Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Medelin

Medelin

Ostatnie 10 wpisów
Kolejny przetarg był ogłoszony 10 września. Żadna oferta nie wypłynęła.
Cena 3,6 mln.

Z lepszych wieści, podobno pojawł się nowy zainteresowany, który póki co zbiera informacje o terenie i jest zainteresowany zakupem. Inwestor jest z Biłgoraja więc jak ktos chce się dowiedzieć jaki to będzie łatwo bo to jedyny chyba duży podmiot stamtąd wave
Vae victis !

krewa napisał(a):
Nie wiem, czy ustawodawca przewidział taką sytuację ;)
Niemniej, raporty okresowe można przekazywać do godziny 08:30, wznowienie następuje o 17:05

A z czego to wynika?
To, że taka jest praktyka to jedno ale teoretycznie zawsze można podnieść argument, że "opublikowałem o 13.00 bo istniało ryzyko wycieku informacji"
Vae victis !

A mnie zastanawia skąd PFR czy ktokolwiek inny wie ilu jest posiadaczy obligacji? Tego przecież nie wie nawet GBK bo niby skąd? te 9 tys. osób fizycznych i 178 podmiotów to mogą być ci, którzy kupowali obligacje na rynku pierwotnym a przecież na wtórnym mogło nabyć te obligi więcej osób. Jedynie KDPW może mieć informację ilu jest aktualnych posiadaczy długu GBK ale to tylko tego, który był notowany.
Vae victis !

Z jednej strony dobrze byłoby zobaczyć już jakieś pieniądze bo to w sumie już ile? 6 lat?

Jak dzwoniłem do Tergo to oni są zainteresowani, a nawet między wierszami koleś wspominał, że syndyk nie bardzo chce się zgodzić na taki deal, że dzis podpisują umowę warunkową, wpłacają jakiś cash a za dwa lata (jeśli się spełnią warunki, czytaj załatwią wszystkie formalności i wygrają aukcję oze) to płaca resztę. A jak się nie spełnią to cash przepada...

No ale sam nie wiem.
Vae victis !

Szakal123 potwierdzam jest nowy plan zagospodarowania część naszych terenów to tereny zalewowe Anxious puke_l
Nowy szacunek wyceny to 3,7 mln i taki pójdzie do sadu do akceptacji...
To oznacza, że gdyby się znalazł kupiec po takiej cenie to seria obligacji wpisana jako pierwsza zostaje spłacona w całości a druga mniej więcej w połowie.
...o ile znajdzie się chętny na kupno

Tergo Power jest nadal zainteresowane ale oni chcą raczej podpisać umowę na kupno za dwa lata co do ceny to się oczywiście nie określą.

Oby nie było tak, że ktoś to kupi i za dwa, trzy lata sprzeda Tergo z kilkoma milionami zysku salute

Przypomnę tylko, że w chwili emisji wycena zabezpieczenia opiewała na jakieś 18 mln, teraz jest 3,7 mln i tyle w kwestii rzetelności wycen zabezpieczeń.
Vae victis !

Niektórzy tu narzekają na politykę informacyjną spółki no to proszę Getback szuka specjalisty do relacji inwestorskich Whistle
www.pracuj.pl/praca/specjalist...

Jedno z wymagań szczególnie zwróciło moją uwagę:
- Przygotowywanie informacji na spotkania inwestorów (w szczególności potencjalnych Obligatariuszy)

a co oferują? m. in. :
- Stabilne warunki zatrudnienia w odnoszącej sukcesy organizacji finansowej
Vae victis !

Gdyby Zarząd dał takie info bez konsultacji z RN to byłoby to efektowne seppuku
Vae victis !

A co miałoby dać zdjęcie spółki z GPW?
przecież obligacje na Catalyst zostaną

W obecnej chwili lepszym niż ich core biznesem byłoby skupowanie swoich obligów poniżej nominału. Jeszcze więcej takich wygłupów jak wczoraj na walnym i będą zbierać niemal z podłogi.
Vae victis !

Spokojnie można się uchylić od złożonego zapisu - przynajmniej w DM BOŚ. Mało tego! nawet nie trzeba się fatygować osobiście - będzie taka możliwość nawet przez www. Albo nawet już jest - w chwili gdy o to pytałem już to przygotowywali. Więc bez obaw.

Ciekawi mnie tylko jaki jest szacunek samego Nano ? ilu uchylających się od zapisu inwestorów oni zakładają Whistle
Vae victis !

gdyby ktoś chciał sobie w zobaczyć jak ta "nasza ziemia" wygląda - to tutaj www.google.com/maps/@50.516417... wave
Vae victis !

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 4 października 2018 12:34:06
Liczba wpisów: 126
[0,04% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,344 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d