PMPG - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3

PMPG [PGM]

AKTUALNY KURS: 1,20 zł (+0,00%) 21-08-2019 13:19
wazar
Dołączył: 2008-08-17
Wpisów: 70
Wysłane: 8 stycznia 2009 20:11:05 przy kursie: 21,10 zł
Taki ot sobie papier... Okresowo dynamiczny. Obecnie przewartościowany - z uporem przewartościowuje się dalej. CZy wkrótce będzie jeszcze lepiej? Czy ma szanse na Rzepe? Jak myślicie?
Edytowany: 5 marca 2015 20:56

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 601
Wysłane: 8 stycznia 2009 20:16:38 przy kursie: 21,10 zł
Moim zdaniem Point Group jest przewartościowany, słaby i niepotrzebnie się rozwija w schyłkowej branży (media drukowane), podczas gdy ma też dobre aktywa internetowe, do których powinien rzucić swoje najlepsze siły.
Pytanie o Rzepę nie jest proste. Jeszcze 4 lata temu powiedziałbym, że hahaha, nie ma żadnych szans, ale dzisiaj nie wiem, ile może być warta Rzepa (w znaczeniu - jak mało). To że do przetargu nie stanął Bauer, dla mnie znaczy, że obiekt nie jest wiele wart.
Z trzeciej strony, chwieje się Mecom. I w takim gambicie może wygrać jakiś pionek, na którego nikt nie stawiał.
Ale jednak co innego jest wydawać Machinę czy Film, a co innego ogólnopolski dziennik.
Kto myśli inaczej, niech sobie przypomni porażkę Ozonu, Nowego Dnia, dziennika Polska czy dziennika Dziennik. Niby to samo, a nie to samo.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 601
Wysłane: 16 maja 2009 13:02:48 przy kursie: 19,60 zł
Jeju, burza w szklance wody w tej spółce: struktura jak w holdingu, zmiany w zarządzie, kotłuje się w radzie nadzorczej, a przychody nieprzystająco małe. Jest wzrost rok do roku, ale to wszystko za mało.
Ja tu zauważam takie rzeczy: dziwne "Pozostałe przychody operacyjne" pompujące wynik, minus w przepływach na podobną kwotę, wzrost międzyokresówek (bartery?) i... rezygnacja dyrektora finansowego. Wystarczy.


mkk
mkk PREMIUM
Dołączył: 2008-11-08
Wpisów: 479
Wysłane: 16 maja 2009 13:07:40 przy kursie: 19,60 zł
WatchDog napisał(a):
Pytanie o Rzepę nie jest proste. Jeszcze 4 lata temu powiedziałbym, że hahaha, nie ma żadnych szans, ale dzisiaj nie wiem, ile może być warta Rzepa (w znaczeniu - jak mało). To że do przetargu nie stanął Bauer, dla mnie znaczy, że obiekt nie jest wiele wart.


Jako Gazeta Rzepa faktycznie jest grosze warta - białe strony to ideologiczna kiepścizna o mizernym malejącym nakładzie. Prawie nic to nie warte.
Zalety zadilowania tutaj są gdzie indziej. Rzepa ma dwa mocne punkty - wręcz filary, na których można zrobić coś sensownego. Dodatek ekonomiczny plus niezłą stronę internetową, jak na polski dziennik. Jedno plus drugie plus jeszcze jakaś spójna wizja, której teraz nie ma to może mieć sens.

Niedzwiadek
Dołączył: 2009-03-14
Wpisów: 162
Wysłane: 17 maja 2009 15:56:49 przy kursie: 19,60 zł
pozostale przychody operacyjne to "wycena znakow towarowych"

9. Czynniki i zdarzenia, w szczególnosci o nietypowym charakterze, majace znaczacy wpływ
na osiagniete wyniki finansowe

W I kwartale 2009 roku firma doradcza Ernst & Young na zlecenie PMPG dokonała wyceny znaków
towarowych bedacych w posiadaniu Platformy Mediowej Point Group S.A. oraz Media Point Group Sp. z
o.o. Okreslona przez podmiot wyceniajacy wartosc znaków wyniosła odpowiednio 11 041 tys. złotych i
4 548 tys. złotych. Równoczesnie obie spółki wniosły do spółki Point Group Financial Admobile Sp. z
o.o. sp. k. wkład niepienie!ny w postaci ww. znaków towarowych, przy czym Media Point Group Sp. z
o.o. poprzez przystapienie do spółki jako nowy komandytariusz, zas Platforma Mediowa Point Group
S.A. podwy!szajac swój dotychczasowy wkład.
Skutkiem powy!szych czynnosci tj. dokonania wyceny znaków towarowych oraz wniesienia wkładów
niepienie!nych ujetych zgodnie ze schematem ksiegowania zarekomendowanym przez Ernst & Young,
Grupa Kapitałowa uzyskała przychód w wysokosci 15 589 tys. zł, co przeło!yło sie na wzrost wyniku
finansowego w I kwartale 2009 r.

jezeli odejmiemy to w tabeli SKONSOLIDOWANY RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT to spolka wychodzi jakies 3-4 miliony na stratach. hmmmm, a to wszystko przy super technicznym ukladzie wykresu. Interesujacym bedzie co sie stanie w przyszlym tygodniu.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 601
Wysłane: 17 maja 2009 15:58:21 przy kursie: 19,60 zł
Gdybym był tam CFO - też bym w tej sytuacji zrezygnował.

Joker
Joker PREMIUM
Dołączył: 2009-03-01
Wpisów: 1 309
Wysłane: 22 lipca 2009 21:06:13 przy kursie: 19,50 zł
Ma może ktoś jakiś pomysł co nam dalej wyrysują na PointGroup?
Niby jakiś trójkąt nam się wyrysował, czy coś takiego
Sam nie wiem Think
Edytowany: 22 lipca 2009 21:06

zbieracz
Dołączył: 2009-06-06
Wpisów: 145
Wysłane: 18 czerwca 2010 22:57:47 przy kursie: 14,40 zł
Od ostatniego postu kurs spółki nieźle zjechał, a na forum cisza. Czy ktoś to jeszcze ma? A przede wszystkim czy ma nadzieję na wzrosty? Fundamentalnie to raczej dobrze nie będzie, ale ten papier zawsze miał charakter spekulacyjny.

Rysiu
Dołączył: 2010-03-01
Wpisów: 4
Wysłane: 23 czerwca 2010 23:57:15 przy kursie: 13,80 zł
zbieracz napisał(a):
Od ostatniego postu kurs spółki nieźle zjechał, a na forum cisza. Czy ktoś to jeszcze ma? A przede wszystkim czy ma nadzieję na wzrosty? Fundamentalnie to raczej dobrze nie będzie, ale ten papier zawsze miał charakter spekulacyjny.
2010-05-25

NOWY NACZELNY I NOWI LUDZIE W REDAKCJI WPROST
Tomasz Lis jest nowym redaktorem naczelnym tygodnika WPROST. Decyzją wydawcy objął kierownictwo redakcji od 25 maja 2010 r. Wraz z nim zespół tygodnika zasilili Tomasz Plata, Łukasz Ramlau i Aleksandra Karasińska.

O zmianach w redakcji poinformował na wtorkowym kolegium Michał M. Lisiecki, prezes AWR WPROST, który przedstawił zespołowi nowego naczelnego i nowych członków redakcji. Ich funkcje, poza redaktorem naczelnym, zostaną podane do wiadomości w terminie późniejszym
Nawet Tomek nie pomógł tej wydmuszcelove4 love4 love4
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Przemko
Dołączył: 2009-12-02
Wpisów: 34
Wysłane: 15 listopada 2010 15:18:36 przy kursie: 14,60 zł
Szukając ciekawych obiektów do zakupu/obserwacji
Poddaje do rozwagi, także jako konsument.

W ubiegłym roku Wprost mnie bardzo irytował ukierowaniem na sensacje
a hasło tygodnik opinii, zdecydowanie kontrastowało
z treściami w nim zawartymi.

Po zmianie własciciela, istotne zmiany,
tak w treści jak i gospodarczego powodzenia biznesu,
jak i w tym co można poczytać w samym tygodniku.

Poniżej wywiad z prezesem.

link

Point Group powraca do planów emisji akcji, szuka kolejnych podmiotów do przejęcia (wywiad)

10.11. Warszawa (PAP) - Platforma Mediowa Point Group chce w pierwszym kwartale przeprowadzić emisję nowych akcji, z której ma pozyskać około 10-12 mln zł. Spółka nie wyklucza też kolejnej, większej emisji w celu sfinansowania ewentualnych przejęć - poinformował w wywiadzie dla PAP prezes spółki Michał Lisiecki.

Na początku stycznia 2010 roku walne zgromadzenie Platformy Mediowej Point Group zdecydowało w ramach kapitału docelowego o emisji do 10,38 mln akcji serii D z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Cena emisyjna tych akcji została ustalona w przedziale 2,10-2,60 zł.

Tymczasem od początku roku kurs akcji spółki na warszawskiej giełdzie utrzymuje się poniżej tej ceny. W środę, 10 listopada, za jedną akcję firmy płacono 1,40 zł.

"Rynek jest bardzo zainteresowany udziałem w emisji nowych akcji, ale nie przy tak określonej cenie emisyjnej. Dlatego zwołujemy walne zgromadzenie, które ma określić wszelkie parametry planowanej emisji, w tym jej wielkość i możliwość określania ceny przez zarząd" - powiedział PAP prezes Lisiecki.

Prawdopodobny termin emisji to pierwszy kwartał 2010 roku.

"Do emisji akcji może dojść prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku, chcemy pozyskać z niej maksymalnie około 10-12 mln zł. Środki pójdą na stabilny wzrost organiczny grupy, na inwestycje rozumiane jako rozwój już posiadanych aktywów " - powiedział Lisiecki.

Prezes Point Group poinformował, że spółka może przeprowadzić też kolejną, większą emisję akcji, a jej celem byłoby sfinansowanie przejęcia.

"Większej emisji akcji można się spodziewać w przypadku akwizycji istotnego aktywa. W tym roku zajęliśmy się przede wszystkim porządkowaniem Grupy Kapitałowej PMPG i przygotowaniem jej do intensywnego rozwoju - głównie organicznego. Jednocześnie uważnie śledzimy rynek medialny pod kątem ewentualnego zakupu, który moglibyśmy sfinansować z kolejnej emisji" - powiedział Lisiecki.

Dodał, że w centrum zainteresowania Point Group są raczej większe podmioty.

"Szukamy aktywów porównywalnych skalą z "Wprost", ale z tym jest problem, bo podobnych aktywów na rynku jest niewiele" - powiedział.

Lisiecki poinformował, że do ewentualnej akwizycji mogłoby dojść w drugim kwartale 2011 roku.

"Zidentyfikowaliśmy wstępnie podmioty, którymi jesteśmy zainteresowani, podjęliśmy z nimi rozmowy. Szukamy szeroko, interesuje nas telewizja, internet i ekrany. W samej prasie trudno jest znaleźć duże aktywa" - powiedział.

Dodał, że gdyby "Rzeczpospolita" ponownie pojawiła się na rynku jako aktywo do kupienia, PMPG z pewnością ponownie mu się przyjrzy.

"W przypadku "Rzeczpospolitej" największym problemem jest jednak wycena, gdyż oczekiwania właścicieli są relatywnie wysokie" - powiedział.

Lisiecki zapowiada, że na początku roku Point Group opublikuje prognozy na 2011 rok, planuje również szczegółowo przedstawić strukturę przychodów w ramach grupy kapitałowej PMPG SA.

"W pierwszym kwartale, być może już w raporcie rocznym, opiszemy strukturę naszych przychodów. Na razie prezentujemy jedynie wyniki globalne, a to nie pokazuje, gdzie są nasze przychody i gdzie mamy potencjał. Dlatego planujemy przedstawić strukturę, pokazać, ile zarabia "Wprost", ile zarabiają pozostałe spółki, ile agencja reklamowa, ile wydawnictwo" - powiedział.

Piotr Rożek (PAP)

pr/ asa/

Depesza pochodzi z Serwisu Ekonomicznego PAP z 10.11.2010 16:01


Edytowany: 15 listopada 2010 15:22


admiral
Dołączył: 2009-05-06
Wpisów: 114
Wysłane: 7 grudnia 2010 09:39:51 przy kursie: 13,70 zł
Point Group będzie nagradzał akcjami


Wydawca „Wprost”, „Filmu” i „Machiny” chce skupować swoje akcje, by nagradzać nimi pracowników. Nie wyklucza jednak szukania gotówki na rynku

Właściciele Platformy Mediowej Point Group podjęli wczoraj uchwałę, która umożliwi spółce przeprowadzanie skupu własnych akcji. Spółki najczęściej robią to, by umarzać swoje walory.

Point Group chce przeprowadzić tzw. buy back ze zgoła innego powodu. – Uchwała została podjęta z zamiarem wdrożenia w spółce programu motywacyjnego dla pracowników grupy kapitałowej Platforma Mediowa Point Group – podała firma. Zgodnie z uchwałą Point Group może skupić maksymalne 3 mln akcji. Ich łączna wartość nominalna nie przekracza 20 proc. kapitału zakładowego. Cena maksymalna skupowanych z Giełdy Papierów Wartościowych walorów spółki nie może przekroczyć 2,5 zł. Wczoraj na zamknięciu giełdy za akcję Point Group płacono 1,34 zł, tyle samo co w piątek.

Jak podaje grupa, w skład której wchodzi wydawca tygodnika „Wprost”, „Machiny” i „Filmu”, program motywacyjny nie został jeszcze uchwalony i nie podjęto decyzji o liczbie akcji, które będą przeznaczone na jego realizację. Dlatego papiery, które zostaną kupione, a nie trafią do pracowników w ramach programu, zostaną przeznaczone na inny cel przewidziany przez kodeks spółek handlowych.

Jak podaje Point Group, zgodnie z przepisami może ona przekazać skupione walory wybranej instytucji finansowej. Instytucja ta może z kolei odsprzedać je – mając upoważnienie udzielone przez akcjonariuszy – na nie dłużej niż rok. W ten sposób firma stworzyła sobie nową możliwość poszukiwania tymczasowego finansowania.
Rzeczpospolita


life
Dołączył: 2009-01-17
Wpisów: 155
Wysłane: 4 lutego 2011 20:20:08 przy kursie: 12,30 zł
hmm....
WatchDog czy przy tej cenie Twój stosunek do tej spółki uległ zmianie???
Strasznie dziwnie toto wyglada jak wykres długi i szeroki wiekszość świec z dolnymi knotami :)

kliknij, aby powiększyć


Uploaded with ImageShack.us

Kod:
[moderator] prosze o umieszczanie wykresów w znacznikach imgzoom]
Rozmowy przy wyrębie lasu:
Rozum: www.youtube.com/watch?v=W3kWRJ...
Dobrobyt i bieda: www.youtube.com/watch?v=qRu_tI...
Edytowany: 4 lutego 2011 22:13

koszyk
koszyk PREMIUM
Dołączył: 2009-05-15
Wpisów: 1 109
Wysłane: 20 lipca 2012 10:50:18 przy kursie: 1,10 zł
"Sic transit gloria mundi", chciałoby się powiedzieć, obserwując "ewolucję" spółki i jej kursu.
Żywy i niestety nie jedyny dowód na to, jak istotny jest element jakości zarządzania i postaci zarządzającego w firmie.
Może 10 groszy to dobra cena? Może być gorzej? Niestety pewnie może...

irfy
Dołączył: 2009-04-09
Wpisów: 1 143
Wysłane: 20 lipca 2012 14:24:57 przy kursie: 1,10 zł
Jak dla mnie to żywy i nie odosobniony dowód na wadliwość systemu dopuszczania firm do obrotu na głównym parkiecie, a także brak przepisów regulujących kwestie wywalania z giełdy, jeśli dajmy na to spółka nie spełni jakichś wymogów. Nie obserwuję tej firmy, ale z tego co widzę to nie było tu żadnego wniosku o upadłość ani żadnych innych podobnych perturbacji a mimo to kurs wygląda tak, jak kurs bankruta. Po przyjrzeniu się kapitalizacji i wartości księgowej widać, że to coś nawet na NC należałoby do licznego grona gniotów. Naprawdę nie pojmuję sensu trwania takich spółek na GPW. W tym konkretnym przypadku chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby skupienie reszty akcji przez pozostałych akcjonariuszy (przy obecnym kursie potrzeba by na to jakieś 1,5 mln PLN) i wycofanie firmy z giełdy, gdyż jej dalsza na niej obecność zwyczajnie nie ma żadnego sensu. Kapitału już i tak nie pozyska, bo wartość nominalna akcji to 1 PLN a przy takich obrotach jakie tu widzę nawet nie da się zrobić numeru znanego z Oila i ominąć wymóg emitowania po nominale. Jednak to pobożne życzenia. Jak znam życie będzie straszyła tak długo, aż nie zbankrutuje...
Czmychnąć na czas, by móc jeszcze raz :)
A tu do posłuchania :) www.youtube.com/watch?v=_-clFZ...

radikal
Dołączył: 2012-07-26
Wpisów: 13
Wysłane: 26 lipca 2012 21:45:25 przy kursie: 1,10 zł
Na głównym parkiecie jest wiele spółek jak POINTGROUP. Ciągle spadających, mało płynnych. Ale spadki też mają koniec kiedyś. Rynek się ciągle myli w ocenie PGM. Przez kilka lat spółka była przewartościowana, teraz chyba jest zbyt tania. Ale to norma, gdzieś kiedyś przeczytałem że na giełdach spólki przez 95 % czasu w jakich są notowane, są przewartościowane lub niedowartościowane.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 601
Wysłane: 26 lipca 2012 21:49:02 przy kursie: 1,10 zł
Czy ten "zbyt" opierasz na szacunkach fundamentalnych, czy na wspomnieniach o historycznych poziomach kursu?

radikal
Dołączył: 2012-07-26
Wpisów: 13
Wysłane: 26 lipca 2012 23:35:09 przy kursie: 1,10 zł
Przed "zbyt" było jeszcze "chyba" ;) Ciekawe będą wyniki za 2Q, być może fundamenty będą nieco mocniejsze ? Zobaczymy jakie przełożenie na wyniki będą mieć wiadomości o udostępnianiu internetowych wydań Wprost i Filmu, zamykanie nierentownych przedsięwzięć i nano - wyniki agencji. Był też pierwszy film dystrybuowany przez Film Point Group - Roman Polański". Może Bloomberg jest już rentowny ? A była też wiadomość np. taka: "WPROST w maju był też liderem wzrostu przychodów z reklam. Według danych Kantar Media (poprzednia nazwa: Expert Monitor) dla Wirtualnemedia.pl, cennikowe przychody reklamowe WPROST były w maju o 46 proc. wyższe niż przed rokiem i wyniosły 12 434 593 zł." Pytań jest dużo, ale te poziomy cenowe wydają się być atrakcyjne.

rybeusz
Dołączył: 2011-09-15
Wpisów: 185
Wysłane: 27 lipca 2012 02:00:04 przy kursie: 1,10 zł
A czy Kantar Media napisał, że "Wprost" ze wszystkich tyg. opinii daje też reklamodawcom największe rabaty? Właśnie dlatego tego typu zestawienia mają małą wartość empiryczną blackeye Przychody rosną, faktyczny zysk już nie koniecznie...

Poza tym, nie dalej jak 2-3 lata lemu Wprost bił się z Newsweekiem i Polityką o pierwsze miejsce wśród tygodników opinii, wymieniając się często miejscami na podium. Obecnie zajmuje 5 miejsce jeśli chodzi o sprzedaż. W wynikiem 72 tysiące (dane z maja 2012) od Polityki (121 tyś) i Newsweeka (125 tyś) dzieli go przepaść. Przez ostatni rok stracił też z tej grupy najwięcej (sprzedaż siadła o ok -15%).

Jeśli zauważymy do tego, że (ideowo zbliżone) "Uważam Rze" z sukcesem wdarło się na ten sam rynek (2 miejsce, ze sprzedażą 129 tysięcy, przy bardzo stabilnych poziomach) i szybko przejęło część czytelników "Wprost", to ogólna sytuacja wydawnictwa niestety nie wygląda wcale tak różowo, jak o tym piszesz.

Dorzućmy do tego trend odchodzenia czytelników prasy drukowanej na rzecz mediów cyfrowych, co oznacza, że budżety reklamowe w tym segmencie będą w najbliższym czasie nie tylko mniejsze, ale też że mniejsza ich część trafi do Pointgroup. Jak by tego było mało, tajemnicą poliszynela jest, że część klientów po prostu nie chce się u nich reklamować i nigdy nie zostawią tam swojego budżetu. Po prostu biznesowo im "nie po drodze" albo np. są pamiętliwi, a PMPG też w swojej historii różnie traktowało klientów.

Reasumując, w przypadku Wprost, Machiny i jeszcze kilu innych projektów, wydawnictwo na przestrzeni ostatnich lat wpompowało poważne środki, niestety było to robione na przekór trendom i zmieniającemu się rynkowi, a poza tym w mało przemyślany i klarowny sposób.
Edytowany: 27 lipca 2012 02:00

2mek99
Dołączył: 2009-02-18
Wpisów: 398
Wysłane: 27 lipca 2012 07:36:30 przy kursie: 1,10 zł
"Jeśli zauważymy do tego, że (ideowo zbliżone) "Uważam Rze" z sukcesem wdarło się na ten sam rynek (2 miejsce, ze sprzedażą 129 tysięcy, przy bardzo stabilnych poziomach) i szybko przejęło część czytelników "Wprost", to ogólna sytuacja wydawnictwa niestety nie wygląda wcale tak różowo, jak o tym piszesz."

Kolega chyba dawno (bardzo dawno) nie czytał Wprost skoro porównuje go do Uważam Rze. Szacuję opóźnienie na 2-3 lata.

W międzyczasie Wprost był kierowany przez Lisa i zupełnie zmienił profil czytelnika. Sprzedaż poszła ostro w górę jak również zyski. Po rozstaniu z Lisem sprzedaż spadła ale podejrzewam, że wyniki nie są tragiczne. Wydaje mi się, że spółka jest warta więcej niż obecna wycena rynku ale rzeczywiście lepiej poczekać na wyniki.


WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 601
Wysłane: 27 lipca 2012 08:59:37 przy kursie: 1,10 zł
radikal napisał(a):
Przed "zbyt" było jeszcze "chyba" ;) Ciekawe będą wyniki za 2Q, być może fundamenty będą nieco mocniejsze ? Zobaczymy jakie przełożenie na wyniki będą mieć wiadomości o udostępnianiu internetowych wydań Wprost i Filmu, zamykanie nierentownych przedsięwzięć i nano - wyniki agencji. Był też pierwszy film dystrybuowany przez Film Point Group - Roman Polański". Może Bloomberg jest już rentowny ? A była też wiadomość np. taka: "WPROST w maju był też liderem wzrostu przychodów z reklam. Według danych Kantar Media (poprzednia nazwa: Expert Monitor) dla Wirtualnemedia.pl, cennikowe przychody reklamowe WPROST były w maju o 46 proc. wyższe niż przed rokiem i wyniosły 12 434 593 zł." Pytań jest dużo, ale te poziomy cenowe wydają się być atrakcyjne.

Giełda: plotki + fakty + życzenia. Wyróżniłem te trzecie.
Brak twardych faktów i jedyne co można powiedzieć, to że wszystko się może zdarzyć.
Niestety ta prawda jest zbyt uniwersalna, aby wynikały z niej jakieś przesłanki do inwestowania.
To może zamiast fundamentów benchmark: patrzyłeś na spółki podobne, jak są wyceniane wskaźnikowo?

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,765 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d