pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

19r20

19r20

Ostatnie 10 wpisów
czy pamięta ktoś dokładny termin zapadalności obligacji serii I?

Z jednej strony tak a z drugiej po raz pierwszy przy ich emisjach odbyło się bez ogromnej redukcji. Okres wakacyjny czy nasycenie?

kolejne odsetki zapłacone

ja poniosłem dużą stratę na EKA
oprócz tego na razie wszystko pod kontrolą ale już nie inwestuje w małe firmy które kupowałem na początku (na początku oprocentowanie rzędu 11,5-10% było ok ;)) tylko w wypłacalne - Best, Kruk, Rokita

redukcja około 83% więc bardzo duża
tak się zastanawiam - spółka z 1 str płaci dużą dywidendę a z 2 str ciągle się zadłuża obligacjami, gdzie tu logika

Jak wygląda redukcja ostatniej transzy obligacji? Nie widzę żadnych informacji o tym

jakiś czas temu na GPW debiutowała spółka PBO Anioła podobna branża ;)

projekt uchwały walnego planowanego na dzień 20 kwietnia 2016

Zwyczajne Walne Zgromadzenie PCC Rokita SA, ustala:
1. Dzień dywidendy/dzień nabycia praw do dywidendy na dzień 28 kwietnia 2016r.
2. Termin wypłaty dywidendy na dzień 13 maja 2016r.

potwierdzam wpływ odsetek serii I
ponownie przelewu dokonał VENTUS Asset Management, obligacje nie są nadal notowane na Catalyst

Zarząd i rada nadzorcza giełdowej spółki PCC Rokita rekomendują wypłacenie zysku swoim akcjonariuszom kolejny rok z rzędu.

17 marca br. zarząd i rada nadzorcza spółki podjęły stosowne uchwały i jednomyślnie zarekomendowały przeznaczenie 100 proc. zysku netto za 2015 rok na dywidendę.

Jeśli rekomendacje obu organów spółki spotkają się finalnie z aprobatą walnego zgromadzenia, środki zostaną wypłacone akcjonariuszom proporcjonalnie do ilości posiadanych akcji, czyli w wysokości 4,48 zł na jedną akcję.

W zeszłym roku dywidenda była wypłacona w maju.

potwierdzam i dziękuję :)

jaki jest powód że obligacje z ostatniej emisji (seria I) nie są nadal notowane na Catalyst? problemy z zabezpieczeniem? już ponad 6 miesięcy od emisji z tego co pamiętam

najsmutniejsze jest to że nikt nic nie odzyska
polska państwem prawa

nie przesadzajmy indywidualni kupili tylko 3% zamiast oferowanych 15% akcji
dyskonto musiał dać bardzo duże 25%
no i nie sprzedał 27 mln a 20 mln akcji

debiut będzie na plusie to forumowicze będą płakali :)

czy macie już kupon na koncie?

uplasowanie prawie całej emisji to bardzo dobra informacja pozwoli to spłacić wszystkie dotychczasowe nienotowane emisje obligacji

no i po podaniu kwoty na marketing rynek reaguje negatywnie
moim zdaniem globalna reklama = większe prawdopodobieństwo sprzedania tych kilku milionów kopii

dzięki bogu udało mi się uciec z tych obligacji a miałem 2 serie
strata bardzo boli ale lekcja dla mnie jest jedna nigdy więcej Leonidas Capital

...stan niewypłacalności e-Kancelaria ma charakter trwały...
brzmi znajomo?

obawiam się że oni już nie mają jakich wierzytelności sprzedać
najlepsze pakiety sprzedali tanio w zeszłym roku i wykupili 2 emisje obligacji a teraz starych i przeterminowanych nikt nie kupi...
niby nadzieja/agonia się przedłuża ale teraz to już naprawdę koniec

Ta firma nie ma majątku i w tym jest problem

@ black_srt na giełdzie trzeba być przygotowanym na wszystko
Teraz 40 za zainwestowane 100 wydaje się porażką ale nie daj Boże nie wykupia 1014 to ceny spadną do 20
Też mam wtopiony kapitał niestety

czy dzis nie przypada data wykupu PCR1014?

nie musisz mieć u nich konta

w tym raporcie nie ma nic o eka

szczerze mówiąc w ogóle nie rozumiem twojego toku rozumowania ale mniejsza z tym
eka0515 i ekk 1215 to jakiś ewenement pośród innych emisji nie chce mi się sprawdzać dlaczego - pewnie objęło go bardzo mało osób, może prezes eka bo one też obejmował jakieś emisje
eka1215 możesz kupić po 50,90
więc skoro eka to kura znosząca złote jaja to chyba warto! 50% zysku na ulicy nie leży, można wziąć pod to roczną chwilówkę i tak się bardzo opłaci!

nadzieja inwestora umiera ostatnia
niech każdy sobie odpowie na co ta firma i na co liczyła od roku wiedząc że mają do wykupu obligacje za 8 mln jeszcze w tym roku i nie robiąc nic aby tą kasę pozyskać /oprócz ostatniej bezsensownej oferty z góry skazanej na porażkę typu kup pan odemnie za 100 (oferta pierwotna) jak mogę kupić to samo za 50 (na rynku)/

rolki żadnej nie będzie są 2 opcje:
1) niewykupienie całości eka1014 - bo kasy nie mają na tyle
2) sprzedaż pakietów wierzytelności i wtedy wykupią
o innych emisjach lepiej teraz nie wspominać

było już kilka razy tłumaczone że wskaźnik Altmana nie stosuje się do spółek finansowych

magiczna "gruba ryba" zawsze pojawia się aby przykryć strach "planktonu"
a gdzie te skupowanie obligacji z rynku z 25% dyskontem, starczyło zapału tylko na 41 sztuk?

czekam na info o sukcesie obecnej emisji obligacji!

a jakiej odpowiedzi sie spodziewałeś od dystrybutora? oj nie, nikt nie chce kupowac, wydłużamy zapisy może ktos sie jeszcze zgłosi?
jak było na forum napisane "zebranie 3 mln złotych to nie problem!"

gdyby ta eka była taką świetną firmą czy ludzie sprzedawaliby obligacje z 30% stratą? chodzi o serie od 1115 Każdy sam musi odpowiedzieć sobie na to pytanie...
zysk 40% w skali roku!

jaki to ma związek z eka?

na dzisiejszej sesji ktoś grał pod dobre wyniki - jutro wszyscy się dowiemy na czym stoimy...

przecież oni skupili 42 szt obligacji co to za ilość przy milionowych emisjach? mnie akurat w tym zakresie nie pojawia się "kolejny znak zapytania"

pozyskanie kilku milionów z rynku to nie problem dla tak doświadczonego gracza? myślę że większość obligatariuszy właśnie co do tego ma wątpliwości - zobaczymy jak ich najnowsza emisja się uplasuje....

czyli parametry całkowicie standardowe co przy obecnych wycenach może nie wszystkich zachęcić
spółka w ogóle wydaje komunikaty i działa jakby nic złego się nie działo

i wszystko byłoby super gdyby nie te cholerne obligacje do wykupu/rolowania

to dyskusja o akcjach a nie obligacjach
wzrosty przy 0 obrotach

wy tu gadu gady i gdybania co zrobić z pensją Prezesa a od kilku dni małe ożywienie i pojawili się kupujący szczególnie na serii EKA0215 i częściowo EKA1115

wiadomo że każdy czeka na raport 1.09 ale przynajmniej coś się dzieje

ok znaki znakami ale potrzebuje trochę gotówki :)
czy w tabeli ofert mogą być "pozorne" zlecenia kupna wystawione przez no właśnie kogo żeby coś było a rzeczywiście ich nie ma?

mam pytanie próbuję sprzedać kilka sztuk obligacji, jest zlecenie kupna po danej cenie, przy składaniu zlecenia dostaję komunikat "Odrzucenie zlecenia przez giełdę. Zamknięcie zlecenia w wyniku odrzucenia."
co to oznacza bo pierwszy raz się z tym spotykam?

co uważasz za słowo gruby? Prezes w czacie mówił że nie ma żadnych informacji o inwestorach instytucjonalnych
osoba fizyczna z obligami za 50tys to już gruby?

czy ta spółka BTFG Audit to jakiś wiarygodny audytor?

Wiadomo kiedy pda zamienia sie na akcje?

jest to lekko pozytywny sygnał ale najważniejsze wg mnie jest aby spółka generowała zyski, pokażą zyski będzie dobrze
spółka nie ma obecnie kasy na wykupienie obligacji i ciekawe czy ma pomysł skąd tą kasę wziąć
MEW?!

debiut umiarkowany +1%, spółka jest sporo tańsza od gigantów w branży więc perspektywa wzrostu jest spora

Hm nie mają kasy i zawierają kolejną umowę na zarządzanie zamiast nabyć i mieć całą kasę dla siebie? Ciekawe ile procent z tego mają?

Wydaje mi się że rynek poczeka na kolejne raporty kwartalne Pytanie czy będzie zysk czy nadal nie

Jest to malutka spółka i tu upatruje potencjalne ryzyko Paged ma 49 procent reszta 1 osoba fizyczna

Zapisy złożyło ponad 700 indywidualnych i 240 instytucjonalnych bardzi duża redukcja jak na obecny rynek ipo Debiut jeszcze w czerwcu.

ostatnio słyszałem o emisji firmy
-IVOPOL Sp. Z o. o. WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RENT A CAR DIRECT

ciekawe do mnie prezes nie dzwonił a kupowałem obligacje na rynku pierwotnym

obligacje wykupione bez problemu i w terminie
to były moje pierwsze obligacje :)

eka jeszcze w zeszłym roku skupowała swoje obligacje i to ją uwiarygodniało

"Jest więcej ludzi sprzedających niż kupujących to ceny muszą spaść."

no dokładnie na tym polega właśnie gra giełdowa

w tym tygodniu przypada wykup ich obligacji - pierwsza seria notowana na catalyst, ciekawe jak sobie z tym poradzą

Firma dobrze znana z rynku Catalyst przeprowadza IPO
W 2013 roku grupa miała przychody na poziomie 1,1 mld zł. Zysk operacyjny wyniósł 77,2 mln zł, a zysk z działalności kontynuowanej 58,3 mln zł. Od 2006 roku PCC Rokita wypłaca 100 proc. zysku w formie dywidendy.
zapisy w BDM w dniach 5-9.06

ja czekam na efekty ich pracy bo zakupy to jedno a wyniki to drugie a tych brak!

oprocentowanie całkowicie nieatrakcyjne ale papiery bardzo bezpieczne

to prawda do tej pory nigdy nie było problemów z odsetkami a bardzo dużo serii ich obligacji jest na rynku
jak prezes straci to pół biedy, jak my to gorzej ;)

skupują wierzytelności ale w wynikach tego nie widać :(

tak dokładnie, pisałem to przed komunikatem bo strasznie długo ten proces w przypadku obligacji WDB trwa (6 miesięcy?)
jak teraz faktycznie wprowadzą to wszystko w porządku :)

co ty tak naganiasz na tą spółkę?
nie czytałem raportu ale mają jakąś gotówkę na koncie?

IDMSA :)
polskie drukarki 3D kto by pomyślał jeszcze rok temu

to są kpiny z tym mBankiem z tego powodu odpuszczam tą emisję

w końcu...

Zarząd spółki WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. informuje, iż w dniu 21 marca 2014r. Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął uchwałę nr 356/2014 w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na Catalyst 20.000 (dwadzieścia tysięcy) obligacji na okaziciela serii A spółki WDB BROKERZY UBEZPIECZENIOWI S.A., o wartości nominalnej 100 zł (sto złotych) każda.

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż podjął działania mające na celu wyznaczenie pierwszego dnia notowania przedmiotowych papierów wartościowych na Catalyst.

mam pytanie bo mam trochę obligacji WDB0915
z jakiego powodu nie są one notowane na Catalyst tylko na OTC Market a tym samym nie są one widoczne na rachunku maklerkim?

mam pytanie bo nie potrafię tego nigdzie znaleźć jaki są terminy PD odsetek i daty wypłaty kuponu dla EKA1115?

oprócz tych niewątpliwie pozytywnych informacji o funduszach nikt nie zauważył operacji prezesa i viceprezesa? kupili po 28000 akcji po 30 zł szt (opcje menedżerskie) i tego samego dnia sprzedali 20000 z tych akcji po cenie rynkowej 63,75
świetny interes czyż nie - zarobek na rękę 675000 w jeden dzień

dziś największe tąpnięcie na kursie MAG w historii
czy wpływ na to miała najnowsza rekomendacja BZWBK - 64,1 trzymaj?
z informacji ze spółki nic nie wypłynęło co by uzasadniało tą wyprzedaż akcji

dziwna sytuacja z tą firmą czy ktoś ma wątpliwości że dom maklerski przy IPO ma znaczenie?

zawsze można się obrazić na rynek gdy ktoś nie wykupi ale nikt nikogo nie zmusza. Kto kazał kupować Ganty? jest mnóstwo bezpieczniejszych obligacji na rynku a że niżej oprocentowanych to inna sprawa

żadne informacje ze spółki nie wyszły ale może ma to związek z ekspansją i umowami z wielkimi sieciami? w ostatnim czasie ich wyroby pojawiły się w Kauflandzie, Tesco itd

sam jakiś czas temu kupiłem tego ETF-a i szczerze mówiąc jestem niezadowolony

najbardziej denerwuje mnie dywidenda której nie ma

jak to jest firmy wypłacają dywidendę, wiadomo że spółki z WIG20 wypłacają jest najwięcej i gdzie ona jest bo na pewno nie odwzorowana w kursie?

jak dla mnie to porażka

z tego co widzę uplasowali tylko 1/3 oferty a cene i tak musieli zredukować do 200 PLN ciekawie może być

zresztą patrzyłem dziś na inne notowane obligacje i wszystkie są grubo powyżej 100 ale ostatnio trochę pospadały
do tej pory wszystkie odsetki płatne w terminie, wykupy obligacji często przed terminem więc spokojnie

sam mam te obligacje i widziałem że max cena była 104 i zdziwiłem się na obecną cenę ale śledzę komunikaty i nie widzę niczego podejrzanego

Benefit rozpoczyna inwestycje związaną z otwarciem do 5 klubów fitness całkowicie nowej sieci

Na podstawie tej umowy:
1) Spółka wesprze działalność inwestycyjną nowa zawiązanej spółki poprzez objęcie akcji nowej emisji o wartości do 2 500 000,00 złotych, udzielenie pożyczek, poręczeń oraz dzierżawę sprzętu o łącznej wartości do 20 000 000,00 złotych,
2) Wspólnicy nowej spółki Pan Tomasz Wiśniewski i Pani Paulina Maciejewska-Kończyło zapewnią finansowanie na poziomie do 5 000 000 złotych, poprzez objęcie akcji nowej emisji o wartości do 2 500 000 złotych oraz udzielenie pożyczek o wartości do 2 500 000,00 złotych.

Środki zainwestowane przez strony umowy w formie objęcia akcji, pożyczek, umów dzierżaw sprzętu i poręczeń posłużą nowo powołanej spółce do otwarcia 5 klubów fitness nowej sieci. Pierwszy klub powinien zostać otwarty do końca kwietnia 2014 roku a kolejne w odstępach co najmniej 6 miesięcznych. Umowa inwestycyjna zakłada ścisłą współpracę stron do końca 2019 roku.

a ponad to odkupują od obecnych właścicieli kluby sieci Fitness Academy we Wrocławiu, Krakowie oraz Katowicach za:
1) Cena sprzedaży wszystkich posiadanych akcji wyniesie 9 000 000,00 złotych i będzie płatna w następujących ratach: 4 500 000,00 złotych w terminie do 5 lipca 2013 roku, 2 250 000,00 złotych do dnia 31 lipca 2013 roku oraz 2 250 000,00 złotych do dnia 31 sierpnia 2013 roku,
2) Umowa przewiduje dodatkowe wynagrodzenie nie wyższe niż 17 900 000,00 złotych pod warunkiem uzyskania przez Fitness Academy odpowiednio wysokiego zysku brutto za okres 2013 – 2015. W przypadku uzyskaniu wyników niższych dodatkowe wynagrodzenie będzie odpowiednio zmniejszone, a w przypadku wypracowania zysku brutto poniżej wartości wskazanej w umowie dodatkowe wynagrodzenie nie przysługuje,
3) Dodatkowe wynagrodzenie będzie wypłacane (o ile zajdą przesłanki określone w umowie) po zakończeniu lat obrotowych 2013, 2014 i 2015,
4) Przejście własności akcji nastąpi z dniem 1 kwietnia 2014 roku.

BOŚ jest jednym z DM oferujących akcje więc wiadomo że chce aby oferta zakończyła się powodzeniem

nie będę dokładnie sprawdzał ale z tego co śledzę tą spółkę to obroty na debiucie były 2 w kolejności najwyższych

CZT zebrała w IPO 19 M PLM tu 112 M PLN więc porównaj sobie co i jak

debiut na +3,62 % nie najgorzej ale teraz kurs krąży koło ceny emisyjnej przy zerowych obrotach /a to dziwne bo często debiuty są przy bardzo dużych dla danej spółki obrotach/

cóż pracownicy którzy od 8 będą mogli obracać swoimi akcjami dostali nieźle po kieszeni
otrzymali coś warte 129 pln (czy jakoś podobnie) a wciągu 2 lat ich kasa stopniała o 50%

zawsze to lepiej niż SADOVAYA :)

ujawnił się pierwszy duży gracz
Aviva OFE 980.000 sztuk akcji, stanowiących 8,64 % kapitału zakładowego

denerwująca sprawa jest z zapisami można to zrobić tylko jak się ma rachunek w BH lub DI BRE, nie ma opcji deponowania

również będę śledził z powodu ceny
oby sytuacja na rynku była sprzyjajżca

moim zdaniem oferent dużo mówi o samej spółce (ktoś ich przecież wybrał) kojarzy mi się to z IDM SA i ich ofertami

po wystąpieniu szefa Fedu czasy nastały niepewne
z drugiej strony banki to generalnie dobra inwestycja
w jaki sposób będzie "ustalony" kurs na rynku skoro teraz sprzedają po 45 a akcje na giełdzie są po 90?

a co powiecie na piątkowe notowanie i spadek o 11%?
odbicie od 12 pln niewiarygodnie mocne bez żadnych przesłanek ku temu

widać kolejne przełożenie terminu

Trzeci bank pod względem aktywów na naszym kontynencie BNP Paribas (1,96 bln euro) chce zebrać z rynku ponad 300 mln

Harmonogram SPO oferty publicznej

20 czerwca - rozpoczęcie budowania księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych.
21 czerwca - rozpoczęcie przyjmowania zapisów od inwestorów indywidualnych.
26 czerwca do godziny 23:59 - zakończenie przyjmowania zapisów od inwestorów indywidualnych.
27 czerwca - zakończenie budowania księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Ustalenie ostatecznej liczby akcji oferowanych, ostatecznej liczby akcji oferowanych poszczególnym kategoriom inwestorów oraz ceny akcji oferowanych.
27 czerwca lub około tej daty - opublikowanie ceny akcji oferowanych, ostatecznej liczby akcji oferowanych oraz liczby akcji oferowanych poszczególnym kategoriom inwestorów.
od 28 czerwca do 1 lipca - przyjmowanie zapisów od inwestorów instytucjonalnych.
2 lipca - ewentualne zapisy składane przez gwarantów oferty w wykonaniu zobowiązań wynikających z umowy o gwarantowanie oferty. Przydział akcji.
Do 9 lipca - zapisanie PDA na rachunkach papierów wartościowych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.
10 lipca lub około tej daty - pierwszy dzień notowania PDA na GPW

do tej pory pamiętam że BOŚ i Benefit przeprowadzali taką operację i było to z korzyścią dla ich kursu

jakieś doświadczenia i przemyślenia w tym zakresie?

masz rację mój błąd, moim zdaniem lepszy dla kursu jest większy przydział dla instytucji niż odwrotnie

przed nami kolejny debiut tym razem prowadzony przez egzotyczny jak dla mnie dom maklerski NWAI

Emitent OT Logistics SA

Liczba akcji 150.000 - 250.000 akcji serii B i do 204.426 Akcji Serii A
Sprzedający I Fundusz Mistral SA, NPN II S.a r.l.
Cena emisyjna do ustalenia (podana ma być dzisiaj)

Zapisy
19 - 24 czerwca 2013r. w Transzy Detalicznej
25 - 27 czerwca 2013r. w Transzy Instytucjonalnej

Podanie do publicznej wiadomości ceny emisyjnej i ceny sprzedaży do 25 czerwca 2013r.
Przydział akcji 28 czerwca 2013r.

Grupa logistyczna OT Logistics planuje pozyskać około 50 mln zł poprzez emisję nowych akcji w ramach oferty publicznej. W ofercie część posiadanych akcji planują sprzedać również dotychczasowi akcjonariusze spółki - podała spółka w prospekcie emisyjnym.

Opublikowany we wtorek prospekt dotyczy oferty publicznej od 150.000 do 250.000 akcji nowej emisji oferowanych przez spółkę, oraz do 204.426 akcji oferowanych przez dotychczasowych głównych akcjonariuszy.

OT Logistics, dawniej Odratrans, to grupa transportowa skupiona wokół obszarów logistyki, transportu śródlądowego i spedycji.

W 2012 roku spółka wypracowana 25,4 mln zł zysku netto, 40,2 mln zł zysku operacyjnego oraz 466,8 mln zł przychodów. Rok wcześniej zysk netto spółki wyniósł 27,7 mln zł, zysk operacyjny 48,3 mln zł a przychody 442,2 mln zł. Spółka podała, że wyniki za 2011 rok były podwyższone przez zdarzenia jednorazowe, głównie przeszacowanie wartości nieruchomości.

W strukturze przychodów grupy w 2012 roku największy, prawie 42-proc. udział miały usługi transportowe. Drugim największym źródłem przychodów była spedycja, która odpowiadała za 40,7 proc. sprzedaży, a trzecim usługi portowe, z 11,3-proc. udziałem.

Na koniec 2012 roku zadłużenie netto grupy wyniosło 117,3 mln zł, a wskaźnik długu netto do zysku EBITDA osiągnął wartość 1,77 wobec 1,57 rok wcześniej.

oni przed emisją ustalili ile dają dla indywidualnych a ile dla instytucjonalnych co uważam za dobrą rzecz
najgorzej jak to jest płynne planujemy przydzielenie około 20% bo to nic nie znaczy

a przy tym IPO realna redukcja wynosiła 77,5% (biorąc pod uwagę cenę i redukcję) więc ciężko zarobić :(

debiut bardzo ładny prawie +12% szkoda że przez redukcje nie da się na tym zarobić

jutro

udało im się uplasować prawie całą ofertę przy zmniejszonej cenie z 16 na 8 PLN
debiut za 2 tygodnie

mam następujące pytanie
miałem 50 sztuk obligacji firmy x
złożyłem 5 dni temu zlecenie na sprzedaż po cenie 103
było to dzień po ustaleniu prawa do odsetek
zlecenie jest ważne do 21.06
na razie sprzedałem 20 szt obligacji

jeśli w tym tygodniu ma zostać wypłacona dywidenda to czy ja ją otrzymam za wszystkie obligacje / tylko te które jeszcze mam na rachunku tj 30 szt czy też dywidenda "czeka" na wygaśnięcie/zrealizowanie zlecenia?

spółka mała ale te obligacje są zabezpieczone hipoteką co przy oprocentowaniu stałym 11,5 uważam za dobry interes
na Catalyst można je upłynnić więc spokojnie i oby tak dalej

dziś oprócz uchwalenia dywidendy zgodnie z zapowiedziami spółka informuje, iż w dniu 11 czerwca 2013 r. Rada Nadzorcza Spółki - w związku z realizacją postanowień Uchwały nr 6/2010r. Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki z dnia 24 listopada 2010 roku oraz uchwały 7/2010r. Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki z dnia 24 listopada 2010 na podstawie których został uchwalony w Spółce Program Motywacyjny oraz zostały wyemitowane warranty subskrypcyjne serii A, B i C oraz Regulaminu Programu Motywacyjnego, potwierdziła spełnienie kryteriów do przydziału 55 000 warrantów serii B osobom uprawnionym, uprawniających ich posiadaczy do objęcia akcji zwykłych na okaziciela serii C Spółki.

55000 warrantów * 250 PLN = 13.750.000 PLN (rozdane za darmo pracownikom)

spółka zajmuje się i leasingiem i handlem używanymi samolotami

co mnie zastanawia w tym i przyszłym roku kończą się im umowy na leasing 8 samolotów to połowa a dotyczy to większych maszyn - co z nowymi umowami?

ponadto w tym roku nie sprzedali żadnej maszyny

dochody r/r bardzo duży spadek przy prognozach na koniec roku porównywalnych z rekordowym zeszłym rokiem

spółka zagraniczna co moim zdaniem zwiększa ryzyko /komunikacja, raporty, prognozy.../

spółki o powiedzmy podobnej działalności Avia SG, KDM Shipping po debiucie mocno traciły

osobiście myślę podobnie jak majama
co do zaufania do IDM to kurs z 2 PLN na 15 gr i przepychanki o kolejne emisje dla własnych pracowników

mam wyrobione zdanie

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 7 czerwca 2019 11:11:12
Liczba wpisów: 497
[0,13% wszystkich postów / 0,13 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,755 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +160,17% +32 033,61 zł 52 033,61 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d