Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kokospl

kokospl

Ostatnie 10 wpisów
Ja sie zastanawiam co regulator powinien zrobic ...?
Wydaje mi sie ,ze potrzeba tuvkoordynacji dzialan z cala machina rzadowa , wraz z panstwowymi bankami...

Niebezpiecznym jest fakt ,ze kolejne zagraniczne instytucje planuja sprzedaz swoich bankow w Polsce - tym razem commerzbank planuje sprzedaz mbanku...
No i kwestia TSUE - w przypadku skrajnie niekorzystnego wyroku nie wyobrazam sobie warunkow na tego typu operacje

Ja właściwie niezbyt rozumiem jak w ogóle można korzystne rozwiązanie sprawy GetBacku przedstawiać jako szanse dla GNB? Inwestora też nie będzie (już nawet kolejny plan naprawczy nie będzie go uwzględniał)
Jedyna szansa dla GNB to :
1) Korzystny wyrok TSUE dla banków (ale po chwilowej euforii pewnie powrót do spadków,bo bank nie radzi sobie już dziś gdy jeszcze tych potencjalnych potencjalnych nie ma)
2) Sprzedaż IB przez LC i dokapitalizowanie GNB (ale dobrze wiemy,że kwota otrzymana za IB nie wystarczy by rozwiązać kłopoty GNB)

To była już ostatnia podbitka moim zdaniem, w sumie bardzo dobrze przemyślana (ogłoszenie wcześniejszej publikacji przez IB i GNB,a następnie dobry wynik IB)

Po kursie z dnia wziecia kredytu

Czy sa przypadki w ktorych wyrok TSUE byl sprzeczny z opinia rzecznika?

Zobaczymy po wyborach Whistle
Znaczy moim zdaniem kolejne plany naprawcze be,z dokapitalizowania spolki sa totalnie bezsensu w tym momencie

Skoro nawet juz zarzad nie widzi szans na zysk w Q3 i Q4 to ja nie mam pytam puke_l

Miejmy nadzieje,ze po wyborach regulator bedzie mniej spolegliwy

Kakarotto ale plan naprawczy nie dziala...
Koszty ida w gore a przychody w dol, a wskazniki kapitalowe coraz gorsze...
Bez dokapitalizowania spolka nie wyjdzie na prosta , niezaleznie co sobie prezes wyliczy w excelu

Powiem szczerze ,ze przez przyspieszenie publikacji raportu i ta ostatnia pompe w notowaniach uwierzylem w przelom ,a tu jak widac po staremu puke_l ...
Nie ma co tu sie oszukiwac wyniki slabe

A czy wiadomo o której będzie publikacja raportu? Teraz sprawdziłem i jeszcze nie ma...

Ok racja - dzis wyniki pewnie po sesji
Patrzac na konensus PAP to oczekiwania sa solidne

Przepraszam a czy to nie dzis mialy byc konferencja zarzada dot. Wynikow spolki?

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 22 września 2019 09:41:17
Liczba wpisów: 1 188
[0,36% wszystkich postów / 0,36 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,382 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d