Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Tarantino

Tarantino

Ostatnie 10 wpisów
Wojetek jak oceniasz aktualną sytuację na DAX, czy nie mamy formacji RGR, dodatkowo złamane wsparcie na 9777 wyglada moim zdaniem bardzo prospadkowo.

Szutnik napisał(a):
@ aurora

Cytat:
Spodziewałem się, że luka zostanie domknięta. Cierpliwie czekałem, ale rynek zwiał. Przegrzane RSI nie zatrzyma na długo kursu, a już na pewno nie ma co liczyć na cofkę w ok. 2.60. Tak to jest, cierpliwość na rynku czasem się nie opłaca;)

W sumie napisałem tego posta z lekkiego rozgoryczenia, jakbym sam chciał się pocieszyć, że dobrze przewidziałem ruch. Ale guzik prawda. Efekt żaden. Cierpliwość to chybiona strategia.

Z płaczem crybaby nad straconą okazją wstrzymaj się do końca tygodniaAngel bo może nie będzie trzeba płakaćAngel

Jutro jest 55 sesja licząc od dna z 19 lutego 16, RSI(14) dzisiejszym ruchem znowu ma 80 pkt, na poziomie 3,35 jest 2,618 X ostatnia fala spadkowa, a dzisiejszy max. 3,39 wypadł na 90 stopniach licząc od tegoż dna z 19.02
Także na tygodniowych czasówkach jest ciekawie. W tym tygodniu mamy 55 tydzień od startu wzrostów pod koniec kwietnia 2015 i parę innych zależności. Zobaczymy, jak sobie rynek poradzi z tymi wszystkimi wiatrami, wiejącymi mu w oczy. Osobiście nie jestem przekonany co do tego, że kupujący dziś na maksach zrobili interes życiaAngel

A jednak cierpliwość i "węch starego lisa" ;)

Wyrazy uznania hello1

Czy już podjąłeś decyzję odnośnie INTERAOLT?
Briju dzisiaj bardzo ładne wyniki i kurs wystrzelił, szkoda, że nie poczekałeś.

pprezes trzymasz dalej Briju? Czy nie doszło do zanegowania wybicia? Jaki ustawiłeś stop dla tej pozycji, jeśli w ogóle ustawiłeś?

OK dzięki, inaczej to sobie wyobrażałem, myślałem, że cena certyfikatu w momencie osiągnięcia podobnej ceny ropy bedzie zbliżona, a tu jednak jest spora różnica. Gdyby to tak działało to teraz powinienem liczyć zyski, a tu jednak cały czas jest minus.

Wojetek korzystając z okazji omawiania certyfikatu RCFL3OIL chciałbym zapytać o pewną kwestię (jeśli można).

Zakupiłem 500 szt. certyfikatu w dniu 12.11.2015 w cenie 3,50 zł/szt. W tym dniu cena ropy Brent wynosiła 45,86 usd , a cena USD 3,91 zł.

Dokupiłem 1000 szt. w cenie 0,80 zł/ szt. dnia 12.02.2016 cena ropy wynosiła 31,05 usd, a cena USD 3,90 zł.

Mam 1500 szt. i średnią 1,70 zł.

Aktualnie cena ropy wynosi 44,52 usd, a USD 3,76 zł, natomiast cena certa o ponad 50% niższa niż w momencie pierwszego zakupu.

Przyznam, że to była moja pierwsza przygoda z certyfikatami, chciałem zainwestować długoterminowo, co zrobiłem źle, czego nie zrozumiałem i dlaczego tak się stało?

Wojetek jesli można prosić o analizę sytuacji na DAXie, dzisiejsza świeczka wg. mnie wygląda bardzo pro spadkowo, czy to nie sygnał do odwrotu i kontynuacji spadków, a jednocześnie koniec omawianej tu fali C? SP500 również kolejny raz odbija się od oporów. Rozważasz jeszcze powrót do certyfikatów S na DAX, czy dalej utrzymujesz neutralne podejście?

Czemu zamknąłeś DAXA zanim wybił 9573?

Super analiza , wielkie dzięki i czekam z niecierpliwością na kolejne zagrania :)

Taki mam plan, ja siedzę na faktorze 3x, chętnie pośledzę Twoją pozycję na Turbo bo jeszcze ich do końca nie rozumiem.

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 1 lipca 2016 12:43:28
Liczba wpisów: 36
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,392 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d