
(Fot. sxc.hu)
W dniu 29 października zarząd LST Capital przedstawi plan rozwoju na lata 2014-2016. Będzie on dotyczył również najważniejszych projektów, w które zaangażowany jest fundusz, czyli spółek: LZMO, Baltic Ceramics oraz Industry Technologies.
– Naszą długoterminową polityką jest równe traktowanie wszystkich akcjonariuszy. Z tego powodu chcemy być w pełni otwarci na inwestorów indywidualnych i podtrzymywać z nimi kontakt, również dzięki bezpośrednim spotkaniom. Na pewno w przypadku LZMO i LST nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie. – mówi Dariusz Janus, prezes LST Capital i szef rady nadzorczej LZMO.
Spółki zapraszają inwestorów indywidualnych do udziału w spotkaniu, które odbędzie się o godzinie 10:00 w restauracji Villa Foksal przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu są proszone o potwierdzenie obecności drogą mailową. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: lzmo@innervalue.pl.
Pierwsze 20 osób, które zarejestrują się na spotkanie i przyjdą otrzyma darmowy, promocyjny, trzymiesięczny kod dostępu do pełnej wersji StockWatch.pl.
– Przy okazji spotkania zaprezentujemy nie tylko spółki LST i LZMO, ale również szczegółowo opowiemy o projekcie Baltic Ceramics, którym interesuje się wielu inwestorów. – dodaje Dariusz Janus.
Spółka LST Capital to fundusz typu venture capital notowany na GPW od maja 2010 roku. LST Capital inwestuje w innowacyjne projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju.