pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

slider

slider

Ostatnie 10 wpisów
Generalnie jak papier jest silny to powinien po przebiciu oporu zaliczyć strefę 190-200 a potem to target 343 mnie wychodzi. Oczywiscie oczywistą oczywistoscią jest , że aby tak się stało to albo muszą poprawić się fundamenty albo musi pojawić się ich realna obietnica.

Tylko, że jak już się kurs przebije to leci na 300 zł

Zarząd Creepy Jar S.A. (Emitent) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości wstępne wybrane wyniki finansowe Emitenta za okres I półrocza 2020 r.:
- przychody ze sprzedaży: 23 mln zł
- zysk z działalności operacyjnej: 20 mln zł
- zysk netto: 16 mln zł

czy wyniki spółka opublikuje jutro po sesji czy też przed ?

Problemu na razie nie ma ale pojawiła się niepewnosć bo :
skoro nowy prezes dostaje w zasadzie za darmo 144 tys szt akcji to jakby co to on może sprzedać je po każdej cenie. A skoro stary prezes nie będzie zajmował żadnego formalnego stanowiska w TSG to być może wpadnie mu do głowy pomysł sypania dużego pakietu akcji "na rynku" tak jak to zrobił w 2018r były wiceprezes 11B- co się stało w tedy z kursem , każdy chyba wie.

To wytłumacz proszę nie rozgarniętej osobie 2 kwestie:

1. po jakiej cenie nowy prezes dostanie czy kupi akcje (wiadomo, że po nominalnej - tylko po ile za 1 szt to będzie ?)

2. jaką formalnie rolę w TSG będzie pełnił były prezes ? bo jak sam on pisze "Ja skupię się, formalnie już poza składem zarządu, przede wszystkim na strategii produktowej i rozwoju zespołów tworzących nowe gry, podczas gdy Arek, tak jak dotychczas, będzie zarządzać stroną operacyjno-administracyjną biznesu jako wiceprezes zarządu” - dodaje Maciej Popowicz."
tzn. będzie freelanserem ? sterował z 3ciego rzędu ?

Nowy prezes dostanie akcje po cenie nominalnej czyli po 0,1 zł !!! (bo taka jest cena nominalna akcji TSG).
Stary prezes nie będzie w spółce zajmował żadnego stanowiska i nie będzie go w radzie nadzorczej .
- To są fakty albo ja cos źle zrozumiałem. Jeżeli top jest prawdą to mnie się zapala czerwone swiatło.

Skoro dostali zwrot kasy za to że za drogo kupowali to to co dostana powinni w 100% oddać swoim odbiorcom . Bo z tego wynika, że za drogo nam sprzedawali. No ale my to z tego nie zobaczymy ani grosza

Piece elektryczne to dopiero za 20 lat co najmniej. A huta w Krakowie nie zatrzęsie wynikami JSW.

JSW to głównie węgiel koksowy wykorzystywany w przemysle a nie do palenia w picach domowych. JSW jest jedyną w europie kopalnią tego węgla.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 14 sierpnia 2020 08:48:11
Liczba wpisów: 85
[0,02% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,461 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +141,89% +28 378,70 zł 48 378,70 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d