pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

niewiernytomasz

niewiernytomasz

Ostatnie 10 wpisów
robertkk napisał(a):
[quote]

Mówię o wersji na PC, moim zdaniem to nie wygląda na 4 lata pracy, i jakoś nie wróży na przyszłość. Bardziej przypomina to doklejony na szybko kod do Wiedźmina.

Mocny komentarz. Ale...

Każdy ma swoje zdanie o jakości gry. Ile postów na tym wątku, tyle opinii. Przykład pozytywnej ? Proszę bardzo.

Mój znajomy w dniu premiery spytał się na FB czy warto zagrać w CP na PS4? Komentarze mówiły jasno - "poczekaj kilka tygodni na patche". Poczekał (23 grudnia był już patch 1.06) i dzisiaj napisał takie coś na swoim profilu:

"CP77 to pierwsza gra od dawna, w której system ekonomiczny mnie satysfakcjonuje. Czytaj: zarabiam mniej niż potrzebuję, muszę więc mądrze gospodarować kasą.
CP77 to druga gra w tym roku - po "The Last Of Us: Part II", gdzie fabuła i jej rozpisanie robią na mnie bardzo duże wrażenie.
CP77 to pierwsze uniwersum futurystyczne, które mnie ujęło. Głównie tym, jak pięknie tu przeniesiono stare dobre mechaniki RPG, z levelowaniem broni, pancerzy, nabywaniem umiejętności, kombinowaniem, jak przechytrzyć przeciwnika o wyższym poziomie doświadczenia.
Pewnie za jakieś dwa tygodnie będę mógł napisać dłuższy wywód na temat tego, co mnie w Cyberpunku zachwyciło. Dziś mogę tylko spuentować, że mimo faktycznie niezbyt szałowej grafiki, gdy jest się w ruchu, w mieście (gram na PS4), mimo zdarzających się tu i ówdzie glitchy, bawię się przy nim po prostu rewelacyjnie.
Nasuwa mi się więc jeden wniosek: huczenie internetu to jeszcze nie powód, by walić do ludzi jak z armaty. CD PROJEKT RED - bardzo dobra robota."

A pod jego postem większość komentarzy w pozytywnym tonie. Dla mnie to osoba wiarygodna i opinii od takiej szukałem nie mając sam tej konsoli. Jego piwnego bloga "Jerry Brewery" też polecam ;)

Jeżeli sprzedaż to potwierdzi to jest nadzieja dla życia tego uniwersum.

Dla mnie ważne jest teraz czy nastąpi jakiś exodus pracowników (którzy pewnie mogą czuć się wypaleni po dowiezieniu gry do premiery czy crunchu), bo to jedno z większych zagrożeń. Jakąś nadzieją widzę np w takim postawieniu sprawy w sprawie bonusów:

"Pierwotnie bonusy miały zostać wypłacone, jeśli na Metacritic średnia ocen z recenzji dziennikarskich będzie wynosić minimum 90. Badowski poinformował, że pracownicy dostaną premie bez względu na oceny wystawiane „Cyberpunkowi”."

Ja mam jedno marzenie. Aby spółka się nie spieszyła z premierą na 100 lecie urodzin Lema, gdy jednak gra nie będzie gotowa na wszystkie platformy. Jakaś deklaracja byłaby też uspokajająca, choc wiadomo też, że inwestorzy nie bardzo lubią opóźnień. Oczywiście pewna, znana spółka też się zarzekała, że wydadzą produkt w pełni skończony i wiadomo co wyszło. Mimo wszystko oni mają wielką społeczność i łatają, a w tym wypadku mogłoby się to skończyć niewesoło.

W moim wpisie (może trochę emocjonalnym) nie było w stosunku do Ciebie żadnej agresji. Przykro mi, jeżeli tak to odczytałeś. Oczywiście możesz mieć obawy co do tej spółki czy jakiejkolwiek innej. Chodziło mi tylko o stwierdzenie "enigmatyczne powiązania z byłym ministrem/bratem,". To jest wg mnie, powtarzanie tych uderzających w spółkę domysłów, niczym nie potwierdzonych, stworzonych przez dziennikarzy m.in. GW w tej obrzydliwiej walce politycznej obu obozów. Tylko to chciałem przekazać.
Oczywiście też mogę być jednak nieobiektywny, gdyż posiadałem spółkę OAT przed wczorajszymi wzrostami.

pytek21

Cytat:
Gdyby nie bardzo enigmatyczne powiązania z byłym ministrem/bratem, które mogą w przyszłości ciążyć spółce - czas obecnej władzy mam nadzieję że się kończy... - była i w przyszłości byłaby to bardzo atrakcyjna spółka, ale niestety, mam obawy i stoję z boku.

"Będą ciążyć w przyszłości" - czyli wg Ciebie kolejna władza może robić to co obecna i będzie szukać haków na ludzi związanych z inną opcją polityczną? Akceptujesz to? Liczysz na to?

A jakie to enigmatyczne powiązania? Wiadomo przecież wszystko o akcjonariacie spółki.

Na pewno masz problem z tym akcjonariuszem: Marcin Szumowski wraz z Szumowski Investments sp. z o.o.

"27 sierpnia 2015 roku, firma założona przez Marcina Szumowskiego, przekształca się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Przyszły minister zdrowia ma w niej ma 600 udziałów wartości 30 tys. zł, a jego brat 1400 udziałów o wartości 70 tys. zł. W umowie założycielskiej wskazano, że kapitał ich firmy może wzrosnąć ze 100 tys. zł w 2015 roku do 50 mln zł w 2020 roku. Przed objęciem, teki wiceministra resortu nauki, w 2016 roku, Łukasz Szumowski odchodzi z firmy. Udziały w Szumowski Investments przejmuje jego żona, Anna"

pytek21 przestań szerzyć kolejne fake newsy. Dla mnie ta umowa pokazuje, że wszystkie te oskarżenia były motywowane politycznie. Spółka miała świetny team, świetny pomysł i dotacje jak każdej innej firmie biotechu po spełnieniu kryteriów naukowych się należały. A może to źródło jest dla Ciebie wiarygodne i zastanowisz się jeszcze raz nim rzucisz te oskarżenia? Nawet w zeszłym roku spółka była atakowana. Może autor tegorocznego artykułu "Biznesowa ośmiornica braci Szumowskich. Rodzinno-polityczny układ z setkami milionów złotych" też sprostuje swoje słowa.

konkret24.tvn24.pl/polityka,11...

"Kupuj gdy leje się krew" - kolejny raz się sprawdziło.

Bardzo proszę o aktualizację danych finansowych, gdyż wg tabelki pochodzą jeszcze z 2016 r. Z góry dzięki.

"Spółki kolejowe notują mocne zwyżki" . Czy warto zainteresować się otlog? Proszę o analizę finansową spółki.

czy można prosić o analizę finansową spółki? wydaje się, że kończy się powoli trend spadkowy na spółce

witam, czy ktoś może zna odpowiedź czy wprowadzona przez UE zasada RLAH dotycząca tańszego roamingu - czy może negatywnie wpływać na wyniki cyfrowego polsatu poprzez sieć Plus?

Witam, na forum dość cicho o spółce. Czy można prosić o analizę raportu? 28.04 był raport roczny, a 15.05 jest raport I kwartału.

Dziękuję za analizę

Witam, pewnie nie będzie to łatwe i szybkie, ale czy mógłbym prosić o analizę raportu?

Bardzo proszę o analizę raportu rocznego spółki Trans Polonia SA. Z góry dziękuję.

Bardzo proszę o analizę raportu rocznego firmy Erbud. Z góry dziękuję.

bardzo proszę o analizę ostatniego raportu rocznego Sanoka

Od razu poproszę o analizę najnowszego raportu grupy i informację jak przyjęcie tej ustawy lub jej odrzucenie, może mieć konsekwencje dla firmy. Z góry dziękuję.

Bardzo proszę o analizę raportu spółki.

Bardzo proszę o analizę raportu spółki

Proszę o analizę raportu. Pozdrawiam

Witam,
Bardzo proszę o analizę raportu spółki za pierwsze półrocze 2016
Pozdrawiam

Dziękuję za analizę

Na spółce obroty nikłe i również na forum mało się dzieje. Czy mogę jednak prosić o analizę raportu spółki? Spółka chce pracować nad rozwojem działalności na rynkach Europy Zachodniej oraz w obu Amerykach. Czy mają na to szanse?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 4 marca 2021 21:49:58
Liczba wpisów: 26
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 6

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,612 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d