pixelg
IZOLACJA - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2

IZOLACJA [IZO]

AKTUALNY KURS: 1,60 zł (+0,00%) 02-06-2020 09:03
WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 560
Wysłane: 28 października 2009 20:35:21 przy kursie: 6,72 zł
Wyniki III kwartału wprowadzone są do serwisu.
Wskaźniki na stronie
www.stockwatch.pl/gpw/izolacja...
w żaden sposób nie uzasadniają aktualnego kursu akcji. Abstrahuję jednak od tego co się dzieje na rynku i zajmuję się tylko analizą sprawozdań finansowych. Jakąś niepomijalną częścią jest spór o nieruchomość, jednak dopóki spółka ją zajmuje, sprawa nie wpływa na osiągane wyniki, lecz jest źródłem ryzyka zarówno majątkowego jak i operacyjnego.

W sprawozdaniu jest błąd w rachunku zysków i strat: dane porównawcze za III kwartał 2008 r. zawierają cały rok 2008 r., a nie okres wymieniony w nagłówku. Pozostałe kolumny są w porządku.
Jeśli ktoś zastanawia się, skąd przybyło ponad 11 mln szt. akcji to wyjaśniam, że spółka jest po 30-krotnym splicie. Moje zdanie na takie tematy jest od lat niezmienne: splity są bez sensu. A jak widać po Mewie czy FONie, niektórzy są ich zdecydowanymi wyznawcami.
Zwracam też uwagę, że niby profesjonalne serwisy giełdowe pokazują na wykresach ten split jako spadek, co również bez sensu jest.

Bankier:

kliknij, aby powiększyć


Money:

kliknij, aby powiększyć


Onet:

kliknij, aby powiększyć


Współpracująca z nami Gazeta coś tam zaznacza, ale kształt wykresu nie do przyjęcia:

kliknij, aby powiększyć


Wyniki
Zakończony niedawno III kwartał był rekordowy co do przychodów, marży i zysku netto. To drugi z rzędu tak dobry kwartał, ale trzeba podkreślić, że rok wcześniej mimo słabszych wyników, spółka miała wyższą wartość księgową niż obecnie. Przepływowo jednak nic się nie zmieniło: spółka nadal ledwo wiąże koniec z końcem i praktycznie nie ma ruchu, zduszona przez kredyty, z pustą kasą, sporo zmniejszonym kapitałem obrotowym.
Komentarz zarządu w pkt. 2 nie zgadza się z zawartością sprawozdania: rentowność wcale się nie pogorszyła, nawet powróciła do poziomów z 2007 r. Wiele więcej nie wiemy, bo w opisie dokonań, niepowodzeń oraz otoczenia rynkowego są same ogólniki. Z całą pewnością czynniki fundamentalne mają teraz jednak znikome znaczenie.

erfanus
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2008-10-21
Wpisów: 69
Wysłane: 28 października 2009 22:08:49 przy kursie: 6,72 zł
Rozumiem WD, ze nie uwazasz Izolacji za niedowartosciowanaSilenced
Split byl przeprowadzony w wiadomym chyba celu...
Dziwi jednak, ze plan polaczenia z Niwkami sie nie powiodl.
O braku wizji spolki w przyszlosci nawet nie wspomned'oh!

songe-creux
Dołączył: 2009-02-11
Wpisów: 180
Wysłane: 18 lutego 2010 10:14:03 przy kursie: 5,58 zł
Moze byc ciezko dojsc do 3zl, poniewaz kurs wydaje sie przewartosciowany.
Przed chwila byl wywiad z prezesem IZO w TVN CNBC, ktory swierdzil, ze wysokie poziomy z przed kilku miesiecy byly napedzane sentymentem rynkowym, a nie fundamentami. Jak to na gieldzie...

Dzis kurs spada po obublikowaniu kiepskich wynikow spolki. Ale pierwszy kwartal jest dla materialow izolacyjnych zawsze najtrudniejszy (ciezko zakladac elementy izol. na pokrytych sniegiem dachach, zreszta nie robi sie tego nawet gdy temperatura spadnie ponizej +5°C). II i III kw. powinien byc lepszy.
Edytowany: 18 lutego 2010 10:18


larry_mcc
Dołączył: 2010-02-18
Wpisów: 135
Wysłane: 18 lutego 2010 13:25:51 przy kursie: 5,58 zł
Ktoś patrzy się na tym wątku na AT czy interesują Was fundamenty IZO. Patro na to nie patrzy. A jak chcecie sie bawić z IZO to zostaje tylko techniczna.

Ciekawy układ na wykresie. Blisko stop więc ewentualna strata minimalna. Nie wrzucam obrazka bo za dużo roboty. Ambitnych zapraszam na PRV to podeśle image na email.

Pozdrawiam

Larry McCormick, NV

del-20110907
Dołączył: 2009-04-10
Wpisów: 82
Wysłane: 4 marca 2010 09:55:24 przy kursie: 5,82 zł
Na spółkach Patrowicza tylko AT się liczy a tutaj wygląda ono bardzo korzystnie z perspektywą olbrzymiego wybicia w najbliższych dniach.

tulsidas
Dołączył: 2010-02-18
Wpisów: 102
Wysłane: 5 sierpnia 2010 11:03:04 przy kursie: 5,58 zł
Ekspert napisał(a):
Na spółkach Patrowicza tylko AT się liczy a tutaj wygląda ono bardzo korzystnie z perspektywą olbrzymiego wybicia w najbliższych dniach.


I na tym wątek się zakończył... dawno trochę ale i wielkich zdarzeń tu nie było.
może teraz sie coś podzieje... Właśnie patrząc na AT...
Pozdrawiam wszystkich graczyThink

Ardenale
Dołączył: 2010-01-18
Wpisów: 11
Wysłane: 30 sierpnia 2010 18:56:20 przy kursie: 5,16 zł
Mam nadzieję, że w końcu coś szarpnie do góry. Strasznie długo trwa ten marazm.

TomekP
Dołączył: 2009-03-16
Wpisów: 200
Wysłane: 7 września 2010 15:17:03 przy kursie: 6,24 zł
Wypowie się ktoś na temat AT i ogólnej kondycji spółki?
Ulubione cytaty :::

- „Możesz postawić wszystko na jedną kartę, ale uważnie obserwuj, co się z nią dzieje.” /Warren Buffett
- „Jeżeli Twoja rzeczywistość zaczyna się od Twoich marzeń, to Twoje marzenia staną się Twoją rzeczywistością.” /Donald Trump
- „Bez pasji nie ma energii, a bez energii nie ma nic.”


Szczepan Łangowski
Dołączył: 2010-08-01
Wpisów: 446
Wysłane: 30 października 2010 09:05:26 przy kursie: 5,19 zł
Omówienie jednostkowego sprawozdania finansowego Izolacji Jarocin S.A. za 3Q

Ze względu na to, iż ostatnie raporty nie były analizowane, postaram się przedstawić sytuację finansową spółki w trochę dłuższym terminie. Izolacja Jarocin to firma zajmująca się sprzedażą oraz produkcją pap, mas asfaltowych oraz kitów budowlanych, działalność spółki jest ściśle powiązana z branżą budowlaną, w związku z tym dwa ostatnie lata nie były dla niej zbyt udane.

W 2008 firma wygenerowała znaczne straty, dodatkowo w mojej opinii przez wysokie ceny ropy, które utrzymywały się przez większą część roku, co wiązało się z ponad normatywnym kosztem zakupu materiałów potrzebnych do produkcji, spółka zamknęła rok stratą na działalności operacyjnej. W bieżącym roku widać już pewne oznaki poprawy sytuacji finansowej, które w mojej ocenie wynikają z jednej strony z poprawy sytuacji na rynku budowlanym z drugiej strony są pochodną przeprowadzonej restrukturyzacji kosztowej. Ale po kolei.

Przychody systematycznie rosną, firma chwali się, iż sprzedaż za 3Q bieżącego roku znacznie przewyższa obroty poprzedniego roku. Analizując strukturę przychodów okazuje się, iż firma coraz więcej sprzedaje własnych produktów, przy znacznym spadku przychodów ze sprzedaży towarów obcych. Trend jak najbardziej pozytywny szczególnie, iż analizując marże na sprzedaży okazuje się, że marża na sprzedaży towarów w bieżącym roku znacznie spadła (do 10%), przy utrzymującej się marży na sprzedaży produktów własnych (ok. 22%). Firma po 3Q wygenerowała EBITDA znacznie wyższą niż w całym 2009, rentowność brutto jest również znacznie wyższa niż w roku poprzednim. Niestety ten wzrost po części wynika z sezonowości działalności, dla spółki dwa najlepsze dwa kwartały to 2Q i 3Q, w raportach jest jasna informacja, iż w 1Q i 4Q przychody są znacznie niższe, dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące roku firma ogranicza również produkcję wyprzedając zapasy.

Zachowując tendencję z roku poprzedniego firma w 2010 powinna wygenerować ok. 31,5 MPLN obrotu co dałoby przyrost r/r o 10%. Jeżeli chodzi o poziom wyniku brutto to powinien pozostać na porównywalnym poziomie do 3Q, przez co rentowność wyniosła by ok. 4%.
W bilansie za 3Q dwie największe pozycje to zobowiązania i należności handlowe – wynika to głównie z wzmożonego fakturowania w ostatnim okresie. Rotacje należności i zobowiązań przy uwzględnieniu średniej z ostatnich kwartałów pozostają na w miarę stabilnym poziomie. Dużym plusem spółki jest niski poziom zadłużenia kredytowego. Jedynym wskazanym w poprzednich raportach kredytem jest „obrotówka” + niewielkie zadłużenie leasingowe.

Spółka ma spore rezerwy zdolności kredytowej, dzięki czemu spokojnie może obsługiwać kredyt w PKO BP, który zobowiązał się do sfinansowania linii technologicznej do produkcji papy. Oprócz lakonicznej informacji na temat nowej inwestycji w jednym z ostatnich raportów bieżących firma nie przedstawia żadnych potencjalnych korzyści w związku z przedsięwzięciem. W wynikach Izolacji martwi mnie permanentny brak środków pieniężnych. Niby spółka systematycznie generuje dodatnie przepływy na działalności operacyjnej, jednak gotówka na poziomie 50 – 100 TPLN przy tej skali działalności może powodować ograniczenia szczególnie w zakresie CAPEX.

Moim zdaniem wszystko co dobre w tym roku wydarzyło się w ostatnich dwóch kwartałach. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy nie należy się spodziewać żadnych fajerwerków, dlatego kurs powinien pozostać po poziomie porównywalnym do dzisiejszego szczególnie, iż spółka jest wyceniania w miarę optymalnie co potwierdzają wskaźniki na naszym portalu.

www.stockwatch.pl/gpw/izolacja...

Z punktu widzenia inwestora jeszcze jedna rzecz może zniechęcać do inwestowania w spółkę – ostatnie zmiany właścicielskie. W raporcie Izolacja informuje o sprzedaży, później odkupie i dalszej sprzedaży pakietu ponad 5% akcji przez fundusze dziwnego pochodzenia. W mojej ocenie jest to mało przejrzyste i może powodować, iż inwestorzy będą ostrożniej podchodzić do spółki.

Powyższa treść przez 30 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

Kamil Gemra
Dołączył: 2009-12-09
Wpisów: 3 001
Wysłane: 30 października 2010 09:28:00 przy kursie: 5,19 zł
Sytuacja techniczna:

Uwaga! Treść tego wpisu jest dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu.

Zamów abonament aby uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich treści i narzędzi serwisu.

(Liczba znaków: 552)


Edytowany: 30 października 2010 09:29


orzech
Dołączył: 2009-11-11
Wpisów: 389
Wysłane: 21 grudnia 2010 19:30:12 przy kursie: 4,92 zł
Wątek jak widzę po wpisach średnio popularny a sytuacja z Izolacją zaczyna mnie trochę interesować, papier totalnie odporny na zachowanie szerokiego rynku, czy rynku małych spółek...z ostatniego raportu za 3 kwartał nie wygląda najgorzej, jest wzrost przychodów choć jak stwierdza zarząd rynek nie jest jeszcze tak chłonny jak zakładano...nie wiem ale chyba w nieskończoność spadać nie będzie no bo do bankruta droga daleka, jednak kurs oscyluje na poziomach najniższych, lub prawie , od roku....Stąd pytanie do techników, czy ktoś z Was pokusił by się o małą analizę ewentualnego dalszego ruchu na spółce....doczytałem też, że z akcjonariatu wyszedł już Pan Patrowicz co jak dla mnie jest akurat pozytywnym sygnałem...dzięki za ewentualną próbę zmierzenia faktów..pozdrawiam

orzech
Dołączył: 2009-11-11
Wpisów: 389
Wysłane: 12 stycznia 2011 12:39:53 przy kursie: 4,89 zł
mamy dzisiaj jakieś małe poruszenie na papierze, który w marazmie tkwi już trochę...spółka prognozuje jednak zdecydowanie lepsze wyniki niż w roku 2009 na poziomie przychodów i zysków netto...po 3kwartałach wzrost przychodów o 10% i zysku netto o 38%..jak mówi prezes kondycja spółki poprawia się w związku z ożywieniem w budownictwie i większe zapotrzebowanie na papy z których spółka uzyskuje 80% wpływów..spółka liczy na utrzymanie marż na dotychczasowym poziomie i dalszą poprawę zysków, ze względu na nadpodaż na rynku papy i mas nie przewiduje zwiększenia mocy produkcyjnych i przejęć...
żródło parkiet

orzech
Dołączył: 2009-11-11
Wpisów: 389
Wysłane: 2 lutego 2011 10:11:58 przy kursie: 5,07 zł
cóż chyba sam tutaj kombinuję, ale może ktoś dołączył do akcjonariatu i podzieli się opinią...generalnie nic się nie dzieje, można by rzec nuda do bólu..jest już termin raportu, a jeśli słowa władz spółki się potwierdzą to powinien być dobry, od wczoraj obroty i zakres cen transakcji już troszkę inny, a dzisiaj mamy 243kilo na odkrytym kupnie...pozostaje pytanie czy na pokaz czy faktycznie ktoś jest bardzo zainteresowany kupnem bo takie zlecenie na tym papierze to dziwy ogromne...tak czy tak potrzeba tutaj jakiegoś impulsu by ruszyć tym papierem..

Tomasz Nawrocki
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2010-04-22
Wpisów: 714
Wysłane: 29 sierpnia 2011 07:42:45 przy kursie: 3,51 zł
Omówienie sprawozdania finansowego za 2 kwartał 2011 roku Spółki Izolacja Jarocin (Izolacja)

Zmiany z zakresie rachunku zysków i strat oraz sprawozdania z przepływów pieniężnych
W okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 roku Izolacja Jarocin odnotowała r/r w ujęciu kwartalnym wzrost przychodów o 11% (z 9,5 do 10,5 mln zł) oraz wzrost zysku brutto na sprzedaży o 6% (z 1,7 do 1,8 mln zł), co wskazuje na niewielką poprawę w obszarze podstawowej działalności Spółki. Jednocześnie należy jednak zauważyć, że ze względu na szybsze tempo wzrostu przychodów aniżeli zysku brutto na sprzedaży zmniejszeniu r/r uległa marża na działalności podstawowej (spadek z 17,8% do 17%). W strukturze sprzedaży Spółki podstawowe znaczenie mają papy (ponad 80%) oraz masy asfaltowe (ponad 10%). W obu segmentach Spółka zanotowała w 1 półroczu 2011 roku wzrost względem porównywalnego okresu roku ubiegłego o odpowiednio 25% i 7% (niestety nie można określić jakie były zmiany kwartalne, gdyż komentarz do raportu za 1kw2011 był znacznie bardziej ubogi w informacje o sprzedaży). Idąc w głąb rachunku zysków i strat należy odnotować po raz kolejny wzrost kosztów sprzedaży i ogólnego zarządu – odpowiednio o 22% i 21%. Ponieważ tempo zmian tych kosztów znacznie przekroczyło tempo wzrostu przychodów ze sprzedaży bardzo negatywnie odbiło się to na kolejnym poziomie wyniku – wyniku netto na sprzedaży –, który to uległ zmniejszeniu w ujęciu kwartalnym r/r o 18% (z 0,67 do 0,55 mln zł). Również pozostała działalność operacyjna oraz działalności finansowa niekorzystnie wpłynęły na wyniki spółki. Koszty netto pozostałej działalności operacyjnej wzrosły r/r z 16 do 49 tys. zł), w związku z czym na poziomie operacyjnym spadek zysku wyniósł 24% (z 0,65 do 0,5 mln zł). Z kolei koszty netto działalności finansowej wzrosły co prawda symbolicznie z 96 do 99 tys. zł ale wartościowo istotnie wpłynęły na uszczuplenie r/r zysku brutto z 0,55 do 0,4 mln zł (spadek o 28%). Ostatecznie, po uwzględnieniu obciążeń podatkowych, wynik finansowy Izolacji na poziomie netto spadł w ujęciu kwartalnym r/r o 35% (z ok. 0,59 do 0,38 mln zł).

Tak więc, wyniki Izolacji Jarocin w okresie 2kw 2011 roku, pomimo wzrostu przychodów i zysku brutto na sprzedaży, należy uznać raczej za negatywne. Spółka odnotowała istotny wzrost kosztów zarówno na podstawowej działalności jak i w obszarze sprzedażowo-administracyjnym, co niezbyt dobrze wróży na przyszłość. Jednocześnie zarówno w ujęciu kwartalnym r/r jak i rocznym kw/kw, pogorszeniu uległy również wszystkie wskaźniki rentowności.

Niezbyt korzystnie wygląda również sytuacja Izolacji w zakresie sprawozdania z przepływów pieniężnych. W bieżącym roku (tak w 1kw jak i 2kw), mimo wzrostu przychodów i zysku brutto na sprzedaży, Spółka miała problem z wypracowaniem gotówki na działalności operacyjnej. Przyczyn takiego stanu rzeczy należy upatrywać we wzroście zapasów i należności, który z jednej strony można usprawiedliwiać wzrostem sprzedaży, ale z drugiej rodzi on ryzyko problemów finansowych w sytuacji pogorszenia koniunktury, a ta zgodnie z oceną zarządu najlepsza nie jest i raczej nie ma widoków żeby w najbliższej przyszłości miało się coś zmienić. Jeśli chodzi o przepływy inwestycyjne to w okresie analizowanego kwartału były one na niewielkim, wręcz śladowym, minusie (-55 tys. zł). Dodatkowo wydatki netto (wydatki – wpływy) na rzeczowy majątek trwały i wartości niematerialne i prawne były blisko 2/3 niższe aniżeli amortyzacja, co oznacza, że w 2kw 2011 r Spółka zaprzestała odtwarzania na bieżąco swojego potencjału wytwórczego. Z kolei w zakresie działalności finansowej Izolacja w analizowanym okresie uzyskała dodatkowe środki z zewnątrz (kredyty i pożyczki), co przełożyło się na dodatnie przepływy (+360mln zł). Ogólnie rzecz biorąc zarówno w 1kw jak i 2kw br Izolacja uzyskała per saldo niewielki dopływ gotówki, przy czym wynikał on wyłącznie ze wzrostu zadłużenia, gdyż zarówno działalność operacyjna jak i inwestycyjna gotówkę pochłaniały.

Ocena sytuacji finansowej
Biorąc pod uwagę analizę sprawozdania finansowego za 2 kw. 2011 roku sytuacja finansowa Izolacji przedstawia się jeszcze raczej bezpiecznie, choć kilka zagrożeń jest:
- suma bilansowa w stosunku do końca marca 2011 r. uległa zwiększeniu o 18% (z 15,9 do 18,7 mln zł); po stronie aktywów wpłynęły na to wyłącznie zmiany w zakresie majątku obrotowego (wzrost zapasów o 14% i należności o 36%); po stronie pasywów decydujący wpływ miał natomiast wzrost zadłużenia (zarówno handlowego jak i kredytowego) o ok. 26%, oraz w mniejszym stopniu kapitału własnego (wzrost o 6%);
- w aktywach dominuje majątek obrotowy (75-25), w tym głównie należności handlowe i zapasy (odpowiednio ok. 58% i 41% aktywów obrotowych); w odniesieniu do aktywów trwałych w blisko 100% o ich wartości decyduje rzeczowy majątek trwały;
- w pasywach kapitał obcy przeważa nad własnym (63-37), przy dość sporym udziale zobowiązań bankowych (ok. 40% zobowiązań ogółem), które ujemnie wpływają na wyniki spółki (koszty odsetek); w strukturze zobowiązań niewielką przewagę mają zobowiązania krótkoterminowe (56-44), które w 71% mają charakter oprocentowany;
- majątek obrotowy spółki na koniec czerwca 2011 roku wystarczał na pełną spłatę zobowiązań bieżących – bieżący likwidacyjny wskaźnik płynności wyniósł 2,11, a pomniejszony o zapasy wskaźnik szybki ukształtował się na poziomie 1,24;
- wskaźnik płynności dochodowej (cash flow operacyjny/zobowiązania krótkoterminowe) nie powala na kolana i od dłuższego czasu przyjmuje niewielkie wartości dodatnie; obecna wartość wskaźnika na poziomie 0,15 oznacza, że roczne przepływy operacyjne generowane przez Spółkę pozwalają na spłatę 15% zadłużenia krótkoterminowego;
- struktura finansowania majątku trwałego jest bezpieczna (kapitały stałe z pewną nadwyżką finansują aktywa trwałe);
- kapitał obrotowy netto w kolejnym z rzędu kwartale uległ zwiększeniu, przy czym nadal jego poziom wskazuje na niedobór Spółki w tym zakresie (cykl obrotu kapitału obrotowego netto wynosi 58 dni przy cyklu konwersji gotówki, wyznaczającym okres zapotrzebowania na kapitał obrotowy, na poziomie ok. 87 dni); sytuacja ta wynika ze struktury kapitału obrotowego ogółem, gdzie jego składowa finansowa jest ujemna (zobowiązania oprocentowane przeważają o blisko 4,6 mln zł nad środkami pieniężnymi w kasie);
- niezbyt korzystnie wyglądają w Spółce tendencje w zakresie cyklu konwersji gotówki, który z kwartału na kwartał rośnie (obecnie wynosi już 87 dni); jest to efektem wydłużania się cyklu operacyjnego (głównie za sprawą wolniejszej rotacji zapasów) oraz skracania okresu spłaty zobowiązań; sytuacja taka wskazuje na problemy Spółki w zakresie sprawności zarządzania operacyjnym majątkiem obrotowym i zobowiązaniami handlowymi.

Reasumując można powiedzieć, że od strony płynności Izolacja prezentuje się cały czas dość bezpiecznie, choć jednocześnie zauważalne jest pogarszanie się poszczególnych wskaźników i niezbyt korzystne tendencje w zakresie kapitału obrotowego. Wyrazem tego jest spadek ratingu Spółki w serwisie do AA z AA-. Dodatkowo niepokoić może również znaczne zadłużenie, zwłaszcza że ok. 40% dotyczy zobowiązań generujących koszty finansowe.

Link do wskaźników finansowych www.stockwatch.pl/gpw/izolacja...

Ocena sytuacji rynkowej
Na dzień dzisiejszy wskaźniki rynkowe oraz stosowane w serwisie automatyczne metody wyceny wskazują na optymalną wycenę akcji Izolacji na GPW w Warszawie. Najkorzystniej Spółka prezentuje się pod względem wskaźników rynkowych i wycen porównawczych, gdzie można dopatrzyć się nawet pewnego potencjału wzrostowego. Dużo słabiej natomiast wygląda to pod względem metod majątkowych i dochodowych.
Link do wskaźników www.stockwatch.pl/gpw/izolacja... oraz...
wycen www.stockwatch.pl/gpw/izolacja...

Powyższa treść przez 60 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,828 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +105,81% +21 161,50 zł 41 161,50 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d