Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

piotrsobien

piotrsobien

Ostatnie 10 wpisów
krewa napisał(a):
@tratata
ja jestem człowiekiem starej daty - co oznacza "pożyczyć na flipy"?

Flipowanie to zakup mieszkania, jego remont i sprzedaż z zyskiem. Ostatnio bardzo popularny temat. Sam usłyszałem o tym po raz pierwszy rok temu na spotkaniu Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik". A prelegentem był wspomniany kilka postów wcześniej Wojciech Orzechowski.

Rzeczywiście fajna i dobrze przygotowana. Niech się inni od nich uczą. thumbright

Jeszcze chwila i osiągniemy ceny z pierwszego miesiąca notowań.

Ciekawie się robi w ostatnich dniach na wielu spółkach z branży gamedev... Whistle

Z profili CreepyJar na Facebooku i Twitterze:
Cytat:
W zaledwie 6 tygodni od premiery w Early Access GREEN HELL sprzedał się w 93 tysiącach egzemplarzy! Taki wynik daje nam wielką motywację do dalszej pracy! Przed nami sześć zapowiedzianych, dużych aktualizacji, z czego jedna pojawi się już dzisiaj. Zapnijcie więc pasy bo póki co nie zamierzamy zwalniać :)

Tym samym w 6 tygodni zwróciły się koszty produkcji gry wraz z marketingiem.

Pewnie cieszą się Ci, którzy od miesięcy twierdzili, że CD Projekt jest przewartościowany. Przyszły spadki, czyżby bańka zaczęła pękać? Robi się ciekawie...

Zapowiada się bardzo ciekawie. Będę obserwował!

salute

_olo_ napisał(a):
Jak ktoś zarobił na spółkach z gamedev-u to raczej nie obniży sobie podatku.

Haha, to nie był przypadkowy przykład, co? Chyba dotyczy wielu z nas. thumbright

Otrzymałem informację, że w tym miesiącu w KNF zostanie złożony prospekt w związku z przejściem Cherrypick na główny parkiet giełdy. Kilkanaście dni temu "Parkiet" podał również informację, że debiutowi na GPW nie będzie towarzyszyła żadna emisja nowych akcji.

Piszę to jako ciekawostkę. Wśród załóg krąży plotka o tym, że Ryan wyszedł z propozycją kupna Entera...

Nie zgodzę się, że kurs się osuwa i panuje marazm. Ten miesiąc był ciekawy. Kurs znajdował się w przedziale mniej więcej od 84 do 110 zł. Wahania, również te w trakcie poszczególnych sesji, nie były tak duże jak w przypadku innych spółek gamingowych, ale 3 września notowania zamknęły się na poziomie 85 zł, a 18 września w trakcji sesji cena za akcję sięgała już wspomnianych 110 zł. Daytraderzy też nie mieli na co narzekać, na przykład 17 września można było nabyć akcje po mniej niż 90 zł i sprzedać powyżej 100 - cena maksymalna tego dnia osiągnęła poziom 102,50 zł.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 16 października 2018 20:05:01
Liczba wpisów: 69
[0,02% wszystkich postów / 0,20 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,169 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d