pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Cahir16

Cahir16

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
Atmosferę podgrzewa też tajemnicza gra AAA od CD Projekt z premierą do 2021 r nad którą już pracuje 40 osób. (Wiedźmin 4 lub Cyberpunk online-multiplayer?)


Chodzi o multiplayer do Cyberpunka, Spółka to oficjalnie potwierdziła. Wiedźmin 4 pewnie będzie następną grą AAA, ale na to przyjdzie nam jeszcze poczekać kolejnych kilka lat.

Źródło?

@Analityk Fundamentalny

W jaki sposób wyliczyłeś kwotę 90 mln zł? U mnie wychodzi ~56 mln.

Był na pierwszym miejscu przez kilkadziesiąt minut, od tego momentu chodzi nieprzerwanie w pozycjach 2-4 (liczę gry, pomijam nowy zestaw VR od Valve).

Peak z debiutu 5 402, podbity następnego dnia do 5 755. Co ważne, debiut w odróżnieniu od pozostałych mocnych gier z portfolio Playway (HF, CMS, TS) wypadł we wtorek, a nie piątek. Czekamy na peaki w weekend.

Cena premierowa 107,99 * 0,85 = 91,79 zł (wyższa o około 40% od HF)

Należy też pamiętać, że część sprzedanych gier rozeszła się kanałem tradycyjnym - ja np. zakupiłem wersję pudełkową.

Dla mnie najciekawsze, że ich spółka Spokko zajmująca się grami na mobile pracuje nad czymś zupełnie innym niż ogłoszony dziś Gwint.

Premiera LoF2 w II kwartale, cena wyższa o 50% niż w przypadku pierwszej części.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

@krewa @Wojetek
Bardzo dziękuję za wasze wyjaśnienia i podpowiedzi, doceniam.

Nie mogę znaleźć informacji na jakiej zasadzie działa Rejestr Krótkiej Sprzedaży, chodzi mi o jego aktualizację. Rozumiem, że następuje ona codziennie po zakończeniu sesji?

Obecnie na EC wciąż siedzą 2 fundusze, które zgodnie z czasem kiedy pojawiły się w rejestrze, są w plecy ~ 20%. Jednak mimo to nie redukują pozycji, choć kurs wybija kolejne opory. Czy ich otwarte pozycje wchodzą w LOP na kontrakcie? Ich pozycje są przecież za duże jak na obecny poziom (225). Inaczej, 1 LOP = 1 kontrakt czy 1 pozycja (która może zawierać w sobie wiele kontraktów)?

Na jakich jeszcze wskaźnikach poza RSI można analizować wykupienie akcji? Kurs cały czas trzyma się mocno, wczoraj odbił od 22,30 i dziś ponownie zareagował na ten rejon. Czy w takim wypadku szanse na korektę kursu maleją, a rosną na zwyżkę do podanych przez Krewę rejonów?

Ewakuacja z WIG20 zdaje się służyć spółce :D ciekawe kiedy fundusze, które wciąż w rejestrze shortują Eurocash zaczną pozbywać się swoich akcji. Na razie kurs na sporych obrotach dotarł do lokalnego szczytu z października.

Dzieki Krewa za analize! Wedlug mnie nadzieje zwiazane z FC dostepnym w Chinach i wejscie do mWIG40 beda sprzyjac wybiciu kursu w gore.

www.gpw.pl/komunikaty-i-uchwal...

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 16 maja 2018
Ostatnia wizyta: 20 listopada 2019 22:28:30
Liczba wpisów: 70
[0,02% wszystkich postów / 0,13 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,361 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d