pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Ponek

Ponek

Ostatnie 10 wpisów
Co do komunikacji to chyba przesadzasz. Tu PR jest ok. Ja nie miałem problemu z informacją zwrotną.

Co do Ostródy, przejęli to jedno, ale wpakowali całkiem pokaźne pieniądze w rozbudowę. W 2015r był to drugi co do wielkości kompleks wystawienniczy w Polsce z ponad 40 tys. m2 powierzchni! Rozumiem Poznań, Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, ale Ostróda? I co tam robią? Targi rolnicze ;)

W momencie upadłości, wartość nabiera nowego znaczenia, tak więc nie ma co tworzyć dziwnych wycen na siłę.
Pamiętaj, że to firma ala-rodzinna, więc spółki córki są mocno trzymane i więcej jest w tym emocjonalnego przywiązania.
JHM dostarczył kilka mln gotówki, tylko co dalej? Czy ludzie nadal będą wyrywać sobie mieszkania od dewelopera?

O ile CH Marywilska w Warszawie cierpi przez skutki niezależne od niej samej (koronawirus i związane z tym tematem obostrzenia), to Hale w Ostródzie kompletne nieporozumienie. Głównego udziałowca poniosło z tym projektem, czego dowodzą wyniki. Przerost formy nad treścią.
Dywidenda tylko raz wypłacona, za 2011r.
Ukraiński twór raczej w obecnej sytuacji raczej nie będzie się rozwijał, ciekawe czy spółka zrobi odpis.
Zabawne jest, że JHM miał siedzibę w budynku Mirbudu, po wchłonięciu zmienił lokalizację.

Plusem jest niska kapitalizacja w stosunku do wyników i bliskość do historycznych dołków.

Powiedz, że żartujesz.
CzART to nie jakiś tam wehikuł, tylko agencja reklamowa. Całkiem spora, z Wrocławia. Mają swój biznes; może zwyczajnie uznali, że mają inny pomysł na zagospodarowanie gotówki, a obecna moda pozwoliła im wyjść z niezłym zyskiem. Nie moja sprawa, mnie bardziej interesują losy spółki.

Twoje wizje to nic innego jak teorie spiskowe dziejów, więc odpowiadając w formie "spisku", tak, mogliby to zrobić. Słup przecież się nie ujawnia, nie? Schodząc poniżej 5% i nie będąc w zarządzie, nie ma obowiązków informacyjnych. Jak chcesz się tym karmić, Twoja sprawa.

Spodziewałem się, że Pan Lewczuk wysypie się jako pierwszy.
Wyjście 27 marca przez Kruszyńskiego to prawie jak sprzedaż CDProjekt przez Pana Jakubasa. Cóż, swoje zarobił.

Koszty surowca też im podskoczyły. Ciekawe jak się to rozłoży.
Cel spółki to 10% EBITDA na ten rok.

To żeś pojechał z analizą i przedstawieniem spółki.
Jakie obroty, jakie doświadczenie na rynku? Co potrafili sprzedać, a co im się nie udało?

StockWatch to nie "Fakt", litości!

Co miał powiedzieć?

Jak dla mnie szkoda czasu na słuchanie tego, ciężko się trawi.
Czasami lepiej wysłać kogoś od PR niż prezesa. Swoją drogą, wywiad nic nowego nie wnosi.

Odkąd spółka jest na giełdzie nie widać znaczącego postępu w przychodowości i rentowności.
Ciekawe, że nikt już nie porusza tematu podwyższenia kapitału spółki bez wcześniejszej informacji dla inwestorów. Czy coś przegapiłem?
Proces przeniesienia jednego z zakładów (Gdańsk) do Lublina świadczył o klęsce po przejęciu Emapolu, ale to stare lata, chyba żadne ich przejęcie nie dało wymiernych korzyści.
Światełko w tunelu dopiero teraz się pokazało, czas pokaże czy będzie feniksem..

To tak na rozgrzane głowy. W ciągu 2 tygodni powinniśmy zobaczyć wyniki za marzec.

Nie ekscytuj się kolego. Czytaj uważnie komunikaty.
Spółka jasno napisała, że odbiorcom sprzedawała gaz po cenach zbliżonych do rynkowych.
Oznacza to, że spółka brała na swoje barki cenę od Gazpromu, stąd takie wyniki w detalu.

Dobra, znalazłem.
To dopiero ciekawostka. Co inwestorzy kupili, a co chcieli kupić?
To co jest teraz wprowadzone zdaje się oferuje Cormay, tylko czemu tam zarząd sprzedawał skoro to takie lukratywne?

www.gazetaprawna.pl/artykuly/1...

Proszę mnie nie palić na stosie. :)

Sprawdź 13:56
Nie chcę przeklejać wiadomości z DM.
Od 1 kwietnia będą w stanie wykonywać 50 tys. testów dziennie. Agencja leków i żywności wydała decyzję na używanie tego urządzenia w autoryzowanych placówkach med. Ale to dotyczy spółki z USA, a nie Biomaximy.

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to testy (te dokładne, autorskie firmy Biomaxima) zostaną dopuszczone w ciągu 2 tygodni, a te co teraz dostały zgodę, to tylko służą do wstępnej oceny.
Jak się mylę, to poprawić mnie. Bo zamieszanie z tymi testami na całego ;)

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 7 kwietnia 2020 19:48:27
Liczba wpisów: 163
[0,05% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,919 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,37% +16 074,75 zł 36 074,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d