pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Rif

Rif

Ostatnie 10 wpisów
Jedni zamiast pokazu gry "sprzedają" akcjonariusz muzykę, a tu fimiki na podstawie książki.
Tymczasem jakie kwalifikacje do stworzenia fajnej gierki mają tutejsi mistrzowie kodu? Żadne, ale ważne by sprzedać kursowi robione przez kogoś innego animowane obrazki.
Tak w przypadku Starward, tak i i tutaj kupowanie kota w worku. Tylko tutaj o dużo tańszy.

Serio, będziemy tutaj otrzymywać informację o grze z miejsca... 379 WL na Steam? Przecież to żałosne...

Albo za wysokie progi, albo za miesiąc coś zapowiedzą.

Pamiętam jaką furorę robiła w sieci zajawka "Get Even" farmowego i jakie potem odbywało się naganianie pod "oglądalność". Tylko tam chociaż pokazywano coś co przypominało grę, a nie muzyczkę. Ostatecznie gra nie interesowała nikogo. Ulubionym miernikiem akcjonariatu CIG też przez długi czas była ilość wyświetleń, które kupowano na potęgę pod nużące gameplaye. Zaklinano rzeczywistość. Nie wiem co wyjdzie ostatecznie z projektu "Niezwyciężony", ale odtrąbienie sukcesu, że zainteresowano się muzyczką jest co najmniej słabe.

1ketjoW napisał(a):

Obecna kapitalizacja to 235 mln po trailerze. Jestem pod sporym wrażeniem - co może spowodować marketing i pewność, że gra odniesie sukces w znacznej skali.

Jaki zwiastun? Widziałem tylko muzykę i kilka grafik wyglądających na koncepty. Wydają płytę? Na steam tagi: bogata historia, narration, conversation i mystery. To jakieś popularne gatunki? Można odnieść, że to wprost odniesienie do wątku tej gry na SW. Ma już bogatą historię, narrację wprowadzono, że mucha nie siada, konwersacja trwa w najlepsze, ale nie wolno za mocno krytykować. No i mystery, czyli kot w worku. Dzisiaj złapałem mysz i ona ma jakąś wartość, ale wypuściłem na łące. Liczyłem, że to będzie jakaś gierka, która się sprzedaje, może RPG, skradanka z elementami przygodowymi, a nie kolejna historyjka do obejrzenia na YT, jak to ma miejsce z wszystkimi grami od Bloobera.

Spekulanci czekali na co? Przecież tutaj są takie obroty, że nie ma czym spekulować. A już inwestorzy zza oceanu, to czego mieliby szukać? Ta spółka według aktualnych reguł nie zostałaby dopuszczona do obrotu na giełdzie.

Zawsze informują w Forever, że dany tytuł przeszedł przez certyfikację, dopiero po tym podają ustaloną datę premiery. Pomiędzy informacją o certyfikacji a realną premierą mija zazwyczaj ok. 3-4 tygodni. Miło, że jednak działają wcześniej z marketingiem. Tylko pozostaje zagadka w postaci jakości tego portu. Switch nie jest doskonałą platformą dla gier z Unity, a i Forever nie jest mistrzem portowania. Oby GH było wyjątkiem od reguły.

Plakat? Sztukę teatralną będą wystawiać czy tworzą grę? Faktycznie, sporo w tym teatru.

Retorykę może zmienić jedynie pokazanie czegokolwiek wartościowego, bo na razie wiemy, że drobni inwestorzy zorganizowali projekt biznesowy wstawiając zamiast Sapkowskiego nazwisko Lema. Co ciekawe coraz więcej inwestorów wyskakuje z pokładu, aby jeszcze być na plusie. Nie jest tak łatwo, bo właściwie nie ma kto odbierać tych akcji. Za kilka miesięcy zejdzie lock-out, to może być jeszcze gorzej. Biorąc pod uwagę ile musieli się kisić i ile zarabiało się w tym czasie na innych spółkach, to pewnie średnie zadowolenie.

Co to za data ten 12 września?

Mój ulubiony wątek. Sielanka trwa w najlepsze i niczym w komitetach robotniczych akcjonariusze sobie z dzióbków piją, wybierać chcą do rad naczelnych kolegów mniejszych. Profesjonalny język biznesowy, w otoczce PR robi wrażenie, a nie lepiej zacząć wyciągać tego kota z worka, bo mniejszościowi z IPO mogą mieć problem, aby wyjść po cenie zakupu? :)
No i w końcu przyglądający się temu z boku, by mogli sprawdzić czy skórka warta wyprawki, zwłaszcza, gdy kurs z naciąganego TKO sprowadzono z Marsa na Ziemię (choć przy tej wystarczającej dla wielu komunikacji, może zejść pod ziemię)..

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 23 września 2020 11:44:43
Liczba wpisów: 823
[0,23% wszystkich postów / 0,48 postów dziennie]
Punkty respektu: 5

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,364 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d