Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

SebastianSK

SebastianSK

Ostatnie 10 wpisów
PS. Zauwazylem korelacje miedzy kreceniem kursem i masa dobrych / zlych inforamcji ze zrodel jak parkiet lub bankier na temat tej samej spolki w krotkim odstepie czasu...dlatego w tle wesze jakies ukryte zamiary zarzadzajacych spolka....

www.parkiet.com/Przemysl/31120...

www.bankier.pl/wiadomosc/Sunex...

Dziekuje szanowni koledzy za odpowiedz!

To moze ja naleze do tych ostroznych, taki skok kursu na pdst. chwiejnych danych sytuacji spolki nieco mi smierdzi...albo jestem zbyt podejrzliwy?

Czy ktos z sznownych kolegow moze dokonac analizy?

Kupowac, trzymac, uciekac....?

Szanowni Koledzy,

OFE PZU Złota Jesień 9 657 000 7,71% 9,66 mln zł sa w akcjonariacie od dlugiego czasu i nie dokupowaly, wiec ich srednia cena zakupu to powyzej 3PLN!
Ja mam spory pakiet na ok 50% stracie obecnie, wiec ja je bede trzymal do konca tak jak zrbilem z Assecco SLO i wygralem!!!!

Moze cos zbiorowego? Ciekawe ilu drobnych udalo by sie w % akcjonariatu zebrac?

Kikla takich akcji i zwyciestw drobnych, a tym smierdzielom juz nie bedzie tak spieszno do manipulacji, skoro nasze organy nadzorcze maja to w du....ie jak narazie!

Milych swiat!

Szanowni koledzy i Kolezanki,
Czy ktos juz jest w stanie przejrzec przez ten dym informacyjny i stwierdzic, czy dywidenda w tym roku bedzie?

Dziekuje!

Witam wszystkich,

Już niemal półtora roku od ostatniego wpisu tutaj, czy ktos ma jakies spostrzezenia, co do spółki, czy kolega z marca 2017 roku mial racje, ze w spółce wszystko ma ręce i nogi....?

Dziekuje wszystkim za udzial w debacie!

Dziekuje za odpowiedz, co bys radzil? Trzymac czy odsprzedac? (zaakceptowali cena o 8pln na akcje wyzsza niz w wezwaniu!) Jest cos, co sprawia, ze posiadanie akcji papierowych jest atrakcyjne, to nowe terytorium...

NOWY temat:

Witam wszystkich,
Mam nadzieje, ze odczyta to ktos bardziej zorientowany i szybko podzieli sie wiedza na nurtujacy mnie temat.
Bylem udzialowcem Asseco SLO, nie odezwalem sie na wezwanie, mam juz wszystko zalatwione, by otrzymac materialne akjce, a jednak Asseco Poland baaaardzo nalega na ich odkup ( po mojej wyzszej niz w wezwaniu cenie!).

Nie bylo wykupu przymusowego, jak niedawno w Synthosie, ja jestem gotowy do posiadania akcji w formie papierowej, a glowny udzialowiec mocno napiera.

Czy chodzi jedynie o wysokie koszty administracyjne zwiazane z utrzymywaniem korespondencji z drobniutkimi udzialowcami czy chodzi tutaj o cos powazniejszego?

Witam wszystkich,
Mam nadzieje, ze odczyta to ktos bardziej zorientowany i szybko podzieli sie wiedza na nurtujacy mnie temat.
Bylem udzialowcem Asseco SLO, nie odezwalem sie na wezwanie, mam juz wszystko zalatwione, by otrzymac materialne akjce, a jednak Asseco Poland baaaardzo nalega na ich odkup ( po mojej wyzszej niz w wezwaniu cenie!).

Nie bylo wykupu przymusowego, jak niedawno w Synthosie, ja jestem gotowy do posiadania akcji w formie papierowej, a glowny udzialowiec mocno napiera.

Czy chodzi jedynie o wysokie koszty administracyjne zwiazane z utrzymywaniem korespondencji z drobniutkimi udzialowcami czy chodzi tutaj o cos powazniejszego?

Witam, jak narazie, ponoc mamy czekac na kontakt spolki z nami poprzez adresy emailowe podane u brokerow.
ja mam teraz szereg innych mega waznych spraw, jak sie wydostane na powierzchnie, to przyjze sie sprawie...
pozostanmy w kontakcie tutaj.

sebastian

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 14 września 2019 13:43:30
Liczba wpisów: 36
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,357 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d