ich pośrednictwem, DM musi być jakoś z nimi "połączony"? Czy mając konto maklerskie w obojętnie jakim DM można za ich pośrednictwem kupować/sprzedawać instrumenty?

No fakt, mają nawet taniej. Szkoda, że aplikacja faktycznie trochę okrojona. A jak oceniacie jakość ich usług? Wszystko gra czy bywają momenty, że coś nie działa, albo źle przelicza?

Dzięki za odp.
Ciężko mi zrezygnować z prowizji 0,19% i nie wiem czy mogę jakoś to obejść, ale chyba bez przeniesienia do innego DM, to nie ma innych rozwiązań? sad10

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 6 października 2018 20:14:49
Liczba wpisów: 67
[0,02% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,363 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d