pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Rif

Rif

Ostatnie 10 wpisów
Musimy się przyzwyczaić do kolejnej choroby i tyle. Dane pokazują, że śmiertelność wcale nie jest na poziomie 5% i wyżej, ale znacznie mniejszych. Tak wynika z krajów, gdzie tłuką test po wszystkich, a nie tylko z mocnymi symptomami. Jak niegdyś z grypą, nasz system immunologiczny musi się do nowej odmiany dostosować. Tylko tyle i aż tyle. Wirus nie rozpuści się w powietrzu, bo tak sobie zażyczą politycy. Oczywiście, z czasem wszyscy przez to przejdziemy, jak z ospą.
Obecne działania pokazują, że na przyszłość rządy muszą lepiej dbać o służbę zdrowia, mieć rezerwy na takie sytuacje. I jak z wszystkiego wyjdziemy silniejsi (nie wszyscy, ale taka już jest matka natura).
Dbajmy o siebie, nie palmy papierosów, nie trujmy powietrza, jedzmy lepiej itd, itp., a znacząco zwiększamy swoje szanse. To w zasadzie jak ze średnią życia w danym państwie. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Przychody z poszczególnych umów są różne, ale jak dobrze wiemy, że przychody z nich są dla spółki na działalność bieżącą, czasami coś więcej, zwłaszcza w roku bez większego ruchu w grach ze studia.
Tak będzie, dopóki nie trafi im się jakiś mega tytuł (przy stawkach do 5 mln złotych, to raczej będzie mega fart.
Raport ok. Pewnie w innych okolicznościach przyrody miałby większe znaczenie. Niestety teraz nie ma żadnych. Spokojnie trzeba przetrzymać sytuację z wirusem, a gdy już minie, to informacje o P8 i grach z wydawnictwa będą fajnym paliwem nie tylko do nadrobienia "strat", ale i czegoś więcej.

Vox napisał(a):


w UK prognozuja 7,9 mln hospitalizowanych, 0.5 mln ofiar


Ciekawe, gdzie chcą ich hospitalizować? Chyba na ulicach.

@krewa
Bo to są celebryci, o których pisze się najwięcej. Jeśli chcesz więcej informacji o włoskich sportowcach zainfekowanych, musisz raczej poczytać włoskie gazety sportowe.

Z drugiej strony oni są zarażeni, ale po prostu odsunięci od gry ze względów profilaktycznych i nie wiemy czy mają jakieś większe perturbacje zdrowotne i że odbije się to na ich karierach.

Z każdym dniem mamy coraz większy przyrost zachorowań na świecie, a przy polityce Johnsona i Trumpa, wydaje się, że apogeum jeszcze przed nami. Ciekawe, który model lepiej przetrwa próbę czasu. Czy gospodarka kosztem śmierci tysięcy emerytów i zajechaniem służby zdrowia czy model zaorania gospodarki w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa.
Obawiam się, że ten drugi nie będzie miał sensu, jeśli USA i UK nie pójdą po rozum do głowy. Na ten moment Trump izoluje się, a za moment to reszta świata będzie się izolować od USA.
Sytuacja dynamiczna, ale chyba nie ma mądrego, kto by przewidział jak zachowywać będą się w najbliższych dniach giełdy.

Stockinger napisał(a):
Rif napisał(a):
Logika jest piękna. Staramy się jak najlepiej reagować prewencyjnie, aby najszybciej i najskuteczniej poradzić sobie z zagrożeniem, a giełda reaguje paniką, jakby to zakłady pogrzebowe nie nadążały z grzebaniem pacjentów thumbright

Siedzieć na akcjach co straciły 30% w 2 tygodnie, widząc złamanie trendów i sentymentów: to ani logika, ani brak paniki, raczej chroniczny paraliż. Mówić sobie że będzie dobrze i straty są papierowe wolno każdemu. Przekonywać innych że czerwone jest zielone to się w głowę stuknąć trzeba pierwej.


Nie wiem do czego się odnosisz. Ja piszę o dzisiejszej reakcji inwestorów na jedno z bardziej słusznych posunięć w Europie, które mogą uchronić naszą gospodarkę przed sytuacją na zachód od Polski.

Logika jest piękna. Staramy się jak najlepiej reagować prewencyjnie, aby najszybciej i najskuteczniej poradzić sobie z zagrożeniem, a giełda reaguje paniką, jakby to zakłady pogrzebowe nie nadążały z grzebaniem pacjentów thumbright

Owszem, a kupujący byli tacy głupi, że nie zauważyli, że to moment kluczowy i kupując na pewien czas spowodują zwałę na rynku i odwrócenie trendu. Wybrali naprawdę świetny moment.

Czyli nadal utrzymywane jest twierdzenie, że tajemnicze grubasy finansjery, posiadając wcześniej informacje, dwa dni przed komunikatem ESPI dokonali odejścia spod oporu.
Myślę, że odchodzimy nieco poza przyjęte tutaj reguły, ale ok.

Sam może zobacz co odstawiasz? Z linią trendu odbiło się u góry 19.02, a 21.02 odbiło od dolnej już po ogłoszeniu sprzedaży pakietu. Poniedziałek się wszędzie zesrało. I tyle. Chcesz, to przytakuj tym co twierdzą, że kurs spadał od 19.02, bo dwa dni później miało pójść info o sprzedaży.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 17 stycznia 2016
Ostatnia wizyta: 9 kwietnia 2020 23:43:45
Liczba wpisów: 707
[0,21% wszystkich postów / 0,46 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,806 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +82,88% +16 576,84 zł 36 576,84 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d