pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Stockinger

Stockinger

Ostatnie 10 wpisów
Rif napisał(a):
Logika jest piękna. Staramy się jak najlepiej reagować prewencyjnie, aby najszybciej i najskuteczniej poradzić sobie z zagrożeniem, a giełda reaguje paniką, jakby to zakłady pogrzebowe nie nadążały z grzebaniem pacjentów thumbright

Siedzieć na akcjach co straciły 30% w 2 tygodnie, widząc złamanie trendów i sentymentów: to ani logika, ani brak paniki, raczej chroniczny paraliż. Mówić sobie że będzie dobrze i straty są papierowe wolno każdemu. Przekonywać innych że czerwone jest zielone to się w głowę stuknąć trzeba pierwej.

Chwalić Pana że pseudo inwestorzy dają sobie sami bana, wbrew rozumowi siedząc na akcjach. Tylko niechby jeszcze przestali wypisywać zaklęcia które mają pomóc ich psychice ale mogą innym tylko zaszkodzić.

O jest i znawca biznesu kinematografi. Dzień Dobry.

Taka okładka może na początek ponieważ film to ANIMATED ADVENTURE czyli nic tak naprawdę


kliknij, aby powiększyć


Budget 8 M € czyli także nic. A mimo to nagroda za best animated feature film in 2013 w konkursie EFA.

Dobre oceny. Jednakże nie jest to film na kina. Poza tym na największym najważniejszym rynku USA plus pół świata wszedł pół roku po premierze na pierwszej połowie świata czyli Europa i małe rynki. Przy tym wprowadzony na 37 ekranów w całych stanach!! I za moment zredukowany do 15 ekranów. USA to ponad 3400 ekranów więc mówimy o pokryciu poniżej 0,5 procenta.

Za to na IMDB jak na skrinie ponad 16 tys. ocen widzów. Czy jeszcze jakieś potrzebne są dowody na dużą rozpoznawalność LEMa?

Powtórzmy. Nikt Nikogo do Niczego nie zmusza ani wręcz też nie zachęca.

Linka dla kumatych, pozdro dla hejterów co zwyczajnie się boją. Każdy sobie po swojemu racjonalizuje swoje decyzje.

Cytat:
Combined print and digital book sales in the genres of science fiction and fantasy have doubled since 2010, according to data from the publishing industry analysis blog Author Earnings. This reality is going unreported


www.forbes.com/sites/adamrowe1...

Ktoś ma ból... i co poradzić. Jeden wchodzi, drugi nie wchodzi, o co drama.

10 lat temu 11B miał zero projektów, zero liderów (Adrian Chmielarz odszedł), zero doświadczenia wydawniczego (gry Metropolis zawsze miały zewnętrznego wydawcę), zero marketingu, i na pierwszej sesji urósł bodajże dwukrotnie. Ergo był wyceniony za nisko, a i tak pamiętam jak dziś że Zarząd i nie tylko był wyzywany od naciągaczy przez kilka kolejnych lat. Game Devu nikt nie znał, a gdy analityk czy dziennikarz usłyszał że spóka A czy B chce robić gry na cały świat to trząsł się ze śmiechu albo uśmiechał z politowaniem o ile był dobrze wychowany.

Momencik albo bestseller albo nie bestseller. Przekombinowana, trudna gra której nikt nie rozumie o tytule który nic nie znaczy. Zachwyt recenzentów ale nie zrozumienie graczy. Wynik tj słaba sprzedaż jest oczywisty. Sztuka jest niszowa z założenia. Rozrywka jest masowa o ile ma się ten know how. Gatunek nie ma wtedy znaczenia. Fajna gra to fajna gra.kliknij, aby powiększyć


Jest już cena ostateczna, ktoś coś?


W biznesie jak w sporcie... czy wyścigach konnych...
Nie wystarczy dobiec. Medale dają tylko tym co są na mecie na podium.
Każdy obstawia kogo chce i jak chce. Ma do tego prawo i swoje racje.

O okazjach sorry nie rozmawiam. Każdy kto kupił cośkolwiek w życiu okazyjnie zawsze potem żałował. Osobiście staram się kupować rozsądnie drogo: samochody, nieruchomości, sprzęty, ubezpieczenia, cokolwiek. Cenę zna każdy bo przeczytać łatwo. Wartość dostrzec potrafią tylko niektórzy.

GRAF78 napisał(a):
Jeśli ktoś lubi kupować "okazyjnie tanio" to w kolejce na NC czeka z 10 innych spółek zdaje się z wycenami poniżej 20kk a i na samym rynku ma dostępne takie podmioty jak Moonlit, Art Games, CFG, The Dust i inne które można kupić "za półdarmo"

Podpisuję się. Lub też można samemu założyć startup, szczególnie ci co tyle wiedzą co się sprzedaje a co nie...

Co się tyczy wyceny... Formuła 1 w cenie Golfa TDI. Cóż zrobić że niektórzy nie widzą poza format Cinquecento. Dobre auto! I tanie, i oszczędne. Do sklepu, na wakacje rodzinę zawiezie. Mało spali. Ile można mieć Cieniasów za cenę jednego Golfa!

Ja widzę Formułę 1... za kilka lat. Powiem więcej, podejrzanym by była niższa wycena niż 50-60 mln. Emisja na <1 mln $ przy wycenie <20 mln $? Błagam, takie okazje są chyba tylko w Polsce.

Vox napisał(a):
tymczasem Sapkowski spowodował spadek kapitalizacji już o parę miliardów...
może rzecywiście opłaciło się dopłacić te 60 mln?

Dobre pytanie. Warto było cwaniakować i wykorzystywać dziadka pieniacza?


Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 26 lipca 2008
Ostatnia wizyta: 11 marca 2020 13:23:28
Liczba wpisów: 29
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,392 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,30% +26 459,17 zł 46 459,17 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d