pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

allemange

allemange

Ostatnie 10 wpisów
Raczej Koronawirus i kryzys z nim związany nie powinien odbić się na wynikach spółki, w końcu piwa koncernowe są ogólnie dostępne w sklepach czy na stacjach, a spożycie przez kwarantanne może się zwiększyć :D co do dywidendy to się okaże :D

Mimo nawet wojny nuklearnej JSW będzie dalej pracować ze względu na strategiczną część gospodarki, bez surowców nie ma produkcji, więc nie ma opcji na wstrzymanie prac, jedynie wtedy jak już nie będzie gdzie węgla składować :D

Nie zawsze małpuje, bo jak była hossa w USA to u nas marazm i trend boczny :D

Jednak to chodzi o PGG, w JSW nie ma żadnych żądań płacowych.

A takie małe pytanie nie związane z konkursem. Czy nie ciekawą alternatywą dla złota jest platyna? Nie dość że tańsza o jedną trzecią to o wiele rzadsza niż samo złoto, tak oczywiście ekstremalnie długo terminowo tak z 50 do 100 lat, a nawet i dłużej :)

Jak cały rok będzie tak piękny jak wczorajszy dzień to i dla ślepej kury ziarno zostanie, hehehe. Czyżby rok 2020 będzie rokiem przypływu kapitału na warszawską giełdę? :) Jakby nie było nasza giełda była właściwie tą najgorszą w zeszłym roku, hehehe. Ciekawi mnie co będzie dalej, może pokonamy rosyjską giełdę pod względem wzrostu, jeśli rosyjska giełda w zeszłym roku urosła gdzieś o ok. 30%, to może nasza też w tym roku wzrośnie o np. 31%, a może i o 50%, hehe, zobaczymy uwidzimy :)

To ja bym prosił o zakup spółki Skarbiec, moim zdaniem spółka jest nisko wyceniana, spółka ma również w planach przejmowanie innych TFI, jest duża szansa na poprawę wyników, no i duża spekulacja na temat wysokości dywidendy.

A poprosiłbym o zakup spółki Skarbiec, moim zdaniem spółka jest po tej cenie tania, więc warto ją kupić, hehe.

Ja również prosiłbym o dopisanie mnie do listy uczestników.

Jeśli byś porównał wskaźniki c/z spółek z wig 20 a amerykańską giełdą, to u nas naprawdę jest tanio, co nie znaczy, że ceny akcji wzrosną, bo do tego jest potrzebny kapitał, spółki energetyczne czy PZU wg. c/z są tanimi spółkami. A czy warto je kupować to już każdy sam sobie odpowie na to pytanie

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 7 kwietnia 2020 17:29:57
Liczba wpisów: 90
[0,03% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,167 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,37% +16 074,75 zł 36 074,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d