pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Skimixa

Skimixa

Ostatnie 10 wpisów
„W tym roku juź na początku wzrostów mamy rekordowy wolumen”
Nie tak , powinno brzmieć : mamy rekordowy wolumen na bardzo mocnej świecy wzrostowej .
Wg Pana Nejdka z mbank nawet spadek do 18-19 nie zaneguje pozytywnego sygnału z poprzedniego miesiąca

Technicznie to weszliśmy w rynek byka. Piękna miesięczna świeca na rekordowych obrotach. Dalej obowiązuje zasięg 35 z orgr . A potem gdyby kurs się uporał wchodzimy w długoterminowy trend wzrostowy

A ja uważam , że gra będzie fantastyczna . Na podstawie dostępnych materiałów wysnuwam taka opinię. Sądzę , że ten świat będzie ciekawy i wciągnie wielu graczy na długie godziny , szczególnie Redzi trafią w okres ponurej pogody przynajmniej w części świata i ze względu na Covid wielu sięgnie po tę rozrywkę. Ja jestem dość starym graczem i bardzo trudno mnie zadowolić, ale na CP czekam jak dzieciak.
Nie wspominam szerzej o multi , ale to może być przełom w grach . Oby tak było , czego wszystkim życzę ( no może nie tym na szorciaku) .

A ja uważam , że wybronią 377 na tygodniowym i okaże się koniec tygodnia ostatnią okazją do zajęcia pozycji .dziękuję

Po dzisiejszych wynikach Playway uważam , że konsole to Ziemia Obiecana dla Cripków

Ja tu widzę szansę przejęcia i wezwania

Wszystko jest tak jak ma być.

Zdrowa korekta się przyda. Trzeba schłodzić silniki . Nawet okolice 23 moze zahaczyć i nic wykresowo nie popsuje. Warrior tez dziś minus 10 . Poczekajmy do jutra po południu , warto

To nie dyletanctwo , a wręcz przeciwnie , mega cwaniactwo tylko musiałbyś wiedzieć kto był kupującym w obu przypadkach

Może inwestorzy nie wierzą , że przejęcie dojdzie do skutku ?

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 24 października 2020 18:00:53
Liczba wpisów: 211
[0,06% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,868 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d