pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

slider

slider

Ostatnie 10 wpisów
Zamiast konferencji mogli zatwittować "do zobaczenia za 2 lub 3 lata jak zrobimy grę' A jak ją zrobimy bez błędów i będzie grywalna to jeszcze kasę zarobimy.binky

a dzisiaj BOŚ dał rekomendację z ceną 137 zł

Ale czy to nie jest tak, że MS pożyczył akcje (czyli podłączył się lub wręcz zainicjował spadki kursu ) po to aby zagrać na krótko ale teraz zaczął je oddawać (czyli musi zacząć kupować akcje aby je oddać). Jeżeli tak to kurs będzie dreptał sobie w miejscu aż MS odda a potem kur ruszy w górę

Ale jak się wczyta w ten dokument to Morgan pożyczył w akcje od spółek córek. Czyli akcje muszą spaść aby on je kupił taniej aby je oddać. Wynika z tego ,że w krótkim terminie gra na spadki . Ja to tak widzę

Związane z Brexitem. nic nie znacząca informacja

wszystko jest już w cenach.

a le o co tyle krzyku?. Przecież oni zarobią mld PLNów, tak MLD - na przestrzeni kilku lat. Cyperpunk stał się juą marka swiatową. Jeżeli gra jest wciągająca i grywalna to "bugi" wczesniej czy póżniej da się naprawić.
Moderator:
...

Myslę, że powinienes zmienić platformę i to szybko. kurs był dzisiaj na 401.9 zł

moim zdaniem to jest dobra decyzja z punktu widzenia akcjonariuszy.

ale ten dział dotyczy TYLKO spółki JSW

Pomyliły ci się spółki . To co piszesz to dotyczy Bogdanki a nie JSW.

szerzysz propagandę rodem z gadzinówki michnika, który to jest włascicielem przywołanego przez ciebie portalu.Otóż UE zatwierdzi to bo UE wpisała na najbliższe 20 lat (jeżeli dobrze pamiętam) węgiel koksowy jako surowiec strategiczny dla UE. !!

Czy ktos tu naprawdę wierzy , że innogene będzie zarabiał x10 (to co teraz zarabia) rok w rok przez najbliższe min 3 lata ? łapka w góre. - dopiero tka kasa uzasadnia bierzącą wycenę.

Z przed kilku dni to jest. A węgiel koksowy już sporo odbił od dołka

A jak myślisz dlaczego tłuste misie wpompowały w jsw na przestrzeni roku setki mln zł i nie szortują? debile?

Możesz zmienić na styczeń 2021

Myślę, że jesteś w błędzie.

www.cmegroup.com/apps/cmegroup...

Ja wiem gdzie mogę sprawdzić ceny węgla koksującego. I one akurat na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy mocno wzrosły. Dlatego też poprosiłem forumowicza , który pisał o znacznym spadku cen węgla koksowego źródło swojej informacji.

??? jakies źródło tej informacji może podasz.

Ale to , że ktoś ma krótką pozycję wcale nie oznacza, że gra na spadki. Być może ta pozycja zabezpiecza jego pozycję na akcjach, których nie chce sprzedawać w przypadku spadków.

jakis przykład ?

ale bzdura. grają również dzieci i jest ich bardzo

Generalnie jak papier jest silny to powinien po przebiciu oporu zaliczyć strefę 190-200 a potem to target 343 mnie wychodzi. Oczywiscie oczywistą oczywistoscią jest , że aby tak się stało to albo muszą poprawić się fundamenty albo musi pojawić się ich realna obietnica.

Tylko, że jak już się kurs przebije to leci na 300 zł

Zarząd Creepy Jar S.A. (Emitent) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości wstępne wybrane wyniki finansowe Emitenta za okres I półrocza 2020 r.:
- przychody ze sprzedaży: 23 mln zł
- zysk z działalności operacyjnej: 20 mln zł
- zysk netto: 16 mln zł

czy wyniki spółka opublikuje jutro po sesji czy też przed ?

Problemu na razie nie ma ale pojawiła się niepewnosć bo :
skoro nowy prezes dostaje w zasadzie za darmo 144 tys szt akcji to jakby co to on może sprzedać je po każdej cenie. A skoro stary prezes nie będzie zajmował żadnego formalnego stanowiska w TSG to być może wpadnie mu do głowy pomysł sypania dużego pakietu akcji "na rynku" tak jak to zrobił w 2018r były wiceprezes 11B- co się stało w tedy z kursem , każdy chyba wie.

To wytłumacz proszę nie rozgarniętej osobie 2 kwestie:

1. po jakiej cenie nowy prezes dostanie czy kupi akcje (wiadomo, że po nominalnej - tylko po ile za 1 szt to będzie ?)

2. jaką formalnie rolę w TSG będzie pełnił były prezes ? bo jak sam on pisze "Ja skupię się, formalnie już poza składem zarządu, przede wszystkim na strategii produktowej i rozwoju zespołów tworzących nowe gry, podczas gdy Arek, tak jak dotychczas, będzie zarządzać stroną operacyjno-administracyjną biznesu jako wiceprezes zarządu” - dodaje Maciej Popowicz."
tzn. będzie freelanserem ? sterował z 3ciego rzędu ?

Nowy prezes dostanie akcje po cenie nominalnej czyli po 0,1 zł !!! (bo taka jest cena nominalna akcji TSG).
Stary prezes nie będzie w spółce zajmował żadnego stanowiska i nie będzie go w radzie nadzorczej .
- To są fakty albo ja cos źle zrozumiałem. Jeżeli top jest prawdą to mnie się zapala czerwone swiatło.

Skoro dostali zwrot kasy za to że za drogo kupowali to to co dostana powinni w 100% oddać swoim odbiorcom . Bo z tego wynika, że za drogo nam sprzedawali. No ale my to z tego nie zobaczymy ani grosza

Piece elektryczne to dopiero za 20 lat co najmniej. A huta w Krakowie nie zatrzęsie wynikami JSW.

JSW to głównie węgiel koksowy wykorzystywany w przemysle a nie do palenia w picach domowych. JSW jest jedyną w europie kopalnią tego węgla.

Może być grany jeszcze wariant 3 -zjazd do 300

Podeślesz linka?

Śledzik co ty za opowiadasz? Obsuwa może się zdarzyć. Ale elemis pisał o plotkach i to o CDProjekcie. Czytaj ze zrozumieniem. Dlatego pytam się o źródło no chyba , że samemu sieje się zamęt.

Kocham takie teksty. Zupełnie jak na bankierze 🤣🤣🤣

Skoro Elemis pisze „Plotki o przełożeniu Cybera krążą coraz mocnie” a Ty to podtrzymujesz a razem nie podajecie źródła tych plotek to być może sami jesteście tym źródłem. Nieprawdaż ?

"Co do branży i przesunięcia Cdprojektu to zależy o ile go przesuną"

Podacie źródła plotek ?

Bo premiera będzie nieudana?

wydaje mi się, ze się oddalimy ale na południe.

Ale to było wczoraj . Słaby refleks

Wbrew pozorom wczorajsze wyniki były bardzo dobre. Tak twierdzi BOŚ. 😀

A czy ktos ma dostęp do rekomendacji WOODa? Ciekawe jakie założenia poczynili

To ciekawe bo cyberpunk wrócił z 5tego na 3cie miejsce w globalnych bestsellerach. Czyli raczej pozytywna zmiana

Wtopy raczej nie będzie. Mz w Q1 będzie solidny wynik

Trump mu ciąży blah5

Przecież to było z przymróżeniem oka hello1 .binky

Moderator:
usuwałem posty również z przymrużeniem oka

No i dzisiaj Santander zaprezentował nową wycenę DCF 679 zł i nową rekomendacje kupuj ceną 524 zł.love4

a ile teraz wynosi ich rekomendacja ?

blackeye blackeye

No to fajna sprzedaż była w 4Q (pona 350 tys szt). to i wynik za 2018 powinien być lepiej niż dobry.love4

Miał być FP na Apple w tym roku. Miał być DLC w tym roku chyba (sandbox) a mamy nową siedzibę . 🤔

Podeślij linka do tej rekomendacji

Moim zadaniem jedynie sensowne (najbardziej rzetelne) i generalnie trafiające w wyniki są prognozy DM BOSia.

Co tu pisać?, wyniki zgodne z tym co prognozował dm boś

Podaj źródło proszę

Bo dm BOS twierdzi , że dowiozą wynik za cały rok 2018

aircanada15 napisał(a):
Przekaz jest trochę mylący, jako, że w komunikacie podano tylko ten mały wolumen sprzedaży wystarczający do zejścia pod próg 5-procentowy.
Tak naprawdę Brzostek od 30 sierpnia sprzedał 70 tysięcy akcji, czyli na sumę +/- 25 mln zł.

To ile mu jeszcze akcji zostało do sprzedania ?

to jest mz nadinterpretacja. bo prezes powiedział może koniec 2020 lub troche później.

Graf78 , czy możesz pokazać swoją analizę?

„” Do tej kwoty należy doliczyć prawie 12,7 mln PLN należności handlowych, które są systematycznie konwertowane na gotówkę.„”

A czy to oznacza, że te prawie 13 mln zl jest rozpoznane prze spółkę ale nie doliczone do wyników finansowych czyli do dochodu i do zysku brutto.?

czy już po korekcie i czy kurs własnie się wybił z flagi ?

BZWBK - rekomendacja na 710 zł
www.inwestoronline.pl/r/res/ar...
Czy ja dobrze widzę, że bzwbk w wycenie nie uwzględnił zysków ze sprzedaży gier innych niż FB i Projek8 ?
a sprzedaż wersji konsolowej FB zakłada na poziomie 190 tys szt w 2018 ale już nic nie pisze o zakładanej sprzedaży wersji konsolowej FP w 2019 i 2020r ?

Czy może prosić o komentaż do tej rekomendacji osoby z większym doswiadczeniem ?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 14 czerwca 2021 07:26:47
Liczba wpisów: 115
[0,03% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 7

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,138 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +165,97% +33 194,87 zł 53 194,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło