pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Skimixa

Skimixa

Ostatnie 10 wpisów
Yanek .
Jestem na liniowym,
zarabiam ciężką pracą ok 75 000 pln z działalność brutto miesięcznie. Napisz proszę o ile wzrosną mi obciążenia wg przedstawionych propozycji. Dziękuje

Mbank dm : 2021 : przychody :9,5
EBIDTA skor. : 2

Nie , nie mylisz się . Dla mnie poważny sygnał sprzedaż po opuszczeniu dołem tygodniowej chmury ichimoku potwierdzony obrotem

A Mr Biedrzycki zapowiadał , że fundusze miały większą redukcję niż indywidualni. Dlaczego teraz nie biorą ? Takie tam .

Pomimo game pass Outriders sprzedaje się dobrze na xbox i playstation w USA .

Źródło:
screenrant.com/outriders-sales...

oraz:
www.gamespot.com/articles/outr...

Ok, ale czemu na konsole taki mały pułap sprzedaży? Przecież GH to tytuł typowo konsolowy z coopem , jako kołem zamachowym . Ja uważam , że sprzedaż będzie dużo lepsza na konsole ok 60-70 proc tego co na PC , czas pokaże

Ja wszedłem , ale nie rozumiem dlaczego przesunęli. Nie doczytałem , że mogą mieszać pomiędzy transzami.

Mr Prepper 5 miejsce steam global. b Dobrze

Maciej szef -tłumaczy online : www.youtube.com/watch?v=hRf-E4...

To 10 mln Amerykańców sobie pogra

A inne projekty square i pcf?
Tego nie uwzględniasz?

Utnapisztim napisał(a):
Cytat:
Wycena na rynku jest wypadkową wielu czynników, a tu mamy ff i łatwo przy sukcesie gry przewidzieć reakcję kursu

Oczywiście że łatwo, chyba nigdzie zasada "kupuj plotki - sprzedawaj fakty" nie sprawdza się tak dobrze jak w gamedevie


Tak , Frospunka pamiętamy 😁 CP77 też 😂

Bardzo chcialbym miec ja w portfelu, ale za ta cene jest za droga.

To po 100 będzie tania :)
. Wycena na rynku jest wypadkową wielu czynników, a tu mamy ff i łatwo przy sukcesie gry przewidzieć reakcję kursu

tratata napisał(a):
Wycofuję się z konkursu. Jestem hazardzistą. Moje spekulacje nie były poparte żadną wiedzą czy analizą. Przepraszam tych co czytali moje wpisy.


Zrobiłeś1 krok . Jeśli uważasz , ze w życiu realnym też tak jest to bierz się za terapię . Długa i trudna droga , ale piękna i warto!

Bardzo dzięki . Rzadko wyłapywana formacja , ale działająca . W Usa popularna (TRADEHARD) Jeśli się ukształtuje to hello1

Ja ciupałem dlatego cicho siedzę , aby nie zapeszyć. Przy CP było mnóstwo szumu i ogromne zgliszcza . Tu biegun przeciwny

Proszę o sprzedaż huge i zakup JSW. Huge nawet spekulacyjnie się nie sprawdził . Jsw - : rozpoczęcie hossy na surowcach

Outriders wskoczył na pudło na steam global top sellershello1

31 miejsce na steam global bestseller na miesiąc przed premierą : nie w kij dmuchał

Bardzo ciekawy materiał. można krosować urządzeniaPanowie, a zadaliście sobie trud czy mają kary za złamanie lock up i jakie?

Proszę o sprzedaż Arctica i kupno Huuuge. Zakup spekulacyjny . Cena wydaje się atrakcyjna.

Strefa Inwestorów wrzuciła na portfel petard i odpaliło w górę!

Przykład poniżej :
https://youtu.be/tz6AjDS-zEw

Następny pretekst do wzrostu?

A ja bym nie przekreślał samego urządzenia . Za mało o nim wiemy . ML System to dobra , innowacyjna firma. . Potwierdzała to patentami i realizacjami. Dotacja z NCBiR lub umowa z zagranicznym solidnym partnerem uwiarygodniła by ten projekt . Nie będę szacował wpływów bo są one na tym etapie nie do oszacowani. ale ...życzę powodzenia . To by było coś!

Czy to istotne info?
www.bankier.pl/wiadomosc/SCOPE...

Panie PandL: Kiedy wprowadzicie 3 LP na giełdę ?

Tutaj wyniki za 4 q 2020 to bedą najlepsze w historii spółki. Pytanie o :1 q2021 , ale spread powyżej 210 usd na celulozie i mocny usd/eur podpowiada , że też może być bardzo dobrze. Dodatkowo Prezes wspominał o wzroście wykorzystania mocy produkcyjnych w tym roku o ok 10 %

Masz ceny bieżące? Bhkp i nbsk .

„Spółka w tym roku ma do spłaty dosyć sporo obligacji, do tego przeciągają się umowy na refinansowanie kredytu (ostatnie komunikaty).... Co tak naprawdę siedzi w spółce przekonamy się po kolejnych raportach”

Spółka w poprzednim roku zrobiła prawdopodobnie rekordowy zyski 250 mln ebitda. Jeśli spłaci obligi to tylko lepiej bo obciążenia spadną .
Generuje gotówkę wiec ma z czego spłacać. Zdolność kredytową tym bardziej , ale wiedzą , że to teraz oni stawiają warunki.
Pytanie o dywidendę- ja szacuję 0,5-0,7 pln

Moj broker pobiera mi podatek 15 % od dywidend akcji amerykańskich i 25 % od kanadyjskich . Teoretycznie powinienem dopłacać 4 proc do dywidend amerykańskich i odzyskiwać 6 procent od kanadyjskich . Czy mogę to „kompensować” w zeznaniu rocznym . Umowa o unikaniu z Kanadą jasno określa podatek od dywidend na 15 % .
Bardzo proszę o opinie .Dziękuję

Niestety. SII odmówiło pomocy :
Cytat z odpowiedzi :


przykro mi, ale niestety nie widzę możliwości prawnych zakwestionowania tej transakcji, a przynajmniej takich, które można by określić jako realne i nie wymagające zainwestowania dziesiątek tysięcy złotych w ewentualne spory prawne. Kwota transakcji jest bardzo duża, ale tylko na tej podstawie nie można stwierdzić, że jest to działanie na szkodę spółki, czy też próba wyprowadzania z niej majątku.

Tak jak ktoś napisał pozostaje przenieść się na inny rynek gdzie takie działania zarządu byłby od razu skazane na porażkę. Przykre to .

Często tak bywa , że po nieudanej premierze następna jest udana , ale kurs nie tak nagrzany przed premierą bo inwestory często patrzą pół roku do tyłu . Obecnie to wróżenie z fusów . Może być jak z Frostpunk , czego życzę akcjonariuszom i PCF bo robią kawał dobrej roboty .

Nie sugeruj się wszystkim co ktoś wypsuję . Poczytaj sam , ale opracowania , a nie fora na których piszą nie zawsze świadomi . o ile Melvin by odkupował akcje to zmniejszył by pozycje krótką. Jeśli by miało się sprawdzić to co pisał autor to w ciągu kilku dni Melvin będzie musiał zaraportować zmniejszenie krótkiej pozycji .

No nie do końca . Oznacza to że Melvin jako podmiot pożyczył od innego podmiotu , a następnie sprzedał 1 % akcji danej spółki. Przekazuje do knf bieżącą pozycję netto

licz bardziej 126 pln na sztuce

A ja mam pytanie.
Z powodu , ze będę poza granicami Polski do 18.01.2021 i mogę nie mieć dostępu do internetu mogę obstawić spółkę na rok 2021?
Jeśli tak to proszę : Arctic
uzasadnienie: spodziewam się poprawy wyników za 4q 2020 oraz wysokiej dywidendy w 2021
Gratuluję Zwycięzcy i wszystkim Uczestnikom.
Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia

- Gra, która nie stworzyła odpowiedniego rdzenia do dalszego cashowania IP

Jedno tylko pytanie : przeszedłeś grę?

cmc napisał(a):
kokospl napisał(a):
Skoro w USA dobrze zareagowali na wyniki to nie ma podstaw by sadzic,ze jutro u nas nie bedzie podobnie , a nawet lepiej ze wzgledu na short squeeze


short squeeze to by był jakby sprzedali 25mln kopii


Pomyśl zanim napiszesz , 25 mln po zwrotach ?
Tyle jest wciąż możliwe w rok od premiery

Ja już w tej sprawie poprosiłem o pomoc SII . Może jakby Szefostwo SW zajęło stanowisko , przyczyniło by się to do zmiany stanowiska ?dziękuję

Cytat:
Oby ostatecznie nie okazało, że same patche wypadną dość dobrze, natomiast sama polityka zwrotów okaże się finalnie kompletnym niewypałem pod względem finansowym.
Oczywiście nie twierdzę, że tak się stanie, ale ryzyko pozostaje.


Też się o to martwię , bo to co zrobili z patchami to dla mnie już zakrawa na cud. Ale PR i w ogóle strategia korespondencji z kooperantami i rynkiem to jest jakaś niebywała porażka w stosunku do faktu jak potrafili wyhypować produkt .
Mam nadzieję , że wielu graczy im wybaczy 😁

odniosłem się do zdania - bez konsol ani rusz , podając przykład jak dobrze chodzi na nowych konsolach , czytaj ze zrozumieniem . W przyszłym roku może się sprzedać 50 mln nowych konsol- ilu kupi CP77- zgaduj. Kapa jest tu pochodną zbyt wielu czynników , sama sprzedaż jej nie definiuje , w krótkim terminie niemały wpływ ma "wojna" fundów. W długim terminie najważniejsza będzie wycena dwóch koegzystujących IP w jednych rękach .

aircanada15 napisał(a):
"Nie zwracacie uwagi na jedno.

Publicznie dyskutuje się tylko o wtopie, nikogo nie obchodzi udana wersja na PC."

Nie wiem skąd u ciebie podobne przemyślenia.
Zapewne 99% inwestorów zdaje sobie sprawę z sukcesu sprzedażowego na PC, tylko w przeciwieństwie do ciebie wiedzą, że w długim terminie bez konsol ani rusz.


Ale na xbox x series plus plazma gra śmiga idealnie . Tu nie można przekreślić wpływu Cp77 na sprzedaż nowych konsol. A co dopiero wersja dedykowana na nowe konsole. Ja siedząc w barze widzę idealną okrągłą butelkę i cienie na etykiecie piwa. City też wygląda bardzo dobrze.

Cyberpunk nr 1 przeskoczył CS pod względem liczby graczy na steam - 1054 tyś .
W media dziś kolejką po grę . Myśle , że jeszcze tu niejedną zobaczymy białą świecę

Na xbox serie x nie ma problemów . Przez 20 h grania raz się gra zawiesiła , ale to też miałem na fifa 21.
Wygląda bardzo dobrze, sama gra jest ciekawa i wciągająca , bardzo interesująco się rozwija i można "podążać' w wielu kierunkach . Giercung polecam z czystym sumieniem , a co zrobi kurs to też bardzo ciekawe , nie mniej niż gra:)

Muszę stwierdzić , że Melvin nie bez mocnych „ argumentów” przetrzymał 450-460 pln na kursie . Już widziałem go w siatce , a on zerwał się z żyłki i doskonale sobie radzi , nawet trochę się skrócił z krótkiej , aby zamieszać .
Oczywiście Melvin nie sam lecz on i jego padrugi bo te obroty to robią rekiny. Wsparcia rozłamywali bez najmniejszych problemów , jedynie poprawa komentarzy po łacie może opuścić im gacie .

Każdy mógł kupić , było zaproszenie od Ipopema , pewnie przeoczyliście. Nie tacy mali pokupowali , jeden bardzo duży i tfi . Zakup tylko za gotówkę.

A czy warto wierzyć we wszystko co napiszą i pokażą. Nawet na tym portalu wielu krytykowało SGW bo zobaczyło scenki z bugami z gry. Na podstawie zdjeć ocenili grafikę jako badziew . Prawda okazała się zupełnie odmienna. Gra chodziła całkiem ok, oczywiście błędu były , ale nie wpływały na grywalność , grafika była ok i gra się obroniła.

Melvin na brzegu, knf pewnie w ciągu dni coś poda. Syg kupna na ichimoku dziennym .

Kurs nie wyszedł z chmury , ale ja mam nadzieję , że jutro wyjdzie . Też obserwowałem dziś tę walkę i na koniec porażka.

nikt nie chwali , zawsze się może urwać , jeśli zaciąłeś kiedyś dużego szczupaka to wiesz co mam na myśli

Oczywiście , że są szanse. To może być dopiero początek sukcesów OAT. Są istotne szanse na 2 klinikę , a i OATD01 nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Raczej się nie dowiemy kto wziął, a szkoda. Ja czuję się spokojny .

Z małym opóźnieniem ale Melvin wisi . Teraz pytanie jak będzie ściągany : na szybko czy powoli aż się zmęczy ?Bo wypasiony był .Ale co się odwlecze ...

Pragma Inkaso to też Tomasz Boduszek . Transakcja ustalona

Skąd masz wiedzę że są to : na małoprawdopodobne "sukcesy wynalazcze "?
Podaj źródło proszę . Czy znasz projekty jakie realizuje Pure i możesz określić ich szanse na sukces?
Skąd posiadacz informacje o zainteresowaniu funduszy , czy to tylko Twoje domniemania ?
Prezes Jeleń poinformował, że inwestorzy instytucjonalni wyrazili duże zainteresowanie ofertą.
Pracowałeś przy jakiejkolwiek emisji? , bo z cytatu „procz ceny emisyjnej podanoby również kwotę o jaka zwiekszy się kapitał zakładowy spółki.’ wnioskuję , że nie .Jak ten materiał nie urwie jaj Melvinowi to ja już nic nie rozumiem

konferencja po wynikach :JSW rozmawia z kontrahentami nad zmianą benchmarków cen węgla koksującego. Obecnie te są oparte na cenach australijskich, które są notowane z dyskontem do innych regonów. Rozmowy dotyczą benchmarków na 2021 rok

Ja powtarzam do znudzenia , że najważniejsza jest grywalność . Jeśli będzie się dobrze grało to ani bugi ani słabsza grafika ( choć jest oszałamiająca) ani trudności z opanowaniem walki nie obniżą sprzedaży.
Nuda jak obecnie jest na rynku to idealny moment na CP.
I tak jak W3 pomimo błędów w otwartym świecie się doskonale sprzedawał tak będzie z CP i za to trzymam kciuki . A multi to może być wiśnia , a wisienka na torcie :)

"Zakłada się, iż na koniec roku 2020, biorąc pod uwagę aktualny stan kontraktacji koksu, nie będzie występował zapas koksu wielkopiecowego poza składowanym w portach pod kolejne załadunki statków. Niewielki zapas pozostałych sortymentów będący buforem niezbędnym do wysyłek utrzymywany będzie w koksowniach" - podała JSW w komunikacie.

Na tygodniówkach . Papier w rynku hossy , może zejść jeszcze do ok 390 PLN ( ale nie musi) i to będzie okazja . Jeśli przebije w dół należy sprzedać .
Z fundamentalnego punktu bardzo prawdopodobne jest podniesienie prognozy.

A na jakiż to forach?
Moim skromnym zdaniem analiza była bardzo obiektywna. Między innymi dzięki niej nie kupiłem akcji po ponad 90 pln po opowieściach Prezesa o testach , inwestorach , szczepionkach . Na dzień dzisiejszy nic nie ma . Test nie jest dopuszczony i nie wiemy czy ma jakiekolwiek przewagi , szczepionka ( dużo lepsza od wszystkich innych ) pomimo szacunku do Pana Profesora nie jest nawet w 1 fazie. Inwestor opisywany w raportach był widziany razem z nabywcą Wisły . Wiem , że to boli jak ktoś piszę prawdę w jaką wierzy i ustawia sie anty akcjonariuszom ale na tym polega obiektywizm . Dziękuję

Koks odbija , nastroje fatalne , można zaczynać 2 falę?

Może Melvin wiedział i pod to grał?
Zobaczymy wkrótce, ja uważam , że jutro ostatnia okazja na zakup dla tych co nie mają

„W tym roku juź na początku wzrostów mamy rekordowy wolumen”
Nie tak , powinno brzmieć : mamy rekordowy wolumen na bardzo mocnej świecy wzrostowej .
Wg Pana Nejdka z mbank nawet spadek do 18-19 nie zaneguje pozytywnego sygnału z poprzedniego miesiąca

Technicznie to weszliśmy w rynek byka. Piękna miesięczna świeca na rekordowych obrotach. Dalej obowiązuje zasięg 35 z orgr . A potem gdyby kurs się uporał wchodzimy w długoterminowy trend wzrostowy

A ja uważam , że gra będzie fantastyczna . Na podstawie dostępnych materiałów wysnuwam taka opinię. Sądzę , że ten świat będzie ciekawy i wciągnie wielu graczy na długie godziny , szczególnie Redzi trafią w okres ponurej pogody przynajmniej w części świata i ze względu na Covid wielu sięgnie po tę rozrywkę. Ja jestem dość starym graczem i bardzo trudno mnie zadowolić, ale na CP czekam jak dzieciak.
Nie wspominam szerzej o multi , ale to może być przełom w grach . Oby tak było , czego wszystkim życzę ( no może nie tym na szorciaku) .

A ja uważam , że wybronią 377 na tygodniowym i okaże się koniec tygodnia ostatnią okazją do zajęcia pozycji .dziękuję

Po dzisiejszych wynikach Playway uważam , że konsole to Ziemia Obiecana dla Cripków

Ja tu widzę szansę przejęcia i wezwania

Wszystko jest tak jak ma być.

Zdrowa korekta się przyda. Trzeba schłodzić silniki . Nawet okolice 23 moze zahaczyć i nic wykresowo nie popsuje. Warrior tez dziś minus 10 . Poczekajmy do jutra po południu , warto

To nie dyletanctwo , a wręcz przeciwnie , mega cwaniactwo tylko musiałbyś wiedzieć kto był kupującym w obu przypadkach

Może inwestorzy nie wierzą , że przejęcie dojdzie do skutku ?

Wynik jak z bajki. Wezwanie na bank im się nie powiedzie .

Dla mnie spółka skompromitowana , nie wiem co by musieli zrobić abym ich "dotknął "

Ale wcześniej 35 jak to lansuje Pan Nejdek na oRGR

Nie mocne ręce , które dziś odcięły od akcji nie maja o niczym pojęcia Whistle

Jaki szacujecie wynik za ten rok?

Przed wydaniem gry SGWC Prezes zapewniał , że nie sprzeda swoich akcji na spotkaniach z funduszami po czym sypał w rynek , obecnie zapewniał drobnych i mbank , że żadnej emisji nie będzie . Nie wiem czy jest większy kłamca na gpw ?

Tu jest gra o zgodę UE na tarczę . W dużych podmiotach każdy przypadek jest analizowany osobno , a polskie górnictwo już od dawna jest „na cenzurowanym” . Wyniki muszą być takie , aby ta zgoda szybko została uzyskana. Z 2 mld będzie nas to kosztować .

Przeprszam bardzo . Rezygnuję z transakcji . Nic nie sprzedaje .można wykasować te posty. Pozdrawiam

O ile Creepy Jar jest wolny , powtarzam o ile , to proszę sprzedać na jutrzejszej sesji cdr i kupić crj. Dziękuję

Dla mnie bardzo dobra konferencja . Profesjonalizm , wiedzą co mają robić , ale nie ma pychy po osiągnięciu sukcesu . Sam nie chce popadać w euforię , ale wierzę tym Gościom . Mnie utkwił w pamięci fragment , że ‚zbierali szczęki z podłogi po obejrzeniu VR’ . To dowód , że w przyszłości mogą zrobić coś na prawdę dużego .

Dzięki za kwintesencje

Mogą nie zdążyć wydać w 4 q ale:
Szef jest mistrzem omamiania. W obecnej sytuacji znajdzie chętnych i na akcje i na obligacje . Jest po prostu pod co grać . Sgw mnie się akurat podobał , teraz czas na opowieści o nowych konsolach , wywiady i 3 pln może wykręcić , chętnych na akcje producentów gier jest na pęczki .

Niemcy kupują. Zasługa pewnego blogera

Warto wziąć pod uwagę, że główny właściciel TOTAL FIZ wyprzedawał się z akcji przed koronawirusem
Sprawdź dokładnie kiedy sprzedał , po którym komunikacie .

Dziękuję
Wojetek napisał(a):
Cytat:
Czy możesz sprawdzić po jakim kursie sprzedałeś mi ECC 07.05 ?
Dzięki


Cytat:

ECC Games SA
edycja usuń
20-04-2020 3,18 zł 2 657 3,90 zł 07-05-2020 +21,80% +1 841,56 zł


Taką cenę zamknięcia ma i na stooq i na SW.

To są spekulacje . Wiedzą wtajemniczeni . Prawda jest taka , że Rafako posiadało(posiada) unikalne kompetencje , które absolutnie nie można wycenić na 50-100 mln jak była spółka notowana ostatnio , ale wpływ na to miało wiele czynników m.in. PBG .
Obecnie należy rozpatrywać przyszłość tylko i wyłącznie ,a ta potrafi zaskakiwać.

Czy możesz sprawdzić po jakim kursie sprzedałeś mi ECC 07.05 ?
Dzięki

Dobra analiza. Chyba najwyższy czas , aby spółka znalazła się w portfelu .

Moim zdaniem to game changer dla spółki. Pytanie ile Pbg dostanie za pakiet . Nie zdziwi mnie 2 pln

@Greqq dokładnie to samo pomyślałem jakiś czas temu ale nie byłem na tyle odważny aby to napisać . Brawo i pozdrawiam

Dzięki . Odważna prognoza . Ja przeszedłem całą grę w singiel i bardzo ją dobrze oceniam. Czekam na mod PvE , zresztą chciałem ją dodać do portfela z tego powodu , ale jest niestety „ zajęta” .

Dla mnie to i tak jest szok ten stały popyt na GH , ale ja się nie znam tak dobrze jak wielu na tym forum którzy już od dawna analizują sprzedaż .
Bardzo jestem ciekaw ile to się może jeszcze utrzymać?

Wieczorkiem USA kupuje Forest i Raft , a potem Europa GH

Czy można oszacować ile przyniesie oszczędności ip box w 2020?

Proszę o kupno cdr. Oczekuję wzrostu kursu pod debiut dekady Cyberpunk

Widzę , że Crj też zajęty . Dziś coś podam albo zostanę na gotówce. Poprzedni wpis można wykasować . Dzięki

Dzięki. To proszę o kupno Creepy jar. CRJ
Sprzedaż Green Hell dalej wygląda bardzo dobrze , spółka chce wprowadzić PvE mode co może mieć pozytywny wpływ na sprzedaż i kurs .

Proszę o sprzedaż ECC games i zakup XTB na sesji 07.05
Podobają mi się wyniki i gotówka na koncie firmy .
Dziękuję

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 19 maja 2012
Ostatnia wizyta: 18 maja 2021 18:17:13
Liczba wpisów: 280
[0,07% wszystkich postów / 0,09 postów dziennie]
Punkty respektu: 18

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,953 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło