Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kokospl

kokospl

Ostatnie 10 wpisów
Osobiscie uwazam ze w obecnej sytuacji lepiej glosowac przeciw ukladowi i byc po prostu przeglosowany

Dlaczego nie ma opcji bez konwersji?

1) Ale niby dlaczego to PEO mialoby przejmowac "smieci" (skoki, getin etc.) a nie PKOBP?
2) Czy rzeczywiscie w obecnej sytuacji politycznej realne jest przejecie getinu? Moim zdaniem raczej nie
3) Czy ma to jakis wplyw czy w akcjonariacie bedzie wiekszy udzial PZU zamiast PFR? Tez nie wydaje mi sie

Czy ktos jest mi w stanie wytlumaczyc dyskonto na PEO w stosunku do sektora? Spolka bez kredytow walutowych, z pokazna dywidenda , ze stabilnym wzrostem a mimo to z duzym dyskontem chocby w stosunku do PKOBP

Zamiast listow lepiej - skoro niektorzy twoerdza zecmaja taka mozliwosc - osobiscie spotkac sie z czolowymi politykami

Obecnie to Kaczynski decyduje o wszystkim w Polsce...
Jesli rzeczywiscie macie takie wplywy na Nowogrodzkiej to smialo - o wiele wiecej to da niz listy Angel

Niestety to co wyprawial IB/LB to jest przekroczenie wszystkich granic i mam nadzieje ze bank zostanie realnie ukarany

Czy to jest w ogole realne zeby jedna spolka pociagnela taki duzy projekt?puke_l

Ja osobiscie uwazam ze spolka pod wzgledem operacyjnym jest juz dzis trupem ale zarzad musi to pudrowac(np. Pozbawiajac dostepu do jakichkolwiek danych) zeby moc jak najwiecej zgarnac do wlasnej kieszeni

Jesli to nieprawda ( mam nadzieje!) to nie w ogole sprawy

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 12 grudnia 2018 21:17:58
Liczba wpisów: 698
[0,22% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,273 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d