Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kokospl

kokospl

Ostatnie 10 wpisów
Krotka pozycja na Getinie od wczoraj czyli kolejny fund który gra na spadki na Getin/IB salute

Getin holding to glowny udzialowiec IB

Nie ma łatwego rozwiązania : taka blokada wpływa na mniejszą atrakcyjność rynku, generuje dodatkową panikę etc.
Natomiast jej brak doprowadza do sytuacji,że asymetria informacji pomiędzy inwestorami indywidualnymi a instytucjonalnymi powoduje gigantyczne spadki/wzrosty bez żadnych publicznych,jawnych materialnych informacji dot. spółki

No więc dlatego takich informacji jak otwarcie pozycji krótkich/ sprzedaż akcji ludzi z zarządu po prostu nie można w żadnym razie ignorować przy tak nietransparentnym rynku

Pytanie otwarte: czy jak spółka rośnie bądź spada po 20-25% dzień w dzień bez jakichkolwiek informacji to giełda powinna zawiesić jej notowania?

Zaiste , ale tu raczej niewielu wierzyło w fundamenty - ot po prostu: "szybko rośnie to wskakuje, też zarobię i wyskoczę"
Właściwie żadnych konkretów fundmentalntych do takich wzrostów nie było - raczej mityczny inwestor,który zrobi z GNB mocarza ciężko brać poważnie :)

Jak dla mnie otwarcie pozycji krótkiej na IB to był znak,że już "po ptokach" i szykuje się masakra ...

To,że jest trup w szafie to ja jestem pewien - stawiam na raport KNF i dalszy ciąg syfu z getbackiem, który de facto może również pociągnąć za sobą wycofanie się inwestora...
Kwestia max miesiąca i myślę,że już będzie wszystko jasne ale ja bym się nie spodziewał już jakiegokolwiek odbicia

Ale tu chyba kazdy chcial spekulowac

Ciekawe czy chodzi o getbackowy syf czy o brak inwestora

Wiekszosc drobnych ktorzy sa na stracie pewnie dalej siedzi i tym sposobem stali sie inwestorami dlugoterminowymi

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 19 lutego 2019 22:52:34
Liczba wpisów: 814
[0,25% wszystkich postów / 0,26 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,191 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d