pixelg
BORYSZEW - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BORYSZEW [BRS]

AKTUALNY KURS: 3,495 zł (+0,58%) 24-06-2021 17:02
del-20120121
0
Wpisów: 168
Wysłane: 16 września 2010 23:20:39 przy kursie: 47,20 zł
Nic. Nie pierwsza to i nie ostatnia pakietówka na BRS. Czasem są wyżej od bieżącego kursu, czasem niżej - generalnie nie ma to większego znaczenia.

locke22
0
Wpisów: 40
Wysłane: 17 września 2010 15:13:35 przy kursie: 47,00 zł
Witam
Mam pytanie do techników na Boryszewie
Czy dzisiaj na wykresie świecowym dziennym nie jest ostatni moment na wybicie górą z formacji flagi ?
No chyba że się mylę i to nie jest formacja flagi
Pozdrawiam

plynacyzrynkiem
0
Wpisów: 1 349
Wysłane: 18 września 2010 20:56:23 przy kursie: 47,00 zł
nie wiem jak z czasem - natomiast borek jako tako nie ma chwilowo sily na wzrosty w ogole, oczekiwalbym ataku na 4,15 (i tam widze lokalne wsparcie)

>> Ponad 160% zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego Cztery Fazy Rynku w StockWatch.pl

looker
0
Wpisów: 11
Wysłane: 19 września 2010 12:31:34 przy kursie: 47,00 zł
plynacyzrynkiem napisał(a):
oczekiwalbym ataku na 4,15 (i tam widze lokalne wsparcie)
Mógłbyś wyjaśnić dlaczego oczekujesz testowania 4,15? Wg mnie kurs konsolidował się przez ostatni tydzień minimalnie na plus bądź minus przy słabych obrotach. Dodatkowo na wykresie utworzyła się chorągiewka podobnie jak po przebiciu 3 zł:) Moim zdaniem ważne jest teraz wybicie górą lub dołem ale biorąc pod uwage zbliżające się pp wydaje mi się ze wybicie nastąpi górą i kurs będzie zwyżkował właśnie pod pp tak jak to miało miejsce przed poprzednią emisją:) Ale jestem ciekaw waszych opinii:)

sbyszek
0
Wpisów: 807
Wysłane: 19 września 2010 22:27:41 przy kursie: 47,00 zł
looker napisał(a):
...Moim zdaniem ważne jest teraz wybicie górą lub dołem ale biorąc pod uwage zbliżające się pp wydaje mi się ze wybicie nastąpi górą i kurs będzie zwyżkował właśnie pod pp tak jak to miało miejsce przed poprzednią emisją:) Ale jestem ciekaw waszych opinii:)

Teraz kurs już zwyżkował i to w znacznie bardziej widocznym zakresie jak przed poprzednią emisją.
A gdzie to poprzednie wybicie bezpośrednio przed odcięciem zauważyłeś ? W "nominalu" czy w "realu" ? Popatrz na wykresy.
Też zastanawiam się nad tym, czy po odcięciu PP kurs zachowa się podobnie do historycznych notowań jak po 4 stycznia, czy ten bonus zawarty już jest w aktualnym kursie, czy mamy daleką pólnoc jeszcze w perspektywie.
Prosiłeś o opinię, to ją tak w skócie przedstawiłem. Ponieważ bardzo cenię sobie zdanie taurusa80, to ciekaw jestem co w tej materii (kurs północ czy południe przed odcięciemi i po) miałby do powiedzenia.
Kopanie się z koniem jest najlepszą reklamą konia.
Edytowany: 19 września 2010 22:34

plynacyzrynkiem
0
Wpisów: 1 349
Wysłane: 19 września 2010 23:09:04 przy kursie: 47,00 zł
looker napisał(a):
plynacyzrynkiem napisał(a):
oczekiwalbym ataku na 4,15 (i tam widze lokalne wsparcie)
Mógłbyś wyjaśnić dlaczego oczekujesz testowania 4,15? Wg mnie kurs konsolidował się przez ostatni tydzień minimalnie na plus bądź minus przy słabych obrotach. Dodatkowo na wykresie utworzyła się chorągiewka podobnie jak po przebiciu 3 zł:) Moim zdaniem ważne jest teraz wybicie górą lub dołem ale biorąc pod uwage zbliżające się pp wydaje mi się ze wybicie nastąpi górą i kurs będzie zwyżkował właśnie pod pp tak jak to miało miejsce przed poprzednią emisją:) Ale jestem ciekaw waszych opinii:)

skoro nie ma sily rosnac po mocnych wzrostach to wnioski nasuwaja sie same

dodatkowo sa sygnaly z at takie jak chocby dywergencje na impecie - ale dokladnie to samo ze zwyklych cen widac

choragiewka to rozumiem, ze na danych intra, bo na 5 swiecach formacji sie nie rysuje...tj moze i rysuje ale wnioskow z takich rzeczy nie wyciaga. dodatkowo choragiewka jest neutralna formacja i wlasnie zachowanie wewnatrz choragiewki jest wskazowka (i tu nadal: slabosc). tyle, ze nawet choragiewki nie ma.

Taurus80
0
Wpisów: 2 936
Wysłane: 19 września 2010 23:19:59 przy kursie: 47,00 zł
sbyszek napisał(a):
looker napisał(a):
...Moim zdaniem ważne jest teraz wybicie górą lub dołem ale biorąc pod uwage zbliżające się pp wydaje mi się ze wybicie nastąpi górą i kurs będzie zwyżkował właśnie pod pp tak jak to miało miejsce przed poprzednią emisją:) Ale jestem ciekaw waszych opinii:)

Teraz kurs już zwyżkował i to w znacznie bardziej widocznym zakresie jak przed poprzednią emisją.
A gdzie to poprzednie wybicie bezpośrednio przed odcięciem zauważyłeś ? W "nominalu" czy w "realu" ? Popatrz na wykresy.
Też zastanawiam się nad tym, czy po odcięciu PP kurs zachowa się podobnie do historycznych notowań jak po 4 stycznia, czy ten bonus zawarty już jest w aktualnym kursie, czy mamy daleką pólnoc jeszcze w perspektywie.
Prosiłeś o opinię, to ją tak w skócie przedstawiłem. Ponieważ bardzo cenię sobie zdanie taurusa80, to ciekaw jestem co w tej materii (kurs północ czy południe przed odcięciemi i po) miałby do powiedzenia.

Moje zdanie wymienilem chyba strone temu :) osobiscie spodziewam sie odciecia z okolic 6 zl i po odcieciu mysle ze bedzie podobna sytuacja jak w poprzedniej emisji a dlaczego uzasadnilem juz wczesniej.
Mamy druga juz emisje a wy nadal myslicie tylko o emisji przez rok podejscie i myslenie inwestorow sie nie zmienilo :) zawsze tylko pytaja urosnie czy spadnie wejsc w emisje czy nie wejsc blackeye
A ja sie pytam co widzicie nowego w fundamentach ??
Zapewniam ze myslenie nie boli, a ograniczanie swoich rozwazan o inwestycji do nowej emisji jest glupota.
Jezeli spolka fundamentalnie jest dobra, jezeli dojdzie do nowego przejecia, jezeli spolka wykona nowa podwyzszona prognoze na ten rok, to chyba logiczne ze obecna cena bedzie marzeniem wielu :)
Ale co tam kazdy ma wlasny rozum, a jego jakosc jest widoczna na koncie wave

v3nom
0
Wpisów: 3 045
Wysłane: 20 września 2010 00:55:09 przy kursie: 47,00 zł
Płynący, na Boryszewie jest chorągiewka. Ponadto czekamy na lukę kończącą bieżącą falę wzrostową:

kliknij, aby powiększyć

Dywergencje na ROC i RSI walą po oczach jak światła stopu.
Klika się i sprzedaje ;-)

style
6
Wpisów: 328
Wysłane: 20 września 2010 13:02:19 przy kursie: 47,60 zł
to chyba dobrze że ukształtowała sie chorągiewka bo jest to formacja wskazująca na kontynuacje trendu ( a ten jest na borku wzrostowy). Zreszta chorągiewka tworzy sie o ile pamietam w środku silnych trendów ( w tym przypadku wzrostowego) i symbolizuje silne wybicie w taki zakresie w jakim nastąpił wzrost przed jej wystąpieniem a więc jeżeli teoria sie sprawdzi to te 6 zł bedziemy mieli szybciutko thumbright

adam123
0
Wpisów: 7
Wysłane: 20 września 2010 20:02:55 przy kursie: 47,60 zł
obserwowaliście dzisiejszą sesje? mega opór na 4.82 ktoś cały czas pilnował tego poziomu a potem po 15-tej zjazd i powolny powrót w końcówce sesji no i wolumen tez spory już mi sie nie wydaje żeby była jakaś głębsza korekta do pp co sądzicie?

1241
0
Wpisów: 4
Wysłane: 20 września 2010 20:56:33 przy kursie: 47,60 zł
technicznie patrząc na wykres wnioski same się cisną na usta
musi iść w górę, borek często wybijał się góra po konsolidacji,
czy to będzie jutro czy za kilka dni to już nie od nas zależy

blaszki87
1
Wpisów: 85
Wysłane: 20 września 2010 21:11:30 przy kursie: 47,60 zł
v3nom...

Po oczach bije też Macd. Jesteśmy w naprawdę poważnym momencie, opieram się na POS jesli chodzi o Borka, a ten odbił się od 0 i gna w górę. Jutro się coś wyjaśni. Trudno prorokować.

makary
0
Wpisów: 81
Wysłane: 20 września 2010 21:54:42 przy kursie: 47,60 zł
pakietówki na wyższych poziomach

http://stooq.pl/t/bt/?s=brs

v3nom
0
Wpisów: 3 045
Wysłane: 20 września 2010 22:07:30 przy kursie: 47,60 zł
blaszki87 napisał(a):
Po oczach bije też Macd. Jesteśmy w naprawdę poważnym momencie, opieram się na POS jesli chodzi o Borka, a ten odbił się od 0 i gna w górę. Jutro się coś wyjaśni. Trudno prorokować.

A ja się nie opieram ani o POS ani o MACD Angel

Z resztą nie widzę na nich dywergencji, a na sygnały kupna jak i sprzedaży nie zwracam uwagi, bo tyle samo użytecznych co fałszywych.
Klika się i sprzedaje ;-)

adam123
0
Wpisów: 7
Wysłane: 21 września 2010 16:26:26 przy kursie: 47,90 zł
Koleżanki i Koledzy jestem nowy na gpw ale to co sie dzisiaj działo w końcówce sesji na brs ręce opadają poprawcie jeśli się mylę to celowe dołowanie kursu? no na to mi po prostu wyglądało

Piorun
0
Wpisów: 54
Wysłane: 21 września 2010 23:27:10 przy kursie: 47,90 zł
adam123 napisał(a):
Koleżanki i Koledzy jestem nowy na gpw ale to co sie dzisiaj działo w końcówce sesji na brs ręce opadają poprawcie jeśli się mylę to celowe dołowanie kursu? no na to mi po prostu wyglądało

4,71 otwarcie
4,83 przed fixem (podbite 400 akcjami)
4,79 na fixie

I o co chdozi ci Adamie to ciezko powiedziec. Co sie dzialo w koncowce sesji ?

Jutro skotan da impuls dla Borygo :)

+ infa o Włoszech już czekają.

mathu
0
Wpisów: 4 615
Wysłane: 22 września 2010 01:03:57 przy kursie: 47,90 zł
adam123 napisał(a):

Testowanie stopów, przyzwyczaj się.
The recovery in profitability has been amazing following the reorganization, leaving Barings to conclude that it was not actually terribly difficult to make money in the securities market.

white_eagle
0
Wpisów: 300
Wysłane: 22 września 2010 13:52:00 przy kursie: 48,00 zł

borek przeczekał te wszystkie "odjeżdżające z hukiem pociągi" w ostatnim czasie i dzięki temu wątek jest schludny:)

v3nom - jeśli to naprawdę chorągiewka - to już nie ma czasu na decyzję. najpóźniej jutro musi ruszyć;)

psychologia - podcina mi skrzydła:)
tylu inwestorów tu tkwi i czeka na legendarny odpał przed pp. no no! oby się nie okazało, że łajba jest przeładowana i na dodatek zaczyna przeciekać salute
każdy swoim sterem i żeglarzem.

style
6
Wpisów: 328
Wysłane: 22 września 2010 14:02:02 przy kursie: 48,00 zł
myślę że wielu inwestorów a raczej spekulantów już dawno uciekło z borka bo przez ostatnie 3 tyg to konsola wiec poszli zarabiać na inne społki. Obecny marazm na borku jest przytłaczający i dołujący ale ci co sa tutaj na longa nie powinni narzekać bo jeżeli AT sie nie myli to niedługo bedzie mocne wybicie i odrobimy ten stracony czas z nawiazką.
To dobrze że w watku cisza bo oznacza to że ta spółka obecnie jest wytrzepana z leszczyny i zaskoczy wtedy gdy nikt nie bedzie sie tego spodziewał.
Fundamentalnie nic sie nie zmienia a czekają nas jeszcze infa z Włoch + PP wiec czego chcieć wiecej do szcześcia...

pozdro

white_eagle
0
Wpisów: 300
Wysłane: 22 września 2010 14:16:42 przy kursie: 48,00 zł
style napisał(a):
myślę że wielu inwestorów a raczej spekulantów już dawno uciekło z borka bo przez ostatnie 3 tyg to konsola wiec poszli zarabiać na inne społki. Obecny marazm na borku jest przytłaczający i dołujący ale ci co sa tutaj na longa nie powinni narzekać bo jeżeli AT sie nie myli to niedługo bedzie mocne wybicie i odrobimy ten stracony czas z nawiazką.
To dobrze że w watku cisza bo oznacza to że ta spółka obecnie jest wytrzepana z leszczyny i zaskoczy wtedy gdy nikt nie bedzie sie tego spodziewał.
Fundamentalnie nic sie nie zmienia a czekają nas jeszcze infa z Włoch + PP wiec czego chcieć wiecej do szcześcia...
pozdro

absolutnie sie z Toba zgadzam, ale jeśli właśnie owe 3tyg temu zadałem pytanko czy wobec takich wpisów nie lepiej zastanowić się nad ewakuacją, to Ty i jeszcze kilka osób w kilka minut obskoczyło mnie z wykrzyknikami na ustach:)
pytanie gdzie dziś jest borek a gdzie w20 po tym czasie.
i już nie ma pytań czy 6zł będzie na koniec tygodnia czy dopiero za tydzień:)

fundmaentalnie nic sie nie zmienilo (chyba) - ja wciąż trzymam:)
technicznie - wskaźniki swoje, wykres też. chorągiewka jak w mordę strzelił, ale tam już naprawde nie ma miejsca na szuranie się po łokciach

wiemy, że nic nie wiemy bo decydować powinny grube zlecenie tzw sternika, który chyba opala się gdzieś na plażach włoskich a może ukraińskich:)

można spekulować, wczoraj przez pewien okres widać było wzmożoną aktywnosc kupującego, ale później cisza, dziś sławna godz. 13 - cisza

troche mnie to niepokoi pod kątem psychologicznych jak już wspomniałem, sam raczej pp nie będę obejmował, z powodów ..jakichś tam - dla rynku to mało ważne:)

bardziej stawiam mimo wszystko na wzrosty - ryzyko niweluje mi potencjalny zysk, czasu wiele nie zostało i robi sie coraz ciekawiej:)

pożyjem uwidim:)
każdy swoim sterem i żeglarzem.
Edytowany: 22 września 2010 14:28

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość