pixelg
Jaki DM polecacie - Warsztat - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7

Jaki DM polecacie

parasite
0
Wpisów: 67
Wysłane: 28 czerwca 2009 21:19:19
Ja testuje już przez 2 miesiące i do tej pory żadnych problemów. Jedynie co wkurza to że trzeba się naklikać przy składaniu i anulowaniu zleceń, a na kontraktach czasami liczą się sekundy. Ale ktoś coś wspominał, że pracują nad dodaniem funkcji składania zleceń z poziomu NOLa. Dodatkowo fajna sprawa, że środki, które masz aktualnie wolne są oprocentowane na 4% z kapitalizacją dzienną plus bardzo miła obsługa w oddziale. Angel

krzem78
0
Wpisów: 197
Wysłane: 12 lipca 2009 19:52:17
Czy w DM BOŚ mozna grać na kontraktach na surowce?
Moja rzeczywistość subiektywna - to wszystko to, co istnieje. Rzeczywistość obiektywna to twór syntetyczny dotyczący hipotetycznej uniwersalizacji licznych rzeczywistości subiektywnych. Philip Dick.

del-201512112
0
Wpisów: 2
Wysłane: 13 lipca 2009 12:09:09
osobiście mogę polecić DM BPS, stosunkowo nowa oferta, stawki prowizyjne podobne jak u konkurencji (niższe zwłaszcza na kontraktach) co mi się podoba to ich system transakcyjny (sidoma), który jak do tej pory okazuje się być stabilny

>> Ponad 160% zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego Cztery Fazy Rynku w StockWatch.pl

afro87
0
Grupa: SubskrybentP1
Wpisów: 343
Wysłane: 23 lipca 2009 11:19:26
to wkoncu jak BOS czy ing >? :D ja mam emaklera i przydałby by mi się wykresy na bieżąco oczywiście za rozsądna sumę bo sam biedny student jestem.
Pozdrawiam Kuba

kijekjjk
0
Wpisów: 336
Wysłane: 23 lipca 2009 12:24:01
mialem ten sam dylemat..co zamiast mbanku..
ja akurat rozwazalem alior i bos..wybor padl na boś
poki co jestem zadowolony i moge powiedziec ze polecamthumbright
„Inwestorzy nie planują przegrywać. Przegrywają, bo nie planują”...
"Taka jest moja koncepcja
Tak ja to widzę"

afro87
0
Grupa: SubskrybentP1
Wpisów: 343
Wysłane: 24 lipca 2009 10:02:43
kubajjk napisał(a):

ja właśnie tez bym chciał wykresy mam do ciebie prośbe czy mogłbyś zrobić zrzut ekranu swojego panelu jak wyglada arkusz itd ? moze podaj gg to się odezwę.
Pozdrawiam Kuba

kijekjjk
0
Wysłane: 24 lipca 2009 23:27:10
afro87 napisał(a):
kubajjk napisał(a):

ja właśnie tez bym chciał wykresy mam do ciebie prośbe czy mogłbyś zrobić zrzut ekranu swojego panelu jak wyglada arkusz itd ? moze podaj gg to się odezwę.

tak mniej wiecej wyglada NOL
img146.yfrog.com/img146/2134/n...
gg 2971751
//EDIT
jeszcze jakby ktos chcial wiezdiec jak wyglada stronka z serwisem informacyjnym bosiu:
http://yfrog.com/41serwisinfop
Tak ja to widzę"
Edytowany: 26 lipca 2009 17:25

aviano
0
Wpisów: 47
Wysłane: 21 listopada 2009 17:59:05
WatchDog napisał(a):
kubajjk napisał(a):
jak tam przebiegaja testy?..moze sa juz jakies spostrzezenia wstepne..

Bardzo trudno przebiegają przez... kłopoty z testującym(i). Gniota z ręki nie wypuścimy.

??? Coś nowego w tej sprawie ???
Dlaczego ludzie kupują mercedesy?

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 584
Wysłane: 21 listopada 2009 18:17:22
Projekt zarzucony przy dużym niezadowoleniu jego wykonawców.
Ja mam bardzo duże wymagania. Na razie nie będzie żadnych wyników testu, musimy to zrobić jeszcze raz, od nowa. Taka trudna menedżerska decyzja Sick

aviano
0
Wpisów: 47
Wysłane: 24 listopada 2009 22:52:58
WatchDog napisał(a):
Projekt zarzucony przy dużym niezadowoleniu jego wykonawców.
Ja mam bardzo duże wymagania. Na razie nie będzie żadnych wyników testu, musimy to zrobić jeszcze raz, od nowa. Taka trudna menedżerska decyzja Sick

Przypuszczam, że dość dobrą ocenę i porównanie domów maklerskich można byłoby zrobić przeprowadzając coś w rodzaju ankiety wśród uczestników tego forum. Ktoś roztropny musiałby najpierw sformułować dość dużo precyzyjnych pytań. Ja mógłbym wypełnić ankietę na temat eMakler w mBank, gdyż mam tu kilkuletnie doświadczenie. We współpracy siła. Może najpierw należałoby otworzyć nowy wątek pod tytułem np." Czego można oczekiwać po rachunku maklerskim", a później wyrażone tam marzenia umieścić w ankiecie, którą wypełniliby posiadacze rachunków w poszczególnych DM. 3some
Dlaczego ludzie kupują mercedesy?

Vox
134
Wpisów: 6 641
Wysłane: 26 listopada 2009 10:50:22
niedawno odkryłem coś o nazwie
"pełny arkusz zleceń"

i gorąco polecam!
nie wiem jak mogłem bez tego grać wcześniej...

także tylko taki DM który oferuje pełny arkusz,
ma u mnie szanse.
Które BM mają to w korzystnej ofercie?
Edytowany: 26 listopada 2009 10:51

majama
1
Wpisów: 1 178
Wysłane: 26 listopada 2009 13:12:35
Vox napisał(a):
niedawno odkryłem coś o nazwie
"pełny arkusz zleceń"

Które BM mają to w korzystnej ofercie?

Z tych biur co znam to ma to każde ale za dopłata lub przy utrzymaniu odpowiednich poziomów obrotów miesięcznych, w Alior banku to jest aktualnie minimum 120 tys obrotu miesiecznie.
To jest gra. Zabawa na pieniądze.

kijekjjk
0
Wysłane: 26 listopada 2009 13:16:19
w bosiu
239 PLN miesiecznie
lub
obrot 140.000 PLN
lub 120 szt. kontraktow
lub 500 szt. opcji
Tak ja to widzę"

majama
1
Wpisów: 1 178
Wysłane: 1 grudnia 2009 23:48:44
Dzisiaj BM Alior banku dało ognia. Wysłali mi o godz 11:12 komunikat sms-owy że z powodu niewykonania wymaganego limitu obrotów miesięcznych zostanie pobrana opłata za dostep do wiekszej ilości ofert, chyba że zadzwonie i zrezygnuje do godz 13:00. Wszystko gra? jasne że gra, tylko nie dało sie dodzwonić bo wysłali ten sam komunikat setkom (tysiącom) włascicieli rachunków maklerskich w tym samym momencie i każdy wisial jak dureń nerwowo na telefonie próbując sie dodzwonić. A tam ciagle wszyscy zajęci. teraz to śmiech, ale wiszenie i sluchanie automatycznych wiadomosci o zajetej obsludze było wkurzajęce, jakis uklad z telefonia maja czy co? Musiałem im to tu wytknąc za karę glasses1
A co, trzeba szanowac swój czas, będę wymagającym klientem angel4
To jest gra. Zabawa na pieniądze.

zased
0
Wpisów: 6
Wysłane: 2 grudnia 2009 15:11:51
Witam

Wlasnie przymierzam sie do wyboru DM. Obecnie mam konto osobiste w pko i bzwbk...
dlatego zastanawiam sie nad DM BZWBK i DM PKO BP? Prosze o opinie na temat tych dwoch DM...
Nie chodzi mi to tabele oplat i prowizji bo to znalazlem na ich stronach, lecz o informacje, ktorych tam nie znajde tkj. awaryjnosc systemu, dostep do fachowcow itd..
Z gory dziekuje.

Taurus80
0
Wpisów: 2 936
Wysłane: 2 grudnia 2009 15:20:14
zased napisał(a):
Witam

Wlasnie przymierzam sie do wyboru DM. Obecnie mam konto osobiste w pko i bzwbk...
dlatego zastanawiam sie nad DM BZWBK i DM PKO BP? Prosze o opinie na temat tych dwoch DM...
Nie chodzi mi to tabele oplat i prowizji bo to znalazlem na ich stronach, lecz o informacje, ktorych tam nie znajde tkj. awaryjnosc systemu, dostep do fachowcow itd..
Z gory dziekuje.

Osobiscie mam od paru lat wszystko w WBk i jestem strasznie zadowolony. Wedlug mnie awaryjnosc w WBK wynosi 0 przez pare lat zdazyly im sie wpadki ale niezmiernie rzadko.
W serwisie masz analizy fundamentalne, finansowe, techniczna, czaty z analitykami co jakis czas wszystko co potrzeba przynajmniej dla mnie, jesli chodzi o prowizje to obecnie nie orientuje sie :)
nie bawie sie w DT wiec i ich wysokosc mnie nie interesuje.

mariusz078
0
Wpisów: 5
Wysłane: 9 grudnia 2009 19:41:31
Witam

Obecnie posiadam rachunek eMakler.
Zastanawiam się nad zmianą domu maklerskiego. Myślę o DM BOSSA lub DOM MAKLERSKI ING SECURITIES.

Najlepiej pasowałoby mi połączenie ING z DM BOSSA ;)
Szkoda, że w BOSSA nie ma Sidomy a jeszcze do tego jakby zamiast notowań mobilnych byłaby Sidoma mini Dancing . Fakt, że pakiety są dosyć drogie w porównaniu do innych domów maklerskich.

Chciałbym mieć dostęp do notowań plus możliwość składania zleceń w pracy jak i na każdym innym komputerze, aby nie zostawiać żadnego śladu.

Zainstalowałem na pendrive program PortableApps_ w którym mam Firefox_Portable jako przeglądarkę internetową.
Udało mi się zainstalować Notowania 3PRO z bossa.pl. Nie mogę znaleźć wersji instalacyjnej Notowań OnLine.

Ciekawi mnie czy można zainstalować program Notowania OnLine na pendriva.
Może ktoś próbował instalować te programy na pendrivie ? Ciekawe jak to jest np. z Amibrokerem.

Notowania OnLine według mnie mają tą wadę, że zlecenia, stan rachunku itp. otwierane są w osobnym oknie i jest tyle samo pozycji na pasku zadań. img146.yfrog.com/img146/2134/n...

Podobnie jak koszyków w eMaklerze Sick .

Wracając do poczciwego eMaklera, to z tego co wyczytałem na stronie mBanku ok. marca 2010 r. zostaną uruchomione Notowania OnLine, trochę później kontrakty. Ogólnie ma powstań nowy eMakler 2.

Pozdrawiam
Mariusz

mathu
0
Wpisów: 4 615
Wysłane: 9 grudnia 2009 19:57:43
Kontrakty w mBanku mają byc pod koniec 2010r. a podejrzewam że tak naprawdę nie uruchomią ich nigdy, bo to będzie oznaczać bankructwo 90% ulicy która bawi się tam w GPW i w efekcie stratę znacznej części klientów.
The recovery in profitability has been amazing following the reorganization, leaving Barings to conclude that it was not actually terribly difficult to make money in the securities market.

del-20130531
0
Wpisów: 757
Wysłane: 9 grudnia 2009 20:35:45
mathu napisał(a):
Kontrakty w mBanku mają byc pod koniec 2010r. a podejrzewam że tak naprawdę nie uruchomią ich nigdy, bo to będzie oznaczać bankructwo 90% ulicy która bawi się tam w GPW i w efekcie stratę znacznej części klientów.

niezła teoria, a tak na poważnie to jest w tym jakaś logika-własnoręcznie założą sobie "sznur na szyję"

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 584
Wysłane: 10 grudnia 2009 10:41:49
Ktoś - i to nie byle kto! - wykonał gigant robotę i zestawił aktualne warunki prowadzenia kont w BM/DM. Całość wraz z opisem i komentarzem:
www.stockwatch.pl/artykuly/pos...

A poniżej kwintesencja:

kliknij, aby powiększyć

Z podziękowaniem i pozdrowieniami dla Invest24.pl !
Edytowany: 10 grudnia 2009 10:45

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7