Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mam5lat

mam5lat

Ostatnie 10 wpisów
Nie rozumiem przecież każdy zna sytuację Banku i dużą nadpłynność lokat więc raiting nic nie zmienia. Wyniki były znane 30.05.2019. Dodatkowo prezes zapewnia ze wyniki w kolejnych kwartałach będą zdecydowanie lepsze co pewnie cofnie raiting na lepszy.

Dzisiaj powołano kuratora w PlusBanku

Może i tal ale Plus Bank też już ma kuratora może o niego chodzi :P

Wygląda na to że opuszczona spółka przez głównego akcjonariusza.

jak wczoraj miales akcje to dostaniesz dywidende ale nie oplaca sie sprzedawac akcji teraz bo stracisz duzo kasy a jak dziisaj dokupisz to bedziesz mial bez dywidendy ale duzo taniej wiec sie oplaca jak wszysycy dostana diwidende i zaczna kupowac to kurs bedzie rosl.

Dzisiaj odcięta dywidenda 1,35zł od ceny z wczoraj wypłata 31.03.2012 sobota więc pewnie w poniedziałek

1. Skup jeszcze nie został uchwalony ma być uchwalony 10 kwietnia na walnym i ma trwać do 2014 roku z tego co pamiętam
2. Żeby otrzymac dywidende trzeba posiadać akcje jutro na koniec sesji i w czwartek juz możesz sprzedać ale jest to bez sensowne bo od kursu zamknięcia zostanie odjęte 1,35zł dywidendy więc stracisz jeżeli sprzedasz w najbliższym czasie. Dywidenda będzie wypłacana po 31.03.2012 czyli będziesz mial ją w poniedziałek (ewentualnie w piątek tego nie jestem pewny)
Dywidenda służy na dokupienie i posiadanie większej ilości akcji dla akcjonariuszy długoterminowych dlatego jeżeli nie chcesz zostac na dłużej i cieszyć się zyskami nie wchodz w dywidende :) tyle w temacie

Prezes dizisaj się wypowiedział w tvncnbc ze jak by chciał to by podciągnął pod 40zł ale nie o to mu chodzi i ze po rpostu korekta ludzi co kupili po 9-10zł normalne po takich wzrostach

Kolejne dobre info

Firma Rank Progress zamierza brać udział budowie kompleksu Alchemia. Spółka realizuje podobne projekty w całym kraju. W naszym regionie zbudowała zamojską galerię Twierdza.

www.strefabiznesu.dziennikwsch...

–Jesteśmy w zaawansowanych negocjacjach z firmą Arkady, która ma przygotowany projekt centrum handlowego Alchemia. Inwestycja o 24,7 tys. mkw. powierzchni najmu ma zostać zbudowana w partnerstwie – przyznał w rozmowie z Pulsem Biznesu Jan Mroczka, prezes Rank Progress.

Ma potencjał i to duży ale wiadomo zawsze sie znajdą naganiacze na spadki jak i na wzrosty kazdy ocenia wedlug siebie tylko wkurza mnie jak pierdoly piszą bez podania źródła :) Spółka jest naprawdę dobra a będzie jeszcze lepsza jak będą ciągle zwiększone obroty moze bardzo szybko wskoczyc do mwig80 :)

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 12 czerwca 2019 18:56:00
Liczba wpisów: 38
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,026 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d