pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mindek

mindek

Ostatnie 10 wpisów
w czarnym scenariuszu taka będzie cena emisyjna w której MSP otrzyma olbrzymią ilość akcji. Coś na kształt banków w USA czy UK w poprzednim kryzysie.

Do tego spoty wzrost wartości obligacji, tam trwa hossa stooq.pl/q/?s=10ply.b&c=3y...

A ile zostanie w spółce jak sprzeda aktywa? spłaci długi itd. będzie coś poza biurkiem i długami?

Alior miał płacić dopiero po 2021. Chyba bardziej chodzi o to, że ten bank ani razu w swojej historii nie wypłacił dywidendy a kurs wygląda jakby był wydrenowany z kasy.

też się dziwię, że nie wnioskowali o układ. Niech sąd i wierzyciele zdecydują. Wybrali drogę, gdzie syndyk szybko zrobi inwentaryzację i to co najcenniejsze pójdzie do zainteresowanego.

Nasze OFE-rmy znowu dały popis.

Premier kiedyś pracował w banku czy tam był prezesem.

Powinien sobie zdawać sprawę jak będzie wyglądała gospodarka za 2 tygodnie, jak będą wyglądały emerytury kapitałowe, zadłużenie, banki, złoty. Ten armagedon jest już nie do zatrzymania. Bezrobocie wybucha z każdym dniem coraz mocniej. Za chwilę zaczną się dramaty ludzkie kończące się w najbardziej brutalny sposób. Zachód od dawna, my od mniej więcej kilku(nastu) lat zaczęliśmy żyć na płynności finansowej opartej o niskie bezrobocie i niskie stopy procentowe. Stopy już nigdy nie wzrosną do 2-3% NIGDY. Każdy kolejny wzrost gospodarczy oparty jest o coraz tańszy kredyt.

Banki z uwagi na charaktrystykę swoich bilansów są najbardziej wrażliwe więc w sumie nie mają szans przetrwać kwarantanny. Jak więc będzie wyglądała ta pomoc publiczna?

dzisiaj duży CCC, ale w cieniu setki małych firm rzuca ręczniki, zwalnia ludzi. SETKI firm o ile nie tysiące.

Wygranym jak zawsze jest budżetówka :) Z tego powodu ten sektor powinien być w mojej opinii opłacany najniżej bo daje przede wszystkim bezpieczeństwo płacy i stabilizacji.Na bilansach banków pko bp i pekao sa są kredyty dla PFR i innych rządowych agencji jak PERN za nabyte aktywa. Zdaje się za kupno Pekao od italiańców, za PKN z rynku jak brali po ok 90 PLN. jak to jest zabezpieczone? W sumie dla władzy to mało ważne, pytanie jak banki to widzą.

mi jak spada wartość zabezpieczenia to wołają, ale czy swój swojego zawoła?

od szczytu zostało 20% wartości, dwadzieścia procent !!!

kapitalizacja to 2.5mld. Wydaje się, że ma dużo miejsca w dół. Niesamowita przygoda, dla wielu cholernie droga.

Za chwilę trzeba będzie śledzić w których bankach mają kredyty bo problemy zostaną przerzucone na banki. Wczoraj komputronik. Rezerwy w bankach będą rosły.

Pewnie już każdy wie, że taki wyrok zapadł. Idea ma zwrócić 100k

Banki Leszkowe można oglądać tylko jako ciekawostka ile jeszcze wytrzymają zanim obciążą cały system bankowy i BFG będzie wypłacał środki.

Wyniki finansowe roczne będą już za 9 dni i zobaczymy jak to wygląda po kolejnym pełnym roku do tego podpisanym przez audytora. Ile zostanie kapitału.

Czasu Leszek od KNF dostał bardzo dużo aby spokojnie sfinansować swoje prywatne biznesy.

Niestety CFI realizuje politykę dobrą dla głównego akcjonariusza. CFI idzie po pełne przejęcie, szczególnie, że EFEKT ma dobre grunty w Krakowie.

Zobaczymy jak zmieni się układ po emisji akcji, dziwne, że prawa poboru nie były notowane. Zapewne dlatego, że emisja szła przez dokument informacyjny a nie przez prospekt(mała emisja 3.3mln PLN).

Informacje
Stopień: Wykładowca
Dołączył: 3 września 2009
Ostatnia wizyta: 27 marca 2020 15:58:35
Liczba wpisów: 1 090
[0,32% wszystkich postów / 0,28 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,558 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d