Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

tomasz321

tomasz321

Ostatnie 10 wpisów
Kurs codziennie spada ? Ja to widzę trochę w innej skali
1drv.ms/u/s!AgWnaMROx3ueohFOea...

Targi odbywały się w zeszłym tygodniu 4-8.08 https://www.2019aacc.org/, trzeba było wrócić do Polski, aby wczoraj zgodnie z terminem ukazał się raport za II kw. Daj im trochę odetchnąć. Komunikat z pobytu na tragach i wynikach wyjazdu tez trzeba napisać rozważnie, dobrze ważąc co można ujawnić a co nie.

Osobiście liczę, ze do końca sierpnia ukaże się to info.

Przygotowania do 71 edycji AACC Annual Scientific Meeting, największych na świecie targów i konferencji diagnostycznej, na której będą prezentowane oba systemy diagnostyczne SCPFL. Uzyskane wyniki, które w czasie targów będą przedstawione potencjalnym nabywcom zaprezentowano w raporcie (17/2019) Aktualny stan rozwoju technologii systemu PCR|ONE oraz systemu BacterOMIC infostrefa.com/infostrefa/pl/w... Wyniki są bardzo dobre, co w oczywisty sposób podkręca oczekiwania na wyniki rozmów z potencjalnymi zainteresowanymi.

Ja tylko chciałbym podkreślić to o czym mało kto wspomina a moze być swoistym jokerem dla Bacteromica- nowa unikalna funkcjonalność, smaczek dla firm z Bigfarmy.

Równolegle, potwierdzono zdolność systemu BacterOMIC do oznaczania interakcji między antybiotykami. Wytypowano 20 kombinacji antybiotyków mogących wykazywać synergie. Panele oznaczające synergię między antybiotykami przetestowano na 12 opornych szczepach pochodzących z banku szczepów Queen Mary's Hospital. Wyniki wskazały synergii w 3 testowanych parach dla 3 szczepów klinicznych. Wyniki te potwierdzają unikalną dla systemu BacterOMIC, ofertę analizy synergii pomiędzy wieloma parami antybiotyków w automatycznym teście.

Temat juz zauwazył AstraZeneca w raporcie (16/2019) Wyrażenie przez AstraZeneca Pharma Poland sp. z o.o. zainteresowania wsparciem procesu rozwoju systemu BacterOMIC
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

W Liście AstraZeneca Poland poinformowała, że postrzega system BacterOMIC (biorąc pod uwagę stosowane rozwiązania wykorzystujące technologię mikroprzepływów) jako idealne narzędzie do pomocy przy rozwoju nowych leków lub ich kombinacji. AstraZeneca Poland widzi również zastosowanie systemu BacterOMIC do automatycznego testowania nowych leków wprowadzanych na rynek.
Zgodnie z Listem, AstraZeneca Poland deklaruje wsparcie w następujących obszarach:
- konsultacje kompozycji anytbiotyków na panelu BacterOMIC oraz
- testowanie systemu BacterOMIC pod kątem zastosowania go do rozwoju leków (zakładając stosowną funkcjonalność systemu).

Myślę, że każdy kto inwestuje w taki startup jak Pure (bo w zakresie odkrywania nowych leków są niewąpliwie startupem) nawet z tak znakomitymi kompetencjami jakie niewątpliwie posiada ta spółka powinien się liczyć ze spadkiem kursu nawet o 50%. Dla mnie w tym okolicznościach, które były wczoraj, to normalna sprawa - biotech, newconnect, wakacje, materializacja akcji przy olbrzymim zysku i tyle. Dzisiaj rano jeszcze raz przeczytałem sobie wszysko co napisałem nt. tej spółki, dla mnie osobiście nie stało się nic i wnioski są bez zmian, jeśli tak to nie podejmuje żadnej akcji. (Może poza olbrzymią chęcią dokupienia, niemożliwą do zrealizowania przez mój wyjazd wakacyjny, szkoda...).

To raczej sprzedawali nie co mieli już jakieś akcje i dodatkowo brali udział w emisji, lecz Ci którzy posiadali wyłącznie akcje z emisji, które właśnie wczoraj lub przedwczoraj pojawiły im się na rachunku.

Przyznam, że nie wiedziałem, że Pure Biologics bierze udział w konsorcjum w programie Mara w ramach Horizon 2020. Spółka się zbyt mocno tym do tej pory nie chwaliła, może chodzi o to, ze kwota jest niewielka. www.maraproject.eu/consortium.... W każdym razie towarzystwo w tym konsorcjum wydaje się ciekawe.

BaIROCK, czy wg. Twojej wiedzy, inne polskie spółki z biotechu robią jakieś tematy z programu Horizon 2020, zdaje się się otrzymanie takiego grantu to sporo zachodu ale też duży prestiż. Temat wydaje się ważny na przyszłość skoro kolejna jego edycja startująca jako Horizon Europa ma być podobno najambitniejsza w historii UE (100 mld EUR). Temat jest Tobie znany ?

SCOPE FLUIDICS SA (15/2019) Rekomendacja projektu rozwijanego przez Bacteromic sp. o.o., spółkę zależną Scope Fluidics S.A., do dofinansowania w ramach programu Horyzont 2020 - SME Instrument

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

strefainwestorow.pl/wiadomosci...

Brawo ! Gratujacje dla spółki, to mi się w nich właśnie podoba, żadnego niepotrzebnego opowiadania o swietlanej przyszłości tylko cięzka , codzienna praca i dążenie do określonego celu. Tak jak tutaj- przyjęli założenie kierunku, pracowali na tym ciężko i w końcu dopieli swego. To kolejny kamień w budowaniu wiarygodnoaci i rzetelnosci spółki to oczywiste, kto sie intereruje spółką wie o czym piszę.

Dzięki za dobre słowo. Do rzeczy -najbardziej kluczowe oczywiście będzie finansowanie, 13.08. ukazuje się raport po II kw, wiec zobaczymy ile kasy poszło wraz z wynagrodzeniami sprzedawców w USA (to pierwszy kw. z tym pełnym obciążeniem) i ile zostało. Ale dla mnie (nawet bez tego raportu) najbardziej prawdopodobna emisja to 3 kw. i zdaje się, że od tego nie ma ucieczki.

Mogę zdobyć się nawet na odważną tezę i napiszę, iż, moim zdaniem, prawdopodobieństwo, że ta emisja się powiedzie jest o wiele większe niż to, ze się nie powiedzie. Nie pytajcie o szczegółowe wyjaśnienie - to zlepek wielu informacji, obecnej sytuacji na rynku funduszy (w odróżnieniu od grudnia 2018), ich zainteresowania wieloma podmiotami innowacyjnymi do potencjalnego zakupu z sWigu80 i nawt NC, obserwacji zachowania obecnego kursu spółki itp. Pożyjemy, zobaczymy, tak czy inaczej ta sprawa jest kluczowa dla przyszłości spółki.

spróbuj teraz
Read the entire interview https://lnkd.in/eqqUAkd

Bardzo dobry wywiad DarkCyber z Chrisem Wesphaldem xenky.com/cyber-wizards-speak/.... Facet zdaje się wie, co mówi, a jego wieloletnie doświadczenie technik analitycznych ukierunkowaną na terroryzm i przestępczość zorganizowaną, połączone z technologią Datawalk to zdaje się, bardzo dobry kierunek spółki.

"Fakt to stan rzeczy, to coś, co miało miejsce w rzeczywistości" - literalnie oczywiście masz rację, ale zbierając informacje na rynku z różnych źródeł można wziąć za fakt, coś co nim w rzeczywistości nigdy nie było , bo było np: fake newsem, przekłamaniem, przeinaczeniem, a podane zostało przez źródło jako fakt a potem przepisane przez mnie do analizy. O to mi chodziło- że ktoś interesujący się spółką może to zweryfikować - drugie, trzecie, dziesiąte oczy to lepsza weryfikacja.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 13 października 2013
Ostatnia wizyta: 17 sierpnia 2019 13:37:04
Liczba wpisów: 106
[0,03% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,590 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d