pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ROBERT150588

ROBERT150588

Ostatnie 10 wpisów
Dobry wieczór.
Odwołując się do komunikatu o zmianie statutu, możecie mi pomóc zrozumieć o co tam chodzi ?
Pol-mot ma lekko ponad 40% udziału i daje taki komunikat :

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Czy to oznacza, że już schodzą poniżej 40% udziału i zabezpieczają się tymi zmianami statutu, żeby na drugim walnym móc decydować ?

Gdzie można kupić : Analiza fundamentalna wg analityków StockWatch ?

Witam.

Może ktoś rozwinąć przyczynę obecnej wyceny ?
Wiadomo mi o niekorzystnych cenach kakao i niesprzyjających kursach walut.
Co jeszcze jednak tam się dzieje ? Stracili z kimś kontrakt , zerwana współpraca z jakimś supermarketem ?

Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedzi . 14.06.18r. Prezes powiedział ""Jeżeli nie będzie waloryzacji cen, wprowadzonej do kontraktów podpisanych po 1 stycznia 2016 r. - bo to nas wszystkich boli - to my też będziemy mieli problemy i to jasno komunikujemy" - i tutaj może mi ktoś z obeznanych wyjaśnić po "chlopsku" co to znaczy , ta waloryzacja cen w przypadku Budimexu ?

Ktoś domyśla się czemu ta spółka tak ostro nurkuje ?

Odlicza się straty , a nie prowizje , a żeby coś odliczyć to trzeba mieć zysk.

Przy 3tys. na Wig20 nie ma poślizgu . Jak grałeś na foreksie to powinieneś umieć sprawdzić obroty na GPW poszczególnych spółek.

Weź pod uwagę doświadczenie.

Witam.
Czytał ktoś może :
Dziennik profesjonalnego gracza giełdowego ?

Jakieś opinie ? :)

Sprzedajemy Colian na otwarcie i bierzemy Ursusa.

GPW długo się uruchamia i czasami wiesza. Pozostałe dwa również polecam.

Dzisiaj na zamknięcie Colian.

Rezerwuje Colian , a z kupnem czekamy .

Rekinek napisał(a):
Chore forum które toleruje wpisy wybranych starych pisarzy niekoniecznie fachowców

Akurat te forum jest jednym z najbardziej wartościowych w naszym skromnym kraju :)
Przedstaw na liczbach swoje poglądy a za pół roku zobaczymy czy miałeś rację :)

Otworzyłem ten wątek , bo codziennie jest bardzo aktywny i postanowiłem sprawdzić co to za firma.
I tak myślę .... niezła bańka w kursie :) chyba lepsza niż LPP.
I te wypowiedzi życzeniowe , jak na tonącym statku :)
Powodzenia życzę , a od dziś codziennie będę spoglądać z ciekawości jak to się potoczy dalej.
Rynek już chyba na kilka lat uwzględnił optymistkę , a nic nie zostawił dla zaskoczenia negatywnego....

Między przeglądaniem , a realnym wejściem jest przepaść. Na funduszu zarobicie jeśli będzie ewidentny trend , w innym wypadku , albo stracicie albo wyjdziecie na zero. Do tego dochodzi moment wyjścia . Jeśli nie macie podstaw inwestowania to i wyjść z zyskiem nie zdążycie.
Lepiej poświęcić czas i pieniądze na edukację , spróbować wejść czysto w akcje za "drobne".Proces żmudny , ale w zamian macie wiedzę , później doświadczenie z którego trzeba wyciągać wnioski i przyszłość przed sobą , bez uiszczania opłat za zarządzanie :) . Jeśli chcecie koniecznie te fundusze to przeczytajcie chociaż pozycje : Jak naprawdę działają rynki J.D.Schwager. Z tego co pamiętam będzie coś tam o historii wyników itp.

Adam 89 kliknij w wyszukiwarce co dwa dni na popularnym serwisie aukcyjnym . W przeciągu miesiąca na pewno znajdziesz jakąś oferte.Ta książka chodzi mniej więcej po 70zł ,ale jest warta . Najbardziej Ci jednak polecam kurs AF prowadzony na tym serwisie raz do roku :)

Może pomyśl nad tą książką-
M.R. Tyran - Wskaźniki finansowe

Zapraszam w takim razie do artykułu w którym gość został oskarżony o manipulację.W dokonanej przez siebie transakcji był sprzedającym i kupującym.

www.parkiet.com/artykul/130672...

Z tego co wiem ,to nie można handlować z samym sobą.
KNF uzna to za manipulacje kursem bądź stwarzanie sztucznego obrotu..

Wątek , się zastał... wave
Co sądzicie o książce: Analiza techniczna rynków terminowych - Jack D. Schwager?
Jak wypada na tle swojej starszej konkurencji Murphy'ego ?

CO ZROBIĆ ABY NOTOWANIA BYŁY AKTUALNE?
Wyskakuje mi komunikat Kwadera sieci web nie zwróciła żadnych danych....

Moje akcje Newagu także zniknęły tajemniczo z rachunku :)

Miałem nosa jak to pisałemAngel:

ROBERT150588 napisał(a):
Wszyscy idą za Wawelem a ja myślę śe to Colian będzie niezłą wisienką w niedługim czasie.
Spółka po przejęciu Solidarności z małym zadłużeniem i wieloma znanymi markami wygląda ciekawie i przyszłościowo , do tego jest ciągle tania wg c/wk.

ja dostałem dwie akcje hello1

Może nie powinienem , ale dodam swoje zdanie .
Wg mnie to kolega nie skończy tego kierunku , mało tego nie zaliczy chyba nawet semestru z taką wiedzą .
Szkoda czasu i pieniędzy .
Średnią arytmetyczną to ja już w czwartej klasie podstawówki sobie liczyłem ,żeby wiedzieć co mi Pani nauczycielka postawi na półrocze :)

Mimo wszystko powodzenia .

Kupie : Wspomnienia gracza giełdowego Edwin Lefevre. Ktoś posiada? pw

Osoby powiązane sprzedają akcje :
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Chyba czas opuszczać ten tonący statek ....

Czy ktoś wie pod co gra dzisiejszy kurs Ganta ? Zero komunikatów a kurs -13% przy dużych obrotach.

Wszyscy idą za Wawelem a ja myślę śe to Colian będzie niezłą wisienką w niedługim czasie.
Spółka po przejęciu Solidarności z małym zadłużeniem i wieloma znanymi markami wygląda ciekawie i przyszłościowo , do tego jest ciągle tania wg c/wk.

dobrze rozumiem ostatni raport o podwyższeniu kapitału ,a mianowicie :może nastąpić do 2015r. emisja akcji z wyłaczeniem PP ? Czyli kto ma akcje to i tak ominie go PP co rozwodni kapitał i zetnie kurs?

Skąd ten gwałtowny spadek ?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 16 lutego 2020 13:02:07
Liczba wpisów: 66
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,594 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d