Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

19r20

19r20

Ostatnie 10 wpisów
czy pamięta ktoś dokładny termin zapadalności obligacji serii I?

Z jednej strony tak a z drugiej po raz pierwszy przy ich emisjach odbyło się bez ogromnej redukcji. Okres wakacyjny czy nasycenie?

kolejne odsetki zapłacone

ja poniosłem dużą stratę na EKA
oprócz tego na razie wszystko pod kontrolą ale już nie inwestuje w małe firmy które kupowałem na początku (na początku oprocentowanie rzędu 11,5-10% było ok ;)) tylko w wypłacalne - Best, Kruk, Rokita

redukcja około 83% więc bardzo duża
tak się zastanawiam - spółka z 1 str płaci dużą dywidendę a z 2 str ciągle się zadłuża obligacjami, gdzie tu logika

Jak wygląda redukcja ostatniej transzy obligacji? Nie widzę żadnych informacji o tym

jakiś czas temu na GPW debiutowała spółka PBO Anioła podobna branża ;)

projekt uchwały walnego planowanego na dzień 20 kwietnia 2016

Zwyczajne Walne Zgromadzenie PCC Rokita SA, ustala:
1. Dzień dywidendy/dzień nabycia praw do dywidendy na dzień 28 kwietnia 2016r.
2. Termin wypłaty dywidendy na dzień 13 maja 2016r.

potwierdzam wpływ odsetek serii I
ponownie przelewu dokonał VENTUS Asset Management, obligacje nie są nadal notowane na Catalyst

Zarząd i rada nadzorcza giełdowej spółki PCC Rokita rekomendują wypłacenie zysku swoim akcjonariuszom kolejny rok z rzędu.

17 marca br. zarząd i rada nadzorcza spółki podjęły stosowne uchwały i jednomyślnie zarekomendowały przeznaczenie 100 proc. zysku netto za 2015 rok na dywidendę.

Jeśli rekomendacje obu organów spółki spotkają się finalnie z aprobatą walnego zgromadzenia, środki zostaną wypłacone akcjonariuszom proporcjonalnie do ilości posiadanych akcji, czyli w wysokości 4,48 zł na jedną akcję.

W zeszłym roku dywidenda była wypłacona w maju.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 13 lutego 2018 12:34:57
Liczba wpisów: 497
[0,16% wszystkich postów / 0,17 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,225 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d