pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

the special one

the special one

Ostatnie 10 wpisów
Powinieneś poszukać odpowiedzi na to pytanie na bankierze

Uuuuu... cytujemy szefa marketingu na forum inwestorskim. Za chwilę kapliczka powstanie, otoczona z dwóch stron baretkami

Kubcon napisał(a):
gdyby MRC był notowany w Londynie nigdy nie kosztowałby 5zł tylko 40-60zł

- Serinus?.. Dawno nie słyszałem tego imienia.

Jeżeli chodzi o cytowany fragment o zwiększeniu zaangażowania, to przydałoby się go uzupełnić o wartość transakcji, wynoszącą 1.852,50 zł - daje to pełniejszy obraz sytuacji.

Gdyby ktoś się zastanawiał co mogłoby powstać po skrzyżowaniu KOV i 11B, to już ma odpowiedź.

To nie tyle problematyczne, co powoli staje się nudne. Tylko czekać, aż powstanie nowy indeks WIG_PLAYWAY.

Cytat:
...studio z grupy PlayWay (10,95 proc.)

I na tym mógłbyś zakończyć, niepotrzebnie produkowałeś dalszą część wypowiedzi

Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie, podając wolumeny. Te akcje są niczym osiedlowa Karyna - miał je każdy kto chciał, na dodatek nie jeden raz.

Już o to się nie martw. Morgan wyeminuje instrumenty dłużne w oparciu o cenę szparagów, FED je wykupi a za pozyskany w ten sposób cash kupią szparagi. I Morgan syty i Frog cały.

baks napisał(a):

Moim, zdaniem wiedzą coś więcej i liczą się z dużym zarobkiem. Skupując z rynku taką ilość zapłaciliby pewnie znacznie drożej.

Przestań pisać te brednie, człowieku! Spójrz na dzienne wolumeny, spójrz na średnią cenę z okresu n. Taką ilość można było spokojnie skupić z rynku jak i wyrzucić w rynek.

Duży dylemat mniejszościowych w Polnordzie
Tych, co emisją dostali po mordzie.
Chcieliby oddać, wszak to ludzie honoru
Tylko jak dać po mordzie bez prawa poboru?

Wystarczy zamienić "wydadzą grę" na "opracują koncepcję" i mamy jedną w wielu błyskotliwych wypowiedzi - nie wykluczam, chociaż może być, że nie, albo nawet tak

baks napisał(a):
Nie wiem czy posty gdzieś jeszcze są ale jak widać miałem rację

I wrodzoną skromność. Chapeau ba(k)s
Pisząc w stylu "nie wykluczam, że wydadzą grę w 2021, ale nie można też wykluczyć, że nie wydadzą" nie trudno być prorokiem

Dzisiaj KK użalał się na łamach podłogi:
Cytat:
Mam plan uzdrowienia firmy GetBack. Chcę wrócić do spółki i jestem przekonany, że w ciągu 30 dni uda mi się wyprowadzić ją na prostą

Cytat:
Nie będę bezczynie przyglądał się, jak ktoś to moje dziecko po prostu zabija.

kliknij, aby powiększyć

Ciekawy pomysł. Oby tylko D.Augustyn nie skoncentrował się wyłącznie na promowaniu CI lub brokera, oddziałami którego kieruje.

Nikt tutaj nie interesuje się FX?

Dzień dobry! Jak myślicie, krótka na parze EURUSD to dobry pomysł?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 29 października 2015 09:51:20
Liczba wpisów: 18
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,433 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d