pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Rif

Rif

Ostatnie 10 wpisów
430 dobrze byłoby minąć, ale atakowanie szczytow powinno się teraz realizować na zasadzie marszu w górę systematycznego. Możemy zrobić takie podejście nawet do czasu premiery P8, tak jak kroczyliśmy ponad 200 przed premierą FP. Potem zaś już kurs będzie wypadkową premiery bardzo udanej/udanej/przecietnej/słabej.

Akurat Lelo ogarnął temat. Stwierdził, że CDP nie pójdzie na łatwiznę, robiąc teraz remaster, a ewentualnie za kilka lat porządny remake zafunduje. Tylko trochę źle wyartytkuował swoją opinię :) Natomiast wielu prelegentów nie skumało różnicy faktycznie :)

Ludzie masowo zwracają gry, której de facto nie ma. Na pewno. Zwroty nie wpływają na pozycję. Wczoraj napisałeś, że sprzedałeś akcje i chcesz odkupić za <200. Zatem piszesz o katastrofie. "Cały świat poruszony" . To tylko gra i gracze są przyzwyczajeni do takich sytuacji. To norma w tej branży, więc przestań jończyć. Nie mam akcji i to nie od paru dni, a z daleka jestem od wpisywania takich nonsensow. Katastrofa by była, gdyby anulowali grę.
Wieska 3 przesuwali dwa razy o 3 miesiące i takie same lament ignorantow były. Pisano, że gra nie istnieje nawet :) Świadomi końcówki z Wieskiem dali sobie zapas od razu 5 miesięcy przesuwając. Zdarza się. Obiekcie do CDP mam zupełnie inne. Przy takiej siłę marki, przy takich przychodach, nie potrafią więcej niż jednej gierki naraz robić. Nie mówię o popierdolkach, ale tytule AAA. Możliwe, że Nowakowski sciemnial, bo trudno uwierzyć, że nie dłubia W4.

baks napisał(a):
aircanada15 napisał(a):
Cyberpunk dopiero 17 września. Szkoda, ale decyzja jak najbardziej uzasadniona.

Miałem słuszne przeczucia, że ta premiera Final Fantasy 7 niecały tydzień przed Cyberpunkiem trochę śmierdzi.

@air
Myślę, że to żart
nie sądzę abyś naprawdę wierzył, że wcięcie się kogoś w termin był powodem przesunięcia.
Ja jestem przekonany, że jedynym powodem jest dbałość o perfekcyjne dopracowanie.
Myślę, że już jakiś czas temu zdawali sobie sprawę, że się nie wyrobią a nie mogli za długo przeciągać ogłoszenia.
Nie wierzę w to aby REDS przestraszyli się konkurencji.
Podoba mi się, że nie oglądają się na nic i priorytetem dla nich jest jakość produktu.
Szkoda, że tylko nieliczne spółki stawiają na dbałość o produkt i graczy.
Trzymam kciuki za konkurencję ..... czyli REDSów ... salute

Myślę, że aircanadzie chodzi o to, że Square wiedziało, że Cyberpunk nie wyjdzie w tym terminie, stąd mogli sobie Finala wstawić bez obaw. Z tych dwóch to obawy mogło mieć tylko Square a nie CDP.

Ktoś myli pojęcia. Rozpoczynając dyskusje użyłem zwrotu remaster, a nie remake. Przecież takie remasteru mogliby zlecić. W Polsce jest firma znana, która robi świetne remastery, Qlok się zwie. CDP sra pieniędzmi i nie musi robić takich rzeczy swoimi ludźmi. Wiele serii miało świetne remastery i nie wiem co miałoby stać na przeszkodzie, aby zrobić podobnie dla W1 i W2. Na konsoli Sony ludzie, by kupowali od razu, bo dla nich to temat nieznany, a kochają W3.

Zastanawiam się czemu mając gotową trylogię Wiedźmina, nie dokonują remasteru dla konsol aktualnej bądź przyszłej generacji. Wiedźmin 2 nadal potrafi zakrztusic mocne pecety, bo oferował już w momencie premiery wiele fajnych rozwiązań technicznych. Wiadomo, że pierwszego trzeba by już mocnej reanimowac. Jestem pewien, że znalazłoby takie wydanie mnóstwo nabywców.

W sierpniu 2016 czy w czerwcu 2018?

Temat dywidendy był na ostatnich konferencjach albo czacie którymś poruszany i Prezes już tak mocno jej nie negował. Oczywiście nie dotyczyło to bieżącego roku, ale bliżej nieokreślonej przyszłości.
Moim zdaniem to pieśń przyszłości, możliwa do wdrożenia od momentu, gdy funkcjonować będą 3 ekipy, a flagowiec będzie wypuszczany w częstotliwości nie mniejszej niż 1,5 roku, a i wówczas w zależności od planów taką akcję mogliby przeprowadzać raz na dwa lata.

Tymczasem zaczynamy, mam nadzieję, że ostatni "chudy" rok. Wyjdzie pewnie trochę dodatków w tym szczególnie wyczekiwane dwa dla "Frostpunka", "Children of Morta" swoje płatne DLC z czasem ma wypuścić, a "Moonlighter" wskoczy na mobilki. "Moonlighter" zdaje się, że będzie miał też w lutym premierę w Japonii na PS4, a i "ChoM" czeka na debiut na japońskim rynku.

Większą pożywkę (OBY!) stanowić będzie upublicznienie P8. Liczę, że zobaczymy w tym roku znacznie więcej niż enigmatyczny teaserowy zwiastun z tytułem. Do tego z wydawnictwa pewnie przynajmniej dwa projekty, a może i już trzy, zaprezentują się z tytułami na jakiś ruchomych i nieruchomych obrazkach.

Tylko tyle, lub aż tyle. Zależy od przyjętej perspektywy. Urealniając, to z wynikami pewnie będzie próba wyjścia na plus, co wcale nie jest oczywiste przy rosnących kosztach działalności. To trochę smutne.
Z drugiej strony wspomniana zapowiedź P8 może, a nawet musi zrobić różnicę.

Tymczasem na kursie walka na poziomie 400, możliwa do pokonania ze względu na zbliżający się termin premiery rozszerzenia dla "Frostpunka". Kto wie czy nie odbędzie się w tych dniach próba przeskoczenia ponad ostatnie opory. Oby tylko jak z kilkoma ostatnimi premierami kurs po premierze nie pacnął. Przy czym kurs po premierze spadał, bo bądźmy szczerzy, ale premiery dupy nie urywały. Zatem liczę na wzrosty w najbliższych dwóch tygodniach, a potem się zobaczy jak premiera DLC wypadnie.

Split przy takich obrotach, komu byłby potrzebny? Pomysł zupełnie z czapy, a moze przedstaw jakieś uzasadnienie.

Koniec roku i koledzy zaprezentowali nam jakże dwa różne podejścia podsumowujące dokonania 11bit.
Jedno w ujęciu technicznym, drugie fundamentalnym. Jeden z autorów zadowolony, drugi mniej, a co najlepsze im obu nietrudno przyznać rację.
Analiza pod kątem technicznym z pewnością cieszy, chociaż nie da się ukryć, że odcina powoli kupony od przyszłych dokonań, a przyszły rok jeszcze bardziej będzie ciążyć z takim odbiorem (dużo słabsze wyniki).
Analiza pod kątem fundamentalnym realnie wskazuje dokonania tegoroczne i obawy o rok przyszły (brak premier).

Wszystkim akcjonariuszom życzę, aby nadszedł moment, gdy obie analizy będą miały okazje zejść się już bezkompromisowo pozytywnie. Nie stanie się to jeszcze w nadchodzącym roku, ale w tymże będą musiały wybrzmieć odpowiednie sygnały, które pozwolą nam z dużo większym optymizmem patrzeć na rok 2021 i kolejne.

Szczęśliwego Nowego Roku love4

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 20 stycznia 2020 19:13:47
Liczba wpisów: 672
[0,20% wszystkich postów / 0,46 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,436 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d