pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Cahir16

Cahir16

Ostatnie 10 wpisów
Okres zamknięty obejmuje 30 dni przed publikacją raportu okresowego, w przypadku 11BIT najbliższy okres zamknięty to: 24 lutego - 24 marca 2020 r.

To znaczy, że dziś mieli ostatnie okienko na dokonanie transakcji, jeżeli chcieli ją przeprowadzić przed 25 marca 2020 r. Kolejny okres zamknięty rozpocznie się 14 kwietnia 2020 r.

Na kursie malują się kolejne negatywne dywergencje (nowe szczyty przy zniżkującym RSI), a papier mimo to dalej się pnie Think zobaczymy jak długo AQR jest w stanie trzymać na nich shorta.

Cytat:
Atmosferę podgrzewa też tajemnicza gra AAA od CD Projekt z premierą do 2021 r nad którą już pracuje 40 osób. (Wiedźmin 4 lub Cyberpunk online-multiplayer?)

Chodzi o multiplayer do Cyberpunka, Spółka to oficjalnie potwierdziła. Wiedźmin 4 pewnie będzie następną grą AAA, ale na to przyjdzie nam jeszcze poczekać kolejnych kilka lat.

Źródło?

@Analityk Fundamentalny

W jaki sposób wyliczyłeś kwotę 90 mln zł? U mnie wychodzi ~56 mln.

Był na pierwszym miejscu przez kilkadziesiąt minut, od tego momentu chodzi nieprzerwanie w pozycjach 2-4 (liczę gry, pomijam nowy zestaw VR od Valve).

Peak z debiutu 5 402, podbity następnego dnia do 5 755. Co ważne, debiut w odróżnieniu od pozostałych mocnych gier z portfolio Playway (HF, CMS, TS) wypadł we wtorek, a nie piątek. Czekamy na peaki w weekend.

Cena premierowa 107,99 * 0,85 = 91,79 zł (wyższa o około 40% od HF)

Należy też pamiętać, że część sprzedanych gier rozeszła się kanałem tradycyjnym - ja np. zakupiłem wersję pudełkową.

Dla mnie najciekawsze, że ich spółka Spokko zajmująca się grami na mobile pracuje nad czymś zupełnie innym niż ogłoszony dziś Gwint.

Premiera LoF2 w II kwartale, cena wyższa o 50% niż w przypadku pierwszej części.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

@krewa @Wojetek
Bardzo dziękuję za wasze wyjaśnienia i podpowiedzi, doceniam.

Nie mogę znaleźć informacji na jakiej zasadzie działa Rejestr Krótkiej Sprzedaży, chodzi mi o jego aktualizację. Rozumiem, że następuje ona codziennie po zakończeniu sesji?

Obecnie na EC wciąż siedzą 2 fundusze, które zgodnie z czasem kiedy pojawiły się w rejestrze, są w plecy ~ 20%. Jednak mimo to nie redukują pozycji, choć kurs wybija kolejne opory. Czy ich otwarte pozycje wchodzą w LOP na kontrakcie? Ich pozycje są przecież za duże jak na obecny poziom (225). Inaczej, 1 LOP = 1 kontrakt czy 1 pozycja (która może zawierać w sobie wiele kontraktów)?

Na jakich jeszcze wskaźnikach poza RSI można analizować wykupienie akcji? Kurs cały czas trzyma się mocno, wczoraj odbił od 22,30 i dziś ponownie zareagował na ten rejon. Czy w takim wypadku szanse na korektę kursu maleją, a rosną na zwyżkę do podanych przez Krewę rejonów?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 2 kwietnia 2020 02:13:57
Liczba wpisów: 75
[0,02% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,052 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +79,61% +15 921,32 zł 35 921,32 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d