pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Mr Szarawek

Mr Szarawek

Ostatnie 10 wpisów
Osobiście to unikam inwestowania na podstawie "ktoś tam wchodzi w coś tam, więc zgadujemy w co i kupujemy", to strategia obarczona sporym ryzykiem d'oh!

A jakie są szacunki PKO ? może ktoś podpowiedzieć ?

Po wypowiedziach prezesa z różnych źródeł spodziewałem się wyniku w 3 i 4Q wyższego niż 2Q, co w sumie daje ok. 800 mln i wyżej. Przyszły rok pewnie byłby podobny, a dalej to już można fantazjować. Zainwestowane pieniądze nie zaczną natychmiast pracować pełna parą a P/E w okolicach 10 z zysku br. to i tak byłoby bardzo optymistycznie, ale oczywiście nie będę się sprzeczał z rynkiem i wezmę co da.

Z jednej strony masz rozum, fundamenty, analizę a z drugiej emocje i spekulację. Mam wrażenie że mieszasz jedno z drugim i oczekujesz prostych odpowiedzi. Zerknij na wykres 4Mass, czy tam widzisz jakieś fundamenty ? pewnie nie, no i masz odpowiedź Boo hoo!

www.ropesgray.com/en/newsroom/...

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale szybka ścieżka w USA, na którą liczyła spółka została właśnie zamknięta. Jeśli coś pokręciłem to proszę o sprostowanie.

"Tak więc dziwi mnie mocno zachowanie kursu", to może przestań na chwilę grać i wyjrzyj na zewnątrz, kto ma teraz kupować ? NC to inwestorzy indywidualni wave

Moje wnioski i rozczarowanie dotyczy opublikowanej strategii a nie wyniku kwartalnego, którego nie znamy. Notowania jak widać nie podzielają entuzjazmu co do wyników za 2Q (3Q kalendarzowy), raczej dyskontują przyszłość w nieco szerszym horyzoncie.

Dzięki za analizę salute , jednym słowem 10% wzrost przychodów d...y nie urywa, po uwzględnieniu inflacji i spadku marży, niewiele z tego wzrostu zostaje angry3

A skąd wiadomość ze będzie emisja ? , w "strategii" nic takiego nie znalazłem

Hmmm.... to ok.13% rocznie, uwzględniając spadek rentowności przy rosnącej konkurencji, szału nie będzie.

Wynik za 3Q jest regularnie słaby, w 2018 był nawet ujemny, podobnie przychody 3Q historycznie były słabe. Być może teraz będzie inaczej, ale puki co kurs nie dyskontuje świetnego wyniku 3Q

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 28 października 2020 19:55:58
Liczba wpisów: 16
[0,00% wszystkich postów / 0,21 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,428 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,64% +26 527,87 zł 46 527,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d