Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kokospl

kokospl

Ostatnie 10 wpisów
Vox przynajmniej zeby strate ksiegowa do celow podatkowych mozna by bylo zrealizowac ...

Przeciez z ta kwota dla p. Brysika ktorego kariera rozwinela sie za czasow KK to jakis zart

Przeciez i tak wszyscy wiemy,ze przy tym sadzie uklad zostanie przepchniety - dla mnie to dyskusja akademicka

Kwestia podejscia LC do sprawy bo z tasm wiemy ze chcial walczyc....
A to komplikuje cala sprawe

Pytanie czemu dopiero teraz? Tak pozno...

Szczerze mowiac to kruk moze powinien pomyslec nad zmiana polityki wynagrodzeniowej , tzn. Bonusy pieniezne zamiast pakietow akcyjnych...
Ewidentnie takie sprzedaze akcji nie sluza wartosci firmy ...

Jak dla mnie to jest najlepszy wskaznik jaki moze byc Shhh
Oczywiscie , ze zdarzaja sie sytuacje ,ze kurs rosnie pomimo sprzedazy insiderow natomiast dla mmie to zawsze jest "red flag" niezaleznie jakby to bylo argumentowane .

Tez uwazam ze jedyna szansa by nie bylo fuzji jest regulatorSilenced
Jesli chodzi o LC to jest to ostatnia osoba,w ktorej bym pokladal jakiekolwiek nadzieje ,- on przeciez od dawna wiedzial jakie beda wyniki "czyszczenia bilansu w Q4" i zgodzil sie na taki parytet

Natomiast dla regulatora laczenie bankow bez gwarancji kapitalizacji to tylko wiekszy problem a zadnych kodzysci

Nie no ja tez juz nie zamierzam wchodzic - chyba,ze spekulacyjnie przy minimach wszechczasow Eh?
Wydaje mi sie ze moze byc zamykana pozycja krotka by spokojnie zrealizowac zyski salute

Nie powiem , nie spodziewalem sie ,ze dzis pojdzie w goreShhh ...
Ciekawe beda kolejne dni i czy plan fuzji jest nadal aktualny?

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 18 maja 2019 07:21:30
Liczba wpisów: 996
[0,31% wszystkich postów / 0,31 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,242 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d