pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

dreamer

dreamer

Ostatnie 10 wpisów
Nabycie 20 mln akcji po 5gr przez Członka Zarządu

Cytat:
Zarząd Centuria Group S.A. z siedzibą w Warszawie _"Emitent", "Spółka"_, informuje, iż na podstawie zawiadomienia z dnia 15 grudnia 2017 roku, sporządzonego zgodnie z art. 19 ust. 1 Rozporządzenia Wykonawczego Komisji _UE_ nr 596/2014, przez Iwonę Rogowską, tj. osobę pełniącą funkcję Członka Zarządu Emitenta, Spółka powzięła informację o nabyciu przez Iwonę Rogowską dnia 15 grudnia 2017 roku 20.000.000 akcji na okaziciela serii E Emitenta.
Transakcji dokonano poza systemem obrotu.

Pani Iwona Rogowska pełni funkcję Członka Zarządu w strukturze organizacyjnej Emitenta, dzięki której posiada dostęp do informacji poufnych Emitenta.


biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

Czy mógłby ktoś bardziej ogarnięty powiedzieć, jak zmieni się bilans firmy po podpisaniu umowy sprzedaży za kwotę 14 mln?

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

Obecna kapitalizacja rynkowa Velto to 9 mln zł.

ZWIĘZŁA CHARAKTERYSTYKA ISTOTNYCH DOKONAŃ

Cytat:
W trzecim kwartale roku 2016 spółka Presto S.A. bez problemów prowadziła swą standardową działalność operacyjną, a więc produkcję systemów kominowych oraz urządzeń wykorzystywanych przy budowie kominów.

Presto prowadzi również nowy program motywacyjny dla handlowców mający na celu promowanie marki Presto i zwiększenie sprzedaży zestawów kominowych.

Środki pieniężne na koniec okresu w trzecim kwartale 2016 r. wynoszą ok. 1,9 mln zł.
Zysk całej grupy za III kwartał 2016 narastająco to 146 tys zł. Ogólny cash-flow jest dodatni.

Spółka zależna od Emitenta Presto Technologie sp. z o.o. złożyła również wniosek o dofinansowanie z Unii Europejskiej projektu związanego z przeprowadzeniem prac w celu opracowania bloczków keramzytowych z innowacyjnym wypełnieniem izolacyjnym.


biznes.pap.pl/pl/news/ebi/info...(49-2016)-raport-kwartalny-za-trzeci-kwartal-2016-roku

Co myślicie o spółce?

Zastanawiam się nad działalnością gospodarczą. Jak wygląda sytuacja w przypadku przeniesienia papierów z konta osobistego na konto firmowe? Mógłby ktoś wytłumaczyć ten zabieg księgowy krok po kroku? Będę bardzo wdzięczny.

A co z wezwaniem Think

Podobno Vectra chciała ogłosić po 5,41 zł/akcję

Podsumowując, wyniki są lepsze niż można było oczekiwać. Obecne spadki nałezy wykorzystać do akumulacji. Takie moje zdanie king

Co dalej z tą spółką ? Kiedy zacznie wypłacać dywidendę i wróci na parkiet ?

Czy ktoś byłby może zainteresowany nabyciem drobnego pakietu na umowę c-p?

Nie napisałem, że to jest łatwo tylko że niektórzy właśnie zarabiają na groszowych akcjach wyczekując odpowiedni moment i w krótkim okresie czasu wyciągają do 500% inwestując nie koniecznie duże kwoty ale zysk jest odczuwalny i da się z tego utrzymać. A więc pozostawiłbym wybór inwestorom w jakie spółki chcą inwestować pozostawiając spółki groszowe na GPW. Bo sam resplit sprawy nie rozwiąże, muszą być zmiany fundamentalne w samej spółce. Niektóre spółki musiały robić 3 scalenia, żeby cena była powyżej 50gr pomijając tu kwestie utraty kapitału z nimi związaną.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcą w kwestii pojedynczej ceny za akcję. Na miejscu prezesa nie ingerowałbym się w to. A nawet zabroniłbym scalenie akcji. Jeżeli zarządu zależy na tym, żeby akcję były notowane na rynku to niech bez resplitów spróbuje podnieść cenę. Sporo inwestorów tylko i interesuje się walorami, na których można zyskać, a ryzyko straty minimalne, mam tu na myśli spółki groszowe.

Czy ktoś mógłby skomentować wyniki za 3Q

Wyglądają na przyzwoite

Cytat:
W III kwartale 2015 roku Grupa Kapitałowa Molmedica zanotowała skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 462 tys. zł, na które składały się przychody z wynajmu powierzchni handlowych osiągnięte przez park handlowy w Łomiankach i Rudzie Śląskiej. Wynik na działalności operacyjnej Grupy Kapitałowej wyniósł w III kwartale 2015 roku 327 tys. zł, a wynik netto Grupy 364 tys. zł. Decydujący wpływ na wyniki osiągnięte przez Grupę kapitałową Molmedica miały postęp komercjalizacji posiadanych przez spółki zależne obiektów handlowych oraz prowadzone postępowanie upadłościowej jednostki dominującej oraz spółki zależnej Mostostal Wrocław Quantum Ruda Park Sp. z o.o. SKA.


gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/com...

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 13 października 2010
Ostatnia wizyta: 14 marca 2019 10:22:14
Liczba wpisów: 89
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,539 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d