pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

ratyn

ratyn

Ostatnie 10 wpisów
Torpol goni trochę Trakcję, dziś też. Portfel zleceń 2,8 mld zł, a kapitalizacja 120 mln zł. Ach ta rentowność...

Ja też chętnie przeczytam. Póki co znalazłem takie coś:

www.toppicks.pl/trakcja-prkii-...
Cytat:
Ćwierć miliarda złotych przychodów to około 18 proc. zeszłorocznej skonsolidowanej sprzedaży firmy. Dla porównania portfel zleceń grupy Trakcja PRKiI na koniec marca wynosił blisko 2 mld zł

ciekawie na Trakcji technicznie przy cenie 2,90 zł

Niestety, ale zaufanie do zarządu jest niskie i dlatego skok na 5-6 zł bez twardej poprawy wyników finansowych jest raczej mało prawdopodobny

P/E niby 6,40 dla Budimeksu, ale jak im zyski spadną to się wskaźnikowo wcale tak tanio nie zrobi. Pytanie czy 2019 rok już stracony czy może jednak tylko 3-4 najbliższe kwartały...

dziś walka o obronę psychologicznego poziomu 20 zł... zobaczymy, ale też mam wrażenie, że rynek na siłę gra scenariusz jakieś afery. W tych rejonach kluczowy będzie test siły popytu.

na razie jest nerwowo, ale jak się uspokoi to się zacznie gra pod nową strategie

wiadomosci.stockwatch.pl/getba...

wiadomosci.stockwatch.pl/grupa...

cena już znana i spora pula dla funduszy, no to będzie giełdowa przygoda

www.pb.pl/oferujacy-wierza-w-r...

W roku finansowym zakończonym 30 czerwca 2017 r. (różni się od roku kalendarzowego) przyniosło to 19,5 mln zł EBITDA i 4,3 mln zł zysku netto. Spółka nie podaje prognoz. Według Trigonu DM zyski będą jednak szybko rosły. Już w roku finansowym 2017/ 2018 EBITDA osiągnie 36,6 mln zł, a zysk netto — 16,4 mln zł. Haitong Bank jest jeszcze bardziej optymistyczny. Zakłada, że EBITDA przekroczy 41 mln zł, a wynik netto sięgnie 16,8 mln zł. Na podstawie swoich prognoz na przyszłe lata wyceniają spółkę o 6-75 proc. (Trigon) i 22-62 proc. (Haitong) drożej, niż wycenia się sama.

czyżby dynamiczny wzrost...

obiektywnie koszty oferty powinny byc dużo mniejsze skoro Oferujący kasy nie dopiął to i koszty bonusów odpadają

wszyscy myślą, że spadnie, a giełda jest kontrariańska. 2-3 sesje gorsze i spekuła może pokazać kto tu rządzi.

A mi się ten temat bardzo podoba na tle drogiej Selvity czy Mabionu. Mamy tutaj potencjalnie bardzo duże perspektywy na wzrost, spore dotacje unijne na rozwój i liczne patenty/technologie.

Pytanie jaka będzie redukcja i jak szybko z 5,5 zł fundusze zrobią dubla pod szalenie owocny rok 2019 dla spółki.

czyli 7,5 zł to żadne wsparcie

słabo to mi wygląda i raczej łatwo o bycie ubranym po wysokiej cenie tutaj

www.youtube.com/watch?v=EY1Xap...

tutaj ładnie widać prototyp, sprzedaż już jesienią!

www.parkiet.com/artykul/142876...

Złoty krzyż to nie przelewki - b. silny sygnał kupna wygenerowali technicysalute

CI Games
BM BPH - Biznes

CI Games ma dobrą pozycję gotówkową i zakłada, że będzie w stanie sam pokryć wszystkie tegoroczne koszty gotówkowe, dlatego nie będzie musiał wspomagać się emisją akcji, ani obligacji. Spółka prowadzi zaawansowane prace nad grą Sniper: Ghost Warrior 3 i planuje ją pokazać na czerwcowych targach E3.

(BM BPH)

Do funduszy i brokerów dociera, że czas na zmianę trendu i powrót CI Games do portfeli

kliknij, aby powiększyć

idzie ku dobremu wreszcie!

czat ciekawy i co ważne prezes twardo podkreślił zdecydowaną poprawę sytuacji finansowej spółki, bałem się że będzie tradycyjne pitu pitu, a Marka podała konkretythumbright

Marka ma dobrą marke i chętnie poczytam o planach bo prognoza finansowa na 2015 rok to sygnał że emitent jest wiarygodny

poniżej 55 proc. nominału można coś zaspekulować ale tylko na serii kwiecień, wrzesień to dziś zbytnie ryzyko Think

kurs nie handlowalny a płaca gorzej niż w lombardzie - ja trzymamsalute

dziś obligi mocno w dół, ale wolumen pokazuje, że to wystraszona drobnica, a nie zmasowana ucieczka. Ja mam kwiecień i wrzesień i proponuję powoli się organizować w kupę bo idzie ciekawy rok....

teraz raport za IV kwartał/roczny najciekawszy w kolejce, jest blisko 100 dni spokoju dla Uboatthumbright

i jak precyzyjnie nie przekracza progu 51 proc. coby obligi nie miały argumentu na wymagalność. Ale przynajmniej jest na odsetki serii B i C i Uboat kupił sobie czas do połowy kwietnia Angel

pismo, werdykt, odpowiedź może w okolicy września, a wtedy masz planowany II wykup UBT0915

średnio mi to wygląda, że Uboat przed terminem wykupi obligi po takim słabym jednak żądaniu. Lepiej już przypominać im z wyprzedzeniem czasu, kiedy mają płacić odsetki itp. kluczowe terminy 21.01 odsetki seria B!!!

fajnie jakby Emitent też coś napisał o sytuacji majątkowej w kontekście Nowego Roku

marvipol seria 0415 - ktoś ma problemy z odsetkami płatność wczoraj...

ricco1 napisał(a):
dobrze będzie....rozmawiałem właśnie z gościem od "kasy", i faktycznie zbyt późno puścili przeszedł i nie dotarł do KDPW więc myślę że dziś koło południa KDPW go otrzyma i przy sprzyjających wiatrach pojawią się środki na rachunkach maklerskich dziś, najpóźniej jutro:)

ma też być niby oficjalny komunikat spółki.... zobaczymy, dobra spadamy Panowie na stok albo do karczmy i pijemy pod zyski w 2015 rokuBoo hoo!

akcje w górę, obligi w górę - dobrze, że człowiek czasami ściśnie zwieracze i nie da się ponieść emocjom

archiwum.parkiet.com/artykul/7...

szacunek dla Minoksa, to też jest zawsze jakiś plan awaryjny, który można przedstawić spółce, ale powtarzam, jak dla mnie to większy tu szum medialny niż w bilansie UboatShame on you

@ pinkmartini @ anty

Ja też mam pewne wątpliwości, ale pisanie już dziś (pinkmartini), że się umoczyło na obligach jest spora przesadą. Taki wniosek można przedstawić w kwietniu/wrześniu przy spłacie obligów. Dlaczego nikt z nas nie jedzie na walne? Dlaczego nie stanowimy drużyny i pojedziemy razem pogadać o sprawach spółki na NWZA?

gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/new...

Ja po tym komunikacie nie dam się podpuścić i czekam spokojnie na dalszy bieg wydarzeń.

www.selvita.com/pl/ipo/materia...

jest co czytać, a poniedziałek koniec zapisów - pachnie redukcją....

ciekawa relacja: platforma.livingmedia.pl/live/...

a dziś czat z zarządem:

www.parkiet.com/temat/1175737....

@oczkers

myślę podobnie, my tu często szczekamy, a tymczasem Uboat się rozwija, kupon spłaca i jeszcze zapowiada zwiększenie skali działania. Sytuacja finansowa po III kwartale jest korzystna bo spółka ma bufor należności więc szwankuje tylko sentyment ale przy kapitalizacji < 10 mln zł to się może szybko zmienić na plus

To też źle świadczy o nas, że nie jedziemy na walne zadać ważnych pytań!

A sam Uboat już niedługo będzie jak General Electric "takie small polskie PKB w pigułce", ale lepsze to 100 razy niż E-kancelaria i wyprzedaż portfela należności z turbo stratą

bosski napisał(a):
Całkiem ciekawa spółka. Obecnie rozwijają własna sieć sprzedaży, dzięki czemu znacząco ma wzrosnąć marża. Do tego stabilny i rosnący segment handlu surowcem. W I półroczy 4,5 mln zł zysku netto (wzrost o 13%) pomimo wydatków na kilka nowych sklepów.

8 mln zł skonsolidowanego zysku, a przed nimi wciąż ostatni kwartałthumbright

ciekawe jak znicze w IV kwartale, ale po 9 miesiącach jest całkiem nieźle

za chwile zniknie ryzyko braku dywersyfikacji, dobrze to wyglada bo inwestycje świadczą o potencjale całej grupy

Cena maksymalna w IPO Selvity ustalona na 10,3 zł za akcję

stooq.com/n/?f=930685&sear...

na tle Mabionu wygląda całkiem fajnie

Ważne ze coś się dzieje w grupie i sprawy idą ku rozwojowi, a nie zwijaniu biznesu. Skoro E-kancelaria się uratowała to i my powinniśmy bo widać, ze bilans na koniec września był całkiem całkiem

zgadzam się z ANTY, że jest lepiej niż mogliśmy oczekiwać, poziom należności jest pod kontrolą i Uboat jest dużo pewniejszy od E-kancelarii. Ten komunikat pokazuje, że emitent traktuje nas poważnie.

raport i wyniki są dobre i nie ma co szukać dziury w całym. Mają w należnościach krótkoterminowych zapas blisko 47 mln zł (więcej niż zobowiązania krótkoterminowe), a to duży bufor bezpieczeństwa. Zysk operacyjny ładnie w górę. Nie mówiąc o przepływach operacyjnych za 9 miesięcy gdzie jest minus 1,1 mln zł (a z akcji serii D wpłynęło ok. 5 baniek do firmy).

"W trzecim kwartale miało miejsce podniesienie kapitału akcyjnego poprzez emisje akcji serii D. (RB EBI 26/2014). Na dzień 30 września 2014r. wpłacony kapitał został ujęty w bilansie w pozycji zobowiązań krótkoterminowych innych w kwocie objętej subskrypcja i wynoszącej 5.120.325 zł . Kwota uplasowanej emisji została przeniesiona na kapitały spółki po wpisaniu jej do KRS w dniu 23 października 2014 r." thumbright

"Na początku przyszłego roku przedstawimy Państwu dokładne prognozy wyników finansowych na 2015 rok."thumbright

ktoś akcyjki podbiera i na pewno to nie są studenciaki. Obrót 140 tyś zł i mocny ruch w górę to sygnał, że Uboat wraca do gry

zgred napisał(a):
na chwilę obecną aukcjonariusze wierzą Panu Prezesowi....

obligatariusze nie za bardzo...

a tymczasem akcje mocno w góręthumbright Obligi nie do końca sa reprezentatywne bo po tekstach Szwedy z obligacje.pl zawsze ktoś narobi w gacie i sprzedaje...

Sorryyy, ale czytać się już Was nie da. 3 strony dyskusji i za dużo z mąki z tego nie ma.... Skoro są odsetki to moim skromnym zdaniem Emitent daje sygnał: "idziemy normalnym harmonogramem". Dla mnie to tak zrozumiałe jak 2+2= 4. Wcześniejszego wykupu widac nie ma więc skończcie o nim gadać bo to w tej chwili scenariusz życzeniowy. Teraz patrząc w kalendarz kluczowe jest NWZA i wyniki za III kwartał reszta jest zwykłym paplaniem.....

za długo trwa ta cisza i chyba jest tak jak sugerowałem - nie będzie żadnego przyspieszonego wykupu bo Uboat ma inną interpretację i tyle... zniem się towarzystwo skrzyknie i wybierze papugi to się zrobi połowa 2015 roku, a wcześniej normalny wykup.

na rynku jest całe grono dużo gorszych emitentów, Uboat po zastrzyku gotówki 5 mln zł może znów przeprosić się z rynkiem pokazując dobre wyniki finansowe

mindek

Akurat Abs Investment to niech się od Uboat trzyma jak najdalej, bo ten Jarosz to o ile pamiętam to stał po stronie podażowej, a teraz za doktora chce robić. Nie potrzebni nam tacy obrońcy bo są NIEWIARYGODNI!

Generalnie też nie podzielam Waszego optymizmu w sprawie przymusowego wykupu, bo Emitent nic nie informował w tej sprawie. Rozumiem, że jakieś pisma wpłynęły do spółki, ale to teraz w najlepszym razie wymiana papierków pomiędzy prawnikami (choć chciałbym się mylić). Patrzę więc na kalendarz i widzę, ze kluczowy to będzie raport za III kwartał gdzie poznamy aktualniejszą sytuację finansową i temat odsetek od obligów z serii 2015 rok.

Zalecam tez analizę wydarzeń na Ekancelarii gdzie niedługo będą terminy zapadalności obligów i poznamy aktualne trendy i sentyment większych inwestorów do rollowania obligacji ;-)

Nie widziałem tez żadnej informacji ze spółka zgadza się z interpretacją o przymusowym wykupie więc wcale się nie dziwię, że jest cisza w tym temacie. Sprawa raczej otrze się o sąd i jej finał poznamy za rok....

gpwinfostrefa.pl/espi/pl/repor... przecież tych ykspertów już nie ma na pokładzie....

oblig UBT 0914 wykupiony jak donosi system Ebi i kurs akcji tez dziś strong - tak trzymać!

Spółka chyba ma odmienne zdanie i prawdę powiedziawszy nie widziałem ani jednego ich komunikatu, który by wspominał o takiej sytuacji. Jak dla mnie to może być sprawa dla papugi i kiszenie tematu do normalnego wykupu. I to wcale nie byłoby takie złe z punktu widzenia akcjonariuszy!!!

obligi z 65 proc.nominał już blisko 80 proc. seria 0415

@pinkmartini

"Wyemitować dług w postaci obligów, zbić kurs o połowę, po czym odkupić go od zdezorientowanych obligatariuszy poniżej nominału."

Daj info, że Uboat skupił obligi od zdezorientowanych obligatariuszy??? Właśnie takie mijanie się z prawdą powoduje, że wokół spółki jest niepotrzebny szum informacyjny.... Tu by się przydał moderator

o czym my tu Panowie gadamy: na miejscu Prezesa Misiąga na pewno bym nie wypłacił żadnej kasy przedterminowo bo argumentacja jest średnio twarda i na pewno wejdzie w spór prawniczy, który potrwa co najmniej 2-3 kwartały (odwołania duperele). Zarobią papugi i tyle.... oczywiście na nasz koszt. Dlatego takie akcje rodem z serwisu obligacje.pl uważam za amatorskie bo chca robic lody naszym kosztem....

@pinkmartini

"Jestem w temacie więc podzielę się tym co wiem. Ci co nabywali obligi za pośrednictwem serwisu obligacje.pl na pewno zostali poinformowani dużo wcześniej o możliwościach wcześniejszego wykupu. Czas na dostarczenie wniosku/żądania wcześniejszego wykupu upłynął w poniedziałek 8 września. W przypadku wcześniejszego wykupu obligatariusz dostanie nominał+narosłe do czasu wykupu odsetki, nie jak ktoś zasugerował wartość rynkową".

w takim razie jeszcze bardziej przekreśla to wiarygodność serwisu obligacje.pl i tego pana szwedy bo jego publikacje nie są w tej chwili obiektywne, tylko próbują wywrzeć pseudo presje medialną. Wcale się nie zdziwie jak zostaną zignorowani... i wcale by mi nie było przykro z tego powodu. Takie dzielenie obligatariuszy na lepszych i gorszych to przegina.

paukmer napisał(a):
@mambo
myślę, że teraz to trochę teoretyczne gadanie, ale na przyszłość się przyda

nie było to nigdzie określone, więc zwyczajowo ja bym podał "żądanie przedterminowego wykupu obligacji".

@Budrys
to 6. czy 8. września?

dokładnie to de facto tylko ciekawostka, nawet patrząc na notowania obligów widać z rana cisze

voytecc napisał(a):
XII. Nabywanie obligacji własnych przez Spółkę w celu ich umorzenia
Notowania obligacji serii B i C Spółki spadły znacząco poniżej wartości nominalnej. W związku z powyższym Spółka podejmie działania mające na celu nabywanie obligacji własnych w celu ich umorzenia. Dzięki powyższemu Spółka zmniejszy wartość zobowiązań z tytułu wyemitowanych obligacji, nabywając je poniżej wartości nominalnej.

Czy mogą nie oddać 100% zainwestowanej kwoty? będą wykupywać po obecnej cenie ? WTF ?

Teoretycznie skupia to co będzie w karnecie zleceń, czyli masz obawy o przyszłość to oddasz po dyskoncie, ale w kontekście komunikatów ze spółki (piątek wieczór o sytuacji spółki) może to być niepotrzebny ruch.

wizerunkowo ta spółka i cała grupa rozmienia się na drobne, a start mięli naprawdę dobry....

szybko się pan szweda z obligacje.pl obudził, może trzeba było wcześniej tak poinformować innych inwestorów, a nie teraz jak termin ustawowy minął to piszą artykuł. Uboat planuje skup obligów z rynku i jak komuś kupon za mały, albo ma obawy to można sprzedać przez rynek. Piątkowe raporty ze spółki wskazują jednak, że sytuacja finansowa spółki jest pod kontrolą.

grum napisał(a):
http://obligacje.pl/front/news/viewNews/id/3230/search/uboat

tendencyjny ten wpis, niby coś wiedzą, a piszą bez konkretnych nazwisk i kancelarii, wcale bym się nie zdziwił, że pan szweda z obligacje.pl ma w tym jakiś szemrany interes. A może sam chce kupić taniej i straszy opinię publiczną???

grum napisał(a):
"Co jak co, ale ostatnie komunikaty spółki świadczą, że sytuacja płynościowa jest oki i Uboat ma nawet nadwyżki na skup obligów, co istotnie zmniejszy ich koszty finansowe. Kto sprzedał ten gapa!"

Kolego, proszę o przywołanie źródeł TYCH KOMUNIKATÓW, które sugerują dobrą sytuację płynnościową Spółki.
Kolego, proszę o wskazanie dlaczego zmniejszą się koszty finansowe Spółki. Po tych co zaistniało uważasz, że kolejki ustawią się po ich obligacje w przyszłości?

A ponad 5 mln zł gotówki z emisji akcji to nie jest istotny zastrzyk???

www.newconnect.pl/index.php?pa...

polecam lektura!

Co jak co, ale ostatnie komunikaty spółki świadczą, że sytuacja płynościowa jest oki i Uboat ma nawet nadwyżki na skup obligów, co istotnie zmniejszy ich koszty finansowe. Kto sprzedał ten gapa!

trochę za duże czarnowidztwo uprawiamy, fakty są klarowne teraz najważniejszy news to wykup wrześniowych obligów 12 wrzesień. Po tym zdarzeniu trzeba wymusić na spółce parę informacji:

- jak idzie biznes
- kwestia rentowności w trzecim kwartale
- kwestie płynnościowe

Na dziś jednak chyba trudno mówić o big kłopotach, skoro ponad 5 mln zł wpłynęło do spółki z ostatniej emisji walorów. Słoneczny weekend idzie Panowie ;-)

Jak do ludzi wpłynie kasa za wykup pierwszej emisji (650 tyś) to sądze, że wzrosnie wiarygodność Emitenta i są szanse na zwiększony popyt na serie z 2015 roku, choć raczej bardziej na tę pierwszą 0415. Wszystko w rękach Prezesa bo najgorsze chyba za spółką.

wolumen raczej nie największy więc trudno mówić o ewakuacji, ale ostrożność na pewno zalecana

Azoty papier solidny, trzeba teraz poczekać na raport roczny (21 marzec) i sprawdzić jak te odpisy wyszły ostatecznie. Potem może się zacząć gra od nowa, a walor płynny i lubiany na rynku, czego nie można powiedzieć o innych emitentach.

gwozdek001 napisał(a):
Tetsu napisał(a):
Kupowanie akcji CIGAMES to teraz krok w niewiadomą. Ich ostatnia produkcja nie zebrała zbyt wysokich not i z tego co się orientuję z zakupem przez klientów też było ciężko. Teraz są w trakcie dewelopingu dużego tytułu, ale nie wierzę w jego sukces – zbyt duża konkurencja. Dlatego też, nie kupowałbym teraz ich akcji.

Kurs się ładnie ustabilizował, mimo twierdzeń niektórych tutaj, że wyląduje/powinien wylądować w okolicy 2-5 zł - ZNAFFCY! blackeye
Ostatnia produkcja - Może nie czytałeś, nie słuchałeś, ale noty ścięli głównie dlatego, że gra była za trudna. Eh?
Teraz CIG jest w trakcie tworzenia dwóch tytułów:
- Enemy Front - gra o tyle wyjątkowa, że osadzona w realiach dawno nie eksploatowanej II WW;
- Lord of the Fallen - duży tytuł, tworzony przez Deck13 i Tomasza Gopa.
Oba tytuły są na tyle specyficzne, że powinny znaleźć swoją niszę i sprzedać się w miarę przyzwoicie.

sukces Lord of the Fallen może dać przepływy finansowe idące w grube dziesiątki milionów złotych, a to z pewnością nie będzie obojętne dla kursu akcji

www.parkiet.com/artykul/7,1351...

kupowały TFI i OFE, a papier ładnie widać odbija

mocne wybicie w górę czyżby jakieś info w drodze albo dobra sprzedaż dotychczasowych tytułow gier pod tzw. "choinkę"Angel

sir_koutun napisał(a):
A tymczasem Lords Of The Fallen zaczyna być coraz bardziej doceniany na świecie. Znalazł się z rankingu Top 20 PC Games Of 2014, wśród takich tytułów jak Wiedźmin 3, The Division, Watch Dogs itd.

Może i macie rację, może cena poleci teraz nawet w okolice 5 zł (chociaż na taki obrót spraw stawiałbym raczej tylko po ewentualnym dodruku akcji, a do niego jeszcze daleko). Jednak przyszły rok będzie stał pod znakiem wzrostów i to dużych.

i zamiast 5 zł, mamy 10 zł bo rynek juz zaczyna dyskontować sukces Lords of The Fallen

Idzie koniec roku, zakupy, prezenty, Święta, Sylwester - idą źniwa dla firm pożyczających kasę. Marka może być grana sezonowo jako beneficjent i na akcjach i na obligach (bo wszystko co złe u nich to już w cenach).

Na łamach GG "Parkiet" biura maklerskie przedstawiły swoje fundamentalne portfele inwestycyjne oraz planowane roszady w akcjach na listopad. W spółkach, mających znaleźć się w portfelu DM BDM, który przez ostatni miesiąc zarobił aż 16,2 proc, a od początku roku aż 61 proc., ma znaleźć się Elektrotim. Specjaliści przekonują, że jest to jedna z ciekawszych i zarazem bezpieczniejszych inwestycji z sektora budowlanego. Natomiast do portfela Noble Securities wejdzie CI Games. Analitycy liczą na pozytywną reakcję rynku po uplasowaniu obligacji bądź emisji oraz na perspektywiczne projekty, które powinny mieć pozytywne przełożenie na kurs spółki.

finansowi zaczynają się przepraszać z CI Games i od razu ruch na kursie

bekerro napisał(a):
Sam się zastanawiam nad wzięciem udziału. Oferta wydaje się niezła ale spółka ma też według mnie kilka słabszych stron.

Do plusów firmy ja zaliczam:
+ niezmiennie wysokie wskaźniki płynności (od 2009 roku wcześniej nie sprawdzałem);
+ niezmiennie wysoki wskaźnik EM score;
+ niezmiennie niskie wskaźniki zadłużenia i wysokie wartości wskaźników obsługi długu;
+ w miarę wysoka rentowność;
+ spółka jest notowana na głównym parkiecie a jej notowania systematyczne rosną.

Słabsze punkty to według mnie:
- niepewność co do wyceny niektórych aktywów, problem powszechny w tego rodzaju firmach, jednak nie mam na tyle wiedzy aby stwierdzić, czy wycena spółek w portfelu nie została zawyżona, może ktoś z Załogi stockwatch mógłby pomóc?;
- w przeszłości niejasne transakcje pomiędzy PTI, Zastalem a Mostostalem Wrocław (wzajemne pompowanie aktywów?);
- nie jasna strategia wyjścia z poszczególnych inwestycji (przynajmniej ja takiej nie znalazłem, jeżeli ktoś dotarł do czegoś takiego to proszę o podzielenie się);
- stosunkowo nowy Prezes Zarządu.

Co do samych obligacji to poprzednie serie są jednak nieco lepiej oprocentowane więc i odbije się to pewnie na notowaniach. Jednakże duużo niższy, niż w przypadku poprzednich serii, próg wejścia w połączeniu z innowacyjnym rozwiązaniem emisji muszą mieć swoją cenę.

Ciekawy jestem zdania innych użytkowników forum na temat samej spółki jak i tej emisji?

Dla mnie nie ma to znaczenia, oczywiście milej jest dostać kupon raz na kwartał, ale mnie interesuje ryzyko całej inwestycji a nie to w jakich okresach wypłacany jest kupon. Zwróćcie uwagę na charakter działalności PTI. To nie jest fabryka, że tam jest codziennie jakiś cash flow. Przez to, że jest to działalność inwestycyjna, jestem w stanie zrozumieć, ze kupon jest raz na pół roku. Mnie interesuje to czy na koniec wykupią obligacje, a tu PTI dotychczas pokazywało klasę.

gadu gadu, a tymczasem na tvn cnbc analityk zachwalał akcje polskich producentów gier komputerowych (sektorowy buy dobry i dla CI Games w naszej sytuacji)

Tak to może być niezły pomysł. Patrząc na kurs dwóch serii już notowanych widać, ze są notowane z premią. W przypadku tej emisji może być podobnie. Choć ja planuje zostać z nimi na dłużej, kupon mnie zadowala i chłopaki z DM BOŚ też walor zachwalająAngel

przy takich wzrostowych spółkach to pytań nie zabraknieAngel

Kamil Gemra napisał(a):
Spółka organizuje spotkanie z inwestorami indywidualnymi:
wiadomosci.stockwatch.pl/lst-c...

Dla pierwszych 20 osób przygotowaliśmy niespodziankę. Szczegóły w linku.

wybieram się, fajna inicjatywathumbright

anty_teresa napisał(a):
Zysk nie jest czysto księgowy, jak to zwiesz. W pewnej części tak, ale znaczna część zysku miała także charakter gotówkowy, więcej niż połowa.

denko jakby uklepane, a jak Allien Rage wypali na konsole to tu będzie miły koniec roku

kliknij, aby powiększyć

ta gra może nas ogarnąć i pozwolić wrócić na dużo wyższe poziomy - to jest teraz kluczowe dla CI Games i jego wyceny

gry.interia.pl/newsy/news-stev...

to może być punkt zwrotny dla CI Games bo obaj panowie to nieźli specjaliści w branży gierek

gwozdek001 napisał(a):
Mi się raczej widzi, że firma wyciąga wnioski. Alien Rage, który z założenia miał być małą, niszową grą zebrał lepsze oceny niż SGW2. Moim zdaniem samo to świadczy o tym, że firma stara się uczyć na własnych błędach.Najwyższa pora jednak zacząć przekładać tą naukę na wyniki finansowe.
Czego i Państwu życzę ;)

portfolio CI Games to ich najsilniejsza strona, kolejne tytuły to szansa na dojne krowy bo przecież Snajper3 to kwestia czasu

na innym branżowym forum giełdowym podali ten link www.miastogier.pl/recenzja,pc,...

Alien Rage widać ma swoich fanów a to dobrze może wpłynąć na sprzedaż

jutro dobry dzień dla akcjonariuszy:

kliknij, aby powiększyć

sukces gierki na pewno nie jest w cenie patrząc na wykres

kliknij, aby powiększyć

jeden potencjalnych hiciorów przyszłego roku.... CI Games przy tej cenie chyba wcale nie dyskontuje trzech nowych premier więc papier wart naszej uwagi

pisali przecież, że cypryjskie zamieszanie na nich nie wpływa wiec nie ma co szukac dziury. AGL ładnie powiększa bank ziemii i teraz czekamy na dobry słonecznik bo tego w cenach nie maBoo hoo!

Lords of the Fallen to głowny driver pod wzrosty 2014...

kliknij, aby powiększyć

a nowe premiery CI Games już w drodzeAngel

www.pandl.pl/aktualnosc/items/...

bez jaj, tu są niezłe fundamenty, a wskaźnik C/Z po tych wynikach robi wrażenie nawet jeśli to jednorazówka to analitycy lubią "tanie" tematy bo można pokazać spory potencjał wzrostu

city-interactive.com/en/News/N...

nowe dobre tytuły do cashowania zawsze mile widziane

www.gamesindustry.biz/articles...

kolejny driver do wzrostów w kolejnych kwartałach, te obawy, że po Snajper 2 będzie produktowa cisza okazały się nieuzasadnione, go CIA go!

po drugim przejęciu (o ile będzie) i synergiach to C/Z spada dla 2014 roku na skrajnie niedowartościowane poziomy więc tu za dalszą zwyżką w perspektywie kilku kwartałow przemawia bardzo wiele

zbaczamy lekko z tematu, ida nowe tytuły CIA na półki sklepowe i to jest teraz kluczowe dla wyników i kursu giełdowego.

jedno jest pewne, prognozy podane wcześniej są mega konserwatywne!!!

Agroliga powiększy bank ziemi o 1,6 tys. ha do 9,0 tys. ha
ISBnews - Biznes
20 Sie 2013, 9:21

Warszawa, 20.08.2013 (ISBnews) - Planująca przejście z NewConnect na rynek główny GPW ukraińska spółka rolnicza Agroliga podpisała wstępną umowę zakupu 1.600 ha ziemi w regionie Charkowa na Ukrainie, co pozwoli jej zwiększyć posiadany bank ziemi do 9.000 ha, wynika z komunikatu spółki.

"19 sierpnia podpisano wstępną umowę z ukraińską spółką dotyczącą nabycia 1.600 ha ziemi w dystrykcie Pervomayski w regionie Charkowa. Umowa ma wartość 960.000 euro i zostanie sfinansowana z zysków Grupy" - głosi komunikat.

Zawarcie transakcji zaplanowane jest na styczeń 2014 r., po uzyskaniu m.in. zgody ukraińskiego Komitetu Antymonopolowego.

"Po zamknięciu tej transakcji, bank ziemi Grupy wzrośnie do 9.000 ha. W ciągu ostatnich dwóch lat bank ziemi Agroligi wzrósł o połową, a do 2015 r. planowane jest jego dalsze zwiększenie do 12,7 tys. ha" - czytamy dalej w komunikacie.

Grupa Kapitałowa Agroliga, zarejestrowana na Cyprze ma pięć ukraińskich spółek, w większości prowadzących działalność w rejonie Charkowa. Koncentruje się na produkcji oleju, zbóż i mleka. Od lutego 2011 r. Agroliga jest notowana na New Connect.

dobrze wygląda technicznie plus 3 nowe premiery wzmacniają fundamenty CIA, mi to wygląda na początek dłuższego odreagowania kursu

wiadomosci.stockwatch.pl/rapor...

CIA w Kolonii będzie miało co pokazać gościom targowym, oby impreza była udanym początkiem dwóch nadchodzących premier gier

po udanych źniwach to będzie jeden z najtańszych papierów na GPW, a wszystko wskazuje, że prognozy były konserwatywne. W AGL jest pod co grać.

Głośno myślę: do rady nadzorczej wszedł Dawid Sukacz (jeden z założycieli corporatebonds.pl). Gość jest poważny i merytoryczny i chyba chyba nie wyskakiwaliby na rynek z emisją, nie mając wcześniej jej dogranej z inwestorami. Oczywiście nic na rynku nie jest pewne, ale są powody do małego optymizmu są! W karnecie tez podaż cofnięta.

grunt, że są chętni, aby objąć obligi i pomóc firmie wyjść na prostą, bo uwalić temat jak 50 proc. nierzetelnych emitentów Catalystu to łatwo....

"Marka chce pozyskać 12,8 mln zł z emisji nowych obligacji
Opublikowano: 2013-07-15 13:49:39
Daniel Paćkowski

Spółka udzielająca szybkich pożyczek gotówkowych potrzebuje pilnie ponad 6 mln zł na przedterminowy wykup obligacji zgłoszonych przez obligatariuszy. Brakujące środki zamierza pozyskać z emisji nowych papierów dłużnych."

Kod:
Całość tekstu jest tu: wiadomosci.stockwatch.pl/marka... . Nie ma potrzeby go przepisywać.

No to mamy nową ważną datę do kalendarza.... 24 wrzesień!!! Chyba będzie pod co grać:

gry.onet.pl/wiadomosci/w-alien...

kliknij, aby powiększyć

kliknij, aby powiększyć

Japończycy wzmacniają popyt:

" tokijscy gracze wzięli udział w ulicznej, przedpremierowej imprezie dedykowanej grze Sniper: Ghost Warrior 2, która ukaże się na japońskim rynku w dniu dzisiejszym. W samym sercu stolicy, w dzielnicy Akihabara zorganizowany został event, w trakcie którego każdy z zebranych graczy mógł sprawdzić swoje umiejętności stając przed wybraną konsolą. Z racji wybranego przez organizatorów imprezy miejsca (Akihabara to słynne „Elektryczne Miasto”, światowe centrum handlu sprzętem elektronicznym i grami video) event zgromadził rzeszę zaciekawionych tokijczyków"

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 30 lipca 2018 11:16:20
Liczba wpisów: 134
[0,04% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,185 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,61% +30 322,02 zł 50 322,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d