Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

piotrsobien

piotrsobien

Ostatnie 10 wpisów
Próbujmy. salute

Dzisiaj wolumen obrotu zbliżony do tego z 31 października, czyli sprzed wybuchu afery z nagraniem - łącznie nieco ponad 280 tysięcy akcji. Czyżby podaż w przedziale cenowym 14, 15, 16 groszy się wyczerpywała?

Nie no, jest mowa o raporcie półrocznym i skonsolidowanym raporcie półrocznym za pierwsze półrocze 2018 r., czego oczekuje KNF.

Wreszcie. Czyli pojawia się szansa na odwieszenie notowań...

Jeśli nie wyjdzie ze zrzutką, to zbierzmy chociaż grupkę osób z łączną ilością akcji przekraczającą 5% wszystkich akcji Getinu.

love4

@lesgs fajny, merytoryczny wpis. Zgadzam się z Tobą w 100%.

Mówimy o całym holdingu, a nie o jednym banku.

Ja, czego dowodem jest ostatni wpis na poprzedniej stronie tego wątku.

Tutaj krótka wypowiedź, o której piszesz (od 40:00):

Szczerze wątpię - i mam nadzieję, że się nie pomylę - żeby sytuacja w USA miała aż taki wpływ na notowania Getinu. Zwłaszcza przy obecnej wycenie. Jeśli coś miałoby jeszcze bardziej zrujnować kurs i przebić ostatni dołek, to tylko i wyłącznie wydarzenia na krajowym podwórku. A wszystko wskazuje na to, że najgorsze Getin ma za sobą. Nie wiem czy słuchaliście dzisiejszego wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego w Jachrance. Dość klarownie wypowiedział się o Marku Ch. i jego winie w ostatniej aferze KNF (teraz to już właściwie w przedostatniej). Nikt teraz nie ruszy banków Czarneckiego i jego samego. Roman Giertych stwierdził w jednym z wywiadów, że Leszek Czarnecki obawiał się zatrzymania 9 listopada. Do tego nie doszło (i nie dojdzie). Czarnecki dostał to, czego chciał, decydując się na ujawnienie taśm: gwarancję, że nikt nie przejmie jego banków za złotówkę. Zapędził PiS w kozi róg. Stąd ostatnie zatrzymania i "afera KNF 2". Zobaczymy w ciągu najbliższych miesięcy, jak te wszystkie zawirowania wpłynęły na funkcjonowanie banków, czy dojdzie do połączenia Idea Banku z Getin Noble Bankiem. Nie mniej jednak biznes na Wschodzie ma się nieźle i będzie się dalej rozwijał. Warto zakopać trochę akcji Getinu i czekać.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 21 listopada 2017
Ostatnia wizyta: 12 grudnia 2018 21:52:07
Liczba wpisów: 121
[0,04% wszystkich postów / 0,31 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,172 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d