Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Rif

Rif

Ostatnie 10 wpisów
Raczą sobie żartować, jeśli przy takich zyskach zakładanych na 2021, stawiają wycenę akcji na poziomie 464. Ponadto reko akumuluj z odwołaniem do znacznego wzrostu w ostatnich miesiącach, to niemal jak zachęta: "wrzucajcie nam do koszyczka". Aktualnie szorujemy po linii krótkoterminowego trendu wzrostowego. Oczywiście może okazać się, że pójdziemy pod linię, a wtedy jeszcze pobujamy się jakimś boczniakiem. Tylko jakie akcje będą kupować za kilka tygodni w ramach PPK? Mam wrażenie, że anale ostatnio starają się zniechęcić ludzi do inwestowania w gierkowe spółki.

Greenthumb napisał(a):
Liczba społeczności na steam po niecałych 24 godzinach to już prawie tyle ile miał Frostpunk w dniu premiery (130tys)... po prostu WOW
Wiesiek 3 miał w okolicy premiery ok. 160 tys. społeczności przy sprzedaży około 350 tys. w pierwszym dniu wg steamspy.
A jest jeszcze gog, który musi mieć spory kawałek tortu, patrząc na świadomość klientów w komentarzach na yt czy reddicie.
Summa summarum razem z konsolami można szacować ok. 1mln pre-orderów w 24h na 10 miesięcy przed premierą.


Na ten moment kapitalizacja 21 razy większa od 11bit i o ile razy większa od momentu premiery W3? To nie WOW, ale mus, aby mieli kosmiczny wynik i żeby znaleźć uzasadnienie do tej ceny przy tempie wydawniczym, które jest słabe. Trzeba patrzeć w przyszłość np. w projekt, który ma ukazać się w 2021 i w kolejne, ale o nich cisza...

Zapowiedziano przed chwilą płatne DLC do Moonlightera i to kolejny temat, który oznaczyli jako summer.
Q3 będzie dla nich bardzo pracowitym okresem do ogarnięcia marketingowo Whistle

Natomiast pięknie wróży przychodom tak w Q3, jak i w Q4 hello1

Przejęła dawno temu projekt po przemilczanym odejściu Ganszyńca.

pl.linkedin.com/in/marta-fijak...@Baks
Oj, nie doceniasz Q3. Przecież te 8 baniek, to pewnie będzie tylko zysk z ich tajemniczego dealu, a w tym kwartale najprawdopodobniej pojawi się i Frostpunka na konsole i CoM multiplatformowy. Jeśli wszystko powyższe zostanie spełnione, to wynik >15 jest realny.

Skąd to przekonanie, że CoM będzie miało premierę na jesieni?
Zapowiadano tę grę na lato/Q3 (czyli do końca września).

Faktycznie grupa ma swój wynik, ale jeśli do tego dorzucimy fakt, że premiera będzie równocześnie na PC, PS4, Switch i X1, to wyniki mogą być mocne. Zresztą informacje o tym, że już mają bardzo dużą wishlistę nie bierze się z niczego. No i przede wszystkim dzielą się zyskami pół na pół z twórcami gry, więc będzie ciekawie. Kto wie czy nie wyjdzie od razu w Chinach.

Pytanie czy osiągną przychody na poziomie zeszłorocznych? Na dwoje babka wróżyła, bo jeśli okaże się, że Frostpunk konsolowy zaskoczy, to i są w stanie je przebić. Niemniej ten rok bez premiery własnej gry pokaże, że spółka doskonale radzi sobie z monetyzacją i rozwojem.

A potem już pozostanie nam oczekiwanie na zapowiedź P8 :)

Patryk Grzeszczuk jest świetny w klocki marketingowe, co udowadnia za każdym razem podczas konferencji inwestorskich. Czytając ten artykuł, tylko się w tym przekonaniu umacniam. Szkoda, że takie teksty nie powstają na potrzeby inwestorów.

Zatem wersja konsolowa jest tak dobra, że w zasadzie nie stanowi różnicy na jakim sprzęcie gramy, a jeśli pojawią się mocne oceny w konsolowych mediach, to kto wie jakie wolumeny sprzedaży zaliczymy. W zasadzie możemy zakładać, że będą wynosić gdzieś pomiędzy od niewiele więcej niż konsolowe TWOM aż po zbliżone do wersji PC wyniki na poszczególnych platformach Whistle

No i wstawka o planowanym RPG w świecie Frostpunka. Duża rzecz. Pytanie czy to będzie P9 czy też P10.

Gdyby koszty produkcji wynosiły 10 mln i zwróciły się w godzinę, to byłoby hurra. Tymczasem jakie były oczekiwania? Gra była chociaż chwilę na pierwszym miejscu steam?
Niemniej to dobra premiera, kolejny tytuł w portfolio, z którego może wyjść ciekawa marka. Wstydu nie ma.

Trochę inny typ gry, ale obstawiam, że szybciej wyjdzie Frostpunk skoro już oficjalnie graczom zaanonsowali termin i zaczęli działania marketingowe.

WOW, bomba. Konsolowa edycja Frostpunka już tego lata :D


Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 17 stycznia 2016
Ostatnia wizyta: 20 czerwca 2019 13:17:54
Liczba wpisów: 545
[0,17% wszystkich postów / 0,44 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,379 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d