pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

eptankers

eptankers

Ostatnie 10 wpisów
Prezes w kilku słowach o postępach w komercjalizacji, fazach takiego procesu oraz strategicznych kierunkach dalszego rozwoju spółki.
twitter.com/XTPL_nanoprint/sta...

Na strefie inwestorów YT jest filmik z prezesem Playwaya
www.youtube.com/watch?v=kybwVf...

Przeczytaj pismo przewodnie, a jak będziesz chciał więcej info to musisz się wgłębić w resztę załączników.

Na stronie LUG jest oficjalne info o otwarci fabryki w Argentynie.
www.lug.com.pl/firma/aktualnos...

Dla zainteresowanych wywiad z prezesem.
okiemmaklera.com/piotr-garstec...

Dzięki za analizę, super robotahello1

wywiad z prezesem dla zainteresowanych.

Już zgłosiłem.
Przeczytałem czat inwestorski z prezesem i spodziewają się spowolnienia w najbliższych 2q.
jestem ciekawy czy to tylko 2q czy może więcej.

Liczę że w najbliższym czasie pojawi się wasza analiza raportu rocznego.

Dziękuje za analizę hello1 dobra robotathumbright

Wywiad z prezesem w Parkiecie.
www.youtube.com/watch?v=Bp4O1O...

@Rif
aktualnie 49% to prawie połowa.
po raz kolejny napiszę że Agony miało wzbudzać mieszane odczucia i tak się stało.
dla połowy oceniających gra jest nieudana, ale może zwróci się z lekką górką, trzeba pamiętać że jeszcze kilka ciekawych premier przed nami w tym roku i nieudane Agony szybko zostanie zapomniane.

Dla mnie ważne jest ostatnie zdanie raportu, zwłaszcza po przecinku.
czekam z niecierpliwością na kolejne komunikaty ze spółki.

Dla zainteresowanych link do wywiadu z Prezesem.

@Rif
A ja mam odmienną opinię o 180 stopni, nie będę się o niej rozpisywał bo to nie ma sensu.
Ostatnie dni i tygodnie to czyste szaleństwo, kto nie był na to przygotowany to teraz cierpi psychicznie.
Część inwestorów zachowuje się i reaguje na wieści z otoczenia jak komentarze z gry Agony.
Najważniejsze to racjonalne podejście.
Od samego początku było wiadomo że gra wzbudzi mieszane odczucia. Każdy gracz ma inne preferencje i bardzo często gry z jednego gatunku mogą się od siebie znacznie różnić.

Co do modelu biznesowego PLW mi odpowiada i tutaj też opinie są podzielone mniej więcej 50/50.

Opinia jednego youtubera na niewiele się zdaje ale w tym linku co przesłałeś faktycznie nie ma opinii bardzo pozytywnej, jest za to odczucie mieszane chociaż jak sam podał na samym końcu poleca grę żeby sprawdzić samemu klimat tej gry. Jest kilka uwag do spraw technicznych, które mogą zostać szybko poprawione więc pozostaje czekać na premierę. Osobiście oglądałem kilku streamerów i oni byli zadowoleni z gry. Gra cały czas wywołuje skrajne odczucia co wg mnie jest pozytywne, ważne aby o niej się mówiło i było w okół niej zainteresowanie.

w 72h 80k ale to i tak mega wynik, cieszy mnie to niezmiernie hello1

Czekam z niecierpliwością na info ze spółki jaka była sprzedaż przez weekend Dancing
Statystyki steam wyglądają całkiem nieźle, ilość graczy ponad 10k w jednym momencie to bardzo dobry wynik.

Wywiad Michała Sadowskiego przeprowadzony przez Michała Szafrańskiego

Gdyby ktoś był zainteresowany ciekawym wywiadem z prezesem dodaje link:
generacjasmart.pl/2018/05/10/j...

Gdyby ktoś był zainteresowany ciekawym wywiadem z prezesem dodaje link:
generacjasmart.pl/2018/05/10/j...

1,5 zł na akcje w 2018 jest realne, mam podobne założenie, czekam na kolejny raport kwartalny.
Dywidenda była by miłym dodatkiem ale nie liczę na nią.

Patrząc na technikę dzisiaj już kilka SL już puściło, zaczyna robić się interesująco a zarazem nerwowo, czas pokaże kto wytrzyma.
Mnie technika już nie raz skarciła za pochopne decyzje dlatego cierpliwie poczekam na rozwój sytuacji.

Wyniki nie są złe, ale ważniejsze i tak pozostaje jak będą wyglądały wyniki po uruchomieniu fabryki w Argentynie.

Każdy inwestor który ma średnia % większą niż z lokat bankowych jest wart uwagi.
Uczyć się i nabierać doświadczenia warto od każdego kto ma styczność z inwestowaniem.
Ale podejmowanie decyzji należy TYLKO do ciebie.
Nie warto replikować portfeli inwestorów ponieważ nie zrobi się tego w tym samym czasie,
Nie masz czasu to daj pieniądze do zarządzania funduszom lub kup ETFy.
Jak chcesz mieć większy procent z inwestycji niż z lokaty to niestety trzeba nabrać wiedzy i doświadczenia.

Omówienie 1 kalsahello1
dzięki wielkiewave

Proszę o analizę techniczną.

Poproszę o aktualizację AT
Dzięki.

Chętnie odkupię książkę ELdera Zawód inwestor giełdowy
chętnych na sprzedaż proszę o info

Wszystko już działa.

Mam problem w analizie technicznej, nie działa odświeżanie, po załadowaniu wybranych parametrów nie mogę ich załadować.
Problem występuje na trzech przeglądarkach (chrome, Mozila i Opera)
w czym jest problem?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 23 grudnia 2020 17:30:14
Liczba wpisów: 101
[0,03% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,307 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,11% +31 022,24 zł 51 022,24 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d