Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kokospl

kokospl

Ostatnie 10 wpisów
To ja tradycyjnie zapytam : czy istnieje jakakolwiek szansa ze spolka opublikuje biezace dane operacyjne? Czy jak zwykle zarzad ze wzgledu na wrazliwosc danych i dla naszego dobra jest to niemozliwe?

Dlatego bynajmniej nie winie tego czy innego doradcy bankowego ktory po prostu realizowal plany sprzedazowe i ktory chcial wyciagnac jak najwieksza prowizje tylko sam bank ktory te plany sprzedazowe wyznaczal...

Nie wiem na ile Pan/Pani ma wiedze w sferze zarzadzania aktywami ale zapewniam Pana/Pani ze rekomendacja przelania calosci oszczednosci na aktywa o ratingu spekulacyjnym dla emeryta o awersji do ryzyka powyzej przecietnej jest czyms nie do obrony . Na moich studiach taki doradca nie zdalby nawet przedmiotu dot. tej sfery.
O certyfikacie Doradcy Inwestycyjnego / CFA tez moglby zapomniec.

Zeby byla jasnosc nie winie konkretnych doradcow ktorzy sa rozliczani z PLANOW SPRZEDAZOWYCH , winie bank za tego typu polityke i uwazam ze jak najbardziej powinien poniesc tego konsekwencje

To ze bank dzial w zlej wierze to dla mnie kwestia oczywista:
1) Agresywna polityka sprzedazowa obligacji GB kosztem wlasnych produktow (m.in. lokat)
To nie doradcy wymyslili sobie ze beda wciskac akurat te obligacje KAZDEMU...
2) W wielu przypadkach razacy misseling . Bank jako istytucja zachowania publicznego nie moze dzialac jak jakis parabank... Przykladowo jesli klient-emeryt cale zycie gromadzil swoje oszczednosci na lokatach to doradca NIE MOZE wykorzystujac chwyty marketingowe i brak podstawowej wiedzy ekonomicznej klienta wciskac mu obligacji o ratingu smieciowym , w dodatku BEZ JAKIEJKOLWIEK DYWERSYFIKACJI
3) Oczywiscie glownym zaangazowanym w dystrybucje tych obligacji jest bank ze stajni LC (Z ktorego getback sie wywodzi)

Podobno lider FB uzyskal zgode polityczna Prezesa i bedzie jakies dzialanie wobec posrednikow?
Ktos ma dostep do tej grupy i moze tu cos wkleic?

Kolega jest zwolennikiem sanacji (niestety mocno spoznionej)

Cxemu zakladamy tylko wzrost 2krotny? Zalozmy 5krotny wzrost , a co bedziemy sie ograniczac!

No niestety smierdzi tu na kilometr...

Czytajac relacje to widze ze prezes tam juz calkowicie odlecial - z dwoch bajkopisarzy to KK przynajmniej wzbudzal zaufanie

Bo akcje spamowania skrzynek kojarza mi sie z internetami trollami z wykopu anizeli z jakas merytoryczna akcja inwestorow ktora mialaby spowodowac zmiane decyzji
Generalnie chcialem tego nie komentowac ale tekst o "obywatelski obowiazku" to juz przekroczenie pewnych minimalnych granic powagi

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 24 października 2018 00:10:16
Liczba wpisów: 592
[0,19% wszystkich postów / 0,20 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,183 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d