Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

MichalBednarz

MichalBednarz

Ostatnie 10 wpisów
Okay, rozumiemy inaczej pewne pojęcia i tyle...

Dobra, nie wypowiem się już więcej.

Nie mówię o tym by Stockwatch stał się Bankierem.

Cytuję:
========================================================
Witam,

5 dni temu był do Pana wysłany mail, na który Pan nie zareagował

Cytat:
Szanowny Panie,
proszę usunąć ze swojej stopki link do zewnętrznego serwisu.
Promowanie w ten sposób zewnętrznych stron, szczególnie o tematyce giełdowej, jest zabronione regulaminem i nie dopuszczam tego rodzaju działań.
Jeżeli jedynym motywem Pana uczestnictwa w forum jest promowanie jakiejkolwiek innej strony, serwisu czy przedsięwzięcia, z góry zaznaczam iż nie będziemy do tego dopuszczać. Naszą pozycję zbudowaliśmy ciężką pracą i inwestycją liczoną w ponad milionie złotych, i nie zamierzamy oddawać ruchu na zewnątrz.

z poważaniem
Marcin Przasnyski, redaktor

Z tego powodu stopka została usunięta administracyjnie, o czym też został Pan powiadomiony.

Proszę o zastosowanie się do powyższej prośby.

z poważaniem
admin"

=============================================
No to moja odpowiedź:

Prawdziwa internetowa wolnorynkowa netetykieta nie zabrania wsadzania czegoś w stopkę/podpis. A i nie promuję strony nawołującej do nienawiści czy czegokolwiek w tym stylu i nie promuję, nie wklejam również reklamówek portalu/bloga w TREŚCI posta.

Stockwatch tak bardzo boi się konkurencji? Cenzura? Coś jak Cło??? W forum dyskusyjnym? Gadacie o giełdzie gdzie jest mniej więcej z założenia kapitalizm i WOLNY RYNEK, a zachowujecie się jak komunistyczni regulatorzy gospodarki. Regulamin forum macie więc zabawny.

FORUM to FORUM. Nie moja wina, że Pan nie rozumie czym jest internetowe forum. Hipokryzja to hipokryzja. Ani nie włamuję się na wasz serwer, ani nie piszę brzydko o Stockwatch.

W treści moich postów piszę jak najbardziej rzeczowo.

Ot moja opinia.

Michał Bednarz

PS: W treści STOPKI/PODPISU był zapis na możliwość otrzymania ZA DARMO filmiku z instrukcją obsługi aplikacji at stooq i innych giełdowych ciekawostek też za darmo. Chyba że ktoś wskaże mi cennik tego filmiku. Nie jestem pracownikiem stooq, wykorzystałem po prostu ich brak instrukcji, a przynajmniej jakoś niewidoczny dostęp do stworzenia filmiku w tym temacie.

PS2: Czy Stockwatch rozumie czym jest internetowe Forum?

Piszę celowo tutaj, bo chcę wywołać dyskusję w tym temacie.

shit, nie wiem jakim cudem wkleiłem wtedy wykres idm a analizę tupSilenced

TUP to akurat prawidłowy wykres. Tyż Podwójne dno próbują budować.

kliknij, aby powiększyć

Sierota ze mnied'oh!

wszystko zależy od danego serwisu, bo jedne jak jest jakie odcięcie dają dziurę. Stooq "obniża" to co było "przed". Mogliby się cymbały zdecydować na jedną wersję, a nie że jedni pokazują tak wykres, a drudzy tak.Think

następne fibo przy 5,84zl trzyma kurs, puszcza na minutkę. Świece z zeszłej środy i czwartku to świece wysokiej fali - chwiejna równowaga. Np. łatwo zaatakować popytowi a potem gaśnie, potem podaż, i też gaśnie.
to zresztą widać za piątek - podaż przycisła, popyt musiał odrabiać, dziś popyt przycisnął a podaż odrabiała.
Przebitka konieczna, ale naruszenie "na minutkę" to nie przebitka.salute

kneczaj napisał(a):
Jeśli rozmawiamy o technice to to co pokazałeś na miesięcznym to formacja podwójnego szczytu którego zasięg to jakieś 65gr, a spadek z C do D jest potwierdzony zwiększonym wolumenem.

Zdawało mi się, że dopisałem jeszcze wczoraj w nowym poście (po Twoim), że jesli wyjdzie romb, to wtedy fibo znowu będzie testowane. Przebitka fibo może wzmocnić ryzyko dalszej realizacji PSz-a.Think

Np. w wykresie liniowym istotnie jest trójkąt zwyżkujący, to prawda. Ale trójkąt to trójkąt, wymowa ta sama. Podkreśla konsolidację w ruchu, a fibo podkreślałoby kluczowy punkt do przebicia.

Byle nie było wybicia dołem Shame on you

No fakt, zmienne są zmienne Whistle

Wtedy (w 1929 r.) jeszcze zdaje się pomogły "kredyty marginalne" (o ile się orientuję pod zakupy akcji) jak banki zaczęły żądać zgodnie z warunkami umów spłaty całego kredytu w ciągu 24 godzin bez podania przyczyny. Nie wiem czy dziś też wlepiają takie "ciekawe" kruczki, bo omijam kredyty szerokim łukiem. Pewnie też by się działo.Eh?

Fakt faktem widziałem niedawno filmik o kartach kredytowych w USA, gdzie dają Ci 0% na początek, a potem przy byle spóźnieniu wlepią ze 20% lekko. Zgodnie z umową oczywiście.
Wykryli w jednym banku, że ich klient 6 lat wcześniej spóźnił się raz ze spłatą na karcie kredytowej w INNYM banku i oczywiście jego 0% przestało obowiązywać.

Zdziwi już cokolwiek?

nawiązując do wtorkowego wpisu - czy nie przyczyną krachu 1929 w USA był rozpad koalicji przeciwników wprowadzenia ceł na różne importowane towary? W końcu były wtedy polityczne przepychanki dotyczące importowanej żywności, a że inne branże się podpięły... (cła to wygodne wytłumaczenie na ochronę rodzimej produkcji). Można było dostrzec, że zwiększenie/wprowadzenie nowych ceł (i to nie jedno czy dwa cła, ale 1500) skutkować będzie tą samą odpowiedzią w innych państwach na towary amerykańskie, w efekcie wyjdzie zamarcie handlu międzynarodowego. No i wyszło wtedy... Think

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 2 grudnia 2011 00:59:46
Liczba wpisów: 64
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,183 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d