pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bava

bava

Ostatnie 10 wpisów
i wszystko jasna skąd ta nawałnica
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...
Grupa Trakcja szacuje, że jej strata netto w I kwartale 2018 roku wyniosła 22,5 mln zł, strata brutto ze sprzedaży 8 mln zł, a przychody ze sprzedaży 205,1 mln zł - podała spółka w komunikacie.
Najważniejsze jednak chyba jest to zdanie: "Na prezentowane powyżej wstępne wyniki I kwartału 2018 roku miał również wpływ nadzwyczajny wzrost cen materiałów budownictwa infrastrukturalnego, usług podwykonawczych i kosztów płac"
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Dywidenda dziś kurs troszkę rozruszała, przydałoby się umocnienie Euro i większy spadek surowców,ale i tak blisko 10 ml zysku na trudnym rynku to całkiem przyzwoity wynik. Kapitalizacja spółki przy tym zysku 77 ml. Teraz jeszcze spłacić ostatnie raty układowe, odkupić akcję od banków i mamy interesująca spółkę do przejęcia.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Dlaczego kupujesz akcje w trendach spadkowych, przy ostatnich zawirowaniach takie spółki jak ostatnio kupowałeś - w trendach spadkowych PGE czy GETBACK mocno oberwały, z drugiej strony spółki w trendach wzrostowych jak PCC ROKITA czy DOM Development, lub Pozbud zakończyły ten trudny tydzień wynikiem od -1 do +2,5 . Czy nie lepiej kupować spółki w trendach wzrostowych o mocnej sile relatywnej.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Wirtualna rzeczywistość gasi światło

Cytat:
Zarząd i3D Spółka Akcyjna (Emitent) z siedzibą w Gliwicach, niniejszym informuje o złożeniu przez Zarząd Emitenta w dniu 06.02.2018r. w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych wniosku o ogłoszenie upadłości Spółki w związku z pogarszającą się sytuacją finansową Spółki.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Kurs spółki śledziłem praktycznie od początku, zapowiadało się nieźle, realizowali ciekawe i ambitne projekty, ale od przetargu z Wieliczką zaczęła się równia pochyła, późnej było już tylko gorzej.

Kod:
Dodano cytat i podmieniono link na rodzimy
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Prezes Torpolu już parę miesięcy temu ostrzegał że z marżami na nowych kontraktach może być różnie,a koszty materiałów też będą rosły jak i wynagrodzeń, mimo to inwestorzy wyrywali sobie akcje z rąk, Torpol, Zue, Trakcja były na maxach, ale jak widać otrzeźwienie w końcu przyszło
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Jak ktoś brał akcje w ofercie po 12 zł ma prawo być lekko wnerwionym, ja tak jak wielu obserwuję bo w długim terminie przy spełnieniu paru warunków to może być interesująca spółka, Nestmedic pokazał psikusa wszystkim którzy chcieli w krótkim terminie szybko i łatwo zarobić,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Jeżeli coś ze spółki będzie to na efekty trzeba będzie jeszcze dłużej poczekać, Spółka odwołała prognozy.Oczekiwania co do spółki jak na tym etapie działalności były chyba zbyt duże. Inna sprawa że powoli przekłuwany jest biotechnologiczny balon na wielu spółkach i wiara inwestorów w super produkty.

Dziwne jest też to że akurat dziś stały na minimach dość duże jak na spółkę zlecenia sprzedaży.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Obecna kapitalizacja to 54 mln, powoli zbliżamy się chyba do paniki i oczyszczenia atmosfery, przydałoby się wtedy jakieś pozytywne info, z drugiej strony może 54 to też dużo bo wycena obejmuje już jakieś zyski, jak podchodzić do wyceny w takich firmach na wczesnym etapie rozwoju ?
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Spadek jest zastanawiający, ale insiderzy przecież mają lock up 1 rok,dla mnie to raczej efekt kuli śnieżnej, tną straty ci co liczyli na szybki zysk i brali po 15-17,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Też pamiętam tą wypowiedź prezesa że II kwartał ma być dobry, rekomendacje tez były pozytywne, tyle że od tamtej wypowiedzi czyli końca maja marża znów spadała. Czytałem dziś wypowiedź Prezesa który mówił że otoczenie rynkowe dla spółki jest obecnie bardzo niestabilne i trudno coś wyrokować.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Reakcja była mocno negatywna, choć wyniki nie wydają się aż tak złe, biorąc pod uwagę obecnie słabsze otoczenie czynników wpływających na spółkę, zaważyły chyba bardziej słabe jeszcze perspektywy na 3 kwartał,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Widzę że mocno stawiałeś na Alumetal, który rozczarował wstępnymi wynikami za II kwartał i zapowiedzią słabych wyników za 3 kwartał. Przyznam że też był moim cichym faworytem zwłaszcza że prezes zapowiadał poprawę wyników. Reakcja kursu przynajmniej dla mnie była lekko szokująca. Jakie jest twoje zdania o spółce po wstępnych wynikach. Nadal mocno w nią wierzysz.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Mamy już raport Gekoplast za 1 kwartał 2017, może teraz będzie szansa na analizę
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Dawno nie było tu żadnej analizy , spółka zapomniana ale czy słusznie. Czy jest szansa na analizę raportu po 2016r.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Możesz rozwinąć myśl o PBKM obserwuję spółkę i jak dla mnie działa na mocno rozwojowym rynku + dywidenda + niska wycena
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Można prosić o omówienie raportu za 2016r.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Wynik Atremu w 2016 były fatalne a i portfel zleceń na 2017r. na razie wygląda mizernie cyt z raportu: Obecnie w portfelu kontraktów Grupy znajdują się zadania o łącznej wartości wynoszącej prawie 57mln zł. Przed rokiem łączna wartość portfela zamówień Grupy wynosiła około 97 mln. Także do trwałej poprawy wyników droga daleka, z drugiej strony w ostatnich paru latach grupa Atrem miała max 2 mln zysku netto w roku także ta spółka to nie jest niestety jakaś zakurzona perła, no ale w hossie nie taki kwiatki rosną, fundamentalnie ja bym w tą spółkę przynajmniej na razie nie wszedł, podobną spółka jest Tesgas, też słaby rok i nadzieje że ten będzie lepszy,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

www.newconnect.pl/?page=inform...

spółka zaliczona do NC ALERT , od 3 kwietnia trafia do systemu kursu jednolitego,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

technicznie famur wygląda ok, jednakże wyniki mają być słabsze w tym roku, fundamentalnie z tej stajni warto przyjrzeć się MSZ, przed nami parę kwartałów poprawy wyników, spółka niezadłużona, z dywidendą i perspektywą sprzedaży nieruchomości
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Odnośnie TLV na jaki target price czekasz
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Wiem że masz Getin w portfelu, korekta chyba się zaczyna i na pewno nie ominie banków, można prosić o techniczne spojrzenie na walor,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Mam pytanie odnośnie Teliani, wejście w spółkę tylko z uwagi na technikę czy też widzisz jakieś uzasadnienie fundamentalne, trochę mnie odstrasza od tej spółki to co z nią się działo po debiucie oraz bardzo lakoniczne raporty.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

obstawiam UNIFIED,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Jakie ma Pan zapatrywanie na OBL po fatalnym tygodniu w którym stracił blisko 15 %. Można prosić o aktualizację wykresu.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Airway Medix zamierza podpisać list intencyjny ws. CSS w III kw. '16 (wywiad)
Airway Medix jest w bardzo zaawansowanym procesie due diligence z jednym z "liderów rynkowych" i zamierza podpisać list intencyjny na technologię CSS w najbliższych dwóch miesiącach - poinformowała PAP Anna Aranowska-Bablok, członek zarządu spółki.

"Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów z czterema liderami rynkowymi, z czego z jednym z nich jesteśmy w bardzo zaawansowanym procesie due diligence. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy prowadzone rozmowy powinny zaoowocować podpisaniem z jednym z partnerów formalnego listu intencyjnego precyzującego ramy czasowe i warunki potencjalnej transakcji" - powiedziała PAP Aranowska-Bablok.

"W tym tygodniu przekazujemy tej firmie sterylne próbki produktów do testów. Jeżeli produkt zostanie zaakceptowany przez tamtejszych konsultantów klinicznych, to przedstawiciele firmy będą wspólnie z AWM uczestniczyć w nadzorowaniu badań użytkowych u pacjentów w Izraelu. Po pozytywnym przejściu tego etapu – kolejnym krokiem może być podpisanie listu intencyjnego wskazującego już założenia potencjalnego przejęcia technologii” - dodała.

Aranowska-Bablok poinformowała, że spółka ma zaplanowane jeszcze dwa spotkania w USA w połowie lipca, które powinny dać spółce "lepszy obraz realnych możliwości współpracy ze wszystkimi z czterech partnerów, z którymi Airway rozmawia.

"Spodziewamy się finalizacji negocjacji w tym roku. Transakcje benchmarkowe na tym rynku wskazują na wartości transakcji wahające się od kilku do kilkunastu procent wartości rynku” - powiedziała.

Jak podała spółka, rynek systemów czyszczących na oddziałach intensywnej terapii szacowany jest na ok. 250 mln USD globalnie.

"Podpisanie listu intencyjnego oznacza przejście kluczowych etapów ewaluacji technologii, potrzeb rynkowych, IP i przewag konkurencyjnych produktu. Kolejnymi etapami są: ewaluacja prawna, aspekty transferu technologii i skalowania produkcji, szacowanie docelowej rentowności sprzedaży produktu w warunkach produkcji wielkoskalowej, stworzenie modelu finansowego i biznesowego i wreszcie uzyskanie zgód korporacyjnych na dokończenie transakcji” - powiedziała Aranowska-Bablok.

CSS (Closed Suction System) to opracowany przez Airway Medix zamknięty system czyszczący, służący do utrzymania higieny dotchawiczej rurki intubacyjnej u pacjentów wentylowanych mechanicznie. Produkt ten ma redukować ryzyko wystąpienia odrespiratorowego zapalenia płuc.

Airway rozmawia także o sprzedaży kolejnego produktu - systemu do czyszczenia jamy ustnej u pacjentów wentylowanych mechanicznie.

"Jeśli chodzi o drugi produkt - rozmowy są prowadzone, ale najpierw chcemy skupić się na finalizacji sprzedaży technologii CSS. Czekamy też na dopuszczenie systemu Oral Care na rynek amerykański, wtedy - z jednej strony - zwiększy się zainteresowanie produktem - a z drugiej - nasza pozycja negocjacyjna będzie korzystniejsza" - powiedziała Aranowska-Bablok.

Jak dodała, produkt powinien być "wkrótce" dopuszczony na rynek w USA.

Aranowska-Bablok poinformowała też, że spółka chce dzielić się zyskiem z akcjonariuszami.

"Plan Adiuvo jest taki, aby częścią zysku ze sprzedaży naszych produktów podzielić się z akcjonariuszami" - powiedziała.

Airway Medix koncentruje się na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na oddziałach intensywnej opieki medycznej oraz u pacjentów z zagrożeniem życia i na oddziałach anestezjologicznych. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w grudniu 2014 roku, a następnie - w maju 2016 roku - przeniosła notowania na rynek główny GPW.

Sara Borys (PAP)
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

po wynikach za 4 kwartał było wiadomo, iż prognozy nie wykonają, także to nic dziwnego, zresztą sprawa dotyczy 2014 roku, ważniejsze jest to co będzie w raporcie za 1 kwartał
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/arc...

I3D SA zawarcie istotnej umowy.
Raport Bieżący nr 44/2013
Zarząd Spółki i3D S.A. (Emitent, Spółka) z siedzibą w Gliwicach informuje o zawarciu długofalowej umowy z King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST)z siedzibą w Riyadh (Arabia Saudyjska), której przedmiotem jest wykonane krótkich, animowanych filmów edukacyjnych w 3D.
Minimalna wartość kontraktu wynosi : 98 600,00 EURO, z terminem realizacji w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy.
Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi

http://www.i3d.pl/501,pl.html

Longtek Company Ltd. za pośrednictwem 4 oddziałów zajmuje się dystrybucją oprogramowania i dostarczaniem rozwiązań technologicznych do wielu odbiorców na terenie całego kraju.
W trakcie pięciodniowego szkolenia specjalnie dedykowany zespół i3D szkolił programistów i grafików 3D w zakresie obsługi programistycznej i przygotowania grafiki do wykorzystania w aplikacjach czasu rzeczywistego w środowisku immersyjnym. Dzięki nabytej wiedzy i umiejętnościom pracownicy Longtek będą mogli realizować plany sprzedażowe w zakresie najbardziej innowacyjnych technologii światowych.
Pobyt w Pekinie, przy okazji którego odbyły się spotkania z przedstawicielami handlowymi dystrybutora i jego klientami, przekonał nas o potencjale Quazara3D na tym niezwykle dynamicznym i różnorodnym rynku.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...

Zarząd i3D S.A. (Emitent, Spółka) z siedzibą w Gliwicach informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, które odbędzie się w dniu 10 grudnia 2013 roku o godzinie 13:00 w siedzibie Spółki, tj. w Gliwicach, przy ul. Konarskiego 18C. Przewidywany porządek obrad oraz pozostałe niezbędne informacje zamieszczono w załącznikach.

Załączniki:

Załącznik 1 - ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki i3D S.A.

Załącznik 2 - projekty uchwał na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki i3D S.A.

Załącznik 3 - informacja o ogólnej liczbie akcji i głosów w dniu ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia i3D S.A.

Podstawa prawna:

§ 4 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Wraca temat programu motywacyjnego.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

po kursie to wydaję się, że inwestorzy obstawiają raczej nie poprawę ale raczej coraz większe problemy spółki zwłaszcza z brakiem zdolności do obsługi długu,
minima trzeszczą i wydaje się , że przy takich obrotach nowe minima to kwestia czasu,
ostatnio zresztą spółki milczy, o kontraktach cicho, w mediach też cichutko, zapowiedzi i pomysły były wielkie, a jak na razie to mamy ogromne rozczarowanie spółką
szkoda
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

co zdecydowało ,że podjąłeś decyzję o sprzedaży i3d,
nie widzisz szans na poprawę wyników w nadchodzącym czasie ?
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Ruszył projekt, w którym grupa i3D odgrywa znaczącą rolę. Będzie to przełomowa gra na mobile, która powstanie tylko dzięki Waszemu wsparciu :) Przeczytajcie sobie jak możecie stać się częścią tego projektu

www.kickstarter.com/projects/1...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Czy przyszłość braży reatail fashion jest powiązana z i3d

odpowiedź próbuje wskazać raport z 2013r.

shoppingshow.pl/raporty/Podsum...

ciekawe przemyślenia

Kod:
mod: link bez cytatu bezużyteczny - do skasowania
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

I3D SA zawarcie istotnej umowy
Raport Bieżący nr 22/2013
Zarząd i3D S.A. (Emitent, Spółka) informuje o zawarciu w dniu 29 lipca 2013 roku umowy pomiędzy Spółką a Esotiq & Henderson S.A., której przedmiotem jest dostawa oraz instalacja urządzeń "Wirtualne Lustro" wraz z zestawem aplikacji.
Wartość kontraktu wynosi minimum 990.000,00 PLN netto (słownie: dziewięćset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), z możliwością otrzymania dodatkowych zleceń do wykonania w ramach ww. projektu. Przewidywany termin realizacji zlecenia - 3 miesiące od dnia zawarcia niniejszej umowy.
Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu -"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/com...

Zarząd i3D S.A. (Emitent, Spółka) z siedzibą w Gliwicach przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 26 czerwca 2013 roku.
Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż Zwyczajne Walne Zgromadzenie i3D S.A. nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad, jednakże w ramach punktu 17 porządku obrad miało miejsce odstąpienie od głosowania nad projektem uchwały nr 20 w sprawie przyjęcia Programu Motywacyjnego, emisji warrantów subskrypcyjnych serii A, serii B oraz serii C, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji z wyłączeniem prawa poboru akcji przez dotychczasowych akcjonariuszy, w celu umożliwienia objęcia akcji osobom biorącym udział w Programie Motywacyjnym. Uzasadnienie dla zgłoszonego przez Zarząd Spółki wniosku formalnego o odstąpienie od głosowania nad wskazaną uchwałą znajduje się w treści załączonego protokołu z obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki. Do protokołu nie zostały zgłoszone sprzeciwy.
Ponadto, Zwyczajne Walne Zgromadzenie postanowiło zmienić (uchwała nr 18) treść §14 ust.2 Statutu Spółki:
- było:
"2. Rada Nadzorcza działa na podstawie Regulaminu uchwalanego przez Walne Zgromadzenie."
- jest:
"2. Rada Nadzorcza działa na podstawie Regulaminu uchwalanego przez Radę Nadzorczą."
Podstawa prawna:
§ 4 ust. 2 pkt. 7 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

widzę że wiara w i3d pomimo słabych wyników nie przemija,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

www.youtube.com/watch?v=5zhBeH...

realizacja i3d dla Muzeum w Hong Kongu
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

i3d Network dla Coca Coli

www.youtube.com/watch?v=eruuHV...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Wyniki wyjątkowo słabe to fakt i nie ma co mydlić oczu że już jest dobrze.Ostatni miesiąc przyniósł powiew co nie co pozytywnych wieści ale to to wciąż za mało. I przede wszystkim wciąż to nie są te kontrakty zapowiadane .
Na razie twarda rzeczywistość jest taka , że rok 2012r w wydaniu spółki i3d to bardzo duże rozczarowanie.

Ciekawe na ile kurs , który spadał praktycznie cały ostatni rok zdyskontował te słabe wyniki i możliwą emisję akcji.

Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

www.secus.pl/aktualnosci/321-k...

Kalifornijski anioł biznesu szuka perełek

Artykuł już jakiś czas temu się pojawił, ale w kontekście artykułu w pulsie biznesu oraz pojawiającego się nazwiska Pana Ivanowskiego, można to połączyć i trochę więcej dowiedzieć się o możliwej inicjatywie,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Oczywiście że nie jest to wygrany przetarg na jaki czekamy ze Stanow czy Arabii, ale w przypływie ostatnich kiepskich informacji warto odnotować ten mały sukcesik,
w końcu lepszy rydz niż nic.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

w końcu wygrany przetarg

informa24.pl/przetargi/859117/...

jeżeli teledysk powstaje do filmu Wałęsa , który ma się ukazać w tym roku to może to być także dobry ruch promocyjny
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Recenzja Anomaly Korea w Washington Times - na głównej stronie w kategorii "Most Read"

www.washingtontimes.com/news/2...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

kolejny przetarg , efekt wiadomy

Dostawa infomatów z oprogramowaniem i aplikacjami multimedialnymi dla stałej wystawy
historycznej w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze”

coś tam pytali, wyjaśniali ale w końcu zwycięzca jest inny.

bip.muzeumkarkonoskie.pl/index...

Jak czytałem raport ostatnio dla przypomnienia sobie z I kwartału 2012r. , było tam powiedziane , że negocjujemy duża ilość umów, składamy oferty, większość będzie rozstrzygnięta na przełomie III i IV kwartału.
Powoli widać że rozstrzygnięcia tych przetargów są , tylko coś mało pomyślne dla i3d.

i jeszcze malutka wiadomość o i3d network
www.marketing-news.pl/message....

oraz świeżutki artykuł z gazety PROSEED ( niestety tylko część reszta po zapłaceniu abonamentu) - czyli tak na zachętę

proseedmag.pl/magazyn/proseed-...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

kurs spada w przepaść, z dnia na dzień coraz większe obroty , silny trend spadkowy trwa w najlepsze,tak się kończy opowiadanie bajek, jeszcze tylko brakuje emisji albo innego równie fatalnego infa,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Po kursie widać ze zawiedzonych działaniami i3d jest coraz więcej. Stracić zaufanie jest bardzo łatwo a odbudować znacznie trudniej.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

ostatnie wzrosty to na fali wzrostów Leny czy może w końcu zauważono dość dobre jak na nc fundamenty spółki ?
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

znów poszukują kierownika sprzedaży , chyba nie udało się go znaleźć bo ostatnio chyba o tym wspominali że szukają i wybrać nie mogą.

www.pracuj.pl/praca/new-busine...

przetargi trwają i trwają , miał być wysyp kontraktów a praktycznie od II kwartału cisza poza drobnymi kontraktami, quazar na razie też bez szału , Liar ,
jak na razie wszystko pięknie tylko wygląda w ustach prezesa i vice, szumne zapowiedzi , nagrody , konferencje , wyjazdy,
a gdzie kontrakty?

Oby nie spełniły się przepowiednie , które były tu jakiś czas temu o emisji ratunkowej, tyle może pozostać z szumnych zapowiedzi.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

i3D na SHPCP 2012 Technology Meeting - HPC Lifecycle (Computation, Visualization & Between) w Houston

hpcsociety.memberlodge.com/eve...

wystąpienia przedstawiciela i3d - New Forms of Training & Educations Through Virtual Reality– Arek Pryzwan, 3D Visualisation Architect, i3D S.A
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Na facebooku 11 bit potwierdzają powyższe info

Anomaly Korea will be published SOON. For Apple's devices it will be published in cooperation with Chillingo. For Android we will publish it ourselves. Just look at these screenshots!
By the way, to answer a rising demand for explanations regarding recent power station fire close to our headquarters: we deny any relation of that accident to development of new functionalities for the defence tower code Scorcher. Just rumors.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

newconnect.pl/?page=1045&p...

raport i3d za 3 kwartał,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

i3d na targach Future Soldier Exhibition & Conference

http://www.natoexhibition.org/
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

teraz czekamy na poniedziałkowy raport a dziś mamy jak na ostatnie czasy dość sporty obrót,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

quazar3d.com/news/full/11,quaz...

podaję newsa, chyba jeszcze nie było ,
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

katowice.gazeta.pl/katowice/1,...

co nieco na temat przetargu i samego projektu,

www.muzeumslaskie.pl/konkurs-n...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

oto oficjalne info

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

EGB ma i ja w portfelu, ruch na spółce rzeczywiście mizerny, ale spółka jak na new connect ma mocne fundamenty, wyniki też przyzwoite, co najważniejsze rozwijają się , kompetentny zarząd ,( jak na new connect świetne , obszerne raporty) branża perspektywiczna, jestem spokojny o tę spółkę.
Moje spółki

ATD, BFT,WWL,BTM

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 30 sierpnia 2018 19:02:50
Liczba wpisów: 62
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,702 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło