pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kurkuma

Kurkuma

Ostatnie 10 wpisów
GO, wg mnie nie pójdzie po maxie co jest okazja w mojej opinii,
spółka wydała 911 operator który się świetnie sprzedał (łącznie 10mln sprzedażny z tej gry) gra jak widać ma bardzo długi ogon sprzedaży,
do tego mamy 2gi duży projekt 112 operator dość szybko (koniec kwietnia premiera gry a debiut na giełdzie polowa kwietnia wiec spekulacja pod to się włączy wg mnie)
do tego rustler pod koniec roku czyli kolejna gra duża

i mamy 2 nogę biznesu - wydawca (8 tytułów) -> gdzie mogą dać wg mnie lepsze warunki niż UG i PLW bo to jednak inny typ prezesa (jak się pozna cała 3) -> lepsze gry i lepsze premiery

jako wyróżnik zwrócicie uwagę że jako jedyny w grupie PLW ma 51% spółki on, a PLW jest mniejszościowym, wbrew pozorom to bardzo dużo mówi o "mentalności prezesa" wg mnie spółka w ciągu roku będzie warta 400-500mln zł, za rok sprawdzimy

mineły 3 miesiace, kurs troche wyzej i co sadzicie? Playway ma wyslac do klientów car mechanic simulator kody zniżkowe na drifta, ile byscie założyli konwersji? CMSa baza wynosi około 900k sprzedanych kopii to 1/3 kupi drifta? 300k? ktoś liczył ile to da zysku dla spółki bo mi wychodzi że spółka wraz z innymi produkcjami zrobi około 10mln zysku. (7 z drifta i 3 z reszty) daje to p/e 5 co wydaje sie tanio chyba ze nie dostrzegam ryzyk?

Dobrze widzę że premiera na androida meyhem wypadła słabo czy coś źle sprawdzam ?

kruk chce konsolidowac rynek

www.stockwatch.pl/przeglad-pra...

a vindexus rosnie 5%, chyba inwestorzy dobrze kombinuja,

czy jest cos jeszcze malego do kupienia poza nimi?

czy dobrze mi wychodzi ze porownujac do portfeli presco to vindexus jest wart 15-17zl?

dokladnie trwac wiecznie to nie bedzie, bo dywidenda bedzie i pewnie ktos ich kupi, wycena vs presco daje 15-17zl wiec kiedys jak to na malych spolkach bedzie skok...

dla rachunku maklerskiego sa nizsze gwarancje,
www.kdpw.pl/pl/uslugi/Document...

Inwestor otrzymuje 100 % wartości utraconych środków w przypadku, gdy ich
równowartość w złotych nie przekroczy 3 000 EURO (według kursu na dzień upadłości
domu maklerskiego).
Jeżeli wartość utraconych środków inwestora przekracza 3 000 EURO, inwestor otrzymuje
równowartość w złotych 3 000 EURO oraz 90% nadwyżki ponad tę kwotę. Jednakże górna
granica środków objętych systemem, w poszczególnych latach kształtuje się następująco:
a) do równowartości w złotych 15 000 EURO – jeśli upadłość nastąpiła w okresie
pomiędzy 1 stycznia 2006 roku a 31 grudnia 2006 roku,
b) do równowartości w złotych 19 000 EURO – jeśli upadłość nastąpiła pomiędzy 1
stycznia 2007 roku a 31 grudnia 2007 roku,
c) do równowartości w złotych 22 000 EURO – jeśli upadłość nastąpiła 1 stycznia 2008
roku lub później.
Do wyliczenia wysokości rekompensaty w złotych polskich przyjmuje się średni kurs NBP
zgodnie z tabelą kursową z dnia zaistnienia okoliczności stanowiącej podstawę do wypłat
rekompensat.

wiec jak bank upada lepiej szybko kupuj akcje bo gotowki nie zobaczysz.....

legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/...

zgodnie z tym rozporzadzeniem bedzie obowiazkowa wymiana kas, tylko niech ktos mi potwierdzi czy dobrze rozumiem ze oprocz tych sektorow to tez wszyscy z papierowa dwurolkowa kasa beda musieli to tez zrobic?

zgodnie z rozporzadzeniem:

legislacja.rcl.gov.pl/projekt/...

to nie

temat zapomniany patrzac po datach ostatnich wpisow,

czy na fali aktualnych zmian prawnych czasem ta spolka nie powinna dobrze zarobic?

www.wiadomoscihandlowe.pl/arty...

jesli maja byc kasy fiskalne wymienione w calej polsce a elzab ma 25% rynku to czasem skokowo nie zwieksza im sie zyski?

ktos cos wie wiecej o spolce? jakas anlizka wplywu?

Witam,
Szukam serwisu ktory ma fajny praktyczny wirtualny portfel, chce tam wirtualnie wplacic kase wplacac sprzedawac akcje ale potem chce historycznie w sprytny sposob analizowac transakcje (kontrybucja poszczegolnych papierów, maksymalny drowndown itp) cos ktos poleci?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 12 marca 2020 14:21:55
Liczba wpisów: 139
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,253 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,61% +30 321,53 zł 50 321,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d