pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pawul0n

pawul0n

Ostatnie 10 wpisów
na tygodniowym i dziennym mamy wybity szczyt w cenach zamknięcia powyżej 7zł...puke_l

trzymam dalej i nie pękam, albo rybka albo pipka, ciągle +30% na papierku wiec spię spokojnie Sick

w cenach zamknięcia szczyt przebito wczoraj, jeśli chodzi o akcje to patrze zawsze tylko na wykresy dzienne

zapraszam do pociągu - już po korekcie i taniej nie będzie puke_l

jakieś pytania jeszcze ?

puke_l

jest dobrze, jedziemy dalej, pozdrawiam z Wrocławskiego grodu Sick działka hutmenu tak na prawde nie jest w SCISŁYM centrum wrocka, chyba za dużo trawy tam zjarali to dzielnica FARBRYCZNA a nie stare miasto puke_l

dzisiaj rutynowa korekta, ale ubrani w OIL mają większego wała Sick

P.S.
polecam obserwować TFONE

powiem tak, nie chce zapeszać ale jest dobrze, dzisiaj nawet lepiej niż przypuszczałem ;)Sick

pawul0n napisał(a):
wszedłem 2 dni temu, kurs na razie broni średnia 200 dniowa, dla mnie to dobry, znak, z gruntu jestem technikiem Sick

niebawem podobna korba na TFONE Sick słuchajcie tatusia a dobrze na tym wyjdziecie Sick

Jarbas napisał(a):
Delikatnie ugryzłem, nie mogłem olać jak tak ładnie gryżli po prawej...

ktoś jeszcze z nami na pokładzie?

trzymam twardo i nie puszczam od 5,3 tak samo Tellforce od 5,15

wszedłem 2 dni temu, kurs na razie broni średnia 200 dniowa, dla mnie to dobry, znak, z gruntu jestem technikiem Sick

będzie taniej, wiec na razie nie ma sie co podniecać, społka dobra do kiszenia kapitału... tak jak bio-gówno i inne wynalazki z w20

pisałem w lecie ze to bankrut i zeby sie ewakuowac? to nie sluchaliscie tatusia...Sick

Maciek1981 napisał(a):
górny to pgnig a dolny w20. krąży teoria, że pgn wyprzedza trend w20 o kilka tygodni i z wyliczeń wynika, że jeśli w20 pójdzie podobnym trendem jak pgn to spadnie do 1850 a pgn w międzyczasie w górę :)

no fajnie ale co na to pejsaci z GS którzy trzymają L na fw20 ? mam nadzieję, że też wiedzą o tej teori ;)Sick

problem tylko w tym, ze możliwe jest teraz dość silne odreagowanie na euro/pln...

no sorki, jesli kogos uraziłem, ale sledze ten wontek od poczatku i od poczatku była tu mowa o wielkim odpale podskoczylismy ledwie do 10zł czy cuś koło tego i wyszło szydło z wora, ze była to tylko podbitka do ubrania leszcza, ktos ma jescze jakies złudzenia?zawne najwiekszy sypiacy też jest obecny na tym forum i zaciera rączni - wcale bym sie nie zdziwił heheShhh

nie kumam was, watek chyba najczesciej odswieżany na forum - firma bankurt a wy sie tym podniecacie tak jak to było co najmniej tak płynne i denamiczne jak fw20... ktos tu chyba jednak ciągle nagania na bankruta...Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

KAŁ-NAŁ, w poniedziałek Sick jedziemy PKESEM

ja wlasnie z niej wyskoczyłem hehe, spokojnie, zaraz zacznie sie stosować do ogolnej tendencji - spadkowej Whistle

korba Sick Sick

co się stało, że tak poleciało? Sick

afro87 napisał(a):
pawul0n napisał(a):
pawul0n napisał(a):
niebawem zrobimy korbę na tym walorku hehe, ja wszedłem dzisiaj po 3,44 szerokim pakietem kontrolnym Sick Sick Whistle

a nie pisałem wczoraj ? Sick Whistle

straszna korba :D chyba ze kupiłeś popiera za kilkaset tysięcy :D

jak na takiego muła to niezła korba ;)

pawul0n napisał(a):
niebawem zrobimy korbę na tym walorku hehe, ja wszedłem dzisiaj po 3,44 szerokim pakietem kontrolnym Sick Sick Whistle

a nie pisałem wczoraj ? Sick Whistle

dosc długa ta konsola, ale i końca nie widać, ktos ma jakies info na tłumaczące tą kiszonke?

czy coś sie zmieniło w ocenie fundamentalnej do dzisiaj? obroty dość słabe na tym papierku, ale patrząc po srednich , zwłaszcza po tej 200dniowej to wykres znajduje sie w bardzo ciekawym momencie...Sick ktoś delikatnie i powoli skupuje ten papierek, wyglada na to, że sytuacja nie jest az taka beznadziejna jak można by oczekiwać...Think

bo jest dziadostwem a po drugie, porusza sie tylko w zakresie 4 do 5 zł :D

pawul0n napisał(a):
ten papier jest ciagle w trendzie spadkowym....

ten papier jest ciagle w trendzie spadkowym....

znowu udało sie zarobic w kilka dni na tym papierze jakisz grosz, poprzednio jak wyskoczyłem to rypneło w dół... 10% piechota nie chodzi... a lepszy wrobel w garsci... ;) moze jeszczekidys tu wskocze :)

zwsze mozna streścic w kilku slowach zawartą konkluzje ;)

porownajcie sobie wykresy pkn i pko- jakos dziwnie identyczne - az niemozliwe... Sick ktos pompuje wig tymi papierami ot co, do tego jescze tpsa

obstawiam powolne wygasanie spadków w tym tyg. w usa obronili 3 dni pod rzad znaczacy poziom, w koncu byki przycisną i bedzie wybicie szamba górą Sick

bo mi sie słowo wybijanie z szambem kojarzy Sick a wykres krzepi - wszystkie znaczace średnie kroczące pod wykresem - piekny widok

jedzą rybę, jedzą rybę - makreli smak to miłości znak Sick

panowie, trójkąt zwyżkujący przed nami na godzinowym - trzeba cos z tym zrobić, az sie prosi o wybicie szamba górąSick

lukch napisał(a):
pawul0n napisał(a):
naprawde na tym papierze doceniłem co to znaczy ciasny stop - uratowałem dupsko, a przez chwile myslałem, ze dałem sie wyleszczyć na tym gównie Sick

Może po prostu miałeś szczęście. Bardzo często ciasny stop to strata gotówki na prowizję (i tak odkupisz, często drożej niż wyskoczyłeś) no i Cię jeszcze za to skasują.

bardzo ryzykowne to jest kupowanie tego papiera po 25zł :D ktorym grubasy grając manipuluja wig20 - jakby ktos nie wiedzial, tak samo jak tpsa

naprawde na tym papierze doceniłem co to znaczy ciasny stop - uratowałem dupsko, a przez chwile myslałem, ze dałem sie wyleszczyć na tym gównie Sick

pawul0n napisał(a):
nie podniecałbym sie za bardzo na razie

niech rosnie ku chwale ojczyzny, mnie jednak troche odstrasza dosc wysoki c/wk - mimo wszystko

nie podniecałbym sie za bardzo na razie

dzieki wielkie love4 tak mi sie wydawało ze gdzies kiedys widzialem tą strone :D

czy mozna gdzies znaleść zestawienie wszystkich społek z gwp pod względem c/wk ? czy trzeba sobie to samemu zrobić w exelu? zajal bym sie tym, ale nie wiem jak zlinkowac na przyklad dane ze stockwatch z konkretnymi komórkami w exelu... :( tak zeby po kazdym zamknięciu dane sie zmieniały

eeee, to stare

tydzien temu sam sie pospieszyłem i łyknałem 4 długie fiuty na PKN - nie musze chyba mowic co sie potem stało

owner napisał(a):
pawul0n napisał(a):
dobrze radze, kto nie wyskoczył ma mało czasu, ja sie ewakuowałem dawno temu po 7zl, narazie tego papiera nie tykam, sa o iele ciekawsze inne.

wiesz coś czego inni nie wiedzą?

www.newsweek.pl/artykuly/sekcj...

...Kto orientuje się w sytuacj, to już dał nogę z tego tonącego okrętu ????... Shocked

ale to chyba wiedza wszyscy?

dobrze radze, kto nie wyskoczył ma mało czasu, ja sie ewakuowałem dawno temu po 7zl, narazie tego papiera nie tykam, sa o iele ciekawsze inne.

ja bym jeszcze jechał na krótkiej, tak do 24zl na pewno

mysle, ze czasy ida niepewne, moze byc jeszcze ponizej 5zl, warto poczekać

raczej nie, i jeszcze długo długo nieSick

Crazy napisał(a):
Ktos mi moze powiedziec jak bedzie wygladal jutrzejszy dzien na orlenie? Jak dla mnie dzisiejsza sesja byla proba odwrocenia spadkow a aktualna wycena jest chyba zachecajaca do zakupow. Czy strach przed spadkami cen ropy pchnie kurs jeszcze nizej??? a co pokazuja wykresy? na jakimpoziomie jest opor??? Eh?

ziomuś, ropa bedzie drożała do jesieni, Lotos już odbija, orlen jutro wystartuje, dobra okazja do zajecia miejsca w pociagu, tylko jutro moze byc juz za pozno ;)

za pare dni to bedzie 14zł i wtedy bedzie odbicie od dolnego ograniczenia kanału spadkowego, ale 20zł to lekka przesada

nie zartuj kolego, na roznicy kursu to bys zarobił, jakbys mial krotka pozycje na kontrakcie hehehe

wszedłem dzisiaj konkretnym pakietem, zobaczymy co sie zadzieje... nie zapeszajmy - kapucha lubi ciszę jak to ktoś napisał...

witam na pokładzie Sick

ktos wytłumaczy ten zryw ?

bardzo ładna świeca na tygodniowym - przy sporym wolumenie, warto obserwowaćSick

to cholerstwo keidys konktretnie sie skorekci czy sie nie doczekam? moze w przyszlym tygodniu jakis wiekszy krach w USA bedzie?

teraz nalezy sie konkretna korekta dla tej firmy Sick

Drakkon napisał(a):
IDM SA akurat ostatnio ma niespradzajace się rekomendacje. Dużo osób twierdzi, że w budowlance nie jest aż tak strasznie.

bo jest tragicznie a nie strasznie, ale kreatywna statystyka sprawia, ze wynika jawią sie w rozowych barwach puke_l poczekamy az sie sezon budowlany skończy i zacznie sie sezon sprzedazy tego co wyprodukowali, ostanie jelonki dają sie łapać na "ostatnie "mieszkania

tuńczyki? łososie?

co sie stałosie? spekuła wyskoczyła? miałem kupowac po 2,31 ale sie wstrzymałem, a tu taki zonk...puke_l

kurs ciągle porusza sie w kanale spadkowym, na dziennym macd sygnał sprzedazy, RSI tez ma gdzie jeszcze spadac, albo odbije sie od dolego ograniczenia kanału i sie skoryguje na + albo przebij ei bedzie ostry zjazd, widać wsparcie na 15zl albo mocniejsze na 14

mocna spolka, jakby sie teraz ladnie skorekcila to moze jeszcze sporo urosnac, załuje ze nie wszedlem, jak byla tnaiutka, ale jakos rynek mebli nie zapowiadal sie zbyt kolorowo...

wszystko to o czym tu piszecie, juz dawno jest na wykresie - skoro wy o tym wiecie to rynek wiedział to przed wami.Sick Sick mamy trend spadkowy, czy sie to komus podoba czy nie

mysle, ze spolka tam ma jeszcze pewien potencjał spadków, wiec warto poczekac

widac ze jakas siła jest w tym papierze, skoro przy takim rynku nie zleciało, warto przyjrzec sie blizej wykresom Sick

ktos sie dzisiaj nieźle rozpruł, znaczacy wolumen i duzy spadek, czyzby takie symboliczne oczyszczenie? jutro pewnie bedzie na zielono Sick

mo i widze ze rating AAA sie pojawił... to jakiś błąd czy jak?

chylę czoła, ja wymiękłem, wycofałem się na minusie (jakims tam)

staram sie trzymac własnej taktyki i tyle, nie zawsze mozna wygrywac.

mam na myśli konkretne obroty a nie taką biede jak wczoraj, bo ten wzrost przy tych obrotach to jakas farsa, widać ze rynek się spłycił

poczekam az przebije konkretnie opor na 7zl, bo przy takich obrotach jak wczoraj to bieda na maxa

a ja tam się jeszcze na niej pokiszę chwilę, 40zł wydaje sie dośc mocno ubite, tym bardziej, ze kilka dni temu była konkretna korekta (mam wrazenie ze pod info z raportu) - jak wystrzeli to bedzie grubo a jak nie, no coż.... bez ryzyka nie ma zabawy

jak padnie 6zyli to bedzie masakra

i juz mamy PKC, a nie mowiłem ?

roba napisał(a):
pawul0n napisał(a):
nie zrobił, tylko sobie manipuluje TKO po drugiej stronie ktos udaje ze sprzedaje 28000 papiera po 7,10Speak to the hand

D.DOBRY. salute małe sprostowanie , nie"ktoś" tylko 54 inwestorówBoo hoo! pozdrawiam

50 ileś tam zleceń, moze pochodzić od jednej osoby , tak samo jak 25000 PKC od jednego kupujacego:)
a daj boze niech to rosnie, to sam wsiąde

nie spać, zwiedzać ! Sick

nie zrobił, tylko sobie manipuluje TKO po drugiej stronie ktos udaje ze sprzedaje 28000 papiera po 7,10Speak to the hand

ostrzegałem tydzien temu , albo i dalej, ze zleci do 6zł, nikt w to nie wierzył...

buldi napisał(a):
pawul0n napisał(a):
zupelnie przypadkiem spojrzałem na wykres w układzie tygodniowym, i tak mi sie skojarzyło. wiele społek zaliczyło w tej bessie podwójne dno, wiec czemu nie. wcale bym sie nie zdziwił, tygodniwy pieknie sie w to układa.

sam jestem zywo zainteresowany ale wyskoczyłem cos koło 7zl, ale dalej sledze ten paper, bo ma perspektywy, niech sie tylko dostatecznie mocno zdołuje .

Powidział pawulOn i zasnął.

Ty sobie o tej porze lepiej akty porysuj. downtown

Na dziewięciomiesięcznym.spam1

bez komentarza

zupelnie przypadkiem spojrzałem na wykres w układzie tygodniowym, i tak mi sie skojarzyło. wiele społek zaliczyło w tej bessie podwójne dno, wiec czemu nie. wcale bym sie nie zdziwił, tygodniwy pieknie sie w to układa.

sam jestem zywo zainteresowany ale wyskoczyłem cos koło 7zl, ale dalej sledze ten paper, bo ma perspektywy, niech sie tylko dostatecznie mocno zdołuje .

chyba sie skusze :)

juz chyba po korekcieSick

coś drgnęło

po chwilowej konsolidacji przewiduję dalsze powolne wzrosty

robi sie ciekawie na wykresie

cos jakby młot na dziennym, robi sie interesujaco

zmieniłem zdanie - silne wsparcie na 4,45zł, na tygodniowym widać jak rysuje się drugie dno Sick

popatrz na wykres, miedź jest w trendzie spadkowym (podwójny szczyt) - jakies pytania jeszcze?

zobaczycie, jeszcze wszyscy bedziemy odkupować, ale po 6 zyli - nie więcej Shhh

Piotr74 napisał(a):
Jutro raport. Sądzę że będzie spadek zysków i przychodów ale kwietniowa przecena z naddatkiem to uwzględniła. Dziś faktycznie ładny wzrost więc dokupiłem z myślą o długim terminie. "Watchdogowy" ranking wycen pokazuje że jest tu miejsce na wzrosty a spółka jest w dobrej kondycji finansowej.
Pokażcie mi spółkę która dała wyższą dywidendę niż Hardex w stosunku do ceny akcji.
Piotr

a propos, czy mając powiedzmy akcje od poniedziałku, tez załapie sie na dywidendę czy trzeba było kupić wczesniej ?

HARDEX - tylko i wyłącznie Sick

inwestors napisał(a):
kolejny dzien spadkow do kiedy ? na ile 6? sprzedac czy trzymac?

sprzedawać, to tylko przyspieszy to co nieuniknione:) Sick

wybicie w góre Sick

jednym słowem, jest czerwono

nie mam papiera, wiec obiektywnie wam powiem, ze kształtuje sie trend spadkowy, ale kiedys to to na pewno urośnie, tylko kiedy...

ktoś wie coś wiecej niż my przed raportem ot co...

Niedzwiadek napisał(a):
dzisiejsza cena 6.66, zle sie kojarzy. Bardzo zle.

zalezy w co kto wierzy Sick

na ostro się kręci :Pking

bedzie szaro buro, gdyby miało być różowo to kurs już walił by w sufit tak jak drągowski. czas sie przygotować do ewakuacji...co uczyniłem jakiś czas temmu, w końcu spółka zrobiła 100% w kilka dni, czas na korektę...

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 14 sierpnia 2010 09:13:18
Liczba wpisów: 207
[0,06% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,908 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,55% +30 909,35 zł 50 909,35 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d