pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mam5lat

mam5lat

Ostatnie 10 wpisów
Czy te 3 fundusze pod progiem zaczynają wyścig z odkupywaniem >? Kolejny Short squizz ??

Faktycznie lepiej niech oddadzą w ręce profesjonalistów z USA albo z Chin

Ciekawe jaka będzie wycena w przypadku sprzedaży całej spółki.? Ktoś próbował wyceniać ?

Patrząc na rosnące statystyki Covid 19 będziemy jeszcze musieli poczekać na wzrosty jednak taka ilość galerii i strach przed zamknięciami zniechęca do wchodzenia w Rank progress. Każdy się boi do listopada co się dalej będzie działo.

co to się stało ktoś to wytłumaczy i te pakietówki po 7zł ?

Ciekawe to a Rank Progress 0,14c/wk c/z 4 i zadłużenie niższe jak to się ma do wycen deweloperów ? o co chodzi czemu rynek tego nie widzi >?

0,13 c/wk to ciekawe jak ludzie by wyceniali swoje mieszkania na 13% swojej wartości niech wystawią na OLX za taką cenę :)

Czy ktoś mi wytłumaczy fenomen wyceny rankprogress w stosunku do innych deweloperów >? Bo nie rozumiem

Czy spółka skorzysta na dofinansowaniu programu "MoJA WODA" ?

Przepraszam ale jednak sprzedaż jak na te czasy i na tak długą pracę nad grą jest tragiczna. Dodatkowo Ci games nie jest właścicielem gry Roci, a tylko wydawcą poprzez spółkę zależna ultima. Czasy na sprzedaż gier jest bardzo dobra a na stronie steam sprzedaż nowej części sniper 3 jest bardzo słaba jak również grywalność z dnia na dzień spada.

No to Alior pokazał w Piątek słabość. Wygląda na to, że tu się mogą zacząć jeszcze większe odpisy jak na Getin Noble Bank albo Idea Banku. A ludzie tracąc prace i firmy tracąc płynność i dochody nie będą miały z czego spłacać kredytów. Pytanie czy jak powrót korona wirusa będzie jesienią, jak to wpłynie na kolejne odpisy i sytuację gospodarczą. No i kolejna obniżka stóp procentowych na jesieni.

Sprzedaż może nie jest imponująca, ale nie jest też źle. Sytuacja finansowa spółki się polepsza, a i Sniper 3 dalej się sprzedaje patrząc na dane z portalu Steam. Jeszcze niedawno rating na stockwatch był D, teraz BB+ a po pierwszym kwartale jak wpłyną kolejne pieniądze to będzie pewnie A. Będzie na kolejne produkcje. Mam nadzieje ze nauczyli się na błędach z przeszłości i już będzie tylko lepiej. Czas pokaże. Dodatkowo spółka ogłosi niebawem premierę gry ROKI i trwają pracę nad Sniper Ghost Warior Contracts 2, a w następnym roku ma być LORD OF THE FALLEN 2. Jeżeli premiery gier zaczną się nakładać w czasie to dochody zaczną dynamicznie rosnąć.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni, planujemy podzielić się z rynkiem prognozowanymi wynikami pierwszego kwartału oraz wynikiem ze sprzedaży gry Sniper Ghost Warrior Contracts, jaką tytuł zanotował do marca br. – dodaje Marek Tymiński.

Ktoś się pokusi o analizę techniczną w obecnej sytuacji ?

3 kwartał w Idea Banku po restrukturyzacji szykuje się dobry a i holding na tym zyska

ale dzisiaj obroty nieźle spekuła ? Think

Nie rozumiem przecież każdy zna sytuację Banku i dużą nadpłynność lokat więc raiting nic nie zmienia. Wyniki były znane 30.05.2019. Dodatkowo prezes zapewnia ze wyniki w kolejnych kwartałach będą zdecydowanie lepsze co pewnie cofnie raiting na lepszy.

Dzisiaj powołano kuratora w PlusBanku

Może i tal ale Plus Bank też już ma kuratora może o niego chodzi :P

Wygląda na to że opuszczona spółka przez głównego akcjonariusza.

jak wczoraj miales akcje to dostaniesz dywidende ale nie oplaca sie sprzedawac akcji teraz bo stracisz duzo kasy a jak dziisaj dokupisz to bedziesz mial bez dywidendy ale duzo taniej wiec sie oplaca jak wszysycy dostana diwidende i zaczna kupowac to kurs bedzie rosl.

Dzisiaj odcięta dywidenda 1,35zł od ceny z wczoraj wypłata 31.03.2012 sobota więc pewnie w poniedziałek

1. Skup jeszcze nie został uchwalony ma być uchwalony 10 kwietnia na walnym i ma trwać do 2014 roku z tego co pamiętam
2. Żeby otrzymac dywidende trzeba posiadać akcje jutro na koniec sesji i w czwartek juz możesz sprzedać ale jest to bez sensowne bo od kursu zamknięcia zostanie odjęte 1,35zł dywidendy więc stracisz jeżeli sprzedasz w najbliższym czasie. Dywidenda będzie wypłacana po 31.03.2012 czyli będziesz mial ją w poniedziałek (ewentualnie w piątek tego nie jestem pewny)
Dywidenda służy na dokupienie i posiadanie większej ilości akcji dla akcjonariuszy długoterminowych dlatego jeżeli nie chcesz zostac na dłużej i cieszyć się zyskami nie wchodz w dywidende :) tyle w temacie

Prezes dizisaj się wypowiedział w tvncnbc ze jak by chciał to by podciągnął pod 40zł ale nie o to mu chodzi i ze po rpostu korekta ludzi co kupili po 9-10zł normalne po takich wzrostach

Kolejne dobre info

Firma Rank Progress zamierza brać udział budowie kompleksu Alchemia. Spółka realizuje podobne projekty w całym kraju. W naszym regionie zbudowała zamojską galerię Twierdza.

www.strefabiznesu.dziennikwsch...

–Jesteśmy w zaawansowanych negocjacjach z firmą Arkady, która ma przygotowany projekt centrum handlowego Alchemia. Inwestycja o 24,7 tys. mkw. powierzchni najmu ma zostać zbudowana w partnerstwie – przyznał w rozmowie z Pulsem Biznesu Jan Mroczka, prezes Rank Progress.

Ma potencjał i to duży ale wiadomo zawsze sie znajdą naganiacze na spadki jak i na wzrosty kazdy ocenia wedlug siebie tylko wkurza mnie jak pierdoly piszą bez podania źródła :) Spółka jest naprawdę dobra a będzie jeszcze lepsza jak będą ciągle zwiększone obroty moze bardzo szybko wskoczyc do mwig80 :)

Prezesi nie mowili o emisji tylko o odsprzedazy części swoich ackji funduszom pukającym do drzwi tylko po dużo wyższej cenie niż aktualna. Troche sie pomyliłeś :) Aktualnie czynią do tego przygotowania przenosząc swoje udziały do spółek na Cyprze żeby uniknąć płatności podatku od zyskow z dywidendy jak i odsprzedazy ich funduszą :)

Proszę o wprowadzenie danych i dogłębną analizę myślę że nie będzie z tym problemu przy tak sporządzanym przejrzystym raporcie :)

Piękne info nie dość że rozwodniony kapitał to akcje sprzedane komus innemu i wywalane na rynek po niższych cenach bo przeciez prezes moze robic co chce wielka sciema stockwatch mial racje z tym raportem ze ta spolka to jakis szfind....

Kod:
mod: to jest rynek giełdowy, akcje to nie sól spożywcza - inwestor powinien być świadomy ryzyka, a jeśli nie jest to szkodzi sobie sam. obrót pozwala sprzedać i kupić w dowolnej chwili. jeżeli spółka wypełnia obowiązki informacyjne, to nie ma podstaw żeby rzucać obelgami, nawet w sytuacji rozgoryczenia. proszę używać rzeczowych określeń pozbawionych emocji, inaczej post będzie musiał zostać skasowany jako naruszający dobre imię i dobra osobiste - serwis odpowiada za całą zawartość, w tym za wpisy użytkowników na równi z nimi

Ktoś kto interesuje się spółką wie że większość zysków spółka wykazuje przez działalność inwestycyjną więc nie sądze że ktos spodziewał się po takich spadkach pod koniec roku że raport za 4 kwartał będzie dobry :) przeciez wyceny na calej gieldzie na dzień 31.12 2011r nie był racjonalne dlatego w następnym raporcie wyceny wszystkich aktywów akcji zakupionych przez spółkę będą z pewnością wyższe co da pokaźne zyski. Dodatkowo przychody w końcu wzrosły i prezes włożył pieniądze do spółki żeby mieć kapitał obrotowy na sprzedaż produktów na euro 2012. Reszte sie zobaczy w raporcie za 1 kwartał w maju. Teraz możemy się tylko domyślać.

Pani Katarzyno coś nie widać waszegu budowania stabilnego akjonariatu. Patrząc na to co się dzieje na GPW i na spółce to wzrostów ani zainteresowania nie widać albo ktoś coś kombinuje żadnego infa ze spółki a miały być jakieś informacje na poczatku stycznia przesunięte na początek lutego. Chyba nikt nie wierzy w spółkę i obietncę Prezesa skoro nie ma zainteresowania akcjami. Dotego Prezes funduje rozwodnienie kapitału ze stratą dla obecnych akcjonariuszy bo bez prawa poboru zamienia obligacje na akcje. Co dalej ze spółką ?


DSS przyspieszy budowę autostrady A2. Nie sam


inShare. .
.Dolnośląskie Surowce Skalne, w celu przyśpieszenia prac przy budowie odcinka C autostrady A2 od Strykowa do Konotopy, zdecydowały o przekazaniu prac o wartości 155 mln zł netto partnerowi z konsorcjum, firmie Boegl & Krysl. Udział DSS w kontrakcie wartym 615 mln zł netto będzie wynosił wg nowego podziału około 50 procent.
- Firma Boegl&Krysl sfinansuje przejęte prace samodzielnie. Jednocześnie Boegl&Krysl zobowiązała się do 20 stycznia br. udzielić DSS wsparcia finansowego w wysokości ok. 30 mln zł z przeznaczeniem na płatności z tytułu kontraktu, a w szczególności na płatności za materiały i transport - czytamy w komunikacie.

Warunkiem wsparcia finansowego jest gwarancja DSS i zgoda Kredyt Banku, który do 18 stycznia ma podjąć decyzję o dodatkowym finansowaniu DSS na kwotę 20 mln zł z przeznaczeniem na finansowanie kontraktu.

- Ustaliliśmy, że nasz konsorcjant - Boegl &Krysl przejmie od nas część prac, w tym postawienie ekranów akustycznych oraz elementów bezpieczeństwa ruchu. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na sprawnej realizacji dostaw kruszyw oraz produkcji i układaniu kolejnych warstw bitumicznych - kluczowych elementów warunkujących dotrzymanie warunku przejezdności autostrady przed Euro 2012. Po przejęciu wybranych prac przez naszego konsorcjanta, udział DSS w projekcie będzie wynosił około 50 procent - powiedziała prezes DSS Małgorzata Then.

16 stycznia bieżącego roku konsorcjum DSS - Boegl&Krysl zobowiązało się przekazać GDDKiA do weryfikacji program robót uwzględniający dzisiejsze ustalenia dotyczące finansowania kontraktu i przedstawiający harmonogram zapewniający terminowe wykonanie robót określonych w kontrakcie. Dzień później GDDKiA ma przekazać wykonawcom swoją opinię nt. raportu i potwierdzić, czy nadal istnieje możliwość ukończenia kontraktu w terminach przewidzianych umową.

Kontrakt na budowę odcinka C autostrady A2 jest realizowany na odcinku o długości około 20 km, na terenie gmin Wiskitki, Baranów i Jaktorów z węzłem Wiskitki. Konsorcjum zobowiązało się do zapewnienia przejezdności trasy do 31 maja bieżącego roku i realizacji kontraktu do 15 października br.

W I-III kw. 2011 roku spółka miała 59,49 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 14,53 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 338,33 mln zł wobec 81,96 mln zł.

www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Spółka z grupy Calatrava ma zainwestować z partnerem 100 mln zł w bio-gaz

Warszawa, 29.12.2011 (ISB) - Genesis Energy, spółka zależna Calatrava Capital, podpisała list intencyjny z "polskim partnerem" z którym wspólnie ma zainwestować ponad 100 mln zł w zakresie przedsięwzięć w obszarze budowy i eksploatacji instalacji do produkcji „bio-gazu", poinformowała spółka w komunikacie.

"Genesis Energy przystąpi do spółek celowych na atrakcyjnych warunkach, zakładających długoterminową współpracę z Partnerem i uwzględniających realizację kolejnych projektów biogazowych, a tych jest kilkakrotnie więcej. Bierzemy na siebie prowadzenie procesu inwestycyjnego i zapewnienie najbardziej efektywnej struktury finansowania, która na dziś wyłania się jako połączenie kredytu bankowego i dotacji" - powiedział prezes Calatrava Capital Paweł Narkiewicz, cytowany w komunikacie.

Spółka podała, że budowa czterech bio-gazowni będzie realizowana przez spółki celowe w których "Partner" posiada udziały pośrednie. Projekty są gotowe do realizacji tj. posiadają pełne pozwolenia prawne, administracyjne, budowlane i środowiskowe, a dwa z projektów posiadają już przyznane dotacje z Systemu Zielonych Inwestycji.

Umowa ma zostać sfinalizowana do końca stycznia pod warunkiem porozumienia się stron w sprawie kształtu ostatecznych ustaleń umowy inwestycyjnej, oraz pozytywnych wyników badania „due diligence" w każdej ze spółek celowych. (ISB)

www.bankier.pl/wiadomosc/Spolk...

Pani Katarzyno kiedy zostanie wznowiony skup akcji i 2 pytanie kiedy bedą umorzone te akcje które już są skupione w ilosci prawie 5% ??

I to mnie martwi wzrosty żadne czyli jutro powoli obsuwanie sie kursu :/ a mialo byc tak pieknie chyba sie niektórzy zawiedli tym zyskiem netto. I tym ze wszystko w gore od 2 tygodni a my stoimy :/

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 28 lutego 2011
Ostatnia wizyta: 1 marca 2021 23:03:20
Liczba wpisów: 54
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,792 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d