pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kojo

kojo

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
W tym fragment wypowiedzi Prezesa Zarządu odnośnie trybu Open COOP:
Cytat:
W tej chwili prace idą pełną parą. Tak, rozważamy wprowadzenie trybu kooperacji sieciowej w niektórych grach jeszcze przed ukończeniem tego projektu

Tak też liczyłem, że będą starali się jednak ogarnąć temat przed zakończeniem dofinansowanego projektu. W wywiadzie dla strefyinwestorów można było wyczytać między wierszami, że liczą na to, iż owoce projektu będzie można skonsumować wcześniej. To dobra wiadomość hello1 wave

@aircanada można prosić o update switcha w wolnej chwili?
Merci salute

No i mamy zapowiadany czat z Panem Wolffem.

strefainwestorow.pl/artykuly/c...

Cytat:
Foreveren myśli już nad dodaniem Co-opa do gry i to w dłuższej perspektywie otwiera nowe możliwości zarobkowe dla CRJ.

można wiedzieć skąd taka informacja?
Nie jestem na bieżąco, z góry przepraszam jeżeli pytanie głupie lub gdzieś w wątku już taka informacja się pojawiła.

Plotki mówią, że następny Nintendo Direct ma się odbyć właśnie 8 października:

gamingintel.com/nintendo-direc...

więc jest szansa, że scenariusz kolegi aircanada się ziści wave

Gamedev to była moja subiektywna opinia. Ty jesteś pod wrażeniem, inni również - ja nie.
Świat jest wielki ludzie rozmaici.

Widzisz ja akurat jestem graczem od czasów Atari 800XL. Chcę adrenaliny i challengu, to odpalam właśnie CSa albo Quake. Czasem MMORPG. Wbijam na właściwy serwer i challenge gwarantowany.

Grałem też bardzo dużo w Dark Souls. W Ghostrunnera nie zamierzam, nawet gdyby dawali za darmo. Nie widzę żadnych podobieństw między tymi tytułami.
Dla mnie ta gra sprowadza się do bezmyślnego ganiania z mieczem i takiegoż też wykańczania sterty stojącego w miejscu żelastwa. Sorry, ale ja challenge lubię. Rzekłbym wręcz, że w wersji hardcore. Ale Ghostrunner nie dla mnie. Jestem nieco bardziej wymagający.

Świeże screeny wyglądają love4 love4 Whistle

I właśnie tego zainteresowania zrozumieć ja nie potrafię salute

Owszem, ale jak ktoś oczekuje takiej rozrywki, to wystarczy odpalić Battlefielda, CSa czy Quake`a w trybie multi. Żeby przyciągnąć gracza do single mode potrzeba dziś już jednak nieco więcej contentu.

wycena swoją drogą, mnie osobiście jeszcze bardziej dziwi sama popularność tej gry. Przecież - w moim odczuciu - to wygląda źle, co najmniej źle. Skakanie po ścianach, rzucanie linką w dedykowane do tego miejsca i finisz mieczem (czy czymś podobnym) kupy zastanego w miejscu żelastwa. I tak w kółko.

Nie wiem jak w dłuższej perspektywie może się to podobać. Czekam na pierwsze recenzje blah5

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 30 października 2020 17:28:43
Liczba wpisów: 100
[0,03% wszystkich postów / 0,51 postów dziennie]
Punkty respektu: 13

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,475 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d