pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

larry_mcc

larry_mcc

Ostatnie 10 wpisów
Moje zasady zarządzania pozycją:

www.gieldowy-wizjer.pl/moje-za...

WIG na linii trendu i jeszcze ponad 50k punktów, ale coraz mniej spółek w trendzie wzrostowym

www.gieldowy-wizjer.pl/szeroki...

DAX w ważnym miejscu dla trwania hossy:

www.gieldowy-wizjer.pl/dax-w-k...

działa, najlepiej wszystko instalować na użytkowniku z uprawnieniami administratora

Kilka słów o programie do AT Amibroker:

www.gieldowy-wizjer.pl/amibrok...

Bazy danych w Amibroker, skąd czerpać stream:

www.gieldowy-wizjer.pl/zrodla-...

Dla mnie największe rozczarowanie 2014 roku. Prezes nie wie dlaczego akcje spadają...

czy to zmiana kierunku na JSW? czy tylko podbicie, bo cena węgla nie za bardzo będzie rosła. Po za tym węgiel koksujący nie przydaje się w czasie spowolnienia.

WIG od roku nie zmienia swojej wartości. Indeks konsoliduje się od Listopada 2013 roku. Czym dłużej bedzie przebywał w ruchu bocznym tym większa szansa na dynamiczne wyjście. Ale którędy? dołem czy górą. Możliwe scenariusze dla WIG:

www.gieldowy-wizjer.pl/scenari...

Moje narzędzia do analizy rynków razem z ciekawymi wpisami o AT:

www.gieldowy-wizjer.pl/narzedz...

wykresy ze stooq są korygowane o dywidendę. co do zasady przełamania linii trendu proponuję używać teorii dowa, ewentualnie zasady 1-2-3. Do poczytania w bibli techników.

AT bardziej wartościowa jest na WIG zamiast na WIG20. WIG20 to indeks cenowy, gdzie "odejmuje się" od jego wartości wszelkie pożytki z akcji wchodzacych w skład (dywidendy, prawa poboru).

Co dalej z ZE PAK? Kurs znajduje się z ciekawym miejscu z punktu widzenia mojej strategii inwestowania.

www.gieldowy-wizjer.pl/zepak-p...

Jak w temacie, aukcja na Allegro, okazyjna cena 98 zł.

allegro.pl/strategie-inwestycy...

Podaż akcji, jaka wystepuje od czasu sprzedawania akcji przez prezesa, nie pozwala na odreagowanie w górę. Dziwne, że żaden fund nie chce wziąć dużego pakietu bezpośrednio od sprzedającego.

technicznie nie powinien schodzić poniżej 22 PLN na tygodniach bo tam wsparcie długoterminowe.

Nagranie webinaru z Robertem Minerem:

www.gieldowy-wizjer.pl/multipl...

wystawiłem na allegro. jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam bo cena okazyjna. aukcja do 12.10.

jak jesteś zainteresowany nadal to mogę Ci sprzedać. napisz na priv

za dużo tu kombinowania - najpierw przełożone walne na wniosek akcjonariusza, teraz przerwa w obradach, prezes sprzedał duży pakiet akcji - do tej pory bez komunikatu kto przejął...

Były Prezes, ktoóremu skończył się pomysł na spółkę, który sprzedawał akcje na rynku jak leci chce teraz skarżyć ludzi, którzy chcą zrobić porządek ze słabym kierownictwem...

szorowanie po dnie, wsparcie na 11 PLN, ale komunikaty ze spółki wciąż będą negatywne, odbicia możemy się nie doczekać. No chyba, że Niemcy przejmą inicjatywę...

Ciekawy układ na wykresie indeksu WIG:

www.gieldowy-wizjer.pl/wig-zwr...

Tym razem coś do poczytania:

www.gieldowy-wizjer.pl/dobre-z...

Prezes nie ma kasy, albo nie chce dokładać więc wyrzucał akcje. Dla mnie to kolejny sygnał, że choć spółka z perspektywami to nawet akcjonariusz z dostępem do informacji nie jest pewny kiedy będzie ten długo oczekiwany sukces. Sprzedaż akcji przy 7-5 PLN to dla mnie właśnie ten sygnał niepewności no bo może być jeszcze niżej? układ falowy mówi, że nie za bardzo.

kanał spadkowy wciąż obowiązuje, ale jeżeli okaże się że Pan Sołowow kupi to wybicie pewne:) I na to liczę - choć pierwszy ruch w górę może być wykorzystany do wyrzucania akcji przez słupy dotychcasowego głównego inwestora.

nie może się podnieść, ale ta dość szeroka konsolidacja może przynieść zaskakujące rozstrzygnięcie.

17 PLN to średnioterminowe wsparcie, dla mnie target to 15 PLN; zobaczymy

Dwie analizy video ciekawych spółek: EKOEXPORT i GROCLIN

www.gieldowy-wizjer.pl/ekoexpo...

www.gieldowy-wizjer.pl/groclin...

rynek zawsze ma rację, jeżeli odbija to znaczy że pozytywnie przyjmuje tą informację. Inna sprawa to argumenty za kupnem waloru bo od dłuższego czasu panuje tu trend spadkowy

Trochę wiedzy na temat budowania planu inwestycyjnego w oparciu o strategię Dynamic Trading. Co jest potrzebne aby:
- zainteresować się walorem - obiektywne warunki oraz
- niezbędne elementy do złożenia zlecenia - subiektywne warunki

www.gieldowy-wizjer.pl/plan-in...

CORMAY zbudował od Stycznia 2013 roku spadkowy impuls, co teraz powinno się wydarzyć?

www.gieldowy-wizjer.pl/cormay-...

INDYGO i inne ciekawe spółki w analizach według mojej strategii inwestowania. Dzisiaj pierwsza sesja po splicie akcji Apple.

www.gieldowy-wizjer.pl/blog-o-...

Kurs zszedł poniżej popytowej świecy z Września 2013 roku. Szkodzi emisja na przejęcie. Ale tutaj może być nieoczekiwany zwrot w górę. Dołek na dywergencji.

Linia trendu wciąż się broni, ale to już kolejny test. Jeżeli przebiją może dojść do wygenerowania sygnału S w ramach układu formacji Głowy z Ramionami.

Analiza spółki CCC w szerszym horyzoncie czasowym.

www.gieldowy-wizjer.pl/ccc-tra...

Rynek akcyjny stał sie trudniejszy do zarabiania. Ale pojawia sie pewna szansa na horyzoncie bo na wykresach widać ciekawe układy korekcyjne. Zanim dojdzie do wygenerowania sygnałów jeszcze trochę czasu zostało, zwłaszcza że indeksy SP500 i DAX są w ruchu bocznym od Grudnia i pytanie pozostaje wciąż nierozwiązane czy to tylko korekta czy raczej dystrybucja na szczycie. Układy na interwałach tygodniowych pokazują formacje zwrotne. Także ostrożność odnośnie podejmowania decyzji gdzie wkładać pieniadze wskazana.

Tym razem kilka dodatków do Metastock.

www.gieldowy-wizjer.pl/metasto...

www.gieldowy-wizjer.pl/dual-ti...

www.gieldowy-wizjer.pl/trendy-...

spadki zatrzymały się w zakresie świecy z września, kiedy została podana informacja fundamentalna o podpisaniu kontraktu o dużej wartości (nie pamiętam dokładnie ile ale chyba chodziło o Toyote). A to znaczy, że duzy kapitał broni swojej pozycji. Jak się utzymają powyżej 20-21 PLN to znaczy, ze będzie dobrze i ten okres będzie akumulowaniem akcji.

warto zobaczyć na wykres kghm i copper w ujęciu godzinnym. do zeszłego tygodnia akcja był skorelowana z surowcem. od poniedziałku kghm idzie swoim torem, w dodatku na sporym wolumenie. obronione 100 pln. dla mnie na razie jest to próba powrotu do pokonanej z góry w dół linii trendu wzrostowego.

dzisiaj słabe dane z chin i copper zatrzymał się, ale FED daje nadzieje na utrzymanie niskich stóp nawet gdy bezrobocie będzie spadać poniżej 6,5%.

kghm na razie wzrostowo, ale poniżej 100 pln wraca do trendu spadkowego.

już wkrótce wyniki za IQ. ciekawe czy będzie info o zaksięgowaniu zakupionej wierzytelności.

Dwie nowe analizy spółek o różnym profilu. Co je łączy? układ korekt trendu głównego. Są to Komputronik oraz Hygienika.

www.gieldowy-wizjer.pl/komputr...

www.gieldowy-wizjer.pl/hygieni...

Pzdr

Jak myślicie, co się szukuje po tych spadkach. Będzie takie same odrabianie jak po Wrześniu 2013? Wtedy wzrost po ścianie strachu się udał... Ile razy będziemy to przerabiać?

spółka wydaje się być niezła, tylko kiepski akcjonariat bo większość akcji ma prezes i nie chce się dzielić głosami - ma dużo akcji uprzywilejowanych. A teraz zamurowana bramka w dwie strony - ci co stracili sporo chcą wychodzić...

jest siła w konglomeracie - szykuje się rozgrywka pod wygaszanie kontraktów?

Spadki podczas kryzysu krymskiego doprowadziły do zejścia indeksu WIG poniżej szczytu falki z połowy Stycznia Utworzyła się formacja wyspy odwrotu oraz świeczkowa formacja zwrotna Kopnięcie. Dzisiaj próba zamknięcia starej luki i odpadnięcie.

www.gieldowy-wizjer.pl/wig-wys...

Na kontraktach FW20 możliwa Głowa z Ramionami, podejście pod linię szyi i odpadnięcie będzie oznaką słabości.

ustaw po prostu limit zlecenia niżej o 0,5-1% od limitu aktywacji.

Korekta ABC zatrzymana w zakresie poziomu wsparcia.

www.gieldowy-wizjer.pl/lubawa-...

Dla techników używających Metastock - udostępniam wskaźnik DT Osc

Wskaźnik DT Osc jest użytecznym narzedziem, który pomaga mi w tradingu. To połączenie wskaźników RSI i Stochastic. Jakiś czas temu udało mi się go dostosować do pracy z Metastock. Testy pokazały, że dokładnie odzwierciedla tego z DT6.

dawno niezaglądałem. Postaram Ci się pomóc, ale z sekwencją kupna może być problem ponieważ nie znam takiej funkcji w Metasie aby kupować nastepnego dnia po Close. Natomiast z sygnałem nie powinno być problemu.

odpowiednia stopa zwrotu skłania inwestorów do realizacji zysków i tak na rynku powstają korekty w trendach wzrostowych

diR napisał(a):
Przydałby się zdaje się nowy pogląd na AT. Można prosić o kreski ? Think

Kurs odpadł od linii trendu spadkowego. Ostatnia falka wzrostów taka sama jak pierwsza w tym ruchu bocznym. Widoczny brak siły.

wciąż udana obrona dołka falki b/2 7,65 PLN - dopóki kurs nie zejdzie poniżej,jest szansa na powrót do wzrostów

Nowe analizy Intraday Outlook w kanale YouTube dla spółek Cormay oraz CIGames

Jak zbudować trading plan oraz jak dokonywać transakcji to podstawowe pytania tradera, który chce inwestować na rynkach kapitałowych. W tym materiale video, znana traderska kryjąca się pod pseudonimem Fibonacci Queen, zdradza uczestnikom webinaru jak buduje strategie inwestycyjne opierające sie w głównej mierze o poziomy Fibonnaciego.

Trading plan oraz strategie zawierania transakcji

Boryszew znajduje się w korekcie wzrostów zainicjowanych na początku Czerwca. Klaster Fibo prawdopodobnie potwierdza, że korekta jest już praktycznie zakończona. Struktura typowa dla korekty prostej ABC.

www.gieldowy-wizjer.pl/borysze...

giełda wyprzedza zachowania w gospodarce, od jakiegos czasu obserwuje Coalenergy, Sadovaya, NWR i na razie nie ma wiekszego zainteresowania.

Najsilniejszy jest NWR i tam są wolumeny. Warto poczekać aż ponownie pojawi się pieniądz i wtedy spróbować szczęścia.

PS. KHW podobno ma być dofinansowany - jeżeli akcjami to ciekawe jakimi:)

dla techników polecam:

Fibonacci Trading - Carolyn Boroden
High Probability Trading Strategies - Robert Miner

a także pozycje Bulkowskiego o patternach

wykorzystaj funkcję "alert" - do formuły otwierającej pozycję (i/lub zamykającej) dodaj:

and alert()

wewnatrz () powinien znajdować się metastockowy opis jak pozycja ma być otwierana

ja w swoich systamach korzystam z wybijania poprzedniego szczytu - tzw. Trailing One Bar High (dla pozycji długich), wygląda to tak:

AND alert(high<ref(high,+1),1))

rynek węgla lezy i trudno na razie szukać szans na odwrócenie tej tendencji.

slawek87 napisał(a):
Panowie,
NIE, legalny program nie kosztuje 7k. tylko 499$ w wersji Standard.

Tak tylko jest to wersja End Of Day i danych intra sobie nie pooglądsz

dobre wyniki, ale ile jest już w cenie na giełdzie?

haridas napisał(a):
Dzięki, chętnie bym zaczął w USA, ale te prowizje 5 USD za kupno i 5 USD za sprzedaż... zmuszają do posiadania dużego kapitału, aby tam zacząć.... chyba że ma ktoś jakiś tani sposób kupowania akcji w USA?

Sprawdź ofertę Interactive Brokers. Ja jestem zadowolony. Prowizje bardzo niskie - nie przekraczaja 1 dolara za zlecenie!!!.

A wracając do polskiej giełdy - moja selekcja to:
- odrzucenie spółek gdzie cena akcji mniej niż złotówka,
- średnia z 30 dni sesyjnych musi być wyższa od 175 tysięcy PLN,

ja polecam DM BOS SA. Brak opłat przy odpowiednim (ale nie dużym) obrocie), Amibroker za darmo, aplikacja notowań na Iphone'a za free. Standardowo NOL, ale też jest zapasowa Statica.

moim zdaniem ten spadek przysłuży się znalezieniu inwestora dla spółki, chociaż cena na pewno nie będzie atrakcyjna dla sprzedającego. Przypomnijcie sobie jak było przy debiucie - finansowi mówili, że cena nieatrakcyjna, a po wejściu na GPW pojawiły się od razu rekomendacje "kupuj"

IMPEXMETAL od kilkunastu sesji porusza się w konsolidacji przy linii oporu (linii trendu spadkowego). Wskaźnik dzienny oraz tygodniowy DT Momentum podają warunki do możliwości wyjścia z zakresu zmienności górą.

analiza na moim blogu: www.gieldowy-wizjer.pl

oczekiwane odbicie. Prwdopodobnie skońcozny duzy spadkowy impuls. Teraz czas na przekroczenie pierwszego oporu 2 PLN - jest to liczna Fibo oraz zasięg wzrostu ostatnich korekt w górę.

HAWE ratuje MEDIATEL przed upadłością - raport bieżący do przeczytania. Jutro moim zdaniem atak na 4 zeta. A Mediatel to nie wiem gdzie poszybuje. Może coś w wywiadzie Pan Falenta o tym wspomni.

Nowe tytuły, nowe oczekiwania. Ja bym się wstrzymał z ocenami jakie będą nowe gry, niech pojawią się recenzje. A najważniejsze aby gry ukazały się zgodnie z terminami premier bo kolejne obsunięcia będą źle odbierane przez rynek.

Kurs CIA leży przy wsparciu i kolejny raz pewnie będzie chciał się odbić od 16 PLN. Tutaj kurs może ratować Querqus TFI. Jeżeli dalej mają chęć wspierania spółki.

Kto to wie, kiedy będzie koniec hossy. Ja stosuję prostą zasadę i jedną z podstawowych w analizie technicznej - trend trwa dopóki nie nastąpi jego zmiana. Na razie nie ma powodów żeby się martwić na zapas, ale dla elliottowców może być już niedługo koniec. Zwłaszcza jak popatrzy się na indeks DAX, którego obecne zachowanie przypomina to z 2007 roku - podobny układ kształtowania górki.

Trzeba pamiętać, że szczyty budują się dłuższej niż minima cykli.

Dwie spółki z dwóch różnych branż: FARMACOL i FAMUR - łączy je podobny układ przy szczytach z 2007 roku oraz pierwsza litera nazwy:) Analiza walorów na blogu

Projekcja APP - to mierzenie długości fal w tym samym kierunku, jeżeli APP=1 to znaczy, że fala jest tak sama jak poprzednie. co w tym przypadku pokazuje, że spadek i odbicie było kontrolowane.

A co do trendu - jak weźmiesz okres w USA od początku giełdy to wiadomo, że będziesz miał trend wzrostowy, ja odnoszę się do opisanego okresu.

PS: W czasie wielkiego kryzysu w USA i Europie to raczej być nie powiedział że masz trend wzrostowy... kolejny przykład to nasz WIG20 oglądany od 2007 roku,

ciekawe dynamiczne podejście po korekcie pedzacej. korekta jak najbardziej wskazana,
szkoda tylko ze ten wzrost napedzany był sztucznymi wymianami papierów. czekam co teraz zrobi popyt i czy jest w stanie odebrać akcje.

jezeli ktos ma wejsc nowy do spółki to bedzie kupował naprawde super oczekiwania co do przyszłości bo kurs urósł juz znacznie

Nie trudno zauważyć, że część inwestorów po prostu jest zawiedziona zachowaniem kursu. Prezes pokładał duże nadzieje w nowej odsłonie Snajpera. Nie wyszło.

Warto wziąć pod uwagę, że emerytura czy to z OFE czy ZUS nie zapewni godnego życia. Dlatego trzeba budować swój własny plan emerytalny - oszczędzając i inwestując. Politycy po raz kolejny pokazali, że ich droga do ulepszania Polski jest połączona z ciężko zarobionymi pieniędzy obywateli, które zostały odłożone na przyszłość.

Nie ma co jeszcze rozpaczać. W USA trwa wciąż trend wzrostowy, a na naszym podwórku indeks WIG broni się na linii trendu wzrostowego na wykresie tygodniowym. Fala spadkowa jest taka sama jak poprzednie dwie w tym roku. Projekcja APP=100% zachowana.

Dla mnie to też jest jakaś funkcja stop lub algorytm odwracający pozycję.

Przykład strategii opartej o metodę Fibo Queen - Symmetry setup. Dodatkowo układ tworzy możliwą korektę pędzącą na wykresie spółki GROCLIN. Analiza na moim blogu.

Sygnał sprzedaży dla spółek średnich z Niemiec - indeks MDAX przebija dno ostatniego swingu. Nasze średniaki mogą się bać?

wykresy: MDAX - kanał wzrostowy i gotowy impuls

Uwaga na możliwą formację Głowy z Ramionami - lewe ramię i głowa już jest, teraz czas na zbudowanie prawego ramienia.

Ja ze swej strony polecam, dla tych którzy chcą iść drogą technika:)

Fibonacci Trading - Carolyn Boroden

High Probability Trading Strategies - Robert Miner

ewentualnie dla poznania formacji pozycję Bulkowskiego - Analiza formacji na wykresach giełdowych

Kurs EURUSD jak na razie nie chce reagować umocnieniem Dolara, chociaż pewne wskazówki daje US Dollar Index, co do możliwości zachowania w przyszłych dniach. Otóż znalazł się on blisko linii trendu wzrostowego. Mierzenia APP (wg Minera) lub Symmetry (wg Fibo Queen) pokazują, że fala spadków Indeksu jest podobna do poprzednich w zakresie 1:1.

wykresy: EURUSD vs US Dollar Index

Możesz napisać coś o założeniach systemu, na czym bazujesz?

No właśnie, pojawia się komunikat prawie codziennie z tą samą informacją. O co dokładnie chodzi, nie wiadomo. Czy chłopaki robią transakcje bez zaglądania w progi zaangażowania? Dziwne

paszczakk napisał(a):
Też wolę drugą ver. szybsza o wiele ,
A może ktoś wie dlaczego na win 7 64 bit premium (laptop) wychodzi taki błąd :

Microsfost Visual C ++ Runtime Librery

Runtime Error !

Program D:metastock\mswin.exe
abnormal program termination.

Nie wiem co jest , a na drugim kompie działa ;/

Problemem mogą być uprawnienia na kompie - wszystkie oparacje instalowania powinny być wykonywane z uprawnieniami administratora.

Dane intraday w interwale 60, 15, 5 minut praktycznie z całego świata dostępne są całkowicie za darmo na stooq

Jezeli wskaźniki wrzucasz do okna z wykresem ceny to żeby nie dochodziło do takiej sytuacji, ale najlepiej dla wykresów pochodnych ceny - czyli średnich - trzeba zaznaczyć opcję "merge with scale on right".

Wskaźniki trendowe i oscylatory najlepiej dodawać w nowych oknach, nie będzie wtedy takiego problemu.

Dwie nowe twarze + wycena doktora i mamy ostrą jazdę. Jak długo to jeszcze potrwa. Jedno jest pewne, do gry weszły poważne pieniądze.

CIA pokazuje jak ciężki jest to rynek. Jeden tytuł, który się dobrze sprzedał, nie wystarcza aby utrzymać pozycję lidera. CDProjekt pomyślał i wszedł w GOG. o tym samym musi pomyśleć CIA - nie tylko gry, trzeba znaleźć dodatkowe źródło przychodów.

Z układu widać, że prawdopodobnie powstaje korekta wyższego rzędu, a obecna fala jest falą C. Można spodziewać się więc zejścia w zakres ostatniego dołka z Maja. Warto obserwować czy obecna fala wyprzedaży będzie miała 5 podfal - warunek konieczny dla fali C.

RAFAKO, MOSTOSTAL WARSZAWA – korekty przed kontynuacją

Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów. Same spółki podpisały aneks w sprawie warunków wydania polecenia rozpoczęcia prac – co zgodnie z komunikatem wydłuża czas o kolejne 120 dni. Zatem początek budowy zamiast sugerowanego okresu letniego miałby się rozpocząć w zimie? Trudno w to uwierzyć. Jeżeli widoczne i oczekiwane korekty miałyby się spełnić, potrzeba kolejnych faktów od osób decyzyjnych i skrócenia okresu przygotowania.

zapraszam do zapoznania się z całością: Rafako i Mostostal Warszawa

Giełdowy Wizjer Rentona to blog prezentujący subiektywne spojrzenie na rynki kapitałowe oraz poszukiwanie okazji inwestycyjnych na polskiej giełdzie GPW oraz rynku w USA. To niejako dziennik rzeczywistych transakcji praktyka giełdowego. Selekcja spółek odbywa się poprzez własne algorytmy i wynika z analizy technicznej. To co potrzebne do zawarcia udanej transakcji jest widoczne na wykresie – rynek dyskontuje wszystko. Należy wykorzystać tylko odpowiednie narzędzia do prawidłowego zinterpretowania układu – formacje cenowe (impuls i korekta), poziomy Fibonacciego dla ceny i czasu, wskaźnik DT Momentum.

CRM ma produkt globalny i trzeba o tym pamiętać, a nie liczać ile to w Polsce kosztuje.

najpierw poczekajmy na bieżące wyniki.

kanał spadkowy dalej obowiązuje, a dzisiejszy spadek buduje od ostatniego szczytu spadkowy impuls...

kurs dyskontuje super wyniki - kupuj plotki, sprzedawaj fakty

jutro kolejny sądny dzień - termin wykupu obligacji. ciekawe czy się uda?

fundamenty są podstawą ale kurs nadal znajduje się trendzie spadkowym w dość szerokim kanale. Kilka razy walor próbował się wybić ale brak sił. Warto zwrócić uwagę na wymianę akcjonariatu. Stary Prezes wyciągnął część akcjonariatu, a Nowy jakoś nie daje rady wciągnąć nowych.

słabe przychody... szumne zapowiedzi prezesa o sukcesie snajpera byly chyba na wyrost

kurs wrócił w pobliże dołków. Wybije minima, będzie się konsolidował kilkanaście sesji, a potem znowu do góry. Zanim będzie ta gigantyczna emisja to sporo sie jeszcze wydarzy...

Najważniejsze w tym momencie jest, że spółka będzie dalej istnieć - istnieć bo nie funkcjonować. Celem teraz jest spłacenie zobowiązań, aby "wyjść z twarzą z tego biznesu". No bo chyba nikt nie wierzy już w ropę, a tym samym w gaz łupkowy?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 8 lutego 2016 16:15:54
Liczba wpisów: 135
[0,04% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 2,214 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,35% +31 869,56 zł 51 869,56 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d